Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 16 maart 2020 t/m zondag 22 maart 2020

404 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse A (zaal)
zo 15/3 16:00WK12544Nic. 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 21/3 17:00WK11423NKC '51 1 - Nic. 1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 21/3 19:20WK11402SKF 1 - DOS Kampen / Veltman 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 21/3 19:35WK12292Drachten / van der Wiel 1 - Heerenveen 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 21/3 20:00WK12336Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - De Hoeve 1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Overgangsklasse B (zaal)
za 21/3 17:00WK11436AVO 1 - Unitas / Perspectief 1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 21/3 19:50WK12330DOS 1 - Amicitia 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 21/3 20:05WK11391OWK 1 - De Meeuwen 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 20:15WK12313Wit-Blauw / Green Organics 1 - ASVD | PV Systems 1De Reeve in Kampenhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 21/3 18:10WK12285Pernix 1 - SDO / BlijWerkt 1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 21/3 20:15WK12324OVVO 1 - Oranje Wit 1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/3 20:30WK11400Sporting Delta 1 - KCR 1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 21/3 20:30WK11439Meervogels / Física 1 - Tweemaal Zes 1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 21/3 16:00WK12312Valto 1 - KVS / Maritiem 1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 21/3 17:45WK12323Vriendenschaar 1 - Sporting Trigon 1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 21/3 19:30WK11418GKV / Enomics 1 - VEO 1Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 21/3 20:20WK11387Swift 1 - HKV / Ons Eibernest 1De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 15/3 14:30WK11359AKC 1 - ZKC '19 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 19:45WK11415Oerterp / VKC 1 - De Waterpoort 1De Wier in Ureterphistorieroute
za 21/3 20:00WK11434AKC 1 - Udiros 1Sluiskade in Almelohistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 21/3 13:30WK11390De Parabool 1 - Rigtersbleek / Cottus 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 19:00WK12284Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - CSL 1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 21/3 19:45WK11429De Wâlden 1 - Juventa 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 21/3 20:20WK12338Ritola 1 - Apeldoorn 1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 21/3 16:40WK12280Fiducia 1 - Synergo 1Europahal in Vleutenhistorieroute
za 21/3 17:50WK11395Excelsior 1 - Spirit 1De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 21/3 19:30WK11454Victum 1 - BEP 1Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 21/3 19:50WK12346ZKV 1 - RWA 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 21/3 16:00WK11422Noviomagum 1 - Dindoa 1De Triangel in Lenthistorieroute
za 21/3 19:15WK12327Achilles 1 - MIA 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 21/3 19:30WK12303KVA 1 - Nova 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 21/3 19:30WK11397Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Die Haghe 1Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 21/3 16:05WK11424Kinderdijk 1 - Fortis 1Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 21/3 16:40WK11381Juliana 1 - Rust Roest 1Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 21/3 17:05WK12279Merwede / Multiplaat 1 - DES 1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 21/3 18:00WK12321Albatros 1 - KOAG 1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 21/3 17:30WK12283Tjoba 1 - ONDO 1Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 17:55WK11406KIOS 1 - Dubbel Zes / Futura 1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 21/3 18:05WK12352Velocitas 1 - Tilburg 1De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
za 21/3 20:00WK11452Swift 1 - Roda 1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 15/3 14:30WK11374Rodenburg 1 - EKC Nääs 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 15/3 14:45WK12535WSS 1 - Kinea 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 21/3 17:25WK11411Thrianta 1 - SIOS 1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 21/3 19:50WK12299Dio 1 - HHV 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 21/3 19:10WK12311ROG 1 - De Granaet 1Beyum in Groningenhistorieroute
za 21/3 20:00WK11392Oranje Zwart 1 - Flamingo's 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 20:00WK12326Noordenveld 1 - DTG 1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 21/3 20:10WK11444Harich 1 - Hoogkerk 1De Trime in Balkhistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 21/3 15:55WK12344Zwart Wit 1 - Hellas '63 1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 21/3 17:45WK12293DOS-WK 1 - Elburg 1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 21/3 18:00WK11408HKC 1 - Elko 1OSG in Hengelohistorieroute
za 21/3 18:35WK11448Rood-Wit 1 - Devinco 1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 21/3 15:50WK12282Reehorst '45 1 - DWS 1‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 17:45WK12333Keizer Karel 1 - KVZ 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 21/3 18:05WK11384Rheko 1 - Duko 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 18:50WK11442Kesteren 1 - Sparta 1De Leesde in Kesterenhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 21/3 16:35WK11396EKVA 1 - Woudenberg 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 21/3 16:45WK11430KZ Danaiden 1 - Rapid 1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/3 16:50WK12316VIKO 1 - ZKC '31 1Helsdingen in Vianenhistorieroute
za 21/3 19:35WK12341Tiel '72 1 - Telstar 1Westroyenhal in Tielhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 21/3 19:00WK12325ODO 1 - Maassluis 1De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 21/3 19:05WK12306Twist 1 - WION 1Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 21/3 19:45WK11420Paal Centraal 1 - Korbis 1TU-Delft in Delfthistorieroute
za 21/3 19:55WK11386Reeuwijk 1 - Vitesse 1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 15/3 13:00WK11621DOT 1 - DKV Victoria 1Mondriaan in Osshistorieroute
zo 15/3 14:35WK12567Sporting West 1 - Furore 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
zo 15/3 14:50WK11324ALO 1 - DKB 1Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
zo 15/3 16:00WK11360Movado 1 - Phoenix 1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 21/3 16:00WK11385Refleks 1 - Ados 1De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 21/3 17:15WK11433Atlantis 1 - Exakwa 1De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 21/3 19:30WK12298Apollo 1 - Revival 1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 21/3 19:50WK12351Viking 1 - Helios 1Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 21/3 15:30WK12320Erasmus 1 - Nexus 1Topsportcentrum in Rotterdamhistorieroute
za 21/3 18:05WK11409Vriendenschaar 1 - KVK 1Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 21/3 18:55WK11421ONDO 1 - OZC 1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 21/3 19:45WK12295Korbatjo 1 - Atlas 1De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 15/3 14:10WK11304Olympia 1 - Koru 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
zo 15/3 14:30WK12562Roreko 1 - Vitesse 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 21/3 19:40WK12281It Fean / Boelenslaan 1 - Koru 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 21/3 20:00WK11453VZK / Donkerbroek 1 - Roreko 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 21/3 14:30WK11407Invicta / Frigro 1 - DTS 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 15:50WK12289Emmeloord 1 - Harkema 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 21/3 16:25WK11425EKC 2000 1 - Regio '72 1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 21/3 16:30WK12340TOP 1 - Achilles 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 21/3 15:00WK12347WWC 1 - Pallas '08 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 21/3 19:10WK11413Westergo 1 - NQL 1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 21/3 19:50WK12291DTL 1 - Sparta 1De Ynset in Holwerdhistorieroute
za 21/3 20:00WK11451TFS 1 - Spannum 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 21/3 14:30WK12345Zwaluwen 1 - DKOD 1Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 21/3 18:00WK11417Fortissimo 1 - EKCA / CIBOD 1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 21/3 19:50WK11398Animo 1 - SkunK 1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 21/3 20:20WK12301SEV 1 - HKC 1De Pol in Zelhemhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 15/3 14:20WK11638Stormvogels 1 - Oosterkwartier 1De Zien in Uitgeesthistorieroute
zo 15/3 15:45WK11317OKV 1 - Ready '60 1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 21/3 14:35WK11438Midlandia 1 - NKV 1De Tol in Bunnikhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 21/3 15:15WK12322RDZ 1 - Huizen 1Dijnselburg in Zeisthistorieroute
za 21/3 17:35WK11426Dijkvogels 1 - Hebbes 1Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 21/3 19:30WK12302Madjoe 1 - De Vinken 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/3 19:35WK11403Luno 1 - ESDO 1De Vaart in Linschotenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 21/3 15:30WK11419Gemini 1 - Conventus 1De Mammoet in Goudahistorieroute
za 21/3 15:35WK12337ADO 1 - GKV 1De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 21/3 17:40WK11404DVS '69 1 - Ventura Sport 1De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 21/3 17:40WK12308ACKC 1 - NIO 1De Jager in Giessenhistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 21/3 16:40WK12349Vlug & Vaardig / KCN 1 - IJsselvogels 1De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 17:30WK11427DSO 1 - Oranje Nassau 1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 21/3 17:45WK12315Weidevogels 1 - Badhoevedorp 1Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 21/3 20:10WK11414VZOD 1 - Haarlem 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 21/3 13:20WK12319Keep-Fit '70 1 - OEC 1In de Roos in Roosendaalhistorieroute
za 21/3 15:00WK11428TOGO 1 - Seolto 1Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 15:35WK12288Triade 1 - Stormvogels 1De Reiger in Groot Ammershistorieroute
za 21/3 16:20WK11388PSV / lifovragen.nl 1 - Blauw Wit 1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 15/3 14:20WK11627Leeuwarden 1 - SDO 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 21/3 14:05WK11440Korwi 1 - Stadskanaal '74 1Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 21/3 17:15WK12309SDO 1 - Zunobri 1Sporthal in Schoonoordhistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 21/3 11:55WK12334Joure 1 - Lintjo 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 21/3 15:20WK11416Veenwouden 1 - Noveas 1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 21/3 16:45WK11437MN en W 1 - SF Deinum 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 21/3 19:15WK12314WIK '34 1 - Lemmer 1Doelstien in Dokkumhistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
zo 15/3 12:20WK12543Olympia '22 1 - Wiko 1‘t Timpke in Borculohistorieroute
zo 15/3 13:30WK11321DLKV 1 - Ons Clubje 1De Muizenberg in Didamhistorieroute
za 21/3 15:20WK11447SDO 1 - Olympia '22 1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 21/3 15:20WK12297Blauw Zwart 1 - Ons Clubje 1De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 19:30WK12348Wiko 1 - KIOS '45 1Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 21/3 14:30WK11446Koveni 1 - Arena 1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 21/3 15:35WK11410Stip 1 - KCD 1De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 21/3 15:45WK12300SGV 1 - Rivalen 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 21/3 17:00WK12328De Eemvogels 1 - Olympus '58 1De Engh in Soesthistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
zo 15/3 14:20WK11337Zaandam Zuid 1 - Aurora 1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
za 21/3 12:00WK11412Zaandam Zuid 1 - DKV 1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
za 21/3 14:25WK11441Amsterdam 1 - HBC 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 15:30WK12290DTS 1 - Aurora 1De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
za 21/3 15:45WK12339Triaz 1 - Purmer 1Sporthallen Zuid in Amsterdamhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 21/3 15:00WK11401Thor 1 - DOC 1Riederpoort in Barendrechthistorieroute
za 21/3 15:35WK18260Thor 1 - De Corvers 1De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 21/3 15:45WK12307Eureka 1 - Nikantes 1De Fakkel in Ridderkerkhistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 21/3 12:50WK12343Terda 1 - Olympia 1Haagse Beemden in Bredahistorieroute
za 21/3 15:15WK11382Oranje Zwart / De Hoekse 1 - SKV 1Dorpshart in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 21/3 16:45WK11450Sperwers 1 - 't Capproen 1Sportmotor in Rotterdamhistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 21/3 18:05WK11405Klimop 1 - OJC '98 1De Schop in Astenhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 21/3 14:30WK11445ZKV 1 - Zaamslag 1Drenkwaard in Zuidlandhistorieroute
za 21/3 16:50WK12332Luctor 1 - Focus 1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 21/3 17:20WK12304DSO 1 - Scheldevogels 1De Niervaert in Klunderthistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 15/3 14:30WK16484Nic. 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Alfa College in Groningenhistorieroute
za 21/3 17:30WK14345DOS '46 3 - Blauw-Wit 4De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 21/3 17:55WK16012Drachten / van der Wiel 2 - Heerenveen 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 21/3 18:30WK16019Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 21/3 16:40WK15988Pernix 2 - KCC 3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 21/3 18:45WK14307Sporting Delta 2 - KCR 2Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 21/3 18:45WK16057OVVO 2 - Oranje Wit 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/3 18:50WK14388Meervogels / Física 2 - Tweemaal Zes 2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 21/3 12:20WK16001KCC 4 - TOP 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 21/3 14:30WK14414AW.DTV 2 - BEP 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 16:15WK14343Excelsior 2 - TOP / SolarCompleet 4De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 21/3 18:20WK16044ZKV 2 - RWA 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 21/3 15:15WK16056KVS / Maritiem 3 - DeetosSnel 3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 21/3 15:55WK14386TOP / SolarCompleet 3 - DVO / Accountor 3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 21/3 16:15WK15971Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 - Wageningen 2Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 21/3 18:30WK14322ODIK 2 - Oost-Arnhem 2Oosterbos in Barneveldhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 15/3 12:20WK14706KZ / Thermo4U 5 - SCO 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 15/3 13:00WK14275AKC 2 - ZKC '19 2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 18:20WK15973SCO 3 - Heerenveen 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 21/3 15:30WK14403AVO 2 - Sparta 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 21/3 18:20WK16083DOS 2 - Amicitia 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 21/3 18:35WK14332OWK 2 - De Meeuwen 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 18:45WK15975Wit-Blauw / Green Organics 2 - ASVD | PV Systems 2De Reeve in Kampenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 21/3 12:20WK14326De Parabool 2 - Nic. 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 17:15WK16049Unitas / Perspectief 3 - KVZ 2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 21/3 18:00WK16011ROG 2 - SKF 3Beyum in Groningenhistorieroute
za 21/3 18:20WK14363De Wâlden 2 - DVO / Accountor 4De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 21/3 14:30WK16009Valto 2 - SDO / BlijWerkt 2Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 21/3 14:45WK14318Refleks 2 - HKV / Ons Eibernest 2De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 21/3 16:25WK16028Vriendenschaar 2 - KZ / Thermo4U 4De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 21/3 17:10WK14398OVVO 3 - VEO 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
zo 15/3 13:40WK14730KZ / Thermo4U 3 - Die Haghe 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 21/3 13:05WK14402AW.DTV 3 - ZKV 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 13:10WK15985Die Haghe 3 - Tempo 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 21/3 13:50WK14330Avanti / Post Makelaardij 3 - KZ / Thermo4U 3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 21/3 16:40WK16063Achilles 3 - Phoenix 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 21/3 14:45WK14372Kinderdijk 2 - Fortis 2Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 21/3 15:25WK14287Juliana 2 - Rust Roest 2Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 21/3 15:40WK15982Merwede / Multiplaat 2 - DES 2De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 21/3 16:35WK16023Albatros 2 - KOAG 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 21/3 14:30WK14396Noviomagum 2 - Dindoa 2De Triangel in Lenthistorieroute
za 21/3 17:55WK16076Achilles 2 - MIA 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 21/3 18:00WK14340Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Die Haghe 2Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 21/3 18:10WK15981KVA 2 - Nova 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 21/3 16:30WK14316Fiks 2 - Fortuna / Delta Logistiek 3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/3 16:30WK14385Oranje Wit 3 - HKC 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 21/3 16:55WK16046Velocitas 2 - KOAG 3De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
za 21/3 19:30WK15996Nieuwerkerk 3 - PKC / SWKGroep 4De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute

Korfbal Deals
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 15/3 13:10WK14743Nic. 4 - OKO / Bies 2Alfa College in Groningenhistorieroute
zo 15/3 13:20WK16473WSS 2 - Hoogkerk 3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 15/3 13:30WK14163ZKC '19 3 - Wez Handich / Dow 2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 21/3 11:45WK16074Hoogkerk 3 - De Wâlden 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 21/3 19:05WK14353CSL 4 - WSS 2It Gryn in Stienshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 21/3 16:35WK16007Drachten / van der Wiel 3 - De Granaet 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 21/3 17:35WK16084Ritola 3 - CSL 3De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 21/3 18:40WK14321Oranje Zwart 2 - Flamingo's 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 21/3 19:00WK14367Harich 2 - Hoogkerk 2De Trime in Balkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 21/3 17:00WK14356De Wâlden 4 - Sparta 3De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 21/3 17:05WK14283Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - Drachten / van der Wiel 4De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 21/3 17:50WK15990Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - CSL 2De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 21/3 18:55WK16072Ritola 2 - Apeldoorn 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 21/3 15:40WK14411NKC '51 2 - Regio '72 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 21/3 17:20WK16062Amicitia 3 - De Hoeve 2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 21/3 17:30WK14310Wageningen 3 - DOS Kampen / Veltman 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 19:05WK16013DOS-WK 2 - ASVD | PV Systems 3Diekmanhal in Enschedehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 21/3 17:10WK14327ODIK 3 - Spirit 2Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 21/3 18:15WK14384Victum 2 - Sparta 2Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 21/3 19:30WK16061Dindoa 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 21/3 21:00WK15959Wageningen 5 - Synergo 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 21/3 15:20WK14331Antilopen / Lancyr Deelen 3 - DOS Kampen / Veltman 3Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 21/3 17:30WK15983Wit-Blauw / Green Organics 3 - SDO / BlijWerkt 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 21/3 20:35WK14390De Meeuwen 3 - Wageningen 6Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 21/3 20:40WK16037Dindoa 4 - EKVA 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 15/3 13:00WK14234Fortuna / Delta Logistiek 4 - Groen Geel / IJskoud de Beste 4Fortuna-hal in Delfthistorieroute
zo 15/3 13:20WK16447Sporting West 2 - Refleks 3Inloophal in Amsterdamhistorieroute
zo 15/3 13:35WK14205ALO 2 - HKV / Ons Eibernest 3Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
zo 15/3 16:00WK14722Sporting Trigon 3 - KZ / Thermo4U 65 Mei-hal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 21/3 17:05WK15978Rust Roest 3 - HKC 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 21/3 17:30WK14400Noviomagum 3 - EKCA / CIBOD 2De Triangel in Lenthistorieroute
za 21/3 17:50WK16029DVO / Accountor 5 - MIA 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 21/3 18:40WK14348Wageningen 4 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 21/3 15:25WK14412KZ Danaiden 2 - Rapid 2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/3 15:40WK15977VIKO 2 - ZKC '31 2Helsdingen in Vianenhistorieroute
za 21/3 17:50WK14344EKVA 2 - Woudenberg 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 21/3 18:15WK16080Tiel '72 2 - Telstar 2Westroyenhal in Tielhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 21/3 14:30WK16078Triaz 2 - Rohda 3Sporthallen Zuid in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 15:15WK14323Fiks 3 - KVA 3Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/3 20:50WK15989Pernix 3 - Tempo 4De Zijl in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 21/3 17:45WK16058ODO 2 - Maassluis 2De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 21/3 17:50WK16000Twist 2 - WION 2Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 21/3 18:30WK14351Paal Centraal 2 - Korbis 2TU-Delft in Delfthistorieroute
za 21/3 18:40WK14339Reeuwijk 2 - Vitesse 2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 21/3 14:00WK16059VEO 3 - Sporting Trigon 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/3 17:30WK14391Meervogels / Física 3 - Achilles 4De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 21/3 17:50WK14297KVS / Maritiem 4 - Pernix 4De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 21/3 20:15WK15984Weidevogels 3 - Excelsior 3De Zijde in Bergschenhoekhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 21/3 16:10WK15967Tjoba 2 - ONDO 2Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 16:40WK14313KIOS 2 - Dubbel Zes / Futura 2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 21/3 17:45WK16071IJsselvogels 3 - Tilburg 2Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 21/3 18:40WK14383Swift 2 - Avanti / Post Makelaardij 4Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 15/3 12:50WK14237DeetosSnel 4 - SDO 2DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
zo 15/3 14:15WK16445DSC 4 - Tilburg 3De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 21/3 15:55WK15962Rust Roest 4 - HKV / Ons Eibernest 4Strijphal in Eindhovenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 21/3 13:00WK14408KOAG 4 - Albatros 3Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 21/3 16:30WK15976Weidevogels 2 - WION 3Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 21/3 17:20WK16069KCC 5 - IJsselvogels 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 21/3 18:40WK14328DES 3 - Merwede / Multiplaat 4De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 21/3 16:10WK16022Fortis 3 - Oranje Wit 4De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 21/3 16:10WK15994DSO 2 - TOP 3De Niervaert in Klunderthistorieroute
za 21/3 18:00WK14407GKV / Enomics 3 - KCR 3Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 21/3 18:50WK14296Swift 2 - Merwede / Multiplaat 3De Sprong in Middelburghistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 15/3 11:30WK16470AVO 4 - Kinea 2Marsdijk in Assenhistorieroute
zo 15/3 13:10WK14756SIOS 2 - OKO / Bies 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 15/3 13:15WK14263Rodenburg 2 - Apeldoorn 3Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 21/3 12:30WK14281De Parabool 5 - SIOS 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 14:00WK15952OKO / Bies 3 - HHV 2De Veste in Opendehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 15/3 10:45WK14265OWK 3 - Club Brothers 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 15/3 13:00WK14197Olympia 2 - Wez Handich / Dow 3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 21/3 15:35WK16006ROG 4 - Wez Handich / Dow 3Beyum in Groningenhistorieroute
za 21/3 18:30WK16039Noordenveld 2 - Club Brothers 2De Hullen in Rodenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 21/3 11:10WK14282De Parabool 4 - De Waterpoort 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 16:10WK16020WWC 2 - Pallas '08 2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 21/3 18:50WK14357TFS 2 - Udiros 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 21/3 19:20WK15991Flamingo's 3 - Sparta 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 21/3 15:20WK16079TOP 2 - SCO 4Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 21/3 15:40WK14334Invicta / Frigro 2 - DTS 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 21/3 17:45WK14362EKC 2000 2 - De Granaet 3Bargeres in Emmenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 21/3 10:00WK14325De Parabool 3 - Invicta / Frigro 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 12:40WK14361Harich 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5De Trime in Balkhistorieroute
za 21/3 16:45WK16010ROG 3 - Lemmer 2Beyum in Groningenhistorieroute
za 21/3 20:30WK16066Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - De Hoeve 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 21/3 14:10WK16004Blauw Zwart 2 - Elburg 2De Zomp in Enterhistorieroute
za 21/3 17:20WK14420Rood-Wit 2 - Devinco 2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 21/3 17:20WK16042Zwart Wit 2 - NKC '51 3De Reiger in Deldenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 21/3 13:40WK14302ODIK 4 - Rigtersbleek / Cottus 2Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 21/3 16:45WK14392HKC 3 - Juventa 2OSG in Hengelohistorieroute
za 21/3 17:35WK16035Sparta 4 - NKC '51 4Windesheim in Zwollehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 21/3 15:20WK15986Fiducia 2 - DWS 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 21/3 16:50WK14317Rheko 2 - Oost-Arnhem 3De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 17:35WK14389Kesteren 2 - DVO / Accountor 6De Leesde in Kesterenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 21/3 16:10WK14304ASVD | PV Systems 4 - Spirit 3‘t Dok in DrontenWilmar Voortmanhistorieroute
za 21/3 16:50WK18272Thor 2 - MIA 5De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 21/3 18:05WK15964De Meeuwen 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 4Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 21/3 20:10WK18286Telstar 3 - Dindoa 5De Slag in Hoevelakenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 21/3 16:55WK16077DOS 3 - Victum 4De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 21/3 18:45WK14315HKC 3 - KVA 4Hoograven in Utrechthistorieroute
za 21/3 19:50WK14355MIA 4 - Luno 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 21/3 16:20WK14417Dijkvogels 2 - OVVO 4Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 21/3 18:20WK15980Madjoe 2 - De Vinken 2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 21/3 18:20WK18376Luno 2 - Fiducia 3De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 21/3 18:30WK16031SDO / BlijWerkt 4 - Huizen 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 21/3 12:00WK16043Zwaluwen 2 - Victum 3Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 21/3 16:35WK14393Fortissimo 2 - Tweemaal Zes 3De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 21/3 18:40WK18388Animo 2 - Synergo 3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 15/3 12:10WK16474Sporting West 3 - Furore 2Inloophal in Amsterdamhistorieroute
zo 15/3 14:30WK14185OKV 2 - Aurora 2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 21/3 18:00WK14401KZ Danaiden 3 - Sporting West 3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 21/3 16:00WK14415Atlantis 2 - Exakwa 2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 21/3 18:00WK14294Synergo 4 - Ados 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 21/3 18:15WK16005Apollo 2 - Revival 2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 21/3 18:30WK16045Viking 2 - Rohda 4Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 21/3 12:25WK14360TOP / SolarCompleet 5 - Roda 2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 21/3 14:30WK16027KZ Danaiden 5 - Rohda 55 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 21/3 16:00WK14314ZKC '31 3 - Velocitas 3De Tref in Zaandamhistorieroute
za 21/3 17:10WK16002BEP 3 - Fiks 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 15/3 11:00WK14236KZ Danaiden 4 - Phoenix 3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
zo 15/3 14:45WK14711Sporting Trigon 4 - Die Haghe 45 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 21/3 14:10WK14376KZ Danaiden 4 - Velocitas 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/3 16:40WK14290KVS / Maritiem 5 - Sporting Trigon 4De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 21/3 16:30WK14399ODO 3 - Achilles 6De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 21/3 16:40WK15999Twist 3 - Excelsior 4Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 21/3 17:30WK14303DES 4 - Valto 4De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 21/3 18:40WK16034VEO 4 - Dijkvogels 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 21/3 13:10WK14410Gemini 2 - Conventus 2De Mammoet in Goudahistorieroute
za 21/3 14:10WK16038ADO 2 - GKV 2De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 21/3 16:20WK16003ACKC 2 - NIO 2De Jager in Giessenhistorieroute
za 21/3 16:25WK14335DVS '69 2 - Ventura Sport 2De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 21/3 12:30WK14366Excelsior 5 - ONDO 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 21/3 15:20WK15963Weidevogels 4 - DES 5Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 21/3 15:30WK14337Vriendenschaar 3 - Twist 4Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 21/3 20:00WK16048Valto 3 - Maassluis 3Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 21/3 14:15WK16026Erasmus 2 - RWA 3Topsportcentrum in Rotterdamhistorieroute
za 21/3 16:45WK14338Vriendenschaar 2 - Nieuwerkerk 5Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 21/3 17:35WK14395ONDO 2 - OZC 2Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 21/3 18:30WK15974Korbatjo 2 - Atlas 2De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 21/3 15:55WK20565Albatros 5 - Vitesse 4Develhal in Zwijndrechthistorieroute
za 21/3 16:10WK20637KCR 4 - Kinderdijk 4De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 21/3 16:30WK14368RWA 5 - ADO 3Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 21/3 17:15WK14306Sporting Delta 3 - Nieuwerkerk 4Deltahal in Dordrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 21/3 17:20WK20651KCR 5 - WION 4De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 21/3 17:40WK14369RWA 4 - Albatros 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 21/3 18:15WK16067HKC 3 - Kinderdijk 3Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 21/3 18:45WK14320PKC / SWKGroep 5 - Vitesse 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 21/3 13:45WK14380TOGO 2 - TOP 4Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 14:40WK15966Tjoba 3 - ONDO 3Omnium in Goeshistorieroute
za 21/3 17:35WK14295Swift 3 - Juliana 3De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 15/3 14:30WK16483NKV 2 - Tilburg 4De Hongerman in Nuenenhistorieroute
zo 15/3 14:45WK14241Movado 2 - SDO 3Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 21/3 14:55WK14319PSV / lifovragen.nl 2 - DOT 3BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 21/3 19:15WK15993Vriendenschaar 3 - DKB 2De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute

Team TV
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 21/3 14:00WK17098AVO A2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 21/3 14:15WK17650De Meeuwen A1 - DVO / Accountor A2Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 21/3 15:50WK17678DOS '46 A2 - Unitas / Perspectief A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 21/3 18:15WK17071Harkema / Invicta A1 - Oost-Arnhem A1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 21/3 11:30WK17089AW.DTV A1 - TOP / SolarCompleet A2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 21/3 15:10WK17661Avanti / Post Makelaardij A1 - Die Haghe A1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 21/3 16:30WK17635Groen Geel / IJskoud de Beste A1 - OVVO A1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 21/3 16:35WK17067Tempo A1 - Woudenberg A1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 21/3 13:10WK17062Kinderdijk A1 - HKV / Ons Eibernest A1Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 21/3 16:00WK17095Meervogels / Física A1 - Achilles A2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 21/3 18:00WK17638Nieuwerkerk A1 - Sporting Delta A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 21/3 18:40WK17675Fortuna / Delta Logistiek A2 - GKV / Enomics A1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 21/3 12:20WK17058TOP A1 - Valto A1De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 21/3 12:30WK17643Vitesse A1 - PKC / SWKGroep A2Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 21/3 14:10WK17660Tilburg A1 - Oranje Wit A1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 21/3 20:20WK17082ONDO A1 - Sporting Delta A2Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 21/3 10:35WK17086Hoogkerk / Nic. A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 21/3 13:00WK17066DTS A1 - LDODK / Rinsma Fashion A2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 21/3 15:20WK17647Drachten / van der Wiel A1 - OKO / Bies A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 21/3 16:15WK17679Ritola A1 - Heerenveen A1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 21/3 14:30WK17085NKC '51 A1 - Sparta A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 21/3 15:35WK17652KVZ A1 - SIOS A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 16:30WK17672Juventa A1 - Amicitia A1De Beek in Hardenberghistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 21/3 13:30WK17093Victum A1 - Dindoa A1Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 21/3 13:30WK17668Apeldoorn A1 - EKVA A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 15:40WK17640Rheko A1 - ASVD | PV Systems A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 21/3 16:40WK17065Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Spirit A1Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 21/3 12:10WK17077Rust Roest A1 - DOT A1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 21/3 14:10WK17639Fiducia A1 - DKB A1Europahal in Vleutenhistorieroute
za 21/3 15:15WK17079Fortissimo A1 - Tiel '72 A1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 21/3 17:45WK17677DSC A2 - Wageningen A2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 21/3 12:00WK17074KZ / Thermo4U A2 - Groen Geel / IJskoud de Beste A2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 21/3 14:05WK17080Fiks A1 - BEP A1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/3 15:00WK17670ZKV A1 - KVA A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 21/3 19:40WK17641Pernix A1 - ZKC '31 A1De Zijl in Leidenhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 21/3 13:30WK17060Refleks A1 - KZ Danaiden A1De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 21/3 14:10WK17649Weidevogels A1 - Tempo A2Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 21/3 15:45WK17094Velocitas A1 - VEO A1De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 21/3 14:15WK17084Vriendenschaar A1 - Oranje Wit A2Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 21/3 16:20WK17078Reeuwijk A1 - RWA A1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 21/3 17:30WK17634PKC / SWKGroep A3 - KCC A2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 21/3 19:35WK17673Albatros A1 - IJsselvogels A1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 21/3 14:00WK17070DVS '69 A1 - KCR A1De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 21/3 14:20WK17645Merwede / Multiplaat A1 - Maassluis A1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 21/3 15:10WK17671Vriendenschaar A1 - KOAG A1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 21/3 16:20WK17083Swift A1 - Fortis A1De Sprong in Middelburghistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 21/3 12:25WK18135CSL C1 - Unitas / Perspectief C1It Gryn in Stienshistorieroute
za 21/3 13:00WK18131ASVD | PV Systems C1 - De Meeuwen C1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 21/3 15:00WK18216LDODK / Rinsma Fashion C1 - Dindoa C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 21/3 15:40WK18221Heerenveen C1 - Amicitia C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 21/3 10:00WK18132KZ Danaiden C1 - Groen Geel / IJskoud de Beste C1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/3 16:15WK18220KZ / Thermo4U C1 - TOP / SolarCompleet C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 21/3 16:35WK18217Die Haghe C1 - Tempo C1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 21/3 14:10WK18137IJsselvogels C1 - Valto C1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 21/3 14:20WK18223Albatros C1 - ONDO C1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 21/3 15:00WK18219Nieuwerkerk C1 - Avanti / Post Makelaardij C1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 21/3 15:10WK18134Vitesse C1 - KCC C1Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 21/3 10:30WK18222Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - SKF C1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 21/3 11:00WK18136Oranje Wit C1 - Tiel '72 C1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 21/3 13:20WK18133PKC / SWKGroep C1 - Vriendenschaar C1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 21/3 14:45WK18218DVO / Accountor C1 - Sporting Delta C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Oefenwedstrijden (zaal)
za 21/3 13:20OefenOdis A3 - Veenwouden A1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute