Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 2 maart 2020 t/m zondag 8 maart 2020

435 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
za 7/3 19:00WK10477Groen Geel / IJskoud de Beste 1 - KZ / Thermo4U 1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 7/3 19:30WK10476PKC / SWKGroep 1 - DVO / Accountor 1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 19:30WK10479TOP / SolarCompleet 1 - Tempo 1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 7/3 20:00WK10475Fortuna / Delta Logistiek 1 - DOS '46 1Fortuna-hal in Delfthistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Hoofdklasse A (zaal)
za 7/3 20:00WK12450Nieuwerkerk 1 - HKC 1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 7/3 20:00WK12462TOP 1 - AW.DTV 1De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 7/3 20:00WK12126Rohda 1 - KCC 1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 20:00WK11283Avanti / Post Makelaardij 1 - Fiks 1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 7/3 20:00WK12492Wageningen 1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 20:00WK11281DSC 1 - ODIK 1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 20:00WK12105DeetosSnel 1 - Oost-Arnhem 1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 20:00WK12455SCO 1 - Sparta 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 7/3 15:30WK12477Heerenveen 1 - NKC '51 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 19:45WK12122De Hoeve 1 - DOS Kampen / Veltman 1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 19:50WK12437Drachten / van der Wiel 1 - Nic. 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 20:00WK11287Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - SKF 1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 7/3 16:40WK12480ASVD | PV Systems 1 - AVO 1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 7/3 19:45WK12112Amicitia 1 - De Meeuwen 1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/3 20:15WK12458Wit-Blauw / Green Organics 1 - Unitas / Perspectief 1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 20:25WK11282DOS 1 - OWK 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 7/3 18:00WK12430Pernix 1 - Tweemaal Zes 1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 7/3 19:00WK12491SDO / BlijWerkt 1 - Meervogels / Física 1De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 7/3 19:30WK12113Oranje Wit 1 - KCR 1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 20:15WK11276OVVO 1 - Sporting Delta 1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 7/3 15:30WK12130Sporting Trigon 1 - HKV / Ons Eibernest 15 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 7/3 16:50WK12457Valto 1 - VEO 1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 7/3 17:55WK11275Vriendenschaar 1 - Swift 1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 7/3 20:00WK12484KVS / Maritiem 1 - GKV / Enomics 1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
za 7/3 17:00WK11269KIOS 1 - Oerterp / VKC 1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 7/3 18:00WK12432OKO / Bies 1 - Udiros 1De Veste in Opendehistorieroute
za 7/3 19:30WK12115ZKC '19 1 - De Waterpoort 1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 7/3 18:30WK12476CSL 1 - De Wâlden 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 7/3 19:00WK12429Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - Juventa 1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 20:00WK12129Apeldoorn 1 - Rigtersbleek / Cottus 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 20:50WK11289Ritola 1 - De Parabool 1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 7/3 16:00WK12094RWA 1 - Spirit 1Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 7/3 16:30WK12493Synergo 1 - Victum 1Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 7/3 17:40WK12425Fiducia 1 - BEP 1Europahal in Vleutenhistorieroute
za 7/3 19:50WK11297ZKV 1 - Excelsior 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 7/3 16:30WK12469Nova 1 - Noviomagum 1HF Witte Centrum in De Bilthistorieroute
za 7/3 17:10WK12448KVA 1 - Dindoa 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 18:45WK11279Achilles 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 7/3 19:05WK12118MIA 1 - Die Haghe 1De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 7/3 18:00WK11273Albatros 1 - Juliana 1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 7/3 18:35WK12475DES 1 - Kinderdijk 1De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 7/3 18:45WK12424Merwede / Multiplaat 1 - Fortis 1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 7/3 19:35WK12104KOAG 1 - Rust Roest 1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 7/3 17:30WK12428Tjoba 1 - Roda 1Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 18:10WK12127Tilburg 1 - Dubbel Zes / Futura 1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 7/3 18:35WK11303Velocitas 1 - KIOS 1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 7/3 18:40WK12486ONDO 1 - Swift 1De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 1/3 14:30WK12521SIOS 1 - Kinea 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 7/3 18:10WK12488HHV 1 - Rodenburg 1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 7/3 19:30WK11270Kinea 1 - Thrianta 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 21:00WK12444Dio 1 - WSS 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 7/3 15:35WK12456ROG 1 - Hoogkerk 1Beyum in Groningenhistorieroute
za 7/3 16:40WK12108DTG 1 - Flamingo's 1De Trime in Balkhistorieroute
za 7/3 17:55WK12463De Granaet 1 - Harich 1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 7/3 20:00WK11278Noordenveld 1 - Oranje Zwart 1De Hullen in Rodenhistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 7/3 14:45WK12123Hellas '63 1 - Elko 1De Brake in Nunspeethistorieroute
za 7/3 15:55WK11295Zwart Wit 1 - HKC 1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 7/3 18:00WK12438DOS-WK 1 - Devinco 1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 7/3 20:40WK12472Elburg 1 - Rood-Wit 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 7/3 15:45WK12473DWS 1 - Kesteren 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 15:50WK12427Reehorst '45 1 - Sparta 1‘t Riet in Edehistorieroute
za 7/3 16:30WK11284Keizer Karel 1 - Rheko 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 7/3 17:30WK12120KVZ 1 - Duko 1Hanzehal in ZutphenAndre Mosterdijkhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 7/3 17:15WK12461VIKO 1 - Rapid 1Helsdingen in Vianenhistorieroute
za 7/3 18:35WK11292Tiel '72 1 - EKVA 1Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 7/3 19:00WK12495ZKC '31 1 - KZ Danaiden 1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 7/3 19:30WK12128Telstar 1 - Woudenberg 1De Slag in Hoevelakenhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 7/3 17:05WK12498WION 1 - Paal Centraal 1WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 18:25WK12114Maassluis 1 - Vitesse 1Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 19:00WK11277ODO 1 - Reeuwijk 1De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 7/3 19:20WK12451Twist 1 - Korbis 1Westwijk in Vlaardingenhistorieroute

Team TV
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 1/3 13:35WK20710Furore 1 - DKV Victoria 1Het Trias in KrommenieAgnes de Boerhistorieroute
zo 1/3 14:35WK11265Sporting West 1 - DKB 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 7/3 16:40WK12124Helios 1 - Ados 1De Enterij in Limmenhistorieroute
za 7/3 18:15WK12464Revival 1 - Atlantis 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 19:30WK12443Apollo 1 - Exakwa 1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 7/3 19:50WK11302Viking 1 - Refleks 1Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 7/3 15:00WK11272Erasmus 1 - Vriendenschaar 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 16:20WK12116Nexus 1 - KVK 1Margriethal in Schiedamhistorieroute
za 7/3 17:25WK12490Atlas 1 - ONDO 1De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 7/3 18:45WK12440Korbatjo 1 - OZC 1De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 1/3 14:10WK10485Olympia 1 - Club Brothers 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
zo 1/3 14:30WK11260Roreko 1 - Koru 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 7/3 17:20WK12426It Fean / Boelenslaan 1 - Roreko 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 7/3 21:00WK12485Koru 1 - VZK / Donkerbroek 1Sporthal in Dwingeloohistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 7/3 15:40WK11291TOP 1 - Invicta / Frigro 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 15:50WK12106Achilles 1 - DTS 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 7/3 16:50WK12434Emmeloord 1 - Regio '72 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 7/3 18:50WK12489Harkema 1 - EKC 2000 1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 7/3 12:15WK11298WWC 1 - Westergo 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 7/3 17:00WK12098Pallas '08 1 - NQL 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 7/3 19:30WK12482Sparta 1 - TFS 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 19:50WK12436DTL 1 - Spannum 1De Ynset in Holwerdhistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 7/3 15:30WK11296Zwaluwen 1 - Animo 1Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 7/3 17:00WK12109DKOD 1 - SkunK 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 7/3 17:05WK12487HKC 1 - Fortissimo 1Hoograven in Utrechthistorieroute
za 7/3 20:20WK12446SEV 1 - EKCA / CIBOD 1De Pol in Zelhemhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 1/3 15:45WK10498OKV 1 - SDO 1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 7/3 16:50WK12465Ready '60 1 - Midlandia 1Jo Gerrishal in Roermondhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 7/3 15:30WK12497De Vinken 1 - Dijkvogels 1De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 7/3 16:00WK11274RDZ 1 - Luno 1Dijnselburg in Zeisthistorieroute
za 7/3 16:45WK12121Huizen 1 - ESDO 1De Meent in Huizenhistorieroute
za 7/3 19:30WK12447Madjoe 1 - Hebbes 1Middelmors in Rijnsburghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 7/3 14:40WK12097GKV 1 - Ventura Sport 1Overbosch in Den Haaghistorieroute
za 7/3 15:05WK12481NIO 1 - Gemini 1Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 15:40WK11288ADO 1 - DVS '69 1De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 7/3 18:30WK12453ACKC 1 - Conventus 1De Jager in Giessenhistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 7/3 14:35WK12478Badhoevedorp 1 - DSO 1De Sporthoeve in Badhoevedorphistorieroute
za 7/3 14:45WK12131IJsselvogels 1 - Haarlem 1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 7/3 16:40WK11300Vlug & Vaardig / KCN 1 - VZOD 1De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 17:45WK12460Weidevogels 1 - Oranje Nassau 1Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 7/3 12:50WK11271Keep-Fit '70 1 - PSV / lifovragen.nl 1In de Roos in Roosendaalhistorieroute
za 7/3 14:50WK12103OEC 1 - Blauw Wit 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 7/3 16:20WK12433Triade 1 - Seolto 1De Reiger in Groot Ammershistorieroute
za 7/3 17:30WK12470Stormvogels 1 - TOGO 1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 1/3 15:40WK11591Korwi 1 - SDO 1Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 7/3 14:20WK12107DWA / Argo 1 - Leeuwarden 1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 7/3 15:15WK12494Zunobri 1 - Korwi 1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 7/3 19:30WK12454SDO 1 - Stadskanaal '74 1Sporthal in Schoonoordhistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 7/3 14:15WK11285Joure 1 - Veenwouden 1Sportfun in Jourehistorieroute
za 7/3 16:25WK12483Lemmer 1 - MN en W 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 7/3 19:10WK12119Lintjo 1 - Noveas 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 7/3 19:20WK12459WIK '34 1 - SF Deinum 1Doelstien in Dokkumhistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
za 7/3 12:15WK12468Ons Clubje 1 - SDO 1De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 7/3 17:15WK12442Blauw Zwart 1 - Olympia '22 1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 7/3 14:15WK12102Olympus '58 1 - KCD 1De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 7/3 15:45WK12445SGV 1 - Arena 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 7/3 16:40WK12499Rivalen 1 - Koveni 1Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 17:00WK11280De Eemvogels 1 - Stip 1De Engh in Soesthistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
zo 1/3 13:10WK10518Zaandam Zuid 1 - Purmer 1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
zo 1/3 17:10WK11267HBC 1 - Aurora 1De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
za 7/3 13:00WK12100Purmer 1 - DKV 1De Vaart in Purmerendhistorieroute
za 7/3 15:30WK12435DTS 1 - HBC 1De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
za 7/3 15:45WK11290Triaz 1 - Zaandam Zuid 1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 17:10WK12479Aurora 1 - Amsterdam 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 7/3 15:30WK12452Eureka 1 - De Corvers 1De Fakkel in Ridderkerkhistorieroute
za 7/3 16:30WK18258Nikantes 1 - Thor 1Het Sportgebouw in Hoogvliethistorieroute
za 7/3 17:20WK12099Fluks 1 - DOC 1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 7/3 12:20WK12467De Voltreffers 1 - Sperwers 1Arkendonk in Oosterhouthistorieroute
za 7/3 12:35WK11294Terda 1 - Oranje Zwart / De Hoekse 1De Drie Linden in Prinsenbeekhistorieroute
za 7/3 16:35WK12095Olympia 1 - SKV 1Olympia in Spijkenissehistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 7/3 15:30WK12111Attila 1 - OJC '98 1Studentenhal - TUE in Eindhovenhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 7/3 13:00WK12096Focus 1 - Good Luck 1De Borgh in Zevenbergenhistorieroute
za 7/3 16:00WK12466Scheldevogels 1 - ZKV 1Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 7/3 16:50WK12449DSO 1 - Zaamslag 1De Niervaert in Klunderthistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
za 7/3 17:00WK12653Groen Geel / IJskoud de Beste 2 - KZ / Thermo4U 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 7/3 17:45WK12652PKC / SWKGroep 2 - DVO / Accountor 2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 17:45WK12655TOP / SolarCompleet 2 - Tempo 2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 7/3 18:15WK12651Fortuna / Delta Logistiek 2 - DOS '46 2Fortuna-hal in Delfthistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
zo 1/3 14:15WK14487DSC 3 - Blauw-Wit 3De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 18:00WK16268Nieuwerkerk 2 - DSC 3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 7/3 18:15WK14136Avanti / Post Makelaardij 2 - Blauw-Wit 3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 7/3 18:30WK16315KVS / Maritiem 2 - GKV / Enomics 2De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 7/3 18:30WK15659Rohda 2 - KCC 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 7/3 16:20WK16322PKC / SWKGroep 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 18:15WK15621DeetosSnel 2 - LDODK / Rinsma Fashion 3DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 18:15WK14143DSC 2 - SKF 2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 18:15WK16283SCO 2 - Unitas / Perspectief 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 1/3 13:00WK16373Blauw-Wit 4 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 14:10WK16329Heerenveen 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 16:00WK15645Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - Blauw-Wit 4Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 7/3 18:10WK16287Drachten / van der Wiel 2 - Nic. 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 18:30WK14079Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - DOS '46 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 7/3 15:10WK16337KCC 3 - Meervogels / Física 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 7/3 16:20WK16260Pernix 2 - Tweemaal Zes 2De Zijl in Leidenhistorieroute
za 7/3 18:00WK15629Oranje Wit 2 - KCR 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 18:45WK14117OVVO 2 - Sporting Delta 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 7/3 13:30WK16275KCC 4 - BEP 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 7/3 14:20WK15607RWA 2 - TOP / SolarCompleet 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 7/3 18:00WK16293TOP 2 - AW.DTV 2De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 7/3 18:20WK14104ZKV 2 - Excelsior 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 7/3 16:30WK15620DeetosSnel 3 - Oost-Arnhem 2DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 17:00WK14115KVS / Maritiem 3 - ODIK 2De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 7/3 17:45WK16241Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 - DVO / Accountor 3Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 7/3 18:30WK16348Wageningen 2 - TOP / SolarCompleet 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 1/3 11:45WK12664Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 - ZKC '19 2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 1/3 13:40WK16360KZ / Thermo4U 5 - KIOS 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 7/3 20:50WK16354Heerenveen 3 - AKC 2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 7/3 15:25WK16344ASVD | PV Systems 2 - AVO 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 7/3 18:20WK15656Amicitia 2 - De Meeuwen 2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/3 18:45WK16245Wit-Blauw / Green Organics 2 - Sparta 2De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 18:55WK14144DOS 2 - OWK 2De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 7/3 13:05WK14109Unitas / Perspectief 3 - De Parabool 2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 7/3 14:20WK16286ROG 2 - DVO / Accountor 4Beyum in Groningenhistorieroute
za 7/3 16:00WK15634KVZ 2 - Nic. 3Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 18:25WK16323SKF 3 - De Wâlden 2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 7/3 14:30WK15615KZ / Thermo4U 4 - HKV / Ons Eibernest 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 7/3 15:30WK16284Valto 2 - VEO 2Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 7/3 17:30WK16347SDO / BlijWerkt 2 - OVVO 3De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 7/3 19:25WK14088Vriendenschaar 2 - Refleks 2De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
za 7/3 16:05WK14124Achilles 3 - Avanti / Post Makelaardij 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 7/3 17:20WK16313Tempo 3 - AW.DTV 3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 7/3 16:40WK14083Albatros 2 - Juliana 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 7/3 17:25WK16340DES 2 - Kinderdijk 2De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 7/3 17:25WK16253Merwede / Multiplaat 2 - Fortis 2De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 7/3 18:15WK15619KOAG 2 - Rust Roest 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 7/3 15:00WK16339Nova 2 - Noviomagum 2HF Witte Centrum in De Bilthistorieroute
za 7/3 15:50WK16252KVA 2 - Dindoa 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 17:20WK14137Achilles 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 2Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 7/3 17:45WK15633MIA 2 - Die Haghe 2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 7/3 15:00WK16321PKC / SWKGroep 4 - Oranje Wit 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 15:30WK15655KOAG 3 - Fortuna / Delta Logistiek 3Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 7/3 16:30WK16269Nieuwerkerk 3 - HKC 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 7/3 17:25WK14106Velocitas 2 - Fiks 2De Does in Leiderdorphistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 1/3 13:20WK14052WSS 2 - Wez Handich / Dow 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 1/3 16:15WK16399Nic. 4 - Hoogkerk 3Europark in Groningenhistorieroute
za 7/3 13:50WK15651De Wâlden 3 - Nic. 4De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 7/3 16:10WK16353Wez Handich / Dow 2 - CSL 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 7/3 16:00WK15599CSL 3 - Flamingo's 2It Gryn in Stienshistorieroute
za 7/3 16:40WK16330De Granaet 2 - Harich 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 7/3 16:50WK16282Drachten / van der Wiel 3 - Hoogkerk 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 18:15WK14145Ritola 3 - Oranje Zwart 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 7/3 17:10WK16341CSL 2 - De Wâlden 4It Gryn in Stienshistorieroute
za 7/3 17:40WK16261Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - Sparta 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 18:20WK15626Apeldoorn 2 - Drachten / van der Wiel 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 7/3 19:30WK14133Ritola 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 7/3 14:10WK16324ASVD | PV Systems 3 - NKC '51 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 7/3 17:00WK14123Amicitia 3 - Wageningen 3De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/3 18:15WK15649De Hoeve 2 - DOS Kampen / Veltman 2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 19:20WK16288DOS-WK 2 - Regio '72 2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 7/3 14:30WK16228Wageningen 5 - Sparta 2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 15:00WK16310Synergo 2 - Victum 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 7/3 18:55WK14122Dindoa 3 - ODIK 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/3 19:15WK15601Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - Spirit 2Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 7/3 14:50WK15647EKVA 3 - DOS Kampen / Veltman 3Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 7/3 16:05WK16308SDO / BlijWerkt 3 - De Meeuwen 3De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 7/3 17:30WK16255Wit-Blauw / Green Organics 3 - Wageningen 6De Reeve in Kampenhistorieroute
za 7/3 17:45WK14097Dindoa 4 - Antilopen / Lancyr Deelen 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 1/3 13:20WK14031Sporting West 2 - HKV / Ons Eibernest 3Inloophal in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 7/3 14:45WK16249Rust Roest 3 - EKCA / CIBOD 2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 15:50WK16316HKC 2 - Noviomagum 3Hoograven in Utrechthistorieroute
za 7/3 16:30WK15637MIA 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 7/3 18:35WK14089DVO / Accountor 5 - Wageningen 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 7/3 16:00WK16247VIKO 2 - Rapid 2Helsdingen in Vianenhistorieroute
za 7/3 17:10WK14141Tiel '72 2 - EKVA 2Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 7/3 17:45WK16311ZKC '31 2 - KZ Danaiden 2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 7/3 18:10WK15661Telstar 2 - Woudenberg 2De Slag in Hoevelakenhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 7/3 14:30WK14139Triaz 2 - Fiks 3De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 16:10WK16301Tempo 4 - Swift 3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 7/3 16:45WK15630Rohda 3 - KVA 3Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 7/3 15:50WK16351WION 2 - Paal Centraal 2WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 17:10WK15639Maassluis 2 - Vitesse 2Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 17:45WK14118ODO 2 - Reeuwijk 2De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 7/3 18:05WK16274Twist 2 - Korbis 2Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 7/3 14:05WK14119VEO 3 - KVS / Maritiem 4De Fluit in Leidschendamhistorieroute
za 7/3 14:15WK15627Sporting Trigon 2 - Pernix 45 Mei-hal in Leidenhistorieroute
za 7/3 15:10WK16326Excelsior 3 - Meervogels / Física 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 7/3 15:25WK16256Weidevogels 3 - Achilles 4Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 7/3 16:05WK16236Tjoba 2 - Avanti / Post Makelaardij 4Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 16:50WK15660Tilburg 2 - Dubbel Zes / Futura 2Westerwel in Tilburghistorieroute
za 7/3 17:15WK14132IJsselvogels 3 - KIOS 2Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 7/3 17:15WK16336ONDO 2 - Swift 2De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
za 7/3 13:30WK16231Rust Roest 4 - DSC 4Strijphal in Eindhovenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 7/3 11:00WK14130KCC 5 - DES 3Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 7/3 13:25WK15662IJsselvogels 2 - Merwede / Multiplaat 4Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 7/3 14:35WK16350WION 3 - KOAG 4WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 16:35WK16246Weidevogels 2 - Albatros 3Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 7/3 15:40WK16267DSO 2 - KCR 3De Niervaert in Klunderthistorieroute
za 7/3 16:10WK14082Fortis 3 - Swift 2De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 7/3 16:30WK16292TOP 3 - GKV / Enomics 3De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 7/3 16:30WK15628Oranje Wit 4 - Merwede / Multiplaat 3Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 1/3 13:10WK16412SIOS 2 - Kinea 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 1/3 13:15WK14684Rodenburg 2 - OKO / Bies 3Topsporthal in Leekhistorieroute
za 7/3 16:45WK16332HHV 2 - Rodenburg 2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 7/3 18:10WK14114Kinea 2 - De Parabool 5Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 1/3 12:00WK14051WSS 3 - Wez Handich / Dow 3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 1/3 13:00WK12714Olympia 2 - Club Brothers 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 7/3 18:00WK16281ROG 4 - WSS 3Beyum in Groningenhistorieroute
za 7/3 18:30WK14099Noordenveld 2 - Olympia 2De Hullen in Rodenhistorieroute

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 7/3 13:25WK14080WWC 2 - De Parabool 4De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 7/3 15:50WK15600Pallas '08 2 - De Waterpoort 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 7/3 18:15WK16335Sparta 2 - TFS 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 20:10WK16262Flamingo's 3 - Udiros 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 7/3 15:30WK16263Emmeloord 2 - De Granaet 3Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 7/3 16:50WK14140TOP 2 - Invicta / Frigro 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 7/3 18:30WK15608SCO 4 - DTS 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 7/3 15:10WK16290Lemmer 2 - Harich 3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 7/3 16:45WK16285ROG 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5Beyum in Groningenhistorieroute
za 7/3 17:05WK15625De Hoeve 3 - Invicta / Frigro 3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 20:30WK14127Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - De Parabool 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 7/3 16:00WK16279Blauw Zwart 2 - Devinco 2‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 7/3 17:20WK14102Zwart Wit 2 - HKC 2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 7/3 19:20WK16345Elburg 2 - Rood-Wit 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 7/3 15:10WK14095Sparta 4 - ODIK 4Het Anker in Zwollehistorieroute
za 7/3 15:20WK15618NKC '51 4 - Rigtersbleek / Cottus 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 7/3 15:30WK16331HHV 3 - HKC 3De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 7/3 14:30WK16346DWS 2 - Kesteren 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 15:55WK14111Tiel '72 3 - Rheko 2Westroyenhal in Tielhistorieroute
za 7/3 16:20WK16258Fiducia 2 - DVO / Accountor 6Europahal in Vleutenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 7/3 16:35WK15605Dindoa 5 - Spirit 3Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/3 18:40WK18270Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Thor 2Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 7/3 20:30WK16233De Meeuwen 4 - MIA 5Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 7/3 20:40WK18284Telstar 3 - ASVD | PV Systems 4De Slag in Hoevelakenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 7/3 17:15WK16254Woudenberg 3 - Luno 3De Camp in Woudenberghistorieroute
za 7/3 17:30WK14138DOS 3 - HKC 3De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 7/3 19:40WK15664Victum 4 - KVA 4Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 7/3 12:30WK14091SDO / BlijWerkt 4 - Luno 2De Schulenburch in Kamerikhistorieroute
za 7/3 14:10WK16312De Vinken 2 - Dijkvogels 2De Boei in Vinkeveenhistorieroute
za 7/3 15:30WK18374Huizen 2 - Fiducia 3De Meent in Huizenhistorieroute
za 7/3 18:20WK16251Madjoe 2 - OVVO 4Middelmors in Rijnsburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 7/3 14:15WK14103Zwaluwen 2 - Animo 2Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 7/3 16:20WK16239Oost-Arnhem 4 - Tweemaal Zes 3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 20:50WK18386Victum 3 - Synergo 3Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 1/3 12:10WK14053Sporting West 3 - Aurora 2Inloophal in Amsterdamhistorieroute
zo 1/3 14:30WK12702OKV 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 5Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 7/3 15:50WK16343Aurora 2 - KZ Danaiden 3Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 7/3 15:30WK15609Rohda 4 - Ados 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 17:00WK16319Revival 2 - Atlantis 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 7/3 18:15WK16280Apollo 2 - Exakwa 2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 7/3 18:30WK14105Viking 2 - Synergo 4Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 7/3 14:15WK15602Rohda 5 - Velocitas 3Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 7/3 15:30WK16305Fiks 4 - TOP / SolarCompleet 5Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 7/3 17:20WK14087KZ Danaiden 5 - ZKC '31 3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 7/3 18:15WK16276BEP 3 - Roda 2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
za 7/3 14:20WK14096Refleks 4 - KVS / Maritiem 5De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 7/3 19:00WK16238Die Haghe 4 - Velocitas 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 7/3 14:00WK16307Excelsior 4 - ODO 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 7/3 15:15WK14094VEO 4 - DES 4De Fluit in Leidschendamhistorieroute
za 7/3 16:35WK15648Dijkvogels 3 - Valto 4Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 7/3 16:55WK16273Twist 3 - Achilles 6Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 7/3 14:25WK14098ADO 2 - DVS '69 2De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 7/3 15:50WK15640GKV 2 - Ventura Sport 2Overbosch in Den Haaghistorieroute
za 7/3 16:20WK16333NIO 2 - Gemini 2Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 17:10WK16277ACKC 2 - Conventus 2De Jager in Giessenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 7/3 14:15WK14108Valto 3 - Vriendenschaar 3Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 7/3 14:15WK16232Weidevogels 4 - ONDO 3Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 7/3 16:00WK15636Maassluis 3 - Twist 4Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 20:00WK16297DES 5 - Excelsior 5De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 7/3 13:00WK15606RWA 3 - Nieuwerkerk 5Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 7/3 13:45WK14086Erasmus 2 - Vriendenschaar 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 17:15WK16244Korbatjo 2 - OZC 2De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
za 7/3 18:40WK16338Atlas 2 - ONDO 2De Belt in Oost-Souburghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 7/3 12:30WK14134Albatros 5 - Sporting Delta 3Walburghal in Zwijndrechthistorieroute
za 7/3 17:15WK16272KCR 4 - ADO 3De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 7/3 19:50WK20635Kinderdijk 4 - RWA 5Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
za 7/3 20:50WK20563Vitesse 4 - Nieuwerkerk 4Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 7/3 13:45WK14128HKC 3 - PKC / SWKGroep 5Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 7/3 18:20WK20649WION 4 - RWA 4WION-hal in Rotterdamhistorieroute
za 7/3 18:30WK16271KCR 5 - Albatros 4De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 7/3 18:40WK15614Kinderdijk 3 - Vitesse 3Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 7/3 14:50WK16235Tjoba 3 - TOP 4Omnium in Goeshistorieroute
za 7/3 15:00WK14131Fortis 4 - Swift 3De Belt in Oost-Souburghistorieroute
za 7/3 16:00WK16328ONDO 3 - TOGO 2De Sprong in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
za 7/3 19:40WK14093Tilburg 4 - PSV / lifovragen.nl 2Westerwel in Tilburghistorieroute
za 7/3 20:35WK16266Vriendenschaar 3 - NKV 2De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 7/3 11:25WK17527Achilles A1 - KZ / Thermo4U A1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 7/3 13:35WK17757PKC / SWKGroep A1 - TOP / SolarCompleet A1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 16:40WK16996DSC A1 - SKF A1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 16:45WK17732Fortuna / Delta Logistiek A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 7/3 13:20WK17749KVS / Maritiem A1 - DOS '46 A1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 7/3 14:45WK17521DeetosSnel A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 17:00WK17777Wageningen A1 - AVO A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 17:05WK16995DVO / Accountor A1 - KCC A1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 7/3 15:25WK17775DVO / Accountor A2 - AVO A2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 15:25WK17746De Meeuwen A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 7/3 17:00WK17008DOS '46 A2 - Harkema / Invicta A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 7/3 18:35WK17538Unitas / Perspectief A1 - Oost-Arnhem A1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 7/3 14:20WK17519Die Haghe A1 - Woudenberg A1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 7/3 15:15WK17731Groen Geel / IJskoud de Beste A1 - TOP / SolarCompleet A2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 7/3 15:40WK17756OVVO A1 - AW.DTV A1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 7/3 16:30WK16993Avanti / Post Makelaardij A1 - Tempo A1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 7/3 13:10WK17759Sporting Delta A1 - Meervogels / Física A1Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 14:00WK17734Nieuwerkerk A1 - Achilles A2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 7/3 14:15WK17533GKV / Enomics A1 - HKV / Ons Eibernest A1Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 7/3 15:20WK17004Fortuna / Delta Logistiek A2 - Kinderdijk A1Fortuna-hal in Delfthistorieroute

Team TV
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 7/3 12:10WK17755PKC / SWKGroep A2 - ONDO A1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 15:00WK17523Oranje Wit A1 - Valto A1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 7/3 15:25WK16992Tilburg A1 - TOP A1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 7/3 19:25WK17739Vitesse A1 - Sporting Delta A2Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 7/3 12:50WK17525Heerenveen A1 - LDODK / Rinsma Fashion A2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 15:30WK17760OKO / Bies A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Veste in Opendehistorieroute
za 7/3 15:35WK17743Drachten / van der Wiel A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 17:05WK17009Ritola A1 - DTS A1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 7/3 14:30WK17526Amicitia A1 - DOS Kampen / Veltman A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 7/3 14:40WK17748KVZ A1 - Sparta A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 16:50WK17768SIOS A1 - NKC '51 A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 7/3 11:15WK17528EKVA A1 - Spirit A1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 7/3 12:00WK17736Rheko A1 - Dindoa A1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 7/3 13:00WK17764ASVD | PV Systems A1 - Victum A1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 7/3 17:00WK16999Apeldoorn A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 7/3 14:00WK17007DSC A2 - Rust Roest A1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 15:45WK17517Wageningen A2 - DOT A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 16:40WK17766DKB A1 - Fortissimo A1Naestenbest in Besthistorieroute
za 7/3 19:10WK17735Fiducia A1 - Tiel '72 A1Europahal in Vleutenhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 7/3 16:35WK17767ZKC '31 A1 - Fiks A1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 7/3 17:00WK17000ZKV A1 - KZ / Thermo4U A2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 7/3 18:40WK17532KVA A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 7/3 19:30WK17737Pernix A1 - BEP A1De Zijl in Leidenhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 7/3 13:05WK17745Weidevogels A1 - VEO A1Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 7/3 14:00WK17771Tempo A2 - Velocitas A1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 7/3 15:15WK17005Avanti / Post Makelaardij A2 - Refleks A1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 7/3 12:10WK17770KCC A2 - Vriendenschaar A1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 7/3 12:10WK17522IJsselvogels A1 - RWA A1Zuidplas in Moordrechthistorieroute
za 7/3 15:20WK17730PKC / SWKGroep A3 - Oranje Wit A2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 7/3 15:25WK17002Albatros A1 - Reeuwijk A1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 7/3 13:30WK17761Maassluis A1 - Swift A1Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 14:15WK17535KOAG A1 - KCR A1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 7/3 16:10WK17741Merwede / Multiplaat A1 - Fortis A1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 7/3 16:35WK17001Vriendenschaar A1 - DVS '69 A1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 7/3 11:45WK17913Heerenveen B1 - DOS Kampen / Veltman B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 14:15WK18026Dindoa B1 - AVO B1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/3 15:30WK18025DOS '46 B1 - Unitas / Perspectief B1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 7/3 18:00WK17990De Meeuwen B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 7/3 11:15WK18022Groen Geel / IJskoud de Beste B1 - Fortuna / Delta Logistiek B1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 7/3 13:10WK17912KZ / Thermo4U B1 - Tempo B1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 7/3 14:00WK18027Avanti / Post Makelaardij B1 - TOP / SolarCompleet B1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 7/3 15:40WK17989Haarlem B1 - Die Haghe B1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
wo 4/3 20:00WK17938KCC B1 - Oranje Wit B1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 7/3 12:20WK18028Maassluis B1 - Oranje Wit B1Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 14:05WK17910Albatros B1 - PKC / SWKGroep B1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 7/3 16:50WK17991KOAG B1 - KCC B1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 7/3 17:35WK18023ONDO B1 - Fortis B1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 7/3 13:15WK17992Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 - Woudenberg B1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 7/3 15:15WK18024DSC B1 - Tiel '72 B1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 7/3 15:15WK17911Vriendenschaar B1 - DVO / Accountor B1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 7/3 10:35WK18121Heerenveen C1 - ASVD | PV Systems C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 13:00WK18232LDODK / Rinsma Fashion C1 - Unitas / Perspectief C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 7/3 13:00WK18237Dindoa C1 - CSL C1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 7/3 13:15WK18200Amicitia C1 - De Meeuwen C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 7/3 12:00WK18120KZ / Thermo4U C1 - KZ Danaiden C1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 7/3 12:15WK18202TOP / SolarCompleet C1 - Groen Geel / IJskoud de Beste C1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 7/3 16:50WK18233Die Haghe C1 - Fortuna / Delta Logistiek C1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 7/3 12:00WK18201ONDO C1 - KCC C1De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
za 7/3 12:45WK18236Avanti / Post Makelaardij C1 - IJsselvogels C1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 7/3 12:55WK18123Albatros C1 - Vitesse C1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 7/3 13:00WK18235Nieuwerkerk C1 - Valto C1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 7/3 11:00WK18122Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - PKC / SWKGroep C1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 7/3 12:15WK18234DVO / Accountor C1 - Tiel '72 C1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 7/3 15:10WK18199SKF C1 - Vriendenschaar C1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 7/3 16:40WK18238Sporting Delta C1 - Oranje Wit C1Deltahal in Dordrechthistorieroute
Oefenwedstrijden (zaal)
za 7/3 13:30OefenOdis A3 - SF Deinum A1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute