Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 10 februari 2020 t/m zondag 16 februari 2020

321 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
za 15/2 19:30WK10462TOP / SolarCompleet 1 - PKC / SWKGroep 1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 15/2 20:00WK10464Tempo 1 - DVO / Accountor 1Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 15/2 20:00WK10461KZ / Thermo4U 1 - DOS '46 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
Hoofdklasse A (zaal)
za 15/2 16:30WK11233HKC 1 - TOP 1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 15/2 16:40WK10488Fiks 1 - Rohda 1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 15/2 20:00WK12501KCC 1 - Avanti / Post Makelaardij 1Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 15/2 20:00WK11583AW.DTV 1 - Nieuwerkerk 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 15/2 15:30WK12505Oost-Arnhem 1 - DSC 1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 15/2 18:30WK10499ODIK 1 - DeetosSnel 1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 15/2 18:45WK11253Sparta 1 - Wageningen 1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 15/2 19:45WK11582Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 - SCO 1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 15/2 19:30WK10508SKF 1 - De Hoeve 1SKF-hal in VeenendaalDK. Benedictushistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 15/2 19:15WK11262Unitas / Perspectief 1 - ASVD | PV Systems 1De Sypel in HarderwijkKurt Metzhistorieroute
za 15/2 20:00WK12523De Meeuwen 1 - DOS 1Meeuwen-hal in PuttenWillem van Ieperenhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 15/2 19:50WK11263Tweemaal Zes 1 - SDO / BlijWerkt 1De Vierstee in MaartensdijkSebastiaan de Jonghistorieroute
za 15/2 20:00WK12529KCR 1 - OVVO 1De Wissel in RidderkerkM. Ringmahistorieroute
za 15/2 20:30WK10506Sporting Delta 1 - Oranje Wit 1Deltahal in DordrechtJ. Schaaphistorieroute
za 15/2 20:30WK11590Meervogels / Física 1 - Pernix 1De Veur in ZoetermeerHans Klijnhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 15/2 16:35WK11268VEO 1 - KVS / Maritiem 1Essesteyn in VoorburgM.A. van Bentumhistorieroute
za 15/2 19:30WK11569GKV / Enomics 1 - Valto 1Van Rappardhal in GorinchemM. Terlouwhistorieroute
za 15/2 19:30WK12525HKV / Ons Eibernest 1 - Vriendenschaar 1HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagPatrick Peetershistorieroute
za 15/2 19:40WK10492Swift 1 - Sporting Trigon 1De Sprong in MiddelburgEW. de Voshistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 9/2 14:00WK11226Wez Handich / Dow 1 - ZKC '19 1Dûnoard in HoutigehageA. Wieringhistorieroute
zo 9/2 14:30WK12396OKO / Bies 1 - KIOS 1De Veste in OpendeHenk Schuitemahistorieroute
za 15/2 20:00WK12547Udiros 1 - KIOS 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneB.J. Schuthistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 15/2 18:35WK10500Excelsior 1 - RWA 1De Buitenhof in DelftR. Coenraadshistorieroute
za 15/2 19:30WK11604Victum 1 - Fiducia 1Weteringhoek in HoutenHerman Hoffmanhistorieroute
za 15/2 19:40WK12534Spirit 1 - ZKV 1De Voorde in VoorthuizenN. van Meterenhistorieroute

Team TV
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 15/2 16:00WK11573Noviomagum 1 - KVA 1Horstacker in NijmegenLammert Steendamhistorieroute
za 15/2 19:00WK11246Dindoa 1 - Nova 1Dindoa-hal in ErmeloC. Visscherhistorieroute
za 15/2 19:30WK10503Antilopen / Lancyr Deelen 1 - MIA 1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenM. van Veenhistorieroute
za 15/2 20:35WK12526Die Haghe 1 - Achilles 1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagRobin van Baalenhistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 15/2 16:00WK10486Juliana 1 - KOAG 1Het Veerhuis in Oud GastelRobert van Heiningenhistorieroute
za 15/2 16:10WK11575Kinderdijk 1 - Merwede / Multiplaat 1Molenzichthal in AlblasserdamPascal Huismanhistorieroute
za 15/2 19:25WK12530Rust Roest 1 - Albatros 1Strijphal in EindhovenJurrie S.historieroute
za 15/2 20:00WK11234Fortis 1 - DES 1Baskensburg in VlissingenP. van Tiggelenhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 15/2 15:30WK12514Dubbel Zes / Futura 1 - Velocitas 1Zuidhaghe in Den HaagM.D. Klinkenberghistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 9/2 14:30WK12019WSS 1 - SIOS 1Wenakker in Oude PekelaLars Salomonshistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 15/2 18:50WK11599Rood-Wit 1 - DOS-WK 1Erica Terpstrahal in WezepN. Flinkerthistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
di 11/2 20:45WK12042Sparta 1 - Duko 1Triominos in DuivenRené van Opstalhistorieroute
za 15/2 16:50WK12513Duko 1 - Keizer Karel 1Triominos in DuivenJ.H. Meijlishistorieroute
za 15/2 17:20WK11254Sparta 1 - DWS 1Watergoor in NijkerkJ.R. Korthistorieroute
za 15/2 18:05WK10489Rheko 1 - KVZ 1De Hangmat in RhedenA. den Hartoghistorieroute
za 15/2 20:15WK11593Kesteren 1 - Reehorst '45 1De Leesde in KesterenJM. Puhlhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 15/2 16:00WK11581KZ Danaiden 1 - VIKO 1Drie Oktoberhal in LeidenD. Binnendijkhistorieroute
za 15/2 19:50WK12532Woudenberg 1 - Tiel '72 1De Camp in WoudenbergC.H. Kerstenshistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 15/2 17:35WK10491Reeuwijk 1 - Maassluis 1De Meerkoet in ReeuwijkF.A. Houtmanhistorieroute
za 15/2 19:40WK11232Korbis 1 - WION 1De Dreef in WaddinxveenP. van Puttenhistorieroute
za 15/2 19:45WK11571Paal Centraal 1 - Twist 1TU-Delft in DelftHenk v.d. Nolhistorieroute
za 15/2 20:05WK12509Vitesse 1 - ODO 1Bongerdhal in BarendrechtP. Meijerhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 9/2 11:40WK11204DKB 1 - Phoenix 1Naestenbest in BestL. Honkoophistorieroute
zo 9/2 14:20WK12053Sporting West 1 - DOT 1Inloophal in AmsterdamMarc Montauban, Marchistorieroute
zo 9/2 15:15WK12403DKV Victoria 1 - Furore 1Diemen in DiemenC. van Munsterhistorieroute
zo 9/2 16:00WK12075Movado 1 - ALO 1Oranje Withal in DordrechtN. Karbethistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 15/2 17:45WK10490Refleks 1 - Helios 1Marimbahal in RijswijkW. van Lonkhuyzenhistorieroute
za 15/2 17:50WK11584Atlantis 1 - Apollo 1De Phoenix in MijdrechtArian Maathistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 15/2 15:50WK12508KVK 1 - Erasmus 1Het Groene Woud in KapelleKees de Feijterhistorieroute
za 15/2 16:45WK10515Vriendenschaar 1 - Nexus 1Sporthoeve in BodegravenErik Krophistorieroute
za 15/2 19:20WK11572ONDO 1 - Korbatjo 1Westlandhal in ’s-GravenzandeM. vd Beukelhistorieroute
za 15/2 20:25WK11251OZC 1 - Atlas 1De Enk in RotterdamHHH. van Dongenhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 9/2 14:20WK11215Koru 1 - Club Brothers 1Sporthal in DwingelooPSR. Ravehistorieroute
zo 9/2 14:30WK12048Roreko 1 - Mélynas / Domatrac 1De Slenken in De WijkM. van den Hofhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 15/2 16:50WK11235Regio '72 1 - Harkema 1De Wieken in VaassenH. Middaghistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 15/2 12:45WK11243EKCA / CIBOD 1 - HKC 1Elderveld in ArnhemR.M. Quinthistorieroute
za 15/2 15:30WK12522SkunK 1 - Zwaluwen 1Meijhorst in NijmegenDijk, R vanhistorieroute
za 15/2 17:15WK11568Fortissimo 1 - SEV 1De Oever in IJsselsteinR.S. Mahadewsinghistorieroute
za 15/2 19:50WK10504Animo 1 - DKOD 1De Randhorst in GeldermalsenJ. Reupkeshistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 9/2 14:00WK11195Ready '60 1 - SDO 1Jo Gerrishal in RoermondP. Schraphistorieroute
zo 9/2 16:30WK12028NKV 1 - Stormvogels 1De Hongerman in NuenenY. van Kriekenhistorieroute
za 15/2 13:35WK11589Midlandia 1 - Oosterkwartier 1De Tol in BunnikNiels Groenhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 15/2 14:40WK11258Hebbes 1 - De Vinken 1Olympos in UtrechtMelvin van Kempenhistorieroute
za 15/2 17:40WK11577Dijkvogels 1 - Madjoe 1Sporthal in MaasdijkR. Knuisthistorieroute
za 15/2 18:00WK12510ESDO 1 - RDZ 1Sporthal in KockengenEFJ. Limburghistorieroute
za 15/2 19:35WK10509Luno 1 - Huizen 1De Vaart in LinschotenEdwin van Witzenburghistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 15/2 16:15WK12502Ventura Sport 1 - ADO 1Apollohal in StrijenA. Landsmeerhistorieroute
za 15/2 17:30WK11570Gemini 1 - ACKC 1De Mammoet in Goudahistorieroute
za 15/2 18:30WK11245Conventus 1 - NIO 1Develsteinhal in ZwijndrechtTom Teeuwenhistorieroute
za 15/2 18:40WK10510DVS '69 1 - GKV 1Sophiahal in Hendrik Ido AmbachtW. Knopshistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 15/2 14:45WK12528Blauw Wit 1 - Keep-Fit '70 1Omnium in GoesD. Wittehistorieroute
za 15/2 15:15WK10493PSV / lifovragen.nl 1 - OEC 1BekkersCollege in EindhovenN. Buddinghistorieroute
za 15/2 17:15WK11579TOGO 1 - Triade 1Omnium in GoesA. Hoefkenshistorieroute
za 15/2 17:25WK11237Seolto 1 - Stormvogels 1Baskensburg in VlissingenJ. Dijkehistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 9/2 13:50WK12080Korwi 1 - De Pein 1Stadspark in WinschotenS. Pelgrömhistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
za 15/2 11:30WK10502DLKV 1 - KIOS '45 1De Muizenberg in DidamJ. Thomahistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 15/2 14:30WK10516Stip 1 - Olympus '58 1De Schans in Den BoschWesley Metzhistorieroute
za 15/2 14:35WK11597Koveni 1 - SGV 1‘t Veerhuis in NieuwegeinMaarten Bolthistorieroute
za 15/2 14:45WK12524KCD 1 - De Eemvogels 1Steinheim in Doornhistorieroute
za 15/2 15:15WK11250Arena 1 - Rivalen 1‘t Gastland in RhenenGert Dingemanshistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
zo 9/2 16:45WK11209Aurora 1 - Purmer 1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 15/2 16:00WK10507Thor 1 - Fluks 1Riederpoort in BarendrechtAart, B. Berkhout, A.historieroute
za 15/2 17:45WK18257Thor 1 - Eureka 1De Kroon in HarmelenP. Paulushistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 15/2 14:15WK10487Oranje Zwart / De Hoekse 1 - Olympia 1Dorpshart in MijnsheerenlandKees van Pelthistorieroute
za 15/2 16:20WK12503SKV 1 - Terda 1De Jager in GiessenAlexander Wolffhistorieroute
za 15/2 16:35WK11259't Capproen 1 - De Voltreffers 1De Eendraght in Hellevoetsluishistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 15/2 17:20WK10511Klimop 1 - Attila 1De Schop in AstenM.A.T. van der Palenhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 15/2 14:45WK11596ZKV 1 - DSO 1Drenkwaard in ZuidlandPaul Vermeulhistorieroute
za 15/2 15:50WK11266Zaamslag 1 - Scheldevogels 1Vliegende Vaart in TerneuzenF. Havemanhistorieroute
za 15/2 19:30WK12527Good Luck 1 - Luctor 1De Staver in SommelsdijkS.B. Keizerhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
za 15/2 17:45WK12638TOP / SolarCompleet 2 - PKC / SWKGroep 2De Korf in SassenheimJelle den Dekkerhistorieroute
za 15/2 18:15WK12637KZ / Thermo4U 2 - DOS '46 2De Koog in Koog ad ZaanR. Winterhistorieroute
za 15/2 18:15WK12640Tempo 2 - DVO / Accountor 2Limeshallen in Alphen ad RijnM. de Boerhistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
za 15/2 14:45WK14069DSC 3 - KVS / Maritiem 2De Vijfkamp in EindhovenM. Bruggemanhistorieroute
za 15/2 17:10WK12710Blauw-Wit 3 - Rohda 2Blauw-Wit hal in AmsterdamA. Klingenberghistorieroute
za 15/2 18:00WK14654GKV / Enomics 2 - Nieuwerkerk 2Van Rappardhal in GorinchemR. Meilinghistorieroute
za 15/2 18:10WK16359KCC 2 - Avanti / Post Makelaardij 2Schenkel in Capelle ad IJsselFrank den Hollanderhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 15/2 13:10WK16376LDODK / Rinsma Fashion 3 - DSC 2Kortezwaag in Terwispel/GorredijkA. Visserhistorieroute
za 15/2 17:45WK14071Unitas / Perspectief 2 - PKC / SWKGroep 3De Sypel in HarderwijkGJ. Visserhistorieroute
za 15/2 18:00WK14693Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 - SCO 2Hoenderdaal in DriebergenBas van Meerveldhistorieroute
za 15/2 18:00WK12691SKF 2 - DeetosSnel 2SKF-hal in VeenendaalArjan Rooshistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 9/2 14:30WK15515Nic. 2 - Blauw-Wit 4Alfa College in GroningenM.K. Meindertsmahistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 15/2 18:10WK14072Tweemaal Zes 2 - KCC 3De Vierstee in MaartensdijkS. Bloemendaalhistorieroute
za 15/2 18:30WK16409KCR 2 - OVVO 2De Wissel in RidderkerkM.J. Coenraadshistorieroute
za 15/2 18:45WK12687Sporting Delta 2 - Oranje Wit 2Deltahal in DordrechtRJH. van Leeuwenhistorieroute
za 15/2 18:50WK14669Meervogels / Física 2 - Pernix 2De Veur in ZoetermeerM. Kuifhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 15/2 17:10WK12724Excelsior 2 - RWA 2De Buitenhof in DelftR. Petershistorieroute
za 15/2 21:00WK16364TOP / SolarCompleet 4 - ZKV 2De Korf in SassenheimJelle Berkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 15/2 14:00WK16390Oost-Arnhem 2 - KVS / Maritiem 3Valkenhuizen in ArnhemB. Komduurhistorieroute
za 15/2 16:00WK14047DVO / Accountor 3 - Wageningen 2DVO-hal in BennekomW. Spenkelinkhistorieroute
za 15/2 16:10WK14666TOP / SolarCompleet 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4De Korf in SassenheimR. Lanserhistorieroute
za 15/2 16:40WK12703ODIK 2 - DeetosSnel 3Veluwehal in BarneveldH. Jonkershistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 9/2 11:30WK15484AVO 3 - KZ / Thermo4U 5Marsdijk in AssenE.S. vd Lindehistorieroute
zo 9/2 13:00WK16172SCO 3 - KIOS 2De Oolde Steense in WolvegaRik Nijlandhistorieroute
zo 9/2 13:00WK15592AKC 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3Sluiskade in AlmeloK. Smithistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 15/2 18:35WK16378De Meeuwen 2 - DOS 2Meeuwen-hal in PuttenR. Holkamphistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 15/2 17:35WK14028DVO / Accountor 4 - SKF 3DVO-hal in BennekomHarry Brackhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 15/2 14:15WK14678OVVO 3 - Valto 2OVVO-hal in MaarssenP. Hagenaarshistorieroute
za 15/2 15:15WK14032VEO 2 - SDO / BlijWerkt 2Essesteyn in VoorburgR. van Urkhistorieroute
za 15/2 16:30WK12698Refleks 2 - KZ / Thermo4U 4Marimbahal in RijswijkR. Troosthistorieroute
za 15/2 18:10WK16382HKV / Ons Eibernest 2 - Vriendenschaar 2HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagP. van Deursenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
zo 9/2 14:30WK15487ZKV 3 - KZ / Thermo4U 3De Struyck in ZaandamD. Binnendijkhistorieroute
za 15/2 18:10WK12711Avanti / Post Makelaardij 3 - Phoenix 2De Viergang in PijnackerAd Spelthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 15/2 14:40WK12667Juliana 2 - KOAG 2Het Veerhuis in Oud GastelM. de Belhistorieroute
za 15/2 14:50WK14653Kinderdijk 2 - Merwede / Multiplaat 2Molenzichthal in AlblasserdamTimothy, G. Graaf, de, Thistorieroute
za 15/2 18:05WK16420Rust Roest 2 - Albatros 2Strijphal in EindhovenJaap Kampshistorieroute
za 15/2 18:40WK14018Fortis 2 - DES 2Baskensburg in VlissingenJ. de Leeuwhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 15/2 14:30WK14676Noviomagum 2 - KVA 2Horstacker in NijmegenL. Messerschmidthistorieroute
za 15/2 17:35WK14063Dindoa 2 - Nova 2Dindoa-hal in ErmeloGijs van Garderenhistorieroute
za 15/2 18:00WK12721Antilopen / Lancyr Deelen 2 - MIA 2Sportcentrum Buiningpark in LeusdenRP. Hagoorthistorieroute
za 15/2 19:15WK16387Die Haghe 2 - Achilles 2Sportcampus Zuiderpark in Den HaagPatrick, F. Fuchs, Phistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 15/2 14:55WK14017HKC 2 - PKC / SWKGroep 4Het Dok in Hardinxveld-GiessendamO.J. Leeverinkhistorieroute
za 15/2 15:15WK12697Fiks 2 - KOAG 3Sporthal De Cuyl in OegstgeestN. Karbethistorieroute
za 15/2 16:45WK14665Oranje Wit 3 - Nieuwerkerk 3Oranje Withal in DordrechtP. de Bruijnhistorieroute
za 15/2 19:50WK16393Fortuna / Delta Logistiek 3 - Velocitas 2Fortuna-hal in DelftW. Eijgenraamhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 9/2 13:10WK16152OKO / Bies 2 - Hoogkerk 3De Veste in OpendeE. van der Molenhistorieroute
zo 9/2 13:10WK15505WSS 2 - Nic. 4Wenakker in Oude PekelaJ. Veenstrahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 15/2 15:35WK14041Regio '72 2 - ASVD | PV Systems 3De Wieken in VaassenH. Bruinshistorieroute
za 15/2 18:40WK12690Wageningen 3 - De Hoeve 2Het Binnenveld in WageningenJasper Morethistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 15/2 15:20WK12708ODIK 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Veluwehal in BarneveldM. Terwielhistorieroute
za 15/2 16:10WK14034Sparta 2 - Synergo 2Watergoor in NijkerkR. Schuthistorieroute
za 15/2 18:15WK14664Victum 2 - Wageningen 5Weteringhoek in HoutenW. Koolhistorieroute
za 15/2 18:20WK16375Spirit 2 - Dindoa 3De Voorde in VoorthuizenA. van Reenenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 15/2 15:20WK12712Antilopen / Lancyr Deelen 3 - EKVA 3Sportcentrum Buiningpark in LeusdenSjors Keijhistorieroute
za 15/2 17:15WK14671De Meeuwen 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3Meeuwen-hal in PuttenUulke van Barneveldhistorieroute
za 15/2 19:50WK14011Wageningen 6 - SDO / BlijWerkt 3Het Binnenveld in WageningenE. van Damhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 9/2 13:00WK15551Fortuna / Delta Logistiek 4 - ALO 2Fortuna-hal in DelftM. van Burenhistorieroute
zo 9/2 13:05WK15480Sporting West 2 - Sporting Trigon 3Inloophal in AmsterdamR. Steenwijkhistorieroute
zo 9/2 14:20WK13975HKV / Ons Eibernest 3 - Groen Geel / IJskoud de Beste 4HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagF. Montanjehistorieroute
zo 9/2 15:50WK16155KZ / Thermo4U 6 - Refleks 3De Koog in Koog ad ZaanCJG. v.d. Steenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 15/2 11:20WK14068EKCA / CIBOD 2 - HKC 2Elderveld in ArnhemF. vd Polhistorieroute
za 15/2 13:15WK16362Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - DVO / Accountor 5Hoenderdaal in DriebergenW. Klein Wolterinkhistorieroute
za 15/2 17:30WK12729Wageningen 4 - MIA 3Het Binnenveld in WageningenDavy Gerritsenhistorieroute
za 15/2 17:30WK14680Noviomagum 3 - Rust Roest 3Horstacker in NijmegenViegen, R.A. vanhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 15/2 14:40WK14692KZ Danaiden 2 - VIKO 2Drie Oktoberhal in LeidenKees Siphistorieroute
za 15/2 18:35WK16374Woudenberg 2 - Tiel '72 2De Camp in WoudenbergH. SchoonderwoerDhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 15/2 14:05WK12704Fiks 3 - Rohda 3Sporthal De Cuyl in OegstgeestCJ. Steenbeekhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 15/2 18:30WK14633Paal Centraal 2 - Twist 2TU-Delft in DelftWouter v.d. Jagthistorieroute
za 15/2 18:40WK16372Vitesse 2 - ODO 2Bongerdhal in BarendrechtL. Witteveenhistorieroute
za 15/2 18:45WK12720Reeuwijk 2 - Maassluis 2De Meerkoet in ReeuwijkGeert Habben Jansenhistorieroute
za 15/2 20:50WK14056Korbis 2 - WION 2De Dreef in WaddinxveenRon van Scherpenzeelhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 15/2 15:10WK12676KVS / Maritiem 4 - Sporting Trigon 2De Blinkerd in ScheveningenJan Harm Brouwerhistorieroute
za 15/2 17:15WK14027Achilles 4 - Excelsior 3Gaslaan in Den HaagI Sulimanhistorieroute
za 15/2 17:30WK14672Meervogels / Física 3 - Weidevogels 3De Veur in ZoetermeerH. Poortvliethistorieroute
za 15/2 18:10WK16370Pernix 4 - VEO 3De Zijl in LeidenP. Huijghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 15/2 14:10WK16417Dubbel Zes / Futura 2 - IJsselvogels 3Zuidhaghe in Den HaagJ. van Velzenhistorieroute
za 15/2 19:20WK14026Avanti / Post Makelaardij 4 - ONDO 2De Viergang in PijnackerJH. Straathofhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 9/2 13:10WK13961HKV / Ons Eibernest 4 - SDO 2HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagW. Keshistorieroute
zo 9/2 14:15WK15478DSC 4 - DOT 2Strijphal in EindhovenW. de Rooijhistorieroute
za 15/2 12:00WK14658DeetosSnel 4 - Rust Roest 4DeetosSnel-hal in DordrechtM. van Burenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 15/2 13:00WK14688KOAG 4 - Weidevogels 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselJ. Majoorhistorieroute
za 15/2 14:00WK12709DES 3 - IJsselvogels 2De Hoornbloem in Den HoornBurg, Jhistorieroute
za 15/2 17:30WK16379Merwede / Multiplaat 4 - KCC 5De Stoep in SliedrechtAard Brouwerhistorieroute
za 15/2 19:40WK14058Albatros 3 - WION 3Develsteinhal in ZwijndrechtJ. Deurloohistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 15/2 16:40WK14687GKV / Enomics 3 - DSO 2Van Rappardhal in GorinchemLJA. Wesselinghistorieroute
za 15/2 17:05WK14054KCR 3 - TOP 3De Wissel in RidderkerkJ. Polshistorieroute
za 15/2 17:55WK12675Swift 2 - Oranje Wit 4De Sprong in MiddelburgM.P. Pekaarhistorieroute
za 15/2 18:45WK16381Merwede / Multiplaat 3 - Fortis 3De Stoep in SliedrechtJos van Puttenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 9/2 12:00WK16150OKO / Bies 3 - Kinea 2De Veste in Opendehistorieroute
zo 9/2 12:45WK15502AVO 4 - SIOS 2Marsdijk in AssenJ. Huisingahistorieroute
do 13/2 20:30WK15292HHV 2 - OKO / Bies 3De Marke in HollandscheveldR. Oostrahistorieroute

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 9/2 11:50WK15504WSS 3 - Leeuwarden 2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 9/2 12:40WK13948Wez Handich / Dow 3 - Club Brothers 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 9/2 13:15WK15582OWK 3 - Olympia 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 15/2 17:30WK14700Rood-Wit 2 - Blauw Zwart 2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 15/2 14:10WK12682ODIK 4 - NKC '51 4Veluwehal in BarneveldWouter de Klerkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 15/2 12:40WK16396Oost-Arnhem 3 - Tiel '72 3Valkenhuizen in ArnhemH. Neerhofhistorieroute
za 15/2 18:45WK14015DVO / Accountor 6 - DWS 2DVO-hal in BennekomJan Nierkeshistorieroute
za 15/2 19:00WK14670Kesteren 2 - Fiducia 2De Leesde in Kesterenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 15/2 16:30WK18269Thor 2 - De Meeuwen 4De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 15/2 19:40WK14073MIA 5 - Antilopen / Lancyr Deelen 4De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 15/2 21:10WK18283Spirit 3 - Telstar 3De Voorde in VoorthuizenP. vd Plashistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 15/2 19:40WK12696HKC 3 - Victum 4Hoograven in UtrechtRudolf Hoogenveenhistorieroute
za 15/2 20:50WK14637MIA 4 - Woudenberg 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 15/2 12:00WK18373Fiducia 3 - SDO / BlijWerkt 4Europahal in Vleutenhistorieroute
za 15/2 16:25WK14697Dijkvogels 2 - Madjoe 2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 15/2 18:20WK12692Luno 2 - Huizen 2De Vaart in Linschotenhistorieroute
za 15/2 19:45WK14023OVVO 4 - De Vinken 2OVVO-hal in MaarssenC. Verhappenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 15/2 15:50WK14673Fortissimo 2 - Oost-Arnhem 4De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 15/2 18:40WK12722Animo 2 - Victum 3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
za 15/2 18:45WK18385Synergo 3 - Zwaluwen 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 9/2 14:00WK16219DKV Victoria 2 - Furore 2Diemen in Diemenhistorieroute
zo 9/2 15:30WK13998Aurora 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 5Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 15/2 17:15WK14681KZ Danaiden 3 - DKV Victoria 2Drie Oktoberhal in LeidenD. vd Meerhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 15/2 16:35WK14695Atlantis 2 - Apollo 2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 15/2 17:35WK12673Synergo 4 - Rohda 4Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 15/2 15:05WK16391Velocitas 3 - KZ Danaiden 5De Does in Leiderdorphistorieroute
za 15/2 17:15WK14642TOP / SolarCompleet 5 - BEP 3De Geest in WarmondA. Houtman, Andrehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 9/2 12:30WK13956Achilles 5 - Phoenix 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
zo 9/2 15:50WK16167Die Haghe 4 - Refleks 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 15/2 13:55WK14022Velocitas 4 - Achilles 5De Does in Leiderdorphistorieroute
za 15/2 18:45WK12669KVS / Maritiem 5 - Phoenix 3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
wo 12/2 21:15WK16103VEO 4 - Excelsior 4Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 15/2 15:10WK12683DES 4 - Dijkvogels 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 15/2 17:00WK14679ODO 3 - Twist 3De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 15/2 18:25WK14014Achilles 6 - Excelsior 4Gaslaan in Den Haaghistorieroute
za 15/2 18:30WK16363Valto 4 - VEO 4Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 15/2 15:00WK16361Ventura Sport 2 - ADO 2Apollohal in StrijenA. Krijgerhistorieroute
za 15/2 15:10WK14690Gemini 2 - ACKC 2De Mammoet in Goudahistorieroute
za 15/2 17:15WK14030Conventus 2 - NIO 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 15/2 17:30WK12716DVS '69 2 - GKV 2Sophiahal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 15/2 13:00WK12718Vriendenschaar 3 - Maassluis 3Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 15/2 15:45WK14647Excelsior 5 - Weidevogels 4De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 15/2 16:15WK16410Twist 4 - Valto 3Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 15/2 20:40WK14044ONDO 3 - DES 5Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 15/2 15:30WK12719Vriendenschaar 2 - RWA 3Sporthoeve in BodegravenArjan van Baarenhistorieroute
za 15/2 18:00WK14675ONDO 2 - Korbatjo 2Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 15/2 18:30WK16406Nieuwerkerk 5 - Erasmus 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 15/2 19:10WK14025OZC 2 - Atlas 2De Enk in RotterdamJ. Hollemanhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 15/2 14:45WK20634ADO 3 - Kinderdijk 4De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 15/2 16:10WK14649RWA 5 - KCR 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 15/2 17:25WK20562Sporting Delta 3 - Vitesse 4Deltahal in DordrechtBas de Jonghistorieroute
za 15/2 20:50WK16407Nieuwerkerk 4 - Albatros 5De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselA. van Marionhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 15/2 14:40WK16405Vitesse 3 - HKC 3Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 15/2 17:05WK12700PKC / SWKGroep 5 - Kinderdijk 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 15/2 17:20WK14650RWA 4 - KCR 5Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 15/2 20:50WK20648Albatros 4 - WION 4Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 15/2 13:20WK16408Juliana 3 - Fortis 4Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 15/2 16:00WK14660TOGO 2 - Tjoba 3Omnium in Goeshistorieroute
za 15/2 17:05WK14016TOP 4 - ONDO 3De Blikken in ArnemuidenHA. Breedveldhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 9/2 10:15WK14003DKB 2 - SDO 3Naestenbest in BestR. Eijkehistorieroute
zo 9/2 15:15WK15514NKV 2 - DOT 3De Hongerman in NuenenW. Coxhistorieroute
za 15/2 13:50WK12699PSV / lifovragen.nl 2 - SDO 3BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 15/2 20:30WK14662Movado 2 - Vriendenschaar 3Oranje Withal in DordrechtMarco Roeleveldhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 15/2 14:30WK17188TOP / SolarCompleet A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1De Korf in SassenheimP. Andressenhistorieroute
za 15/2 16:20WK16508SKF A1 - Achilles A1SKF-hal in VeenendaalJ. Smitshistorieroute
za 15/2 16:20WK16972Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 - PKC / SWKGroep A1Hoenderdaal in DriebergenJ. Kamphuishistorieroute
za 15/2 16:30WK17796KZ / Thermo4U A1 - DSC A1De Koog in Koog ad ZaanP. de Haanhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 15/2 11:30WK17795LDODK / Rinsma Fashion A1 - DVO / Accountor A1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkJacco Hospershistorieroute
za 15/2 13:00WK16975DOS '46 A1 - Wageningen A1De Eendracht in NijeveenR. Deenhistorieroute
za 15/2 13:00WK17199AVO A1 - KVS / Maritiem A1Marsdijk in AssenH. Bakkerhistorieroute
za 15/2 13:30WK16499KCC A1 - DeetosSnel A1Schenkel in Capelle ad IJsselJWF Keizerhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 15/2 11:20WK17786Oost-Arnhem A1 - DOS '46 A2Valkenhuizen in ArnhemCJ. Odijkhistorieroute
za 15/2 14:40WK16987Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - DVO / Accountor A2Hoenderdaal in DriebergenP. Poldervaarthistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 15/2 12:55WK16983TOP / SolarCompleet A2 - OVVO A1De Korf in SassenheimEPJ. Vernhouthistorieroute
za 15/2 16:40WK16506Tempo A1 - Die Haghe A1Limeshallen in Alphen ad RijnMarc Montauban, Marchistorieroute
za 15/2 17:05WK17792Woudenberg A1 - Avanti / Post Makelaardij A1De Camp in WoudenbergC. van Munsterhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 15/2 11:20WK16988Achilles A2 - Sporting Delta A1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagW. le Comtehistorieroute
za 15/2 13:15WK16501Kinderdijk A1 - GKV / Enomics A1Molenzichthal in AlblasserdamA. Buitendijkhistorieroute
za 15/2 16:00WK17191Meervogels / Física A1 - Nieuwerkerk A1De Veur in ZoetermeerMyka Willemsehistorieroute
za 15/2 16:40WK17797HKV / Ons Eibernest A1 - Fortuna / Delta Logistiek A2HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagE.B. Vlagsmahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 15/2 12:15WK16498TOP A1 - Oranje Wit A1De Blikken in ArnemuidenAJ. Volkershistorieroute
za 15/2 14:50WK16968Sporting Delta A2 - PKC / SWKGroep A2Deltahal in DordrechtP. Bijlhistorieroute
za 15/2 15:35WK17802Valto A1 - Tilburg A1Vreeloo-hal in De LierF. Kuijperhistorieroute
za 15/2 16:30WK17178ONDO A1 - Vitesse A1Westlandhal in ’s-GravenzandeV. Potterhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
do 13/2 19:30WK17703Ritola A1 - OKO / Bies A1De Zwet in ZuidlarenWietse Bronhistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 15/2 15:00WK17189Victum A1 - Rheko A1Weteringhoek in HoutenW. Klompmakerhistorieroute
za 15/2 15:10WK16971Dindoa A1 - ASVD | PV Systems A1Dindoa-hal in ErmeloK. Flinkerthistorieroute
za 15/2 16:40WK16504Antilopen / Lancyr Deelen A1 - EKVA A1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenD. Dallingahistorieroute
za 15/2 17:10WK17783Spirit A1 - Apeldoorn A1De Voorde in VoorthuizenAndreas Schippershistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 15/2 13:45WK17790DOT A1 - DSC A2Mondriaan in OssRolf Scholtenhistorieroute
za 15/2 14:15WK16516Rust Roest A1 - Wageningen A2Strijphal in EindhovenW. Coxhistorieroute
za 15/2 14:20WK16976Tiel '72 A1 - DKB A1Westroyenhal in TielArno Diederikhistorieroute
za 15/2 14:30WK17175Fortissimo A1 - Fiducia A1De Oever in IJsselsteinJ.B.F. Veldhuishistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 15/2 12:55WK17176Fiks A1 - Pernix A1Sporthal De Cuyl in OegstgeestJohn van Marlehistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 15/2 13:25WK17787KZ Danaiden A1 - Avanti / Post Makelaardij A2Drie Oktoberhal in LeidenW. Olivierhistorieroute
za 15/2 14:00WK16979VEO A1 - Tempo A2Essesteyn in VoorburgCock Matthijssehistorieroute
za 15/2 18:25WK17190Velocitas A1 - Weidevogels A1De Does in Leiderdorphistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 15/2 14:10WK17180Vriendenschaar A1 - PKC / SWKGroep A3Sporthoeve in BodegravenAlex van Zijlhistorieroute
za 15/2 15:00WK17785RWA A1 - Albatros A1Rhoon in RhoonB. van Vreeswijkhistorieroute
za 15/2 15:10WK16517Reeuwijk A1 - IJsselvogels A1De Meerkoet in ReeuwijkF. Montanjehistorieroute
za 15/2 18:00WK16969Oranje Wit A2 - KCC A2Oranje Withal in DordrechtRoeland Scholtenhistorieroute

Antilopen Banner
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 15/2 15:10WK16509DVS '69 A1 - KOAG A1Sophiahal in Hendrik Ido AmbachtM. Bommeléhistorieroute
za 15/2 15:50WK17781KCR A1 - Vriendenschaar A1De Wissel in RidderkerkPBMB. Christiaanshistorieroute
za 15/2 16:40WK17179Swift A1 - Merwede / Multiplaat A1De Sprong in MiddelburgIman Vleugelhistorieroute
za 15/2 16:45WK16981Fortis A1 - Maassluis A1De Belt in Oost-SouburgT. Soetinghistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
vr 14/2 19:10WK18030LDODK / Rinsma Fashion B1 - Heerenveen B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 15/2 11:30WK17940AVO B1 - DOS '46 B1Marsdijk in AssenB. Blauwhistorieroute
za 15/2 13:10WK17830DOS Kampen / Veltman B1 - De Meeuwen B1De Reeve in KampenJ. Abmahistorieroute
za 15/2 16:15WK17908Unitas / Perspectief B1 - Dindoa B1De Sypel in HarderwijkH.H. Bergsmahistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 15/2 10:00WK17828Tempo B1 - Haarlem B1Limeshallen in Alphen ad RijnH. Ruitenbeekhistorieroute
za 15/2 11:00WK17907Fortuna / Delta Logistiek B1 - Avanti / Post Makelaardij B1Fortuna-hal in DelftCorden Starhistorieroute
za 15/2 11:25WK17941TOP / SolarCompleet B1 - Groen Geel / IJskoud de Beste B1De Korf in SassenheimJan Kortelandhistorieroute
za 15/2 17:55WK18031Die Haghe B1 - KZ / Thermo4U B1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagM. Moorenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 15/2 10:00WK17939Oranje Wit B1 - ONDO B1Oranje Withal in DordrechtStefan Rijkaart van Cappellenhistorieroute
za 15/2 13:10WK17906Fortis B1 - Maassluis B1De Belt in Oost-SouburgW. Watermulderhistorieroute
za 15/2 13:25WK17827PKC / SWKGroep B1 - KOAG B1PKC-hal in PapendrechtE. de Wildehistorieroute
za 15/2 16:30WK18032KCC B1 - Albatros B1Schenkel in Capelle ad IJsselBas van der Meijdenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 15/2 14:30WK17829DVO / Accountor B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1DVO-hal in BennekomH. Beumerhistorieroute
za 15/2 15:35WK17909Tiel '72 B1 - SKF B1Westroyenhal in TielBen Melgershistorieroute
za 15/2 15:35WK18029Woudenberg B1 - Vriendenschaar B1De Camp in WoudenbergJaco Schippershistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
do 13/2 19:00WK18239De Meeuwen C1 - Heerenveen C1Meeuwen-hal in PuttenMike Schrotenhistorieroute
za 15/2 15:00WK18118Unitas / Perspectief C1 - Dindoa C1De Sypel in HarderwijkG. Timmermanhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 15/2 10:00WK18116Fortuna / Delta Logistiek C1 - Tempo C1Fortuna-hal in DelftEC. van Windenhistorieroute
za 15/2 10:10WK18038KZ Danaiden C1 - TOP / SolarCompleet C1Drie Oktoberhal in LeidenGeorge Lamarshistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 15/2 10:05WK18241KCC C1 - Albatros C1Schenkel in Capelle ad IJsselMarnix Beekmanhistorieroute
za 15/2 12:20WK18040Vitesse C1 - ONDO C1Bongerdhal in BarendrechtC. van Udenhistorieroute
za 15/2 13:15WK18117Valto C1 - Avanti / Post Makelaardij C1Vreeloo-hal in De LierMartin Knoesterhistorieroute
za 15/2 14:10WK18151IJsselvogels C1 - Nieuwerkerk C1Zuidplas in MoordrechtG. de Rooijhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 15/2 11:00WK18242Vriendenschaar C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamHJN. Verschoorhistorieroute
za 15/2 11:00WK18119Tiel '72 C1 - Sporting Delta C1Betuwehal in TielStijn Augustinushistorieroute
za 15/2 11:00WK18150Oranje Wit C1 - DVO / Accountor C1Oranje Withal in DordrechtR. Mindermanhistorieroute
za 15/2 11:10WK18039PKC / SWKGroep C1 - SKF C1PKC-hal in PapendrechtCoolegem, R.Vhistorieroute