Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 3 februari 2020 t/m zondag 9 februari 2020

454 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
zo 2/2 14:30WK10451Blauw-Wit 1 - Fortuna / Delta Logistiek 1Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
za 8/2 19:00WK10458Groen Geel / IJskoud de Beste 1 - Tempo 1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 8/2 19:30WK10456PKC / SWKGroep 1 - Blauw-Wit 1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 8/2 20:00WK10459DVO / Accountor 1 - KZ / Thermo4U 1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 20:00WK10455Fortuna / Delta Logistiek 1 - TOP / SolarCompleet 1Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 8/2 20:00WK10457DOS '46 1 - LDODK / Rinsma Fashion 1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute

Korfbal Deals
Hoofdklasse A (zaal)
za 8/2 16:30WK12022HKC 1 - KCC 1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 8/2 17:20WK11191TOP 1 - Rohda 1De Blikken in Arnemuidenhistorieroute
za 8/2 19:00WK12413Nieuwerkerk 1 - Avanti / Post Makelaardij 1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 8/2 20:00WK12072AW.DTV 1 - Fiks 1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 8/2 19:00WK12041Sparta 1 - Oost-Arnhem 1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 8/2 19:30WK11222Wageningen 1 - DeetosSnel 1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 8/2 19:30WK12071Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 - ODIK 1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 8/2 20:00WK12417SCO 1 - DSC 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 8/2 15:30WK12029Nic. 1 - DOS Kampen / Veltman 1Alfa College in GroningenJacco Hospershistorieroute
za 8/2 15:30WK11207Heerenveen 1 - De Hoeve 1Blauw-Wit hal in HeerenveenH. Bakkerhistorieroute
za 8/2 18:10WK12063NKC '51 1 - SKF 1Het Ravijn in NijverdalBas van Meerveldhistorieroute
za 8/2 19:35WK12401Drachten / van der Wiel 1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1SNIJ Noord Hal in DrachtenF. Bruininghistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 8/2 17:10WK12076AVO 1 - OWK 1Marsdijk in AssenR. Deenhistorieroute
za 8/2 17:40WK11210ASVD | PV Systems 1 - Amicitia 1‘t Dok in DrontenA. Visserhistorieroute
za 8/2 19:35WK12050Unitas / Perspectief 1 - De Meeuwen 1De Sypel in HarderwijkAlwin Wolfganghistorieroute
za 8/2 20:00WK12420Wit-Blauw / Green Organics 1 - DOS 1De Reeve in KampenR. Kloostermanhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 8/2 17:55WK12395Pernix 1 - OVVO 1De Zijl in LeidenJWF Keizerhistorieroute
za 8/2 19:25WK12051Tweemaal Zes 1 - KCR 1De Vierstee in MaartensdijkGJ. Visserhistorieroute
za 8/2 20:00WK11221SDO / BlijWerkt 1 - Oranje Wit 1De Schulenburch in KamerikM. de Boerhistorieroute
za 8/2 20:30WK12079Meervogels / Física 1 - Sporting Delta 1De Veur in ZoetermeerM. Terlouwhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 8/2 17:40WK12056VEO 1 - HKV / Ons Eibernest 1Essesteyn in VoorburgM. Ringmahistorieroute
za 8/2 17:50WK12419Valto 1 - Vriendenschaar 1Vreeloo-hal in De LierJelle den Dekkerhistorieroute
za 8/2 19:15WK11214KVS / Maritiem 1 - Sporting Trigon 1De Blinkerd in ScheveningenRL Zwarthistorieroute
za 8/2 19:30WK12058GKV / Enomics 1 - Swift 1Van Rappardhal in GorinchemJ. Smitshistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 2/2 15:30WK11984KIOS 1 - AKC 1Buddingehof in RuinerwoldB. Blauwhistorieroute
za 8/2 20:00WK12032Udiros 1 - De Waterpoort 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneB. Blauwhistorieroute
za 8/2 20:00WK12074AKC 1 - Oerterp / VKC 1Sluiskade in AlmeloH. Beumerhistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 8/2 18:30WK11206CSL 1 - Apeldoorn 1It Gryn in StiensM. Zielhistorieroute
za 8/2 18:45WK12069De Wâlden 1 - De Parabool 1De Hege Walden in OentsjerkPM. van Kloethistorieroute
za 8/2 18:50WK12045Juventa 1 - Rigtersbleek / Cottus 1De Beek in HardenbergW. Spenkelinkhistorieroute
za 8/2 19:20WK12394Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - Ritola 1De Hege Fiif in HurdegarypH. Jonkershistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 8/2 16:30WK11223Synergo 1 - RWA 1Loevenhoutsedijk in UtrechtJurrie S.historieroute
za 8/2 17:40WK12390Fiducia 1 - ZKV 1Europahal in VleutenJaco Schippershistorieroute
za 8/2 18:40WK12037BEP 1 - Spirit 1MFSA de Beuk in PurmerendM. Steenvoordenhistorieroute
za 8/2 19:35WK12093Victum 1 - Excelsior 1Weteringhoek in HoutenS. Bloemendaalhistorieroute

Team TV
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 8/2 16:00WK12062Noviomagum 1 - Antilopen / Lancyr Deelen 1De Triangel in LentCees Dekkerhistorieroute
za 8/2 16:30WK11199Nova 1 - MIA 1HF Witte Centrum in De BiltB.J. Schuthistorieroute
za 8/2 18:35WK12411KVA 1 - Achilles 1Nieuwe Bankrashal in AmstelveenH. Ruitenbeekhistorieroute
za 8/2 20:15WK12034Dindoa 1 - Die Haghe 1Dindoa-hal in ErmeloRJH. van Leeuwenhistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 8/2 15:25WK12064Kinderdijk 1 - Juliana 1Molenzichthal in AlblasserdamS. Sandersehistorieroute
za 8/2 18:45WK11205DES 1 - KOAG 1De Hoornbloem in Den HoornKevin vd Heidehistorieroute
za 8/2 18:55WK12389Merwede / Multiplaat 1 - Albatros 1De Stoep in SliedrechtJorrit de Grutterhistorieroute
za 8/2 20:00WK12023Fortis 1 - Rust Roest 1Baskensburg in VlissingenJelle Berkhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 8/2 16:35WK12049Roda 1 - Dubbel Zes / Futura 1De Koog in Koog ad ZaanR. Lanserhistorieroute
za 8/2 17:30WK12393Tjoba 1 - Velocitas 1Omnium in GoesJ. Groenendijkhistorieroute
za 8/2 19:55WK11216ONDO 1 - Tilburg 1De Sprong in MiddelburgWG. Pellikaanhistorieroute
za 8/2 20:00WK12091Swift 1 - KIOS 1Oostenburg in AmsterdamM.D. Klinkenberghistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 2/2 14:30WK11985Kinea 1 - Rodenburg 1Blauw-Wit hal in HeerenveenS. van Dijkhistorieroute
zo 2/2 14:35WK11739EKC Nääs 1 - WSS 1De Pathmoshal in EnschedeHMG. Brunshistorieroute
za 8/2 19:05WK11218HHV 1 - EKC Nääs 1De Marke in HollandscheveldP. Okkenhistorieroute
za 8/2 20:15WK12407Dio 1 - Kinea 1Boekhorst in OosterwoldeR. Moeshistorieroute
za 8/2 20:25WK12088Rodenburg 1 - Thrianta 1Rodenburghal in LeekE.T. Talstrahistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 8/2 15:30WK12084Harich 1 - Oranje Zwart 1De Trime in BalkR. den Boerhistorieroute
za 8/2 19:15WK11193De Granaet 1 - DTG 1Tolhuispark in DokkumJohan van Dijkhistorieroute
za 8/2 19:35WK12418ROG 1 - Noordenveld 1Lewenborg in GroningenJ. de Boerhistorieroute
za 8/2 20:50WK12040Hoogkerk 1 - Flamingo's 1Hoogkerk in GroningenT.D. Hansmahistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 8/2 16:20WK12035Devinco 1 - Elko 1De Scheg in DeventerP. Verheulhistorieroute
za 8/2 18:30WK12087Rood-Wit 1 - HKC 1Erica Terpstrahal in WezepGijs van Garderenhistorieroute
za 8/2 19:00WK12402DOS-WK 1 - Zwart Wit 1Diekmanhal in EnschedeJ. Laarhuishistorieroute
za 8/2 19:40WK11202Elburg 1 - Hellas '63 1‘t Huiken in ElburgKees Ruizendaalhistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 8/2 15:50WK12392Reehorst '45 1 - Keizer Karel 1‘t Riet in EdeR. Holkamphistorieroute
za 8/2 16:50WK11203DWS 1 - KVZ 1Veluwehal in BarneveldJM. Puhlhistorieroute
za 8/2 17:25WK12082Kesteren 1 - Rheko 1De Leesde in KesterenCJ. Odijkhistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 8/2 16:45WK12070KZ Danaiden 1 - EKVA 1Drie Oktoberhal in LeidenJ. Riethistorieroute
za 8/2 17:15WK12423VIKO 1 - Tiel '72 1Helsdingen in VianenMyka Willemsehistorieroute
za 8/2 18:35WK11225ZKC '31 1 - Telstar 1De Tref in ZaandamSander van Beekhistorieroute
za 8/2 19:40WK12025Rapid 1 - Woudenberg 1Kennemer Sportcentrum in HaarlemP. vd Berghhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 8/2 15:00WK11228WION 1 - Maassluis 1WION-hal in RotterdamB. Hooijerhistorieroute
za 8/2 19:05WK12414Twist 1 - ODO 1Westwijk in VlaardingenPatrick, F. Fuchs, Phistorieroute
za 8/2 19:40WK12021Korbis 1 - Vitesse 1De Dreef in WaddinxveenAd Spelthistorieroute
za 8/2 19:45WK12060Paal Centraal 1 - Reeuwijk 1TU-Delft in DelftF. Kuijperhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 2/2 11:00WK12002Furore 1 - Movado 1Het Trias in KrommenieAgnes de Boerhistorieroute
zo 2/2 14:30WK11133DOT 1 - DKB 1Mondriaan in OssC. van Munsterhistorieroute
zo 2/2 14:45WK11723Phoenix 1 - Sporting West 1De Veur in ZoetermeerP. van Deursenhistorieroute
zo 2/2 16:35WK11173ALO 1 - DKV Victoria 1Ockenburgh in Den HaagW. Eijgenraamhistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 8/2 15:30WK11194Revival 1 - Helios 1Veluwehal in BarneveldG. Teeuwissenhistorieroute
za 8/2 17:50WK12073Atlantis 1 - Refleks 1De Phoenix in MijdrechtM.C. Blauwendraathistorieroute
za 8/2 19:00WK12406Apollo 1 - Viking 1Deimos in HeerhugowaardMark Spillekomhistorieroute
za 8/2 19:15WK12030Exakwa 1 - Ados 1De Koploper in LelystadV. Kochhistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 8/2 18:40WK11220Atlas 1 - Nexus 1De Belt in Oost-SouburgB. Peenehistorieroute
za 8/2 19:00WK12404Korbatjo 1 - Erasmus 1De Boogerd in Oud BeijerlandH.C. Ottermanhistorieroute
za 8/2 19:05WK12061ONDO 1 - Vriendenschaar 1Westlandhal in ’s-GravenzandeW. Dirkshistorieroute
za 8/2 19:35WK12039OZC 1 - KVK 1De Enk in RotterdamP. Meijerhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 2/2 15:15WK11129Mélynas / Domatrac 1 - Koru 1De Bhoele in EerbeekPP. Ritsemahistorieroute
zo 2/2 15:25WK11732Club Brothers 1 - Roreko 1Selwerd in GroningenJan Veldhuishistorieroute
za 8/2 18:30WK12391It Fean / Boelenslaan 1 - Vitesse 1Surventohal in SurhuisterveenW. de Haanhistorieroute
za 8/2 20:00WK12092VZK / Donkerbroek 1 - Olympia 1De Bongerd in HaulerwijkG. vd Leeuwhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 8/2 16:00WK12024Regio '72 1 - DTS 1De Wieken in VaassenC. Stamhistorieroute
za 8/2 16:25WK12065EKC 2000 1 - Invicta / Frigro 1Bargeres in EmmenJ.R. Dijkstrahistorieroute
za 8/2 16:35WK12398Emmeloord 1 - TOP 1Bosbadhal in EmmeloordG. Hofstrahistorieroute
za 8/2 18:50WK11219Harkema 1 - Achilles 1De Fugelkamp in HarkemaG. vd Leeuwhistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 8/2 15:10WK12043Spannum 1 - NQL 1De Greidhoeke in OosterendH. Bruinshistorieroute
za 8/2 18:00WK11212Sparta 1 - Pallas '08 1Rodenburghal in LeekA. vd Griendhistorieroute
za 8/2 19:50WK12400DTL 1 - WWC 1De Ynset in HolwerdT. Dijkstrahistorieroute
za 8/2 20:00WK12090TFS 1 - Westergo 1Dûnoard in HoutigehageK. Flinkerthistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 8/2 12:45WK12031EKCA / CIBOD 1 - SkunK 1Elderveld in ArnhemJ. Reupkeshistorieroute
za 8/2 18:00WK12057Fortissimo 1 - Animo 1De Oever in IJsselsteinAlex van Zijlhistorieroute
za 8/2 19:55WK11217HKC 1 - DKOD 1Hoograven in UtrechtJeroen van Houwelingenhistorieroute
za 8/2 20:20WK12409SEV 1 - Zwaluwen 1De Pol in ZelhemH. Peelenhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 2/2 12:40WK11166OKV 1 - Oosterkwartier 1Oostzaan in OostzaanGeorge Lamarshistorieroute
zo 2/2 15:00WK11748SDO 1 - NKV 1De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
zo 2/2 16:50WK11150Stormvogels 1 - Ready '60 1De Zien in UitgeestAJ. Ramakerhistorieroute
za 8/2 15:35WK12078Midlandia 1 - OKV 1De Tol in BunnikThijs Groenhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 8/2 15:30WK11227De Vinken 1 - Huizen 1De Boei in VinkeveenJ. Bruinshistorieroute
za 8/2 16:05WK12046Hebbes 1 - ESDO 1Olympos in UtrechtStijn Augustinushistorieroute
za 8/2 16:40WK12066Dijkvogels 1 - Luno 1Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 8/2 19:40WK12410Madjoe 1 - RDZ 1Middelmors in RijnsburgH. SchoonderwoerDhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 8/2 16:30WK11211NIO 1 - GKV 1Wilgenring in RotterdamGeert Habben Jansenhistorieroute
za 8/2 17:30WK12059Gemini 1 - DVS '69 1De Mammoet in GoudaS. Robbemonthistorieroute
za 8/2 17:30WK12416ACKC 1 - ADO 1De Jager in GiessenDolf Smitshistorieroute
za 8/2 19:50WK12033Conventus 1 - Ventura Sport 1Develsteinhal in ZwijndrechtL. Roijershistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 8/2 15:40WK12027Oranje Nassau 1 - Haarlem 1De Pijp in AmsterdamKees van Pelthistorieroute
za 8/2 15:50WK11208Badhoevedorp 1 - IJsselvogels 1De Sporthoeve in BadhoevedorpD. Dallingahistorieroute
za 8/2 17:30WK12067DSO 1 - VZOD 1Oosterhout in AlkmaarT.A. Hettingahistorieroute
za 8/2 17:45WK12422Weidevogels 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1Rijneveen in BleiswijkAndré Korf de Gidtshistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 8/2 15:00WK12068TOGO 1 - PSV / lifovragen.nl 1Omnium in GoesArjan van Baarenhistorieroute
za 8/2 16:30WK11200Stormvogels 1 - OEC 1De Couburg in KoudekerkeA. Hoefkenshistorieroute
za 8/2 17:20WK12026Seolto 1 - Blauw Wit 1Baskensburg in VlissingenT. Dellebekehistorieroute
za 8/2 17:30WK12397Triade 1 - Keep-Fit '70 1De Reiger in Groot AmmersJasper Morethistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 2/2 15:00WK11162De Pein 1 - SDO 1Dûnoard in HoutigehageWelling, J.historieroute
za 8/2 15:15WK11224Zunobri 1 - DWA / Argo 1Quicksilver S in ZuidhornW. Kootstrahistorieroute
za 8/2 18:50WK12020Stadskanaal '74 1 - Leeuwarden 1De Veenhorst in MusselkanaalHans Warrishistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 8/2 15:40WK12052SF Deinum 1 - Noveas 1Schatzenburg in MenaldumA.K. de Boerhistorieroute
za 8/2 16:00WK12077MN en W 1 - Veenwouden 1It Gryn in StiensB. Brandshistorieroute
za 8/2 16:25WK11213Lemmer 1 - Lintjo 1De Hege Fonnen in LemmerP. vd Plashistorieroute
za 8/2 20:30WK12421WIK '34 1 - Joure 1Doelstien in DokkumF. de Leeuwhistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
za 8/2 12:00WK11198Ons Clubje 1 - KIOS '45 1De Brug in GlanerbrugH. Neerhofhistorieroute
za 8/2 15:00WK12405Blauw Zwart 1 - Wiko 1‘n Dikken in WierdenW. Keizerhistorieroute
za 8/2 16:15WK12086SDO 1 - DLKV 1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv WijkF. Vermeulenhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 8/2 15:20WK12038Arena 1 - KCD 1‘t Gastland in RhenenWesley Metzhistorieroute
za 8/2 15:45WK12408SGV 1 - De Eemvogels 1Interwey in CulemborgGert Dingemanshistorieroute
za 8/2 16:05WK12085Koveni 1 - Stip 1‘t Veerhuis in NieuwegeinJan Nierkeshistorieroute
za 8/2 16:40WK11229Rivalen 1 - Olympus '58 1Beumerskamp in DoesburgM. Eelderinkhistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
zo 2/2 16:00WK11722Purmer 1 - HBC 1MFSA de Beuk in PurmerendD. vd Meerhistorieroute
di 4/2 19:45WK20714Amsterdam 1 - Triaz 1Sportcentrum VU in AmstelveenM.A. van Bentumhistorieroute
za 8/2 14:10WK12081Amsterdam 1 - Zaandam Zuid 1Inloophal in AmsterdamA. Houtman, Andrehistorieroute
za 8/2 15:30WK12399DTS 1 - Triaz 1De Drecht in EnkhuizenT. op 't Endehistorieroute
za 8/2 16:30WK12055HBC 1 - DKV 1De Waterakkers in HeemskerkR. de Bruinhistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 8/2 14:30WK11192Nikantes 1 - Fluks 1Het Sportgebouw in HoogvlietA. van Marionhistorieroute
za 8/2 15:30WK12036De Corvers 1 - DOC 1Kerkelanden in HilversumF. vd Bijlhistorieroute
za 8/2 17:35WK18256Thor 1 - Thor 1De Kroon in HarmelenC. Verhappenhistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 8/2 10:15WK12089Sperwers 1 - Oranje Zwart / De Hoekse 1Nieuwe Persoonshal in Rotterdamhistorieroute
za 8/2 11:40WK11197De Voltreffers 1 - Olympia 1Arkendonk in OosterhoutS.B. Ritmeesterhistorieroute
za 8/2 17:50WK12047't Capproen 1 - SKV 1De Eendraght in HellevoetsluisA. Krijgerhistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 8/2 12:10WK12044Maastricht 1 - OJC '98 1Daalhof in MaastrichtA. Broerenhistorieroute
za 8/2 14:10WK12083De Hazenkamp 1 - Klimop 1Meijhorst in NijmegenKees Dapperenshistorieroute
za 8/2 15:20WK11201Springfield 1 - Attila 1Parrestee in HoevenAlexander Wolffhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 8/2 16:00WK11196Scheldevogels 1 - Focus 1Tuinwijk in Bergen op ZoomA. Landsmeerhistorieroute
za 8/2 17:30WK12054Zaamslag 1 - Good Luck 1't Sporthuus in AxelH. Koppejanhistorieroute
za 8/2 18:30WK12412DSO 1 - Luctor 1De Niervaert in KlundertMarco Roeleveldhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
zo 2/2 12:45WK12627Blauw-Wit 2 - Fortuna / Delta Logistiek 2Blauw-Wit hal in AmsterdamRL Zwarthistorieroute
za 8/2 17:15WK12634Groen Geel / IJskoud de Beste 2 - Tempo 2Groen-Geelhal in WormerJ. Schaaphistorieroute
za 8/2 17:45WK12632PKC / SWKGroep 2 - Blauw-Wit 2PKC-hal in PapendrechtA. vd Beukelhistorieroute
za 8/2 18:15WK12635DVO / Accountor 2 - KZ / Thermo4U 2DVO-hal in BennekomR. Munnekehistorieroute
za 8/2 18:15WK12631Fortuna / Delta Logistiek 2 - TOP / SolarCompleet 2Fortuna-hal in DelftP. de Haanhistorieroute
za 8/2 18:15WK12633DOS '46 2 - LDODK / Rinsma Fashion 2De Eendracht in NijeveenJ. Kamphuishistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
za 8/2 14:40WK13972KVS / Maritiem 2 - Rohda 2De Blinkerd in ScheveningenP. Andressenhistorieroute
za 8/2 17:00WK15521DSC 3 - KCC 2Tennishal in EindhovenKurt Metzhistorieroute
za 8/2 17:30WK16198Nieuwerkerk 2 - Avanti / Post Makelaardij 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselPatrick Peetershistorieroute
za 8/2 18:00WK15550GKV / Enomics 2 - Blauw-Wit 3Van Rappardhal in GorinchemBernjo Hesselinkhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 8/2 16:20WK13979PKC / SWKGroep 3 - DeetosSnel 2PKC-hal in PapendrechtR. Baerendshistorieroute
za 8/2 17:45WK15589Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 - SKF 2Hoenderdaal in DriebergenHans Klijnhistorieroute
za 8/2 18:05WK15523Unitas / Perspectief 2 - LDODK / Rinsma Fashion 3De Sypel in HarderwijkWillem van Ieperenhistorieroute
za 8/2 18:15WK16213SCO 2 - DSC 2De Oolde Steense in WolvegaR. de Vrieshistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 2/2 13:00WK15388Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 3De Twine in Grou/ReduzumJ. Terpstrahistorieroute
za 8/2 15:30WK15573Groen Geel / IJskoud de Beste 3 - DOS '46 3Groen-Geelhal in WormerE. de Wildehistorieroute
za 8/2 17:00WK13984Heerenveen 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Blauw-Wit hal in HeerenveenHenk Schuitemahistorieroute
za 8/2 18:00WK16217Drachten / van der Wiel 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2SNIJ Noord Hal in DrachtenR. Dekkerhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 8/2 11:20WK13992KCC 3 - Oranje Wit 2Schenkel in Capelle ad IJsselGertjan Ruijschhistorieroute
za 8/2 16:20WK16189Pernix 2 - OVVO 2De Zijl in LeidenWPA. Blokhistorieroute
za 8/2 17:40WK15524Tweemaal Zes 2 - KCR 2De Vierstee in MaartensdijkBen Melgershistorieroute
za 8/2 18:50WK15564Meervogels / Física 2 - Sporting Delta 2De Veur in ZoetermeerB. Komduurhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 8/2 15:35WK13950TOP 2 - RWA 2De Blikken in ArnemuidenP. van Tiggelenhistorieroute
za 8/2 16:00WK16205KCC 4 - ZKV 2Schenkel in Capelle ad IJsselJWJ. Oostveenhistorieroute
za 8/2 17:05WK15517BEP 2 - TOP / SolarCompleet 4MFSA de Beuk in PurmerendH.H. Bergsmahistorieroute
za 8/2 18:10WK15590AW.DTV 2 - Excelsior 2Zeeburgereiland in AmsterdamCP. Mantelhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 8/2 16:35WK15499DVO / Accountor 3 - Oost-Arnhem 2DVO-hal in BennekomRobin van Baalenhistorieroute
za 8/2 17:50WK15561TOP / SolarCompleet 3 - ODIK 2De Korf in SassenheimW. Watermulderhistorieroute
za 8/2 18:00WK14002Wageningen 2 - DeetosSnel 3Het Binnenveld in WageningenCH. Bondhistorieroute
za 8/2 21:00WK16170Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 - KVS / Maritiem 3Hoenderdaal in DriebergenCorden Starhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 2/2 11:40WK13881Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 - SCO 3De Twine in Grou/ReduzumJ. Niezinkhistorieroute
zo 2/2 13:25WK14934ZKC '19 2 - AVO 3N Wessels Boerhal in ZuidwoldeRik Nijlandhistorieroute
zo 2/2 14:00WK15386KIOS 2 - AKC 2Buddingehof in RuinerwoldTeun Jan Kootstrahistorieroute
za 8/2 19:30WK14008Heerenveen 3 - ZKC '19 2Blauw-Wit hal in HeerenveenK. van der Meerhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 8/2 15:50WK15579AVO 2 - OWK 2Marsdijk in AssenAR. Dalmolenhistorieroute
za 8/2 16:20WK13999ASVD | PV Systems 2 - Amicitia 2‘t Dok in DrontenS. Ouwerkerkhistorieroute
za 8/2 17:30WK15482Sparta 2 - De Meeuwen 2Windesheim in ZwolleHulleman, M.historieroute
za 8/2 18:35WK16174Wit-Blauw / Green Organics 2 - DOS 2De Reeve in KampenTheo Stamhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 8/2 15:15WK15477DVO / Accountor 4 - Nic. 3DVO-hal in BennekomHMG. Brunshistorieroute
za 8/2 17:20WK15540De Wâlden 2 - De Parabool 2De Hege Walden in OentsjerkH. Drenthhistorieroute
za 8/2 18:20WK16216ROG 2 - Unitas / Perspectief 3Lewenborg in GroningenJ. Danserhistorieroute
za 8/2 20:15WK13980SKF 3 - KVZ 2SKF-hal in VeenendaalB. Weerenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 8/2 14:05WK15574OVVO 3 - Refleks 2OVVO-hal in MaarssenP. Poldervaarthistorieroute
za 8/2 16:20WK15481VEO 2 - HKV / Ons Eibernest 2Essesteyn in VoorburgR. Wielingahistorieroute
za 8/2 16:30WK16214Valto 2 - Vriendenschaar 2Vreeloo-hal in De LierMatthijs Welterhistorieroute
za 8/2 18:30WK14001SDO / BlijWerkt 2 - KZ / Thermo4U 4De Schulenburch in KamerikHHH. van Dongenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
zo 2/2 13:15WK14960Phoenix 2 - ZKV 3De Veur in ZoetermeerR. Coenraadshistorieroute
za 8/2 13:50WK15578AW.DTV 3 - Avanti / Post Makelaardij 3Zeeburgereiland in AmsterdamG. Auwerdahistorieroute
za 8/2 15:00WK13970Tempo 3 - Phoenix 2Limeshallen in Alphen ad RijnF. van Marsbergenhistorieroute
za 8/2 16:25WK16186Die Haghe 3 - Achilles 3Sportcampus Zuiderpark in Den HaagW. Eijgenraamhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 8/2 14:05WK15549Kinderdijk 2 - Juliana 2Molenzichthal in AlblasserdamO.J. Leeverinkhistorieroute
za 8/2 17:25WK13995DES 2 - KOAG 2De Hoornbloem in Den HoornW. le Comtehistorieroute
za 8/2 17:30WK16182Merwede / Multiplaat 2 - Albatros 2De Stoep in SliedrechtV. Potterhistorieroute
za 8/2 18:40WK15466Fortis 2 - Rust Roest 2Baskensburg in VlissingenKees de Feijterhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 8/2 14:30WK15572Noviomagum 2 - Antilopen / Lancyr Deelen 2De Triangel in LentJ. Bergsmahistorieroute
za 8/2 15:00WK13994Nova 2 - MIA 2HF Witte Centrum in De BiltMicha van Dijkhistorieroute
za 8/2 17:15WK16181KVA 2 - Achilles 2Nieuwe Bankrashal in AmstelveenE. vd Spekhistorieroute
za 8/2 18:55WK15516Dindoa 2 - Die Haghe 2Dindoa-hal in ErmeloJ.R. Korthistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 8/2 14:00WK15560Oranje Wit 3 - Fiks 2Oranje Withal in DordrechtEPJ. Vernhouthistorieroute
za 8/2 14:55WK15465HKC 2 - Fortuna / Delta Logistiek 3Het Dok in Hardinxveld-GiessendamR. van Gorkumhistorieroute
za 8/2 15:00WK13978PKC / SWKGroep 4 - KOAG 3PKC-hal in PapendrechtA. Buitendijkhistorieroute
za 8/2 20:30WK16199Nieuwerkerk 3 - Velocitas 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselErik Krophistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 2/2 12:10WK13896ZKC '19 3 - OKO / Bies 2N Wessels Boerhal in ZuidwoldeS. Zwartscholtenhistorieroute
zo 2/2 15:05WK13856Nic. 4 - Wez Handich / Dow 2Europark in GroningenS. Pelgrömhistorieroute
za 8/2 13:40WK15530CSL 4 - ZKC '19 3It Gryn in StiensCJ. Jellemahistorieroute
za 8/2 17:40WK14007Wez Handich / Dow 2 - De Wâlden 3Dûnoard in HoutigehageB.B. Oostrahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 8/2 14:15WK15544Harich 2 - Oranje Zwart 2De Trime in BalkSjors Keijhistorieroute
za 8/2 16:40WK16212Drachten / van der Wiel 3 - Ritola 3SNIJ Noord Hal in DrachtenG. Oppersmahistorieroute
za 8/2 18:00WK13985De Granaet 2 - CSL 3Tolhuispark in DokkumJan Veldhuishistorieroute
za 8/2 19:30WK15513Hoogkerk 2 - Flamingo's 2Hoogkerk in GroningenE. vd Meerhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 8/2 16:00WK15533De Wâlden 4 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4De Hege Walden in OentsjerkR. de Leeuwhistorieroute
za 8/2 16:20WK15494Sparta 3 - Drachten / van der Wiel 4Windesheim in ZwolleBart Schreuderhistorieroute
za 8/2 17:10WK13996CSL 2 - Apeldoorn 2It Gryn in StiensJ. Schotanushistorieroute
za 8/2 18:00WK16191Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - Ritola 2De Hege Fiif in HurdegarypS. Liefferinghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 8/2 14:50WK15492Regio '72 2 - DOS Kampen / Veltman 2De Wieken in VaassenR.J. Bekkershistorieroute
za 8/2 15:10WK13981ASVD | PV Systems 3 - De Hoeve 2‘t Dok in DrontenP. Huijghistorieroute
za 8/2 16:45WK15587NKC '51 2 - Wageningen 3Het Ravijn in NijverdalJ. Goldmanhistorieroute
za 8/2 20:20WK16218DOS-WK 2 - Amicitia 3Diekmanhal in EnschedePP. Ritsemahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 8/2 15:10WK13967Synergo 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Loevenhoutsedijk in UtrechtUulke van Barneveldhistorieroute
za 8/2 15:20WK16158Wageningen 5 - Dindoa 3Het Binnenveld in WageningenH. Beglingerhistorieroute
za 8/2 18:15WK15559Victum 2 - ODIK 3Weteringhoek in HoutenAndreas Schippershistorieroute
za 8/2 19:30WK15483Sparta 2 - Spirit 2Watergoor in NijkerkGerco Treurhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 8/2 12:40WK13965SDO / BlijWerkt 3 - EKVA 3De Schulenburch in KamerikRonald Westerhoffhistorieroute
za 8/2 17:20WK16184Wit-Blauw / Green Organics 3 - Dindoa 4De Reeve in KampenWietse Bronhistorieroute
za 8/2 20:45WK15566De Meeuwen 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 3Meeuwen-hal in PuttenHB. van der Weijdenhistorieroute
za 8/2 21:00WK15458Wageningen 6 - DOS Kampen / Veltman 3Het Binnenveld in WageningenDavy Gerritsenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 2/2 12:20WK14935Groen Geel / IJskoud de Beste 4 - Sporting West 2Groen-Geelhal in WormerT. de Boerhistorieroute
zo 2/2 13:15WK15432Refleks 3 - Fortuna / Delta Logistiek 4Marimbahal in RijswijkMartin Knoesterhistorieroute
zo 2/2 14:50WK13835Sporting Trigon 3 - HKV / Ons Eibernest 3Drie Oktoberhal in LeidenChris Hermanshistorieroute
zo 2/2 15:20WK13940ALO 2 - KZ / Thermo4U 6Ockenburgh in Den HaagR. den Otterhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 8/2 11:20WK15520EKCA / CIBOD 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Elderveld in ArnhemJ. Barentsenhistorieroute
za 8/2 14:30WK16178Rust Roest 3 - DVO / Accountor 5Strijphal in EindhovenM.A.T. van der Palenhistorieroute
za 8/2 17:30WK15576Noviomagum 3 - Wageningen 4De Triangel in LentR. van Heugtenhistorieroute
za 8/2 18:40WK13973HKC 2 - MIA 3Hoograven in UtrechtMarnix Beekmanhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 8/2 15:30WK15588KZ Danaiden 2 - EKVA 2Drie Oktoberhal in LeidenACA. Sprangershistorieroute
za 8/2 16:00WK16176VIKO 2 - Tiel '72 2Helsdingen in VianenB. van Vreeswijkhistorieroute
za 8/2 17:15WK13968ZKC '31 2 - Telstar 2De Tref in ZaandamJ. Koopmanhistorieroute
za 8/2 18:20WK15493Rapid 2 - Woudenberg 2Kennemer Sportcentrum in HaarlemJohn van Marlehistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 8/2 16:10WK13958Tempo 4 - Rohda 3Limeshallen in Alphen ad RijnGeorge Lamarshistorieroute
za 8/2 17:30WK15563Swift 3 - Fiks 3Oostenburg in AmsterdamW. Klompmakerhistorieroute
za 8/2 19:20WK16190Pernix 3 - Triaz 2De Zijl in LeidenJH. Straathofhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 8/2 13:45WK14005WION 2 - Maassluis 2WION-hal in RotterdamW. Houwerzijlhistorieroute
za 8/2 17:50WK16204Twist 2 - ODO 2Westwijk in VlaardingenCock Matthijssehistorieroute
za 8/2 18:25WK15508Korbis 2 - Vitesse 2De Dreef in WaddinxveenW. Olivierhistorieroute
za 8/2 18:30WK15528Paal Centraal 2 - Reeuwijk 2TU-Delft in DelftJ. van Velzenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 8/2 14:00WK13982Excelsior 3 - Sporting Trigon 2De Buitenhof in DelftArno Diederikhistorieroute
za 8/2 15:20WK16185Weidevogels 3 - VEO 3Rijneveen in BleiswijkRonald de Rondehistorieroute
za 8/2 17:20WK15476Achilles 4 - Pernix 4Sportcampus Zuiderpark in Den HaagAard Brouwerhistorieroute
za 8/2 17:30WK15567Meervogels / Física 3 - KVS / Maritiem 4De Veur in ZoetermeerR.S. Mahadewsinghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 8/2 16:10WK16165Tjoba 2 - IJsselvogels 3Omnium in GoesM.P. Pekaarhistorieroute
za 8/2 18:30WK13991ONDO 2 - Tilburg 2De Sprong in MiddelburgT. Soetinghistorieroute
za 8/2 18:40WK15558Swift 2 - KIOS 2Oostenburg in AmsterdamR.W. Telhistorieroute
za 8/2 20:50WK15475Avanti / Post Makelaardij 4 - Dubbel Zes / Futura 2De Viergang in Pijnackerhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 2/2 12:40WK14977SDO 2 - DSC 4De Atalanta in VeldhovenH.T. Vroonhistorieroute
zo 2/2 13:15WK13876DOT 2 - HKV / Ons Eibernest 4Mondriaan in OssP. Schraphistorieroute
zo 2/2 14:00WK15420Tilburg 3 - DeetosSnel 4Westerwel in TilburgM.A.T. van der Palenhistorieroute
za 8/2 15:40WK16160Rust Roest 4 - Tilburg 3Strijphal in EindhovenA. Houwinghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 8/2 12:30WK14004WION 3 - IJsselvogels 2WION-hal in RotterdamA. Pannenhistorieroute
za 8/2 13:00WK15584KOAG 4 - DES 3Groene Wetering in Krimpen ad IJsselC. van Udenhistorieroute
za 8/2 16:30WK16175Weidevogels 2 - KCC 5Rijneveen in BleiswijkAJ. Kooijhistorieroute
za 8/2 17:30WK15511Albatros 3 - Merwede / Multiplaat 4Develsteinhal in ZwijndrechtJ. Toethistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 8/2 14:10WK13949TOP 3 - Oranje Wit 4De Blikken in ArnemuidenAndre Minnaardhistorieroute
za 8/2 16:30WK15583GKV / Enomics 3 - Swift 2Van Rappardhal in GorinchemRonald van den Brinkhistorieroute
za 8/2 17:20WK16197DSO 2 - Fortis 3De Niervaert in KlundertHJN. Verschoorhistorieroute
za 8/2 19:15WK15506KCR 3 - Merwede / Multiplaat 3De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 2/2 12:15WK14949Apeldoorn 3 - AVO 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
zo 2/2 13:00WK15425Kinea 2 - Rodenburg 2Blauw-Wit hal in HeerenveenS.R. Sierdsmahistorieroute
za 8/2 17:40WK13987HHV 2 - Apeldoorn 3De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 8/2 19:10WK15580Rodenburg 2 - De Parabool 5Rodenburghal in Leekhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 2/2 13:15WK13857Leeuwarden 2 - Wez Handich / Dow 3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
zo 2/2 13:55WK14965Club Brothers 2 - WSS 3Selwerd in GroningenR. Stelmahistorieroute
za 8/2 15:50WK16211ROG 4 - Noordenveld 2Lewenborg in Groningenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 8/2 16:50WK13990Sparta 2 - Pallas '08 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 8/2 18:10WK16192Flamingo's 3 - WWC 2De Houtmoune in BuitenpostR. Stelmahistorieroute
za 8/2 18:30WK15500Udiros 2 - De Waterpoort 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneM. Doortenhistorieroute
za 8/2 18:50WK15534TFS 2 - De Parabool 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 8/2 15:20WK16193Emmeloord 2 - TOP 2Bosbadhal in EmmeloordRichard de Jonghistorieroute
za 8/2 16:50WK15503De Granaet 3 - DTS 2Tolhuispark in DokkumA. Wiersmahistorieroute
za 8/2 17:40WK15539EKC 2000 2 - Invicta / Frigro 2Bargeres in Emmenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 8/2 13:05WK15538Harich 3 - De Parabool 3De Trime in Balkhistorieroute
za 8/2 15:10WK13947Lemmer 2 - De Hoeve 3De Hege Fonnen in LemmerR. Oostrahistorieroute
za 8/2 17:05WK16215ROG 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Lewenborg in GroningenL. Kloosterhistorieroute
za 8/2 17:50WK15459Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - Invicta / Frigro 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 8/2 13:45WK16209Blauw Zwart 2 - Zwart Wit 2‘n Dikken in WierdenJ. Thomahistorieroute
za 8/2 17:10WK15596Rood-Wit 2 - HKC 2Erica Terpstrahal in WezepRob Heuverhistorieroute
za 8/2 18:30WK14000Elburg 2 - NKC '51 3‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 8/2 16:25WK13986HHV 3 - NKC '51 4De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 8/2 17:30WK15568HKC 3 - ODIK 4OSG in Hengelohistorieroute
za 8/2 17:30WK15486Juventa 2 - Rigtersbleek / Cottus 2De Beek in Hardenberghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 8/2 14:00WK15463DVO / Accountor 6 - Oost-Arnhem 3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 8/2 16:10WK15565Kesteren 2 - Rheko 2De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 8/2 16:20WK16187Fiducia 2 - Tiel '72 3Europahal in Vleutenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 8/2 17:30WK15525MIA 5 - Spirit 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 8/2 18:40WK13963Antilopen / Lancyr Deelen 4 - Dindoa 5Sportcentrum Buiningpark in Leusdenhistorieroute
za 8/2 18:45WK18268Thor 2 - ASVD | PV Systems 4De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 8/2 19:30WK18282De Meeuwen 4 - Telstar 3Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 8/2 15:10WK15532MIA 4 - HKC 3De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
za 8/2 17:35WK16183Woudenberg 3 - DOS 3De Camp in WoudenbergV. Janssenhistorieroute
za 8/2 17:40WK15488Luno 3 - KVA 4De Vaart in Linschotenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 8/2 14:10WK13969De Vinken 2 - Huizen 2De Boei in VinkeveenPaul Vermeulhistorieroute
za 8/2 15:25WK15593Dijkvogels 2 - Luno 2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 8/2 18:00WK18372OVVO 4 - Fiducia 3OVVO-hal in MaarssenRudolf Hoogenveenhistorieroute
za 8/2 18:30WK16180Madjoe 2 - SDO / BlijWerkt 4Middelmors in RijnsburgI. van Harenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 8/2 16:15WK18384Tweemaal Zes 3 - Synergo 3De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 8/2 16:30WK16168Oost-Arnhem 4 - Zwaluwen 2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 8/2 16:35WK15569Fortissimo 2 - Animo 2De Oever in IJsselsteinhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 2/2 11:15WK13919OKV 2 - DKV Victoria 2Oostzaan in OostzaanA. Houtman, Andrehistorieroute
zo 2/2 13:30WK14921Groen Geel / IJskoud de Beste 5 - Sporting West 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 8/2 18:00WK15577KZ Danaiden 3 - OKV 2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 8/2 14:15WK13976Revival 2 - Rohda 4Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 8/2 16:40WK15591Atlantis 2 - Synergo 4De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 8/2 17:50WK16210Apollo 2 - Viking 2Deimos in HeerhugowaardD. vd Meerhistorieroute
za 8/2 18:00WK15519Exakwa 2 - Ados 2De Koploper in LelystadS.R. Sierdsmahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 8/2 12:00WK15537TOP / SolarCompleet 5 - ZKC '31 3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 8/2 15:15WK15522Roda 2 - Velocitas 3De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 8/2 17:50WK13962Fiks 4 - Rohda 5Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 8/2 20:10WK16206BEP 3 - KZ Danaiden 5MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 2/2 13:40WK13825Sporting Trigon 4 - Achilles 5Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
zo 2/2 14:25WK15405Refleks 4 - KZ Danaiden 4Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
za 8/2 15:35WK15552KZ Danaiden 4 - KVS / Maritiem 55 Mei-hal in LeidenP. Paulushistorieroute
za 8/2 17:15WK15471Velocitas 4 - Sporting Trigon 4De Does in Leiderdorphistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 8/2 15:15WK13964Excelsior 4 - Dijkvogels 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 8/2 16:40WK16203Twist 3 - VEO 4Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 8/2 17:45WK15575ODO 3 - DES 4De Hofstede in MaaslandAart, B. Berkhout, A.historieroute
za 8/2 18:35WK15462Achilles 6 - Valto 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 8/2 15:10WK15586Gemini 2 - DVS '69 2De Mammoet in Goudahistorieroute
za 8/2 15:15WK13988NIO 2 - GKV 2Wilgenring in Rotterdamhistorieroute
za 8/2 16:10WK16207ACKC 2 - ADO 2De Jager in Giessenhistorieroute
za 8/2 18:40WK15479Conventus 2 - Ventura Sport 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 8/2 14:10WK16161Weidevogels 4 - Valto 3Rijneveen in BleiswijkR. van Dijkhistorieroute
za 8/2 15:00WK13954DES 5 - Maassluis 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 8/2 15:00WK15496ONDO 3 - Twist 4De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
za 8/2 20:40WK15543Excelsior 5 - Vriendenschaar 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 8/2 17:30WK16173Korbatjo 2 - Erasmus 2De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
za 8/2 17:45WK15571ONDO 2 - Vriendenschaar 2Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 8/2 18:20WK15474OZC 2 - Nieuwerkerk 5De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 8/2 19:50WK13993Atlas 2 - RWA 3De Belt in Oost-SouburgIman Vleugelhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 8/2 15:10WK15545RWA 5 - Sporting Delta 3Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 8/2 15:45WK15512ADO 3 - Nieuwerkerk 4De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 8/2 18:00WK16202KCR 4 - Albatros 5De Wissel in RidderkerkBas de Jonghistorieroute
za 8/2 19:20WK20633Kinderdijk 4 - Vitesse 4Molenzichthal in AlblasserdamD. Hoekstrahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 8/2 11:20WK20647WION 4 - Kinderdijk 3WION-hal in RotterdamT. Buijshistorieroute
za 8/2 14:00WK15546RWA 4 - PKC / SWKGroep 5Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 8/2 16:20WK15510Albatros 4 - Vitesse 3Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 8/2 16:45WK16201KCR 5 - HKC 3De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 8/2 13:40WK16164Tjoba 3 - Fortis 4Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 13:45WK15555TOGO 2 - Swift 3Omnium in Goeshistorieroute
za 8/2 18:50WK15464TOP 4 - Juliana 3De Blikken in ArnemuidenA. Brasserhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 2/2 11:40WK15402Tilburg 4 - Movado 2Westerwel in Tilburghistorieroute
zo 2/2 12:00WK13872DOT 3 - DKB 2Mondriaan in Osshistorieroute
zo 2/2 13:50WK14941SDO 3 - NKV 2De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 8/2 17:30WK16196Vriendenschaar 3 - Tilburg 4Appelgaard in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 8/2 19:15WK15557Movado 2 - PSV / lifovragen.nl 2Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 8/2 13:40WK16944PKC / SWKGroep A1 - Achilles A1PKC-hal in PapendrechtEW. de Voshistorieroute
za 8/2 14:55WK17505TOP / SolarCompleet A1 - SKF A1De Korf in SassenheimFrank den Hollanderhistorieroute
za 8/2 15:45WK17476Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 - KZ / Thermo4U A1Hoenderdaal in DriebergenL.M. Labanhistorieroute
za 8/2 16:45WK17708Fortuna / Delta Logistiek A1 - DSC A1Fortuna-hal in DelftA. Klingenberghistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 8/2 12:05WK17724KVS / Maritiem A1 - DVO / Accountor A1De Blinkerd in ScheveningenArjan Rooshistorieroute
za 8/2 14:15WK17515AVO A1 - KCC A1Marsdijk in AssenR. Winterhistorieroute
za 8/2 16:30WK16963Wageningen A1 - DeetosSnel A1Het Binnenveld in WageningenR. Meilinghistorieroute
za 8/2 16:35WK17479DOS '46 A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1De Eendracht in NijeveenL. Huthistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 8/2 12:30WK16961DVO / Accountor A2 - Unitas / Perspectief A1DVO-hal in BennekomC.H. Kerstenshistorieroute
za 8/2 12:35WK17511AVO A2 - Harkema / Invicta A1Marsdijk in AssenK. de Vrieshistorieroute
za 8/2 14:00WK17491Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - Oost-Arnhem A1Hoenderdaal in DriebergenP. Hagenaarshistorieroute
za 8/2 14:15WK17721De Meeuwen A1 - DOS '46 A2Meeuwen-hal in PuttenE. Boshistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 8/2 12:20WK17487TOP / SolarCompleet A2 - Woudenberg A1De Korf in SassenheimE. Lodderhistorieroute
za 8/2 13:45WK17707Groen Geel / IJskoud de Beste A1 - Avanti / Post Makelaardij A1Groen-Geelhal in WormerJ. Montijnhistorieroute
za 8/2 15:15WK17502AW.DTV A1 - Tempo A1Zeeburgereiland in AmsterdamAgnes de Boerhistorieroute
za 8/2 15:30WK16943OVVO A1 - Die Haghe A1OVVO-hal in MaarssenR. van Urkhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 8/2 10:20WK17492Achilles A2 - HKV / Ons Eibernest A1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagW. van Lonkhuyzenhistorieroute
za 8/2 15:00WK17710Nieuwerkerk A1 - Fortuna / Delta Logistiek A2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselJ. Postmahistorieroute
za 8/2 15:40WK16946Sporting Delta A1 - GKV / Enomics A1Deltahal in DordrechtJelmer Baljeuhistorieroute
za 8/2 16:00WK17508Meervogels / Física A1 - Kinderdijk A1De Veur in ZoetermeerJ. Niezinkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 8/2 12:10WK16942PKC / SWKGroep A2 - Oranje Wit A1PKC-hal in PapendrechtJaap Kampshistorieroute
za 8/2 14:10WK17472Sporting Delta A2 - Valto A1Deltahal in DordrechtP. de Bruijnhistorieroute
za 8/2 16:10WK17715Vitesse A1 - Tilburg A1Bongerdhal in BarendrechtR. Coenraadshistorieroute
za 8/2 20:25WK17497ONDO A1 - TOP A1Westlandhal in ’s-GravenzandeHenk v.d. Nolhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 8/2 15:10WK16947OKO / Bies A1 - Heerenveen A1De Veste in OpendeJ. Jonkmanhistorieroute
za 8/2 15:20WK17477Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 - LDODK / Rinsma Fashion A2De Twine in Grou/ReduzumE. Boumahistorieroute
za 8/2 15:25WK17718Drachten / van der Wiel A1 - Ritola A1SNIJ Noord Hal in DrachtenAF. vd Meerhistorieroute
za 8/2 18:15WK17500Hoogkerk / Nic. A1 - DTS A1Hoogkerk in GroningenRJ. Jalvinghhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 8/2 14:20WK17723KVZ A1 - Juventa A1Hanzehal in ZutphenB. Kosterhistorieroute
za 8/2 15:10WK17484Sparta A1 - DOS Kampen / Veltman A1Windesheim in ZwolleS. Zwartscholtenhistorieroute
za 8/2 16:50WK16955SIOS A1 - Amicitia A1De Oolde Steense in WolvegaH. Kortstrahistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 8/2 13:30WK17712Rheko A1 - Apeldoorn A1De Hangmat in RhedenMJR. Heijnenhistorieroute
za 8/2 14:00WK16951ASVD | PV Systems A1 - EKVA A1‘t Dok in DrontenA. van Reenenhistorieroute
za 8/2 14:30WK17506Victum A1 - Antilopen / Lancyr Deelen A1Weteringhoek in HoutenEFJ. Limburghistorieroute
za 8/2 17:40WK17475Dindoa A1 - Spirit A1Dindoa-hal in ErmeloMike Schrotenhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 8/2 13:40WK16953DKB A1 - Wageningen A2Naestenbest in BestR. Mindermanhistorieroute
za 8/2 15:10WK17711Fiducia A1 - DSC A2Europahal in VleutenDijk, R vanhistorieroute
za 8/2 15:15WK17494Fortissimo A1 - Rust Roest A1De Oever in IJsselsteinR. Schuthistorieroute
za 8/2 19:50WK17480Tiel '72 A1 - DOT A1Westroyenhal in TielN. Buddinghistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 8/2 13:05WK17495Fiks A1 - KZ / Thermo4U A2Sporthal De Cuyl in OegstgeestMartin Knoesterhistorieroute
za 8/2 15:45WK17478BEP A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A2MFSA de Beuk in PurmerendJH. de Vrieshistorieroute
za 8/2 16:05WK16954ZKC '31 A1 - KVA A1De Tref in ZaandamJ.B.F. Veldhuishistorieroute
za 8/2 20:30WK17713Pernix A1 - ZKV A1De Zijl in LeidenM. Bommeléhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 8/2 11:55WK17507Velocitas A1 - Refleks A1De Does in LeiderdorpEC. van Windenhistorieroute
za 8/2 14:05WK17483VEO A1 - KZ Danaiden A1Essesteyn in VoorburgLJA. Wesselinghistorieroute
za 8/2 20:15WK17720Weidevogels A1 - Avanti / Post Makelaardij A2De Zijde in BergschenhoekW. Koolhistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 8/2 10:00WK16957KCC A2 - IJsselvogels A1Schenkel in Capelle ad IJsselJ. Polshistorieroute
za 8/2 13:10WK17499Vriendenschaar A1 - Reeuwijk A1Sporthoeve in BodegravenL. Witteveenhistorieroute
za 8/2 13:15WK17706PKC / SWKGroep A3 - Albatros A1PKC-hal in PapendrechtPBMB. Christiaanshistorieroute
za 8/2 15:15WK17473Oranje Wit A2 - RWA A1Oranje Withal in DordrechtBurg, Jhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 8/2 11:05WK17498Swift A1 - DVS '69 A1De Sprong in MiddelburgJ. Dijkehistorieroute
za 8/2 14:25WK16948Maassluis A1 - KOAG A1Olympia in MaassluisKees Siphistorieroute
za 8/2 16:10WK17717Merwede / Multiplaat A1 - Vriendenschaar A1De Stoep in SliedrechtMelvin van Kempenhistorieroute
za 8/2 17:20WK17485Fortis A1 - KCR A1De Belt in Oost-SouburgF. Havemanhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 8/2 11:10WK17987AVO B1 - DOS Kampen / Veltman B1Marsdijk in AssenGW. Bonnemahistorieroute
za 8/2 14:10WK17903Dindoa B1 - De Meeuwen B1Dindoa-hal in ErmeloJP. Zandbergenhistorieroute
za 8/2 15:05WK18021DOS '46 B1 - Heerenveen B1De Eendracht in NijeveenC. Visscherhistorieroute
za 8/2 15:25WK17984Unitas / Perspectief B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1De Sypel in HarderwijkJan Kortelandhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 8/2 12:00WK17983Fortuna / Delta Logistiek B1 - Die Haghe B1Fortuna-hal in DelftBas van der Meijdenhistorieroute
za 8/2 12:15WK18018Groen Geel / IJskoud de Beste B1 - KZ / Thermo4U B1Groen-Geelhal in WormerR. Petershistorieroute
za 8/2 12:55WK17904Avanti / Post Makelaardij B1 - Haarlem B1De Viergang in PijnackerM. Moorenhistorieroute
za 8/2 16:25WK17988TOP / SolarCompleet B1 - Tempo B1De Korf in SassenheimA. den Hartoghistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 8/2 11:00WK17986Oranje Wit B1 - PKC / SWKGroep B1Oranje Withal in DordrechtRobert van Heiningenhistorieroute
za 8/2 13:10WK17905Maassluis B1 - KOAG B1Olympia in MaassluisMireille van Zoggel-Foolenhistorieroute
za 8/2 16:00WK17982Fortis B1 - KCC B1De Belt in Oost-SouburgStefan Goudriaanhistorieroute
za 8/2 16:25WK18019ONDO B1 - Albatros B1Westlandhal in ’s-GravenzandeHerman Hoffmanhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 8/2 12:20WK17902SKF B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1SKF-hal in VeenendaalLammert Steendamhistorieroute
za 8/2 15:30WK18020DSC B1 - Vriendenschaar B1Tennishal in EindhovenRAL. Meijborghistorieroute
za 8/2 18:30WK17985Tiel '72 B1 - Woudenberg B1Westroyenhal in TielM.J. Coenraadshistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 8/2 11:30WK18196CSL C1 - ASVD | PV Systems C1It Gryn in StiensJN. Wiegersmahistorieroute
za 8/2 13:00WK18113Dindoa C1 - Amicitia C1Dindoa-hal in ErmeloF. vd Polhistorieroute
za 8/2 13:00WK18228LDODK / Rinsma Fashion C1 - Heerenveen C1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkG. Lolkemahistorieroute
za 8/2 14:15WK18194Unitas / Perspectief C1 - De Meeuwen C1De Sypel in HarderwijkK. de Vrieshistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 8/2 11:00WK18192Fortuna / Delta Logistiek C1 - Groen Geel / IJskoud de Beste C1Fortuna-hal in DelftCJ. Steenbeekhistorieroute
za 8/2 14:00WK18115Tempo C1 - TOP / SolarCompleet C1Limeshallen in Alphen ad RijnPG. van Noodhistorieroute
za 8/2 14:10WK18229Die Haghe C1 - KZ / Thermo4U C1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagT. de Boerhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 8/2 14:00WK18231Nieuwerkerk C1 - Albatros C1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselRoeland Scholtenhistorieroute
za 8/2 14:10WK18198IJsselvogels C1 - Vitesse C1Zuidplas in MoordrechtE. van Damhistorieroute
za 8/2 14:15WK18193Valto C1 - KCC C1Vreeloo-hal in De LierR. Knuisthistorieroute
za 8/2 17:30WK18112Avanti / Post Makelaardij C1 - ONDO C1De Viergang in PijnackerJos van Puttenhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 8/2 10:00WK18197Oranje Wit C1 - PKC / SWKGroep C1Oranje Withal in DordrechtM. Terwielhistorieroute
za 8/2 10:15WK18230DVO / Accountor C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1DVO-hal in BennekomViegen, R.A. vanhistorieroute
za 8/2 11:00WK18195Tiel '72 C1 - Vriendenschaar C1Betuwehal in TielR. Sparidanshistorieroute
za 8/2 13:00WK18114Sporting Delta C1 - SKF C1Deltahal in DordrechtAJ. Volkershistorieroute
Oefenwedstrijden (zaal)
za 8/2 16:40OefenOdis A3 - DFD A3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute