Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 17 februari 2020 t/m zondag 23 februari 2020

33 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
zo 16/2 14:30WK10460Blauw-Wit 1 - Groen Geel / IJskoud de Beste 1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
zo 16/2 16:00WK10463LDODK / Rinsma Fashion 1 - Fortuna / Delta Logistiek 1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 22/2 17:00WK10469Blauw-Wit 1 - Tempo 1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 22/2 19:00WK10468Groen Geel / IJskoud de Beste 1 - TOP / SolarCompleet 1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 22/2 19:30WK10466PKC / SWKGroep 1 - LDODK / Rinsma Fashion 1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 22/2 20:00WK10467DOS '46 1 - DVO / Accountor 1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute

Team TV
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 16/2 14:30WK11585AKC 1 - OKO / Bies 1Sluiskade in Almelohistorieroute
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 16/2 14:30WK12516DOT 1 - Furore 1Mondriaan in Osshistorieroute
zo 16/2 16:00WK11586Movado 1 - DKV Victoria 1Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
zo 16/2 17:45WK10505ALO 1 - Phoenix 1Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 16/2 13:45WK12512Mélynas / Domatrac 1 - Vitesse 1De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 16/2 16:30WK11240NKV 1 - Ready '60 1De Hongerman in Nuenenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 4e klasse C (zaal)
zo 16/2 12:20WK11239Olympia '22 1 - Ons Clubje 1‘t Timpke in Borculohistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
zo 16/2 13:00WK11594De Hazenkamp 1 - KVS ’17 1De Triangel in Lenthistorieroute
zo 16/2 13:10WK11256Maastricht 1 - Springfield 1Daalhof in Maastrichthistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
zo 16/2 12:45WK12636Blauw-Wit 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
zo 16/2 14:00WK12639LDODK / Rinsma Fashion 2 - Fortuna / Delta Logistiek 2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 22/2 15:15WK12645Blauw-Wit 2 - Tempo 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 22/2 17:00WK12644Groen Geel / IJskoud de Beste 2 - TOP / SolarCompleet 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 22/2 17:45WK12642PKC / SWKGroep 2 - LDODK / Rinsma Fashion 2PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 22/2 18:15WK12643DOS '46 2 - DVO / Accountor 2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 16/2 13:00WK16451AVO 3 - KIOS 2Marsdijk in Assenhistorieroute
zo 16/2 13:00WK14696AKC 2 - SCO 3Sluiskade in Almelohistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 16/2 13:00WK14655Fortuna / Delta Logistiek 4 - KZ / Thermo4U 6Fortuna-hal in Delfthistorieroute
zo 16/2 16:00WK16377Sporting Trigon 3 - Refleks 3Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
zo 16/2 16:30WK12723ALO 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 4Ockenburgh in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 16/2 13:15WK16422DOT 2 - Tilburg 3Mondriaan in Osshistorieroute
zo 16/2 14:15WK14029DSC 4 - HKV / Ons Eibernest 4De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 16/2 10:00WK14657KZ Danaiden 4 - Die Haghe 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
zo 16/2 14:45WK16365Sporting Trigon 4 - Refleks 4Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 16/2 12:00WK16418DOT 3 - Tilburg 4Mondriaan in Osshistorieroute
zo 16/2 15:15WK14061NKV 2 - DKB 2De Hongerman in Nuenenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
do 20/2 20:00WK17842Maassluis B1 - Albatros B1Olympia in Maassluishistorieroute