Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 9 maart 2020 t/m zondag 15 maart 2020

429 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
zo 8/3 14:30WK10478Blauw-Wit 1 - LDODK / Rinsma Fashion 1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 20:00WK10484Tempo 1 - Fortuna / Delta Logistiek 1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 14/3 20:00WK10483LDODK / Rinsma Fashion 1 - TOP / SolarCompleet 1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 14/3 20:00WK10482KZ / Thermo4U 1 - Blauw-Wit 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 14/3 20:00WK10480DOS '46 1 - PKC / SWKGroep 1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 14/3 20:00WK10481DVO / Accountor 1 - Groen Geel / IJskoud de Beste 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Overgangsklasse A (zaal)
za 14/3 18:10WK11348NKC '51 1 - De Hoeve 1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 14/3 19:45WK11327SKF 1 - Heerenveen 1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 20:30WK11622DOS Kampen / Veltman 1 - Drachten / van der Wiel 1De Reeve in Kampenhistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 14/3 17:15WK11361AVO 1 - Amicitia 1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 18:45WK12564Unitas / Perspectief 1 - DOS 1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 14/3 20:05WK11315OWK 1 - ASVD | PV Systems 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 14/3 20:25WK11629De Meeuwen 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 14/3 19:50WK12565Tweemaal Zes 1 - OVVO 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 14/3 20:00WK11635KCR 1 - Pernix 1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 14/3 20:30WK11325Sporting Delta 1 - SDO / BlijWerkt 1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 20:30WK11364Meervogels / Física 1 - Oranje Wit 1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 14/3 17:35WK12570VEO 1 - Vriendenschaar 1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 19:30WK11343GKV / Enomics 1 - Sporting Trigon 1Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 14/3 19:30WK11631HKV / Ons Eibernest 1 - Valto 1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
za 14/3 19:50WK11311Swift 1 - KVS / Maritiem 1De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 8/3 14:50WK12496Wez Handich / Dow 1 - AKC 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 19:25WK11340Oerterp / VKC 1 - Wez Handich / Dow 1De Wier in Ureterphistorieroute
za 14/3 19:30WK11640De Waterpoort 1 - OKO / Bies 1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 14/3 10:45WK11314De Parabool 1 - CSL 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 18:15WK12559Juventa 1 - Ritola 1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 14/3 19:35WK11354De Wâlden 1 - Apeldoorn 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 14/3 19:45WK11637Rigtersbleek / Cottus 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 14/3 17:50WK11319Excelsior 1 - Synergo 1De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 14/3 19:30WK11379Victum 1 - RWA 1Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 14/3 19:40WK12552BEP 1 - ZKV 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 14/3 20:50WK11641Spirit 1 - Fiducia 1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 14/3 16:00WK11347Noviomagum 1 - MIA 1De Triangel in Lenthistorieroute
za 14/3 19:00WK12549Dindoa 1 - Achilles 1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 14/3 19:30WK11322Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Nova 1Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 14/3 20:00WK11632Die Haghe 1 - KVA 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 14/3 13:30WK11305Juliana 1 - DES 1Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 14/3 15:00WK11349Kinderdijk 1 - KOAG 1Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 14/3 18:15WK11636Rust Roest 1 - Merwede / Multiplaat 1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 14/3 20:00WK12538Fortis 1 - Albatros 1Baskensburg in Vlissingenhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 14/3 16:30WK11619Dubbel Zes / Futura 1 - Tjoba 1Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 14/3 16:35WK12563Roda 1 - Velocitas 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 14/3 19:00WK11331KIOS 1 - ONDO 1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 14/3 20:00WK11377Swift 1 - Tilburg 1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 8/3 15:55WK12117EKC Nääs 1 - SIOS 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
za 14/3 18:50WK11336Thrianta 1 - HHV 1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 14/3 20:30WK11626SIOS 1 - Dio 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 14/3 19:35WK11605Flamingo's 1 - ROG 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 14/3 19:50WK12555Hoogkerk 1 - Noordenveld 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 20:00WK11316Oranje Zwart 1 - De Granaet 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 20:10WK11369Harich 1 - DTG 1De Trime in Balkhistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 14/3 17:50WK12550Devinco 1 - Zwart Wit 1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 14/3 18:00WK11616Elko 1 - DOS-WK 1De Brug in Elimhistorieroute
za 14/3 18:15WK11333HKC 1 - Elburg 1OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 18:45WK11373Rood-Wit 1 - Hellas '63 1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 14/3 14:40WK11308Rheko 1 - DWS 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 16:05WK11618Duko 1 - Reehorst '45 1Triominos in Duivenhistorieroute
za 14/3 17:15WK11367Kesteren 1 - KVZ 1De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 14/3 20:50WK12557Sparta 1 - Keizer Karel 1Watergoor in Nijkerkhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 14/3 16:35WK11320EKVA 1 - ZKC '31 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 14/3 16:45WK11355KZ Danaiden 1 - Telstar 1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 14/3 17:40WK11639Woudenberg 1 - VIKO 1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 14/3 19:40WK12540Rapid 1 - Tiel '72 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 14/3 17:30WK11310Reeuwijk 1 - WION 1De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 14/3 17:35WK12536Korbis 1 - ODO 1De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 14/3 19:45WK11345Paal Centraal 1 - Maassluis 1TU-Delft in Delfthistorieroute
za 14/3 20:05WK11614Vitesse 1 - Twist 1Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 8/3 14:15WK11286Furore 1 - ALO 1Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 8/3 14:40WK12474DKB 1 - Movado 1Naestenbest in Besthistorieroute
zo 8/3 14:50WK12101Phoenix 1 - DOT 1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
zo 8/3 15:50WK12439DKV Victoria 1 - Sporting West 1Diemen in Diemenhistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 14/3 16:30WK11625Ados 1 - Apollo 1Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 14/3 16:40WK11358Atlantis 1 - Helios 1De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 14/3 19:25WK12545Exakwa 1 - Viking 1De Koploper in Lelystadhistorieroute
za 14/3 20:35WK11309Refleks 1 - Revival 1Marimbahal in Rijswijkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 14/3 14:30WK12554OZC 1 - Erasmus 1De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 14/3 15:50WK11613KVK 1 - Korbatjo 1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 14/3 17:50WK11334Vriendenschaar 1 - Atlas 1Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 14/3 19:15WK11346ONDO 1 - Nexus 1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 8/3 14:45WK11301Vitesse 1 - Olympia 1Drenthehal in Beilenhistorieroute
zo 8/3 15:25WK12110Club Brothers 1 - Mélynas / Domatrac 1Selwerd in Groningenhistorieroute
za 14/3 20:00WK11378VZK / Donkerbroek 1 - Club Brothers 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 14/3 20:20WK11617Mélynas / Domatrac 1 - It Fean / Boelenslaan 1De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 14/3 16:45WK11350EKC 2000 1 - Achilles 1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 14/3 17:30WK11620DTS 1 - Emmeloord 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 14/3 17:50WK11332Invicta / Frigro 1 - Harkema 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 17:50WK12539Regio '72 1 - TOP 1De Wieken in Vaassenhistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 14/3 14:00WK12558Spannum 1 - WWC 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 14/3 19:20WK11376TFS 1 - Pallas '08 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 19:40WK11338Westergo 1 - Sparta 1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 14/3 20:10WK11611NQL 1 - DTL 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 14/3 12:45WK12546EKCA / CIBOD 1 - Zwaluwen 1Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 14/3 15:30WK11628SkunK 1 - SEV 1Gymnasion in Nijmegenhistorieroute
za 14/3 18:00WK11342Fortissimo 1 - DKOD 1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 14/3 19:45WK11323Animo 1 - HKC 1De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 8/3 16:10WK12125SDO 1 - Stormvogels 1De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
zo 8/3 17:40WK12431Oosterkwartier 1 - NKV 1De Spaarne in Haarlemhistorieroute
za 14/3 15:45WK11363Midlandia 1 - SDO 1De Tol in Bunnikhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 14/3 13:05WK12560Hebbes 1 - RDZ 1Olympos in Utrechthistorieroute
za 14/3 16:45WK11615ESDO 1 - Madjoe 1Sporthal in Kockengenhistorieroute
za 14/3 16:50WK11328Luno 1 - De Vinken 1De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 14/3 20:40WK11351Dijkvogels 1 - Huizen 1Sporthal in Maasdijkhistorieroute
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 14/3 15:30WK11344Gemini 1 - GKV 1De Mammoet in Goudahistorieroute
za 14/3 16:15WK11607Ventura Sport 1 - ACKC 1Apollohal in Strijenhistorieroute
za 14/3 19:00WK11329DVS '69 1 - NIO 1Sophiahal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 14/3 20:20WK12548Conventus 1 - ADO 1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 14/3 15:40WK12542Oranje Nassau 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 17:05WK11339VZOD 1 - Badhoevedorp 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
za 14/3 17:30WK11352DSO 1 - IJsselvogels 1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 14/3 19:40WK11608Haarlem 1 - Weidevogels 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute

Team TV
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 14/3 15:05WK11353TOGO 1 - OEC 1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 16:00WK11634Blauw Wit 1 - Triade 1Omnium in Goeshistorieroute
za 14/3 16:20WK11312PSV / lifovragen.nl 1 - Stormvogels 1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 14/3 17:20WK12541Seolto 1 - Keep-Fit '70 1Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
za 14/3 10:05WK11365Korwi 1 - DWA / Argo 1Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 14/3 20:30WK11313De Pein 1 - Zunobri 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 14/3 15:40WK12566SF Deinum 1 - Joure 1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 14/3 16:20WK11341Veenwouden 1 - Lemmer 1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 14/3 18:05WK11362MN en W 1 - Lintjo 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 14/3 20:15WK11612Noveas 1 - WIK '34 1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
zo 8/3 14:30WK11299Wiko 1 - DLKV 1Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
za 14/3 16:15WK11372SDO 1 - KIOS '45 1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 14/3 13:50WK11371Koveni 1 - Olympus '58 1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 14/3 14:35WK11335Stip 1 - Rivalen 1De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 14/3 15:15WK12553Arena 1 - De Eemvogels 1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 14/3 18:45WK11630KCD 1 - SGV 1Steinheim in Doornhistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
za 14/3 13:20WK11366Amsterdam 1 - Purmer 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 16:30WK12569HBC 1 - Triaz 1De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
za 14/3 16:40WK11624DKV 1 - DTS 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 14/3 15:00WK11326Thor 1 - Nikantes 1Riederpoort in Barendrechthistorieroute
za 14/3 17:45WK18259Thor 1 - Fluks 1De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 14/3 19:20WK11623DOC 1 - Eureka 1Zandzee in Bussumhistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 14/3 10:15WK11375Sperwers 1 - Olympia 1Nieuwe Persoonshal in Rotterdamhistorieroute
za 14/3 14:00WK11306Oranje Zwart / De Hoekse 1 - De Voltreffers 1Dorpshart in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 14/3 15:50WK12561't Capproen 1 - Terda 1De Eendraght in Hellevoetsluishistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
zo 8/3 11:10WK12441KVS ’17 1 - Maastricht 1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
zo 8/3 14:30WK12471Springfield 1 - De Hazenkamp 1Parrestee in Hoevenhistorieroute
za 14/3 16:15WK11330Klimop 1 - Springfield 1De Peelhorst in Deurnehistorieroute
za 14/3 16:25WK11609OJC '98 1 - KVS ’17 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 14/3 17:30WK11368De Hazenkamp 1 - Attila 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 14/3 14:30WK11370ZKV 1 - Focus 1Drenkwaard in Zuidlandhistorieroute
za 14/3 15:45WK12568Zaamslag 1 - Luctor 1Vliegende Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 14/3 19:20WK11633Good Luck 1 - DSO 1De Staver in Sommelsdijkhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
zo 8/3 12:45WK12654Blauw-Wit 2 - LDODK / Rinsma Fashion 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 18:00WK12659LDODK / Rinsma Fashion 2 - TOP / SolarCompleet 2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 14/3 18:10WK12660Tempo 2 - Fortuna / Delta Logistiek 2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 14/3 18:15WK12656DOS '46 2 - PKC / SWKGroep 2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 14/3 18:15WK12657DVO / Accountor 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 18:15WK12658KZ / Thermo4U 2 - Blauw-Wit 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
za 14/3 12:10WK14718Blauw-Wit 4 - Drachten / van der Wiel 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 16:00WK14256Groen Geel / IJskoud de Beste 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 14/3 16:35WK14208DOS '46 3 - Heerenveen 2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 14/3 18:10WK16494Tweemaal Zes 2 - OVVO 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 14/3 18:30WK14753KCR 2 - Pernix 2De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 14/3 18:45WK14171Sporting Delta 2 - KCC 3Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 18:50WK14248Meervogels / Física 2 - Oranje Wit 2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 14/3 15:45WK14273AW.DTV 2 - RWA 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 16:15WK14206Excelsior 2 - TOP 2De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 14/3 18:00WK16487BEP 2 - ZKV 2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 14/3 18:25WK14710TOP / SolarCompleet 4 - KCC 4De Korf in Sassenheimhistorieroute
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 14/3 15:45WK14735Oost-Arnhem 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 16:35WK16466DVO / Accountor 3 - KVS / Maritiem 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 18:00WK14186ODIK 2 - Wageningen 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 20:05WK14245TOP / SolarCompleet 3 - DeetosSnel 3De Korf in Sassenheimhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 8/3 13:00WK15616ZKC '19 2 - KZ / Thermo4U 5N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
zo 8/3 13:00WK16243SCO 3 - AVO 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 8/3 15:30WK14077KIOS 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 14/3 20:45WK14149Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 - Heerenveen 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 14/3 15:50WK14262AVO 2 - Amicitia 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 18:35WK14196OWK 2 - ASVD | PV Systems 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 14/3 18:35WK16449Sparta 2 - DOS 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/3 19:00WK14723De Meeuwen 2 - Wit-Blauw / Green Organics 2Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 14/3 12:20WK14190De Parabool 2 - SKF 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 12:50WK14742Nic. 3 - ROG 2Alfa College in Groningenhistorieroute
za 14/3 15:15WK16444DVO / Accountor 4 - Unitas / Perspectief 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 18:10WK14223De Wâlden 2 - KVZ 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 14/3 14:00WK14257OVVO 3 - KZ / Thermo4U 4OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 14/3 16:15WK16448VEO 2 - Vriendenschaar 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 18:10WK14727HKV / Ons Eibernest 2 - Valto 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
za 14/3 19:25WK14182Refleks 2 - SDO / BlijWerkt 2Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
zo 8/3 13:35WK15642Phoenix 2 - KZ / Thermo4U 3De Veur in Zoetermeerhistorieroute
zo 8/3 14:40WK16257Die Haghe 3 - ZKV 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 14:20WK14261AW.DTV 3 - Phoenix 2Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 15:35WK16454ZKV 3 - Achilles 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 14/3 16:00WK14194Avanti / Post Makelaardij 3 - Tempo 3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 14/3 12:10WK14152Juliana 2 - DES 2Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 14/3 13:40WK14232Kinderdijk 2 - KOAG 2Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 14/3 16:50WK14765Rust Roest 2 - Merwede / Multiplaat 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 14/3 18:35WK16433Fortis 2 - Albatros 2Baskensburg in Vlissingenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 14/3 14:30WK14255Noviomagum 2 - MIA 2De Triangel in Lenthistorieroute
za 14/3 17:35WK16485Dindoa 2 - Achilles 2Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 14/3 18:00WK14203Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Nova 2Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 14/3 18:40WK14732Die Haghe 2 - KVA 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 14/3 15:35WK14180Fiks 2 - PKC / SWKGroep 4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 14/3 16:20WK16432HKC 2 - Velocitas 2Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 14/3 16:30WK14244Oranje Wit 3 - KOAG 3Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 19:45WK14738Fortuna / Delta Logistiek 3 - Nieuwerkerk 3Fortuna-hal in Delfthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 8/3 12:15WK14135Hoogkerk 3 - ZKC '19 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 8/3 13:50WK16222OKO / Bies 2 - WSS 2De Veste in Opendehistorieroute
za 14/3 13:45WK14213CSL 4 - De Wâlden 3It Gryn in Stienshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 14/3 18:20WK14703Flamingo's 2 - Drachten / van der Wiel 3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 14/3 18:30WK16482Hoogkerk 2 - Ritola 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 18:35WK14184Oranje Zwart 2 - De Granaet 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 14/3 19:00WK14227Harich 2 - CSL 3De Trime in Balkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 14/3 16:50WK14216De Wâlden 4 - Apeldoorn 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 14/3 17:15WK16461Sparta 3 - Ritola 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/3 18:50WK14759Drachten / van der Wiel 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 14/3 19:30WK14148Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - CSL 2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 14/3 16:40WK16459Regio '72 2 - Amicitia 3De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 14/3 16:45WK14270NKC '51 2 - De Hoeve 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 14/3 19:10WK14767DOS Kampen / Veltman 2 - DOS-WK 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 20:50WK14174Wageningen 3 - ASVD | PV Systems 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 14/3 16:40WK14191ODIK 3 - Synergo 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 18:15WK14243Victum 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 14/3 19:30WK14720Spirit 2 - Wageningen 5De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 14/3 19:30WK16450Sparta 2 - Dindoa 3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 14/3 15:20WK14195Antilopen / Lancyr Deelen 3 - SDO / BlijWerkt 3Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 14/3 17:30WK14249De Meeuwen 3 - EKVA 3Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 14/3 18:00WK14764DOS Kampen / Veltman 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 18:30WK16425Wageningen 6 - Dindoa 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 8/3 13:15WK14121Refleks 3 - ALO 2Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
zo 8/3 14:20WK16318HKV / Ons Eibernest 3 - Fortuna / Delta Logistiek 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
zo 8/3 14:30WK15617Groen Geel / IJskoud de Beste 4 - Sporting Trigon 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 8/3 14:45WK16225KZ / Thermo4U 6 - Sporting West 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 14/3 11:20WK16490EKCA / CIBOD 2 - DVO / Accountor 5Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 14/3 17:30WK14259Noviomagum 3 - MIA 3De Triangel in Lenthistorieroute
za 14/3 17:40WK14708Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - Rust Roest 3Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 14/3 19:40WK14209Wageningen 4 - HKC 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 14/3 15:25WK14271KZ Danaiden 2 - Telstar 2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 14/3 16:25WK14719Woudenberg 2 - VIKO 2De Camp in Woudenberghistorieroute
za 14/3 17:50WK14207EKVA 2 - ZKC '31 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 14/3 18:20WK16460Rapid 2 - Tiel '72 2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 14/3 14:20WK14187Fiks 3 - Tempo 4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 14/3 15:10WK14729KVA 3 - Pernix 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 17:30WK14247Swift 3 - Rohda 3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 14/3 16:20WK16477Korbis 2 - ODO 2De Dreef in Waddinxveenhistorieroute
za 14/3 16:20WK14202Reeuwijk 2 - WION 2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 14/3 18:30WK14212Paal Centraal 2 - Maassluis 2TU-Delft in Delfthistorieroute
za 14/3 18:40WK14717Vitesse 2 - Twist 2Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 14/3 14:20WK16443Achilles 4 - VEO 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 17:30WK14250Meervogels / Física 3 - Sporting Trigon 2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 14/3 19:05WK14715Pernix 4 - Weidevogels 3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 14/3 19:45WK14162KVS / Maritiem 4 - Excelsior 3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 14/3 15:10WK14762Dubbel Zes / Futura 2 - Tjoba 2Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 14/3 17:45WK14177KIOS 2 - ONDO 2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 14/3 18:10WK16442Avanti / Post Makelaardij 4 - IJsselvogels 3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 14/3 18:40WK14242Swift 2 - Tilburg 2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 8/3 13:10WK16304HKV / Ons Eibernest 4 - DeetosSnel 4HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
zo 8/3 13:50WK15658SDO 2 - DOT 2De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 14/3 17:15WK14766DOT 2 - Rust Roest 4Mondriaan in Osshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 14/3 15:30WK16480Albatros 3 - KCC 5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 14/3 17:10WK14724Merwede / Multiplaat 4 - Weidevogels 2De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 14/3 17:20WK14267KOAG 4 - IJsselvogels 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 14/3 17:20WK14192DES 3 - WION 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 14/3 16:00WK14726Merwede / Multiplaat 3 - DSO 2De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 14/3 17:05WK16475KCR 3 - Fortis 3De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 14/3 18:00WK14266GKV / Enomics 3 - Oranje Wit 4Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 14/3 18:10WK14161Swift 2 - TOP 3De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 8/3 12:40WK16220OKO / Bies 3 - AVO 4De Veste in Opendehistorieroute
zo 8/3 13:20WK15631Apeldoorn 3 - SIOS 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 14/3 14:45WK14146De Parabool 5 - HHV 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 8/3 13:30WK16291Wez Handich / Dow 3 - OWK 3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 8/3 13:55WK15646Club Brothers 2 - Leeuwarden 2Selwerd in Groningenhistorieroute
za 14/3 11:00WK16472WSS 3 - Noordenveld 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 14/3 16:35WK14744Leeuwarden 2 - ROG 4Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 14/3 17:15WK14147De Parabool 4 - Sparta 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 18:00WK14704De Waterpoort 2 - Flamingo's 3Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 14/3 18:10WK14217TFS 2 - Pallas '08 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 14/3 19:30WK16468Udiros 2 - WWC 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 14/3 16:20WK14748DTS 2 - Emmeloord 2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 14/3 16:50WK16471De Granaet 3 - TOP 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 14/3 18:00WK14222EKC 2000 2 - SCO 4Bargeres in Emmenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 14/3 12:50WK14221Harich 3 - De Hoeve 3De Trime in Balkhistorieroute
za 14/3 13:30WK14189De Parabool 3 - Lemmer 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 16:40WK14747Invicta / Frigro 3 - ROG 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 14/3 18:20WK16426Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 14/3 16:35WK16486Devinco 2 - Zwart Wit 2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 14/3 17:00WK14178HKC 2 - Elburg 2OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 17:30WK14279Rood-Wit 2 - NKC '51 3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 14/3 15:30WK14167ODIK 4 - HHV 3Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 14/3 15:45WK14251HKC 3 - NKC '51 4OSG in Hengelohistorieroute
za 14/3 16:40WK16453Juventa 2 - Sparta 4De Beek in Hardenberghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 14/3 13:20WK14181Rheko 2 - DWS 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 14/3 14:25WK14741Oost-Arnhem 3 - Fiducia 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 21:20WK16430DVO / Accountor 6 - Tiel '72 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 14/3 16:10WK14169ASVD | PV Systems 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 4‘t Dok in DrontenRemco Greivehistorieroute
za 14/3 16:30WK18271Thor 2 - Dindoa 5De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 14/3 18:20WK14737Spirit 3 - De Meeuwen 4De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 14/3 19:50WK18285MIA 5 - Telstar 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 14/3 14:20WK16455Luno 3 - DOS 3De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 14/3 16:20WK14713KVA 4 - Woudenberg 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 14/3 18:40WK14215MIA 4 - Victum 4De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 14/3 15:35WK14176Luno 2 - De Vinken 2De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 14/3 17:30WK18375Fiducia 3 - Madjoe 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 14/3 18:20WK16439OVVO 4 - SDO / BlijWerkt 4OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 14/3 19:25WK14276Dijkvogels 2 - Huizen 2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 14/3 12:50WK16452Tweemaal Zes 3 - Zwaluwen 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 14/3 16:20WK18387Synergo 3 - Oost-Arnhem 4Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 14/3 16:35WK14252Fortissimo 2 - Victum 3De Oever in IJsselsteinhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 8/3 13:00WK14113Furore 2 - OKV 2Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 8/3 14:35WK16289DKV Victoria 2 - Sporting West 3Diemen in Diemenhistorieroute
za 14/3 18:00WK14260KZ Danaiden 3 - Groen Geel / IJskoud de Beste 5Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 14/3 15:15WK14760Ados 2 - Apollo 2Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 14/3 15:25WK14274Atlantis 2 - Rohda 4De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 14/3 17:30WK14159Synergo 4 - Revival 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 14/3 18:10WK16489Exakwa 2 - Viking 2De Koploper in Lelystadhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 14/3 15:15WK16492Roda 2 - KZ Danaiden 5De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 14/3 17:10WK14220TOP / SolarCompleet 5 - Rohda 5De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 14/3 18:10WK14179ZKC '31 3 - Fiks 4De Tref in Zaandamhistorieroute
za 14/3 19:30WK14736Velocitas 3 - BEP 3De Does in Leiderdorphistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 8/3 12:20WK15644Phoenix 3 - Sporting Trigon 4De Veur in Zoetermeerhistorieroute
zo 8/3 12:30WK16299Achilles 5 - KZ Danaiden 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 14:00WK16438Velocitas 4 - Refleks 4De Does in Leiderdorphistorieroute
za 14/3 18:30WK14155KVS / Maritiem 5 - Achilles 5De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 14/3 16:10WK14168DES 4 - Excelsior 4De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 14/3 17:45WK14258ODO 3 - Dijkvogels 3De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 14/3 18:25WK16429Achilles 6 - VEO 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 19:35WK14709Valto 4 - Twist 3Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 14/3 13:10WK14269Gemini 2 - GKV 2De Mammoet in Goudahistorieroute
za 14/3 15:00WK14707Ventura Sport 2 - ACKC 2Apollohal in Strijenhistorieroute
za 14/3 17:45WK14198DVS '69 2 - NIO 2Sophiahal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 14/3 19:05WK16446Conventus 2 - ADO 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 14/3 14:50WK14226Excelsior 5 - Maassluis 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 14/3 15:15WK14200Vriendenschaar 3 - DES 5Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 14/3 17:45WK14754Twist 4 - Weidevogels 4Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 14/3 20:30WK16463ONDO 3 - Valto 3Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 14/3 13:15WK16441OZC 2 - Erasmus 2De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 14/3 16:30WK14201Vriendenschaar 2 - Atlas 2Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 14/3 18:00WK14254ONDO 2 - RWA 3Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 14/3 18:40WK14750Nieuwerkerk 5 - Korbatjo 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 14/3 14:50WK16481ADO 3 - Albatros 5De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 14/3 17:25WK20636Sporting Delta 3 - Kinderdijk 4Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 17:30WK14751Nieuwerkerk 4 - KCR 4De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 14/3 17:30WK20564RWA 5 - Vitesse 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 14/3 14:20WK16479Albatros 4 - HKC 3Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 14/3 15:10WK14229RWA 4 - Kinderdijk 3Rhoon in RhoonSven van der Harthistorieroute
za 14/3 17:20WK14749Vitesse 3 - KCR 5Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 14/3 18:15WK20650PKC / SWKGroep 5 - WION 4PKC-hal in Papendrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 14/3 15:55WK16431TOP 4 - Fortis 4De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 14/3 16:55WK14160Swift 3 - ONDO 3De Sprong in Middelburghistorieroute
za 14/3 20:00WK14752Juliana 3 - Tjoba 3Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 8/3 13:10WK16349DKB 2 - Movado 2Naestenbest in Besthistorieroute
zo 8/3 15:00WK15623SDO 3 - DOT 3De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 14/3 14:55WK14183PSV / lifovragen.nl 2 - DKB 2BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 14/3 16:05WK14763DOT 3 - Vriendenschaar 3Mondriaan in Osshistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 14/3 12:35WK17046TOP / SolarCompleet A1 - Achilles A1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 14/3 16:10WK17810Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 - DSC A1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 14/3 16:30WK17218KZ / Thermo4U A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 14/3 18:15WK17023SKF A1 - PKC / SWKGroep A1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 14/3 14:15WK17056AVO A1 - DeetosSnel A1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 14:55WK17813DOS '46 A1 - DVO / Accountor A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 14/3 16:20WK17217LDODK / Rinsma Fashion A1 - KVS / Maritiem A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 14/3 17:40WK17013KCC A1 - Wageningen A1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 14/3 12:30WK17051AVO A2 - Unitas / Perspectief A1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 13:05WK17208Oost-Arnhem A1 - De Meeuwen A1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 14:30WK17824Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - DOS '46 A2Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 14/3 16:40WK17025Harkema / Invicta A1 - DVO / Accountor A2De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 14/3 12:45WK17043AW.DTV A1 - Die Haghe A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 14/3 14:15WK17821TOP / SolarCompleet A2 - Avanti / Post Makelaardij A1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 14/3 14:55WK17214Woudenberg A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 14/3 19:50WK17021Tempo A1 - OVVO A1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 14/3 12:05WK17016Kinderdijk A1 - Sporting Delta A1Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 14/3 15:45WK17825Achilles A2 - Fortuna / Delta Logistiek A2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 16:00WK17048Meervogels / Física A1 - GKV / Enomics A1De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 14/3 16:40WK17219HKV / Ons Eibernest A1 - Nieuwerkerk A1HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 14/3 12:20WK17012TOP A1 - PKC / SWKGroep A2De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 14/3 14:55WK17806Sporting Delta A2 - Tilburg A1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 16:30WK17036ONDO A1 - Oranje Wit A1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 14/3 18:10WK17224Valto A1 - Vitesse A1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 14/3 13:30WK17221LDODK / Rinsma Fashion A2 - Drachten / van der Wiel A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 14/3 15:10WK17020DTS A1 - OKO / Bies A1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 14/3 16:00WK17811Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 - Ritola A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 14/3 17:15WK17040Hoogkerk / Nic. A1 - Heerenveen A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 14/3 15:30WK17039NKC '51 A1 - Amicitia A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 14/3 16:00WK17818Sparta A1 - Juventa A1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 14/3 16:50WK17213DOS Kampen / Veltman A1 - KVZ A1De Reeve in Kampenhistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 14/3 14:15WK17047Victum A1 - EKVA A1Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 14/3 15:10WK17809Dindoa A1 - Apeldoorn A1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 14/3 16:40WK17019Antilopen / Lancyr Deelen A1 - ASVD | PV Systems A1Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 14/3 17:10WK17205Spirit A1 - Rheko A1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 14/3 10:50WK17814Tiel '72 A1 - DSC A2Betuwehal in Tielhistorieroute
za 14/3 14:15WK17031Rust Roest A1 - DKB A1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 14/3 14:55WK17212DOT A1 - Fiducia A1Mondriaan in Osshistorieroute
za 14/3 15:15WK17033Fortissimo A1 - Wageningen A2De Oever in IJsselsteinhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 14/3 11:15WK17028KZ / Thermo4U A2 - ZKC '31 A1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 14/3 13:10WK17034Fiks A1 - KVA A1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 14/3 14:30WK17222Groen Geel / IJskoud de Beste A2 - Pernix A1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 14/3 16:40WK17812BEP A1 - ZKV A1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 14/3 13:30WK17014Refleks A1 - Tempo A2De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 14/3 14:10WK17209KZ Danaiden A1 - Weidevogels A1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 14/3 15:00WK17817VEO A1 - Avanti / Post Makelaardij A2Essesteyn in Voorburghistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 14/3 14:00WK17807Oranje Wit A2 - Albatros A1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 14:00WK17207RWA A1 - PKC / SWKGroep A3Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 14/3 14:00WK17038Vriendenschaar A1 - IJsselvogels A1Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 14/3 15:10WK17032Reeuwijk A1 - KCC A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 14/3 15:20WK17024DVS '69 A1 - Maassluis A1Sophiahal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 14/3 15:40WK17037Swift A1 - KOAG A1De Sprong in Middelburghistorieroute
za 14/3 15:50WK17203KCR A1 - Merwede / Multiplaat A1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 14/3 17:30WK17819Fortis A1 - Vriendenschaar A1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 14/3 11:00WK17919AVO B1 - De Meeuwen B1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 14:50WK17943LDODK / Rinsma Fashion B1 - DOS '46 B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 14/3 15:30WK17917DOS Kampen / Veltman B1 - Dindoa B1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 17:15WK18035Unitas / Perspectief B1 - Heerenveen B1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 14/3 12:00WK18034Fortuna / Delta Logistiek B1 - KZ / Thermo4U B1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 14/3 13:15WK17944Die Haghe B1 - Groen Geel / IJskoud de Beste B1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 15:50WK17920TOP / SolarCompleet B1 - Haarlem B1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 14/3 18:15WK17915Tempo B1 - Avanti / Post Makelaardij B1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 14/3 11:00WK17918Oranje Wit B1 - KOAG B1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 11:30WK17945KCC B1 - ONDO B1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 14/3 13:25WK17914PKC / SWKGroep B1 - Maassluis B1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 14/3 15:00WK18033Fortis B1 - Albatros B1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 14/3 13:25WK17942Woudenberg B1 - DSC B1De Camp in Woudenberghistorieroute
za 14/3 13:50WK17916DVO / Accountor B1 - SKF B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 14:25WK18036Tiel '72 B1 - Vriendenschaar B1Westroyenhal in Tielhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 14/3 11:35WK18128CSL C1 - Amicitia C1It Gryn in Stienshistorieroute
za 14/3 15:00WK18245Unitas / Perspectief C1 - Heerenveen C1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 14/3 15:10WK18152De Meeuwen C1 - LDODK / Rinsma Fashion C1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 14/3 17:20WK18124ASVD | PV Systems C1 - Dindoa C1‘t Dok in Drontenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 14/3 12:00WK18153Groen Geel / IJskoud de Beste C1 - Die Haghe C1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 14/3 13:00WK18125KZ Danaiden C1 - Tempo C1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 14/3 14:15WK18243Fortuna / Delta Logistiek C1 - KZ / Thermo4U C1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 14/3 10:15WK18154KCC C1 - Nieuwerkerk C1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 14/3 12:20WK18127Vitesse C1 - Avanti / Post Makelaardij C1Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 14/3 14:15WK18244Valto C1 - Albatros C1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 14/3 15:10WK18130IJsselvogels C1 - ONDO C1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 14/3 09:45WK18246Tiel '72 C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Betuwehal in Tielhistorieroute
za 14/3 10:00WK18129Oranje Wit C1 - SKF C1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 14/3 11:00WK18155Vriendenschaar C1 - DVO / Accountor C1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 14/3 11:10WK18126PKC / SWKGroep C1 - Sporting Delta C1PKC-hal in Papendrechthistorieroute