Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 24 februari 2020 t/m zondag 1 maart 2020

174 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
zo 23/2 15:30WK10465Fortuna / Delta Logistiek 1 - KZ / Thermo4U 1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 29/2 19:30WK10472TOP / SolarCompleet 1 - Blauw-Wit 1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 29/2 20:00WK10473LDODK / Rinsma Fashion 1 - Groen Geel / IJskoud de Beste 1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 20:00WK10474Tempo 1 - DOS '46 1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 29/2 20:00WK10470DVO / Accountor 1 - Fortuna / Delta Logistiek 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 20:00WK10471KZ / Thermo4U 1 - PKC / SWKGroep 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
Hoofdklasse A (zaal)
za 29/2 13:45WK10598TOP 1 - Avanti / Post Makelaardij 1De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 29/2 16:25WK11458HKC 1 - Fiks 1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 29/2 19:15WK11525Rohda 1 - Nieuwerkerk 1Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 29/2 20:00WK11532KCC 1 - AW.DTV 1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 29/2 15:30WK11537Oost-Arnhem 1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 29/2 19:00WK11478Sparta 1 - ODIK 1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 29/2 19:00WK10627Wageningen 1 - DSC 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 20:00WK11503DeetosSnel 1 - SCO 1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 29/2 18:10WK11574NKC '51 1 - Drachten / van der Wiel 1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 29/2 20:00WK11241Nic. 1 - Heerenveen 1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 29/2 20:15WK12517DOS Kampen / Veltman 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1De Reeve in Kampenhistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 29/2 14:50WK10496OWK 1 - Amicitia 1Topsporthal in Leekhistorieroute
za 29/2 17:00WK11587AVO 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1Marsdijk in Assenhistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
za 29/2 19:30WK12533De Waterpoort 1 - KIOS 1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 29/2 19:30WK10521Oerterp / VKC 1 - ZKC '19 1De Wier in Ureterphistorieroute
za 29/2 20:00WK11244Udiros 1 - Wez Handich / Dow 1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 29/2 17:45WK10495De Parabool 1 - Apeldoorn 1Beyum in Groningenhistorieroute
za 29/2 18:40WK11257Juventa 1 - CSL 1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 29/2 19:25WK11580De Wâlden 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 29/2 19:45WK12531Rigtersbleek / Cottus 1 - Ritola 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 29/2 19:40WK11249BEP 1 - Synergo 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 29/2 16:35WK11261Roda 1 - ONDO 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/2 18:55WK10512KIOS 1 - Tilburg 1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 29/2 20:00WK11602Swift 1 - Tjoba 1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
za 29/2 13:20WK11230WSS 1 - HHV 1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 29/2 16:30WK11600Rodenburg 1 - Dio 1Topsporthal in Leekhistorieroute
za 29/2 18:45WK10517Thrianta 1 - EKC Nääs 1Activum in Hoogeveenhistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 29/2 13:40WK11252Hoogkerk 1 - De Granaet 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 15:30WK11595Harich 1 - ROG 1De Trime in Balkhistorieroute
za 29/2 18:25WK12500Flamingo's 1 - Noordenveld 1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 29/2 20:00WK10497Oranje Zwart 1 - DTG 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 29/2 17:50WK11247Devinco 1 - Elburg 1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 29/2 18:00WK12511Elko 1 - Zwart Wit 1De Brug in Elimhistorieroute
za 29/2 19:30WK10514HKC 1 - Hellas '63 1OSG in Hengelohistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 29/2 16:10WK11236Rapid 1 - ZKC '31 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 29/2 16:35WK10501EKVA 1 - Telstar 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 29/2 16:30WK12520Ados 1 - Viking 1Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 29/2 18:15WK11242Exakwa 1 - Revival 1De Koploper in Lelystadhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
za 29/2 20:00WK11603VZK / Donkerbroek 1 - It Fean / Boelenslaan 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 29/2 15:20WK12515DTS 1 - TOP 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 29/2 16:10WK10513Invicta / Frigro 1 - Achilles 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 16:40WK11576EKC 2000 1 - Emmeloord 1Bargeres in Emmenhistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 29/2 16:10WK11255Spannum 1 - Sparta 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 29/2 19:00WK10519Westergo 1 - Pallas '08 1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 29/2 19:20WK11601TFS 1 - DTL 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 29/2 19:30WK12506NQL 1 - WWC 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 29/2 13:40WK11238Oranje Nassau 1 - Badhoevedorp 1De Pijp in Amsterdamhistorieroute
za 29/2 16:10WK12504Haarlem 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 29/2 16:30WK11578DSO 1 - Weidevogels 1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 29/2 20:35WK10520VZOD 1 - IJsselvogels 1Proosdijhal in Kudelstaarthistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
za 29/2 17:00WK11231Stadskanaal '74 1 - Zunobri 1De Splitting in Nieuw Buinenhistorieroute
za 29/2 18:10WK10494De Pein 1 - DWA / Argo 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 29/2 15:00WK12507Noveas 1 - Joure 1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 29/2 15:45WK11264SF Deinum 1 - Lemmer 1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 29/2 16:20WK10522Veenwouden 1 - Lintjo 1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 29/2 16:50WK11588MN en W 1 - WIK '34 1It Gryn in Stienshistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
za 29/2 15:15WK11598SDO 1 - Blauw Zwart 1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse E (zaal)
za 29/2 13:05WK12519DKV 1 - Triaz 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 29/2 14:25WK11592Amsterdam 1 - DTS 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 29/2 15:40WK11248De Corvers 1 - Nikantes 1Kerkelanden in Hilversumhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
zo 23/2 13:45WK12641Fortuna / Delta Logistiek 2 - KZ / Thermo4U 2Fortuna-hal in DelftM.A. van Bentumhistorieroute
za 29/2 17:45WK12648TOP / SolarCompleet 2 - Blauw-Wit 2De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 29/2 18:00WK12649LDODK / Rinsma Fashion 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 18:15WK12647KZ / Thermo4U 2 - PKC / SWKGroep 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/2 18:15WK12650Tempo 2 - DOS '46 2Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 29/2 18:15WK12646DVO / Accountor 2 - Fortuna / Delta Logistiek 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
za 29/2 18:15WK14564KCC 2 - GKV / Enomics 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 29/2 18:35WK12890KVS / Maritiem 2 - Avanti / Post Makelaardij 2De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 29/2 20:30WK14555Rohda 2 - Nieuwerkerk 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 29/2 15:30WK12897PKC / SWKGroep 3 - DSC 2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 29/2 16:00WK14489Unitas / Perspectief 2 - SKF 2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 29/2 16:30WK14581LDODK / Rinsma Fashion 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 18:15WK14516DeetosSnel 2 - SCO 2DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
za 29/2 18:30WK14677Groen Geel / IJskoud de Beste 3 - Drachten / van der Wiel 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 29/2 18:30WK14062Nic. 2 - Heerenveen 2Alfa College in Groningenhistorieroute
za 29/2 20:15WK12726DOS '46 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 29/2 14:25WK14694AW.DTV 2 - KCC 4Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 29/2 18:00WK14065BEP 2 - TOP 2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
za 29/2 14:15WK14035AVO 3 - Heerenveen 3Marsdijk in Assenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 29/2 13:25WK12713OWK 2 - Amicitia 2Topsporthal in Leekhistorieroute
za 29/2 15:30WK14683AVO 2 - Wit-Blauw / Green Organics 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 29/2 17:30WK14033Sparta 2 - ASVD | PV Systems 2Windesheim in Zwollehistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 29/2 16:20WK12707De Parabool 2 - KVZ 2Beyum in Groningenhistorieroute
za 29/2 17:10WK16397Nic. 3 - Unitas / Perspectief 3Alfa College in Groningenhistorieroute
za 29/2 18:00WK14645De Wâlden 2 - ROG 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
za 29/2 15:20WK14038ZKV 3 - Tempo 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 29/2 15:25WK16385KZ / Thermo4U 3 - Achilles 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/2 16:00WK14682AW.DTV 3 - Die Haghe 3Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
za 29/2 19:15WK12678ZKC '19 3 - De Wâlden 3N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 29/2 20:05WK14635CSL 4 - OKO / Bies 2It Gryn in Stienshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 29/2 12:20WK14060Hoogkerk 2 - De Granaet 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 14:15WK14648Harich 2 - Drachten / van der Wiel 3De Trime in Balkhistorieroute
za 29/2 17:10WK16357Flamingo's 2 - Ritola 3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 29/2 18:35WK12701Oranje Zwart 2 - CSL 3ZBC-hal in Zwollehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 29/2 16:15WK14043Sparta 3 - CSL 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 29/2 18:45WK16415Drachten / van der Wiel 4 - Ritola 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 29/2 19:10WK12663Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - Apeldoorn 2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 29/2 20:45WK14638De Wâlden 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 29/2 16:45WK14691NKC '51 2 - DOS-WK 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 29/2 18:50WK16423DOS Kampen / Veltman 2 - Amicitia 3De Reeve in Kampenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 29/2 17:40WK16419DOS Kampen / Veltman 3 - Dindoa 4De Reeve in Kampenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 29/2 14:50WK14042Rapid 2 - ZKC '31 2Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 29/2 17:50WK12725EKVA 2 - Telstar 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 29/2 15:20WK16384KVA 3 - Triaz 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 29/2 17:30WK14668Swift 3 - Pernix 3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 29/2 17:40WK12693KIOS 2 - Tilburg 2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 29/2 18:40WK14663Swift 2 - Tjoba 2Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
za 29/2 12:50WK14050AVO 4 - HHV 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 29/2 15:00WK12661De Parabool 5 - Apeldoorn 3Beyum in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
za 29/2 12:10WK14686OWK 3 - ROG 4Topsporthal in Leekhistorieroute
za 29/2 16:10WK16400Leeuwarden 2 - Noordenveld 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 29/2 11:30WK12662De Parabool 4 - Pallas '08 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 29/2 18:00WK16358De Waterpoort 2 - WWC 2Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 29/2 18:30WK14049Udiros 2 - Sparta 2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 29/2 20:30WK14639TFS 2 - Flamingo's 3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 29/2 14:10WK16404DTS 2 - TOP 2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 29/2 17:20WK12715Invicta / Frigro 2 - SCO 4Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 17:55WK14644EKC 2000 2 - Emmeloord 2Bargeres in Emmenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 29/2 10:20WK12706De Parabool 3 - De Hoeve 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 29/2 13:05WK14643Harich 3 - ROG 3De Trime in Balkhistorieroute
za 29/2 13:50WK16403Invicta / Frigro 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 17:55WK14012Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - Lemmer 2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 29/2 16:35WK14064Devinco 2 - Elburg 2De Scheg in Deventerhistorieroute
za 29/2 18:15WK12694HKC 2 - NKC '51 3OSG in Hengelohistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 29/2 17:15WK14037Juventa 2 - HHV 3De Beek in Hardenberghistorieroute
za 29/2 18:15WK16421Rigtersbleek / Cottus 2 - Sparta 4De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 29/2 16:10WK12684ASVD | PV Systems 4 - Dindoa 5‘t Dok in DrontenWilmar Voortmanhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 29/2 14:10WK16368KVA 4 - DOS 3Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 29/2 15:15WK16416Ados 2 - Viking 2Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 29/2 17:00WK14067Exakwa 2 - Revival 2De Koploper in Lelystadhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 29/2 15:15WK14070Roda 2 - Fiks 4De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/2 17:10WK12695ZKC '31 3 - Rohda 5De Tref in Zaandamhistorieroute

Alles voor je sport!
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 29/2 13:45WK17137Achilles A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 29/2 14:00WK17111Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 - SKF A1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 29/2 14:00WK16571PKC / SWKGroep A1 - DSC A1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 29/2 16:40WK17168KZ / Thermo4U A1 - TOP / SolarCompleet A1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 29/2 14:55WK17167LDODK / Rinsma Fashion A1 - AVO A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 16:30WK17131DeetosSnel A1 - KVS / Maritiem A1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 29/2 17:30WK16590Wageningen A1 - DVO / Accountor A1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 29/2 18:35WK17114DOS '46 A1 - KCC A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 29/2 11:15WK17194AVO A2 - De Meeuwen A1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 29/2 15:10WK16510Harkema / Invicta A1 - Unitas / Perspectief A1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 29/2 12:45WK17185AW.DTV A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 29/2 11:05WK17182Hoogkerk / Nic. A1 - Drachten / van der Wiel A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 13:35WK17799LDODK / Rinsma Fashion A2 - Ritola A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 15:25WK16973Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 - OKO / Bies A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 29/2 16:30WK16505DTS A1 - Heerenveen A1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 29/2 15:00WK16980Sparta A1 - SIOS A1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 29/2 15:30WK17181NKC '51 A1 - KVZ A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 29/2 16:30WK17791DOS Kampen / Veltman A1 - Juventa A1De Reeve in Kampenhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 29/2 11:50WK16513KZ / Thermo4U A2 - KVA A1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 29/2 16:40WK16974BEP A1 - ZKC '31 A1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 29/2 17:00WK17800Groen Geel / IJskoud de Beste A2 - ZKV A1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 29/2 12:15WK17933De Meeuwen B1 - DOS '46 B1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 29/2 12:20WK17936LDODK / Rinsma Fashion B1 - AVO B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/2 13:10WK17840Dindoa B1 - Heerenveen B1Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 29/2 13:15WK17930Unitas / Perspectief B1 - DOS Kampen / Veltman B1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 29/2 13:25WK17932Haarlem B1 - Groen Geel / IJskoud de Beste B1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 29/2 13:50WK17841Avanti / Post Makelaardij B1 - KZ / Thermo4U B1De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 29/2 16:30WK17937Die Haghe B1 - TOP / SolarCompleet B1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 29/2 14:00WK17934KOAG B1 - ONDO B1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 29/2 15:10WK17928Fortis B1 - PKC / SWKGroep B1De Belt in Oost-Souburghistorieroute

Korfbal Deals
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 29/2 10:15WK17931Tiel '72 B1 - DVO / Accountor B1Betuwehal in Tielhistorieroute
za 29/2 11:15WK17935Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 - DSC B1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 29/2 12:10WK17839SKF B1 - Vriendenschaar B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 29/2 11:30WK18149CSL C1 - LDODK / Rinsma Fashion C1It Gryn in Stienshistorieroute
za 29/2 13:00WK18037ASVD | PV Systems C1 - Amicitia C1‘t Dok in Drontenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 29/2 12:00WK18240Groen Geel / IJskoud de Beste C1 - KZ / Thermo4U C1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute