Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 27 januari 2020 t/m zondag 2 februari 2020

451 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
za 1/2 19:00WK10450Groen Geel / IJskoud de Beste 1 - PKC / SWKGroep 1Groen-Geelhal in WormerP. vd Terphistorieroute
za 1/2 19:30WK10452TOP / SolarCompleet 1 - DOS '46 1De Korf in SassenheimG. Vreeswijkhistorieroute
za 1/2 20:00WK10453LDODK / Rinsma Fashion 1 - DVO / Accountor 1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkM. Luttikhistorieroute
za 1/2 20:00WK10454Tempo 1 - KZ / Thermo4U 1Limeshallen in Alphen ad RijnR. Buishistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Hoofdklasse A (zaal)
za 1/2 16:45WK11156Fiks 1 - Nieuwerkerk 1Sporthal De Cuyl in OegstgeestEMF. Operinghistorieroute
za 1/2 18:30WK11749Rohda 1 - HKC 1Ookmeer in AmsterdamR. Kloostermanhistorieroute
za 1/2 19:15WK11998Avanti / Post Makelaardij 1 - AW.DTV 1De Viergang in PijnackerJ. Miechelshistorieroute
za 1/2 20:00WK11117KCC 1 - TOP 1Schenkel in Capelle ad IJsselA. den Oudenhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 1/2 18:30WK11167ODIK 1 - SCO 1Veluwehal in BarneveldJC. Vrieshistorieroute
za 1/2 20:00WK11996DSC 1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 1/2 20:00WK11727DeetosSnel 1 - Sparta 1DeetosSnel-hal in DordrechtM. Wintershistorieroute
za 1/2 20:05WK11122Oost-Arnhem 1 - Wageningen 1Valkenhuizen in ArnhemA. Klingenberghistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 1/2 19:30WK11176SKF 1 - Drachten / van der Wiel 1SKF-hal in VeenendaalA. vd Beukelhistorieroute
za 1/2 20:00WK11134DOS Kampen / Veltman 1 - Heerenveen 1De Reeve in KampenR. Meilinghistorieroute
za 1/2 20:00WK12003Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - NKC '51 1De Twine in Grou/ReduzumR. de Vrieshistorieroute
za 1/2 21:00WK11745De Hoeve 1 - Nic. 1De Duker in NoordwoldeA. Visserhistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 1/2 19:30WK11734Amicitia 1 - Unitas / Perspectief 1De Stamper in VriezenveenJacco Hospershistorieroute
za 1/2 20:15WK11141De Meeuwen 1 - ASVD | PV Systems 1Meeuwen-hal in PuttenR. Munnekehistorieroute
za 1/2 20:20WK11164OWK 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1Rodenburghal in LeekL. Huthistorieroute
za 1/2 20:40WK11997DOS 1 - AVO 1De Vierstee in MaartensdijkF. Bruininghistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 1/2 19:30WK11735Oranje Wit 1 - Tweemaal Zes 1Oranje Withal in DordrechtJWF Keizerhistorieroute
za 1/2 20:00WK11147KCR 1 - SDO / BlijWerkt 1De Wissel in RidderkerkJelle den Dekkerhistorieroute
za 1/2 20:15WK11991OVVO 1 - Meervogels / Física 1OVVO-hal in MaarssenR. Baerendshistorieroute
za 1/2 20:30WK11174Sporting Delta 1 - Pernix 1Deltahal in Dordrechthistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 1/2 14:30WK11753Sporting Trigon 1 - VEO 15 Mei-hal in LeidenArjan Rooshistorieroute
za 1/2 17:50WK11990Vriendenschaar 1 - GKV / Enomics 1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamGJ. Visserhistorieroute
za 1/2 19:30WK11143HKV / Ons Eibernest 1 - KVS / Maritiem 1HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagP. de Haanhistorieroute
za 1/2 20:20WK11160Swift 1 - Valto 1De Sprong in MiddelburgPatrick Peetershistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
zo 26/1 14:30WK11954OKO / Bies 1 - ZKC '19 1De Veste in OpendeJJA. vd Veenhistorieroute
zo 26/1 15:30WK12353KIOS 1 - Wez Handich / Dow 1Buddingehof in RuinerwoldH. Jonkershistorieroute
za 1/2 19:30WK11189Oerterp / VKC 1 - OKO / Bies 1De Wier in UreterpA. Postmahistorieroute
za 1/2 19:30WK11737ZKC '19 1 - Udiros 1N Wessels Boerhal in ZuidwoldeA. Schopmanhistorieroute
za 1/2 19:30WK11152De Waterpoort 1 - Wez Handich / Dow 1Schuttersveld in SneekH.H. Bergsmahistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 1/2 12:00WK11163De Parabool 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1ACLO/Paddepoel in GroningenPH. Treephistorieroute
za 1/2 20:00WK11752Apeldoorn 1 - Juventa 1Zuiderpark in ApeldoornN. van Meterenhistorieroute
za 1/2 20:40WK12005Ritola 1 - De Wâlden 1De Zwet in ZuidlarenJ. Abmahistorieroute
za 1/2 21:05WK11149Rigtersbleek / Cottus 1 - CSL 1De Pathmoshal in EnschedeBen Melgershistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 1/2 15:50WK11716RWA 1 - BEP 1Rhoon in RhoonB. Gelissenhistorieroute
za 1/2 18:30WK11168Excelsior 1 - Fiducia 1De Buitenhof in DelftM. Moorenhistorieroute
za 1/2 19:30WK12012ZKV 1 - Victum 1De Struyck in ZaandamM. Wijkstrahistorieroute
za 1/2 20:50WK11153Spirit 1 - Synergo 1De Voorde in VoorthuizenJWJ. Oostveenhistorieroute
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 1/2 17:45WK11994Achilles 1 - Noviomagum 1Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 1/2 18:40WK11740MIA 1 - Dindoa 1De Bokkeduinen in AmersfoortE. de Wildehistorieroute
za 1/2 19:30WK11171Antilopen / Lancyr Deelen 1 - KVA 1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenRAL. Meijborghistorieroute
za 1/2 20:50WK11144Die Haghe 1 - Nova 1Zuidhaghe in Den HaagJan Kortelandhistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 1/2 15:00WK11148Rust Roest 1 - DES 1Strijphal in EindhovenEdwin Mulderhistorieroute
za 1/2 18:00WK11988Albatros 1 - Kinderdijk 1Develsteinhal in ZwijndrechtW. Watermulderhistorieroute
za 1/2 19:35WK11726KOAG 1 - Fortis 1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselJordy Heuvelmanhistorieroute
za 1/2 21:20WK11155Juliana 1 - Merwede / Multiplaat 1Het Veerhuis in Oud GastelStefan Goudriaanhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 1/2 16:30WK11131Dubbel Zes / Futura 1 - ONDO 1Zuidhaghe in Den HaagGertjan Ruijschhistorieroute
za 1/2 17:10WK11750Tilburg 1 - Roda 1Westerwel in TilburgP. van Tiggelenhistorieroute
za 1/2 18:15WK12018Velocitas 1 - Swift 1De Does in LeiderdorpWPA. Blokhistorieroute
za 1/2 18:45WK11180KIOS 1 - Tjoba 1Estafette in Nieuw VennepStefan Rijkaart van Cappellenhistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
zo 26/1 14:30WK11110Rodenburg 1 - SIOS 1Rodenburghal in LeekJ. Danserhistorieroute
za 1/2 18:30WK11185Thrianta 1 - Dio 1Activum in HoogeveenR.J. Hiddinghistorieroute
za 1/2 20:00WK11138SIOS 1 - HHV 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneL. Veenstrahistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 1/2 17:30WK11116Flamingo's 1 - De Granaet 1De Houtmoune in BuitenpostH. Drenthhistorieroute
za 1/2 19:25WK11730DTG 1 - Hoogkerk 1De Trime in BalkP. Jonkershistorieroute
za 1/2 20:00WK11993Noordenveld 1 - Harich 1De Brinkhof in NorgR. Turkhistorieroute
za 1/2 20:00WK11165Oranje Zwart 1 - ROG 1ZBC-hal in ZwolleHulleman, M.historieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 1/2 14:45WK11746Hellas '63 1 - Devinco 1De Brake in NunspeetRM. Zaalhistorieroute
za 1/2 15:45WK11182HKC 1 - DOS-WK 1OSG in HengeloAR. Dalmolenhistorieroute
za 1/2 16:00WK12010Zwart Wit 1 - Rood-Wit 1De Reiger in DeldenE.M. Dijkmanhistorieroute
za 1/2 16:55WK11128Elko 1 - Elburg 1De Brug in ElimP. Okkenhistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 1/2 14:35WK11130Duko 1 - DWS 1Triominos in DuivenJaap Kampshistorieroute
za 1/2 15:30WK12000Keizer Karel 1 - Kesteren 1Meijhorst in NijmegenC.H. Kerstenshistorieroute
za 1/2 18:30WK11157Rheko 1 - Reehorst '45 1De Hangmat in RhedenJ.H. Meijlishistorieroute
za 1/2 18:50WK11742KVZ 1 - Sparta 1Hanzehal in ZutphenJ. Bergsmahistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 1/2 16:35WK11169EKVA 1 - VIKO 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmerePatrick, F. Fuchs, Phistorieroute
za 1/2 18:40WK11151Woudenberg 1 - ZKC '31 1De Camp in WoudenbergB. Weerenhistorieroute
za 1/2 19:00WK11751Telstar 1 - Rapid 1De Slag in HoevelakenE. vd Spekhistorieroute
za 1/2 19:50WK12008Tiel '72 1 - KZ Danaiden 1Westroyenhal in TielJ. de Jonghistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 1/2 17:15WK11159Reeuwijk 1 - Twist 1De Meerkoet in ReeuwijkMyka Willemsehistorieroute
za 1/2 17:40WK11736Maassluis 1 - Korbis 1Olympia in MaassluisM. de Widthistorieroute
za 1/2 19:00WK11992ODO 1 - Paal Centraal 1De Hofstede in MaaslandTimothy, G. Graaf, de, Thistorieroute
za 1/2 20:05WK11126Vitesse 1 - WION 1Bongerdhal in BarendrechtA. Buitendijkhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse G (zaal)
zo 26/1 14:30WK12371Furore 1 - DKB 1Het Trias in KrommenieP. van Deursenhistorieroute
zo 26/1 16:00WK11097Movado 1 - DOT 1Oranje Withal in DordrechtR. Coenraadshistorieroute
zo 26/1 16:35WK12261ALO 1 - Sporting West 1Ockenburgh in Den HaagS. Dikkeboomhistorieroute
zo 26/1 19:50WK11961DKV Victoria 1 - Phoenix 1Diemen in DiemenR. Gerritsenhistorieroute
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 1/2 14:45WK11158Refleks 1 - Apollo 1De Schilp in RijswijkEPJ. Vernhouthistorieroute
za 1/2 16:30WK11137Ados 1 - Revival 1Ados-hal in HoornR. van Urkhistorieroute
za 1/2 16:40WK11747Helios 1 - Exakwa 1De Enterij in LimmenMarc Montauban, Marchistorieroute
za 1/2 19:50WK12017Viking 1 - Atlantis 1Mariënhoeve West in Wijk bij DuurstedeThijs Dijkstrahistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 1/2 14:50WK11125KVK 1 - Atlas 1Het Groene Woud in KapelleM. de Belhistorieroute
za 1/2 15:00WK11987Erasmus 1 - ONDO 1Erasmus in RotterdamG. Auwerdahistorieroute
za 1/2 16:20WK11738Nexus 1 - OZC 1Margriethal in SchiedamJ. de Leeuwhistorieroute
za 1/2 19:50WK11183Vriendenschaar 1 - Korbatjo 1Sporthoeve in BodegravenR. Troosthistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
zo 26/1 14:10WK12241Olympia 1 - Roreko 1De Houtmoune in BuitenpostS. Pelgrömhistorieroute
zo 26/1 14:45WK12386Vitesse 1 - Koru 1Drenthehal in BeilenJanet Leemhuishistorieroute
za 1/2 15:45WK12016Vitesse 1 - VZK / Donkerbroek 1Drenthehal in BeilenG. vd Veenhistorieroute
za 1/2 19:50WK11154Olympia 1 - It Fean / Boelenslaan 1De Houtmoune in BuitenpostJ. Sniphistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 1/2 15:40WK11728Achilles 1 - Regio '72 1Sluiskade in AlmeloM. van den Hofhistorieroute
za 1/2 16:45WK11181Invicta / Frigro 1 - Emmeloord 1Van der Bijhal in KollumB.B. Oostrahistorieroute
za 1/2 16:50WK12007TOP 1 - EKC 2000 1Het Punt in VroomshoopSjors Keijhistorieroute
za 1/2 19:50WK11132DTS 1 - Harkema 1De Veste in OpendeE. vd Meerhistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 1/2 12:30WK12013WWC 1 - TFS 1De Greidhoeke in OosterendR. Steenwijkhistorieroute
za 1/2 16:30WK11720Pallas '08 1 - Spannum 1Camminghahal in LeeuwardenG. Hofstrahistorieroute
za 1/2 19:10WK11187Westergo 1 - DTL 1De Middelzee in BolswardP. Huijghistorieroute
za 1/2 19:30WK11123NQL 1 - Sparta 1Heechfinne in FerwertJ. Schotanushistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 1/2 15:30WK11140SkunK 1 - HKC 1Gymnasion in NijmegenM. Eelderinkhistorieroute
za 1/2 16:40WK12011Zwaluwen 1 - Fortissimo 1Lentemorgen in ZevenaarJ. Goldmanhistorieroute
za 1/2 17:15WK11731DKOD 1 - EKCA / CIBOD 1MFC Doelum in RenkumGerco Treurhistorieroute
za 1/2 19:40WK11172Animo 1 - SEV 1De Randhorst in GeldermalsenViegen, R.A. vanhistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
zo 26/1 16:05WK12254OKV 1 - NKV 1Oostzaan in OostzaanM. Hartoghistorieroute
zo 26/1 17:40WK11953Oosterkwartier 1 - SDO 1De Spaarne in HaarlemJM. Puhlhistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 1/2 15:30WK11744Huizen 1 - Hebbes 1De Meent in HuizenAndré Korf de Gidtshistorieroute
za 1/2 16:00WK11989RDZ 1 - Dijkvogels 1Dijnselburg in ZeistHB. van der Weijdenhistorieroute
za 1/2 16:30WK11127ESDO 1 - De Vinken 1Sporthal in KockengenGertjan Verhagenhistorieroute
za 1/2 19:35WK11177Luno 1 - Madjoe 1De Vaart in LinschotenM. Terwielhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 1/2 14:40WK12004ADO 1 - Gemini 1De Schenkel in ’s-GravendeelW. Houwerzijlhistorieroute
za 1/2 16:15WK11118Ventura Sport 1 - NIO 1Apollohal in StrijenHJN. Verschoorhistorieroute
za 1/2 16:30WK11719GKV 1 - Conventus 1Overbosch in Den HaagEC. van Windenhistorieroute
za 1/2 19:00WK11178DVS '69 1 - ACKC 1De Ridderhal in Hendrik Ido AmbachtHenk den Breejenhistorieroute
KNKV 3e klasse H (zaal)
di 28/1 21:00WK10527Haarlem 1 - Oranje Nassau 1Kennemer Sportcentrum in HaarlemJos van Puttenhistorieroute
za 1/2 15:50WK11188VZOD 1 - Weidevogels 1Proosdijhal in KudelstaartC. van Udenhistorieroute
za 1/2 16:30WK11754IJsselvogels 1 - Oranje Nassau 1Zuidplas in MoordrechtM. Bommeléhistorieroute
za 1/2 17:10WK11120Haarlem 1 - Badhoevedorp 1Kennemer Sportcentrum in HaarlemA. Landsmeerhistorieroute
za 1/2 17:15WK12015Vlug & Vaardig / KCN 1 - DSO 1De Weeren in AmsterdamR. de Bruinhistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 1/2 14:40WK11986Keep-Fit '70 1 - TOGO 1In de Roos in RoosendaalAndre Minnaardhistorieroute
za 1/2 15:00WK11725OEC 1 - Seolto 1Suytkade in HelmondR. Sparidanshistorieroute
za 1/2 17:20WK11161PSV / lifovragen.nl 1 - Triade 1BekkersCollege in EindhovenO.J. Leeverinkhistorieroute
za 1/2 20:00WK11146Blauw Wit 1 - Stormvogels 1Omnium in GoesT. Soetinghistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
zo 26/1 13:50WK11102Korwi 1 - Leeuwarden 1Stadspark in WinschotenPSR. Ravehistorieroute
za 1/2 14:20WK11729DWA / Argo 1 - Stadskanaal '74 1Ripperdahal in Winsum gnJ. Bekkemahistorieroute
za 1/2 18:50WK11139Leeuwarden 1 - Zunobri 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 1/2 15:20WK11190Veenwouden 1 - WIK '34 1Hoantserid in VeenwoudenA. Wiersmahistorieroute
za 1/2 18:15WK12001Joure 1 - MN en W 1Sportfun in JoureW. Keizerhistorieroute
za 1/2 19:10WK11741Lintjo 1 - SF Deinum 1MFA in OldeberkoopMatthijs Oldenburgerhistorieroute
za 1/2 21:15WK11124Noveas 1 - Lemmer 1De Waterwijck in SteenwijkRichard de Jonghistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
zo 26/1 13:30WK12258DLKV 1 - Olympia '22 1De Muizenberg in DidamW. Kerstenhistorieroute
zo 26/1 14:30WK12384Wiko 1 - Ons Clubje 1Sport en Turnhal in WinterswijkKees Dapperenshistorieroute
za 1/2 10:45WK11170DLKV 1 - Blauw Zwart 1De Muizenberg in DidamG. Bergsmahistorieroute
za 1/2 17:10WK11743KIOS '45 1 - Olympia '22 1Möllincksslag in BergentheimD. Kapperthistorieroute
za 1/2 21:30WK12014Wiko 1 - SDO 1Sport en Turnhal in WinterswijkV. Janssenhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 1/2 13:15WK11724Olympus '58 1 - Arena 1De Bongerd in DoetinchemH. Neerhofhistorieroute
za 1/2 13:45WK11142KCD 1 - Rivalen 1Steinheim in DoornWouter de Klerkhistorieroute
za 1/2 14:35WK11184Stip 1 - SGV 1De Schutskamp in Den BoschArjan van Baarenhistorieroute
za 1/2 16:00WK11995De Eemvogels 1 - Koveni 1De Engh in SoestWesley Metzhistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
zo 26/1 14:20WK12274Zaandam Zuid 1 - HBC 1Zaanstad-Zuid in ZaandamR. Knuisthistorieroute
di 28/1 19:05WK11856Amsterdam 1 - Aurora 1Sportcentrum VU in AmstelveenPaul Vermeulhistorieroute
za 1/2 14:00WK11186Zaandam Zuid 1 - DTS 1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
za 1/2 15:40WK11136DKV 1 - Aurora 1Zeewijk in IJmuidenT. op 't Endehistorieroute
za 1/2 15:45WK12006Triaz 1 - Amsterdam 1De Pijp in AmsterdamHenk Bronkhorsthistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
za 1/2 15:00WK11175Thor 1 - Eureka 1Riederpoort in BarendrechtA. van Marionhistorieroute
za 1/2 17:20WK11721Fluks 1 - De Corvers 1De Overkant in Noordwijk ZhS.B. Keizerhistorieroute
za 1/2 19:20WK11135DOC 1 - Nikantes 1Zandzee in BussumJan Nierkeshistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 1/2 13:25WK12009Terda 1 - Sperwers 1De Drie Linden in PrinsenbeekMarco Roeleveldhistorieroute
za 1/2 15:50WK11119SKV 1 - De Voltreffers 1De Jager in GiessenBas de Jonghistorieroute
za 1/2 17:05WK11717Olympia 1 - 't Capproen 1Olympia in SpijkenisseJ. Hollemanhistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 1/2 14:15WK11121OJC '98 1 - Springfield 1‘t Ruiven in Berkel-EnschotH. Beglingerhistorieroute
za 1/2 15:30WK11733Attila 1 - Maastricht 1Studentenhal - TUE in EindhovenW. de Rooijhistorieroute
za 1/2 17:20WK11179Klimop 1 - KVS ’17 1De Schop in AstenW. Coxhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 1/2 14:15WK11718Focus 1 - Zaamslag 1De Borgh in ZevenbergenJoyce van Harenhistorieroute
za 1/2 16:50WK11999Luctor 1 - ZKV 1Vliegende Vaart in TerneuzenA. Brasserhistorieroute
za 1/2 18:20WK11145Good Luck 1 - Scheldevogels 1De Staver in SommelsdijkIman Vleugelhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
za 1/2 17:00WK12626Groen Geel / IJskoud de Beste 2 - PKC / SWKGroep 2Groen-Geelhal in WormerEW. de Voshistorieroute
za 1/2 17:50WK12628TOP / SolarCompleet 2 - DOS '46 2De Korf in SassenheimM. Ringmahistorieroute
za 1/2 18:00WK12629LDODK / Rinsma Fashion 2 - DVO / Accountor 2Kortezwaag in Terwispel/GorredijkR. Deenhistorieroute
za 1/2 18:15WK12630Tempo 2 - KZ / Thermo4U 2Limeshallen in Alphen ad RijnFrank den Hollanderhistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
zo 26/1 13:00WK15932Blauw-Wit 3 - DSC 3Blauw-Wit hal in AmsterdamM.A. van Bentumhistorieroute
za 1/2 14:45WK13927Blauw-Wit 3 - Nieuwerkerk 2Blauw-Wit hal in AmsterdamDK. Benedictushistorieroute
za 1/2 17:00WK14978Rohda 2 - DSC 3Ookmeer in AmsterdamM. de Boerhistorieroute
za 1/2 17:45WK15447Avanti / Post Makelaardij 2 - GKV / Enomics 2De Viergang in PijnackerJ. Kamphuishistorieroute
za 1/2 18:15WK13819KCC 2 - KVS / Maritiem 2Schenkel in Capelle ad IJsselL.M. Labanhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 1/2 16:30WK13834LDODK / Rinsma Fashion 3 - PKC / SWKGroep 3Kortezwaag in Terwispel/GorredijkJ. Schaaphistorieroute
za 1/2 17:55WK13907SKF 2 - SCO 2SKF-hal in VeenendaalM.A. van Bentumhistorieroute
za 1/2 18:15WK15454DSC 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2De Vijfkamp in EindhovenM.S. de Groothistorieroute
za 1/2 18:15WK14939DeetosSnel 2 - Unitas / Perspectief 2DeetosSnel-hal in DordrechtJ. Smitshistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
zo 26/1 14:30WK13793Groen Geel / IJskoud de Beste 3 - Blauw-Wit 4Groen-Geelhal in WormerRAL. Meijborghistorieroute
za 1/2 13:10WK13831Blauw-Wit 4 - Heerenveen 2Blauw-Wit hal in AmsterdamJurrie S.historieroute
za 1/2 16:00WK14964Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - Nic. 2Hoenderdaal in DriebergenMireille van Zoggel-Foolenhistorieroute
za 1/2 17:05WK13943DOS '46 3 - Drachten / van der Wiel 2De Eendracht in NijeveenHenk Schuitemahistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 1/2 18:00WK14948Oranje Wit 2 - Tweemaal Zes 2Oranje Withal in DordrechtH. Ruitenbeekhistorieroute
za 1/2 18:30WK13863KCR 2 - KCC 3De Wissel in RidderkerkJP. Zandbergenhistorieroute
za 1/2 18:45WK13903Sporting Delta 2 - Pernix 2Deltahal in DordrechtJelle Berkhistorieroute
za 1/2 18:45WK15428OVVO 2 - Meervogels / Física 2OVVO-hal in MaarssenKevin vd Heidehistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 1/2 14:10WK14924RWA 2 - BEP 2Rhoon in RhoonWG. Pellikaanhistorieroute
za 1/2 16:10WK13824TOP / SolarCompleet 4 - TOP 2De Korf in SassenheimCorden Starhistorieroute
za 1/2 16:55WK13941Excelsior 2 - KCC 4De Buitenhof in DelftM. Kuifhistorieroute
za 1/2 17:50WK15413ZKV 2 - AW.DTV 2De Struyck in ZaandamB. Komduurhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 1/2 15:15WK15426KVS / Maritiem 3 - TOP / SolarCompleet 3De Blinkerd in ScheveningenBas van der Meijdenhistorieroute
za 1/2 16:30WK14938DeetosSnel 3 - DVO / Accountor 3DeetosSnel-hal in DordrechtS. Sandersehistorieroute
za 1/2 16:35WK13920ODIK 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4Veluwehal in BarneveldC. Visscherhistorieroute
za 1/2 21:25WK13847Oost-Arnhem 2 - Wageningen 2Valkenhuizen in ArnhemJaco Schippershistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
zo 26/1 11:45WK15884Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 3 - AVO 3De Twine in Grou/ReduzumP. Jonkershistorieroute
zo 26/1 12:45WK13811AKC 2 - KZ / Thermo4U 5Sluiskade in AlmeloE.M. Dijkmanhistorieroute
zo 26/1 13:00WK15338SCO 3 - ZKC '19 2De Oolde Steense in WolvegaLars Salomonshistorieroute
za 1/2 15:35WK13820KZ / Thermo4U 5 - Heerenveen 3De Koog in Koog ad ZaanP. vd Berghhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 1/2 18:05WK14975Amicitia 2 - Sparta 2De Stamper in VriezenveenA. Egginkhistorieroute
za 1/2 18:50WK13930OWK 2 - Wit-Blauw / Green Organics 2Rodenburghal in LeekH. Brouwerhistorieroute
za 1/2 18:50WK13836De Meeuwen 2 - ASVD | PV Systems 2Meeuwen-hal in PuttenG. Teeuwissenhistorieroute
za 1/2 19:10WK15455DOS 2 - AVO 2De Vierstee in MaartensdijkP. Hagenaarshistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 1/2 10:45WK13924De Parabool 2 - ROG 2ACLO/Paddepoel in GroningenKM. Houtstrahistorieroute
za 1/2 12:50WK13854Nic. 3 - SKF 3Europark in GroningenJ. Danserhistorieroute
za 1/2 17:25WK14952KVZ 2 - DVO / Accountor 4Hanzehal in ZutphenE. Boshistorieroute
za 1/2 18:05WK15418Unitas / Perspectief 3 - De Wâlden 2De Sypel in HarderwijkP. Verheulhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 1/2 11:45WK14933KZ / Thermo4U 4 - VEO 2De Koog in Koog ad ZaanM.C. Bussehistorieroute
za 1/2 13:30WK13915Refleks 2 - Valto 2De Schilp in RijswijkR. Eijkehistorieroute
za 1/2 16:25WK15397Vriendenschaar 2 - OVVO 3De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamV. Potterhistorieroute
za 1/2 18:10WK13839HKV / Ons Eibernest 2 - SDO / BlijWerkt 2HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagHenk v.d. Nolhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
zo 26/1 15:50WK15351Die Haghe 3 - Phoenix 2Gaslaan in Den HaagW. Dirkshistorieroute
za 1/2 14:20WK13842KZ / Thermo4U 3 - Tempo 3De Koog in Koog ad ZaanS. Ouwerkerkhistorieroute
za 1/2 15:05WK15435Achilles 3 - AW.DTV 3Sportcampus Zuiderpark in Den HaagF. Kuijperhistorieroute
za 1/2 16:25WK13928Avanti / Post Makelaardij 3 - Die Haghe 3De Viergang in PijnackerQuinten Wolffhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 1/2 13:35WK13874Rust Roest 2 - DES 2Strijphal in EindhovenP. de Bruijnhistorieroute
za 1/2 16:40WK15392Albatros 2 - Kinderdijk 2Develsteinhal in ZwijndrechtL. Honkoophistorieroute
za 1/2 18:15WK14937KOAG 2 - Fortis 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselJ. Postmahistorieroute
za 1/2 20:00WK13885Juliana 2 - Merwede / Multiplaat 2Het Veerhuis in Oud GastelP. Bijlhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 1/2 16:20WK15448Achilles 2 - Noviomagum 2Sportcampus Zuiderpark in Den HaagP. van Puttenhistorieroute
za 1/2 17:20WK14951MIA 2 - Dindoa 2De Bokkeduinen in AmersfoortCJ. Odijkhistorieroute
za 1/2 18:00WK13938Antilopen / Lancyr Deelen 2 - KVA 2Sportcentrum Buiningpark in LeusdenRené van Opstalhistorieroute
za 1/2 19:30WK13844Die Haghe 2 - Nova 2Zuidhaghe in Den HaagW. van Lonkhuyzenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 1/2 15:15WK13913Fiks 2 - Nieuwerkerk 3Sporthal De Cuyl in OegstgeestE.B. Vlagsmahistorieroute
za 1/2 15:35WK14974KOAG 3 - HKC 2Groene Wetering in Krimpen ad IJsselErik Krophistorieroute
za 1/2 17:05WK15415Velocitas 2 - Oranje Wit 3De Does in LeiderdorpE. Lodderhistorieroute
za 1/2 21:05WK13850Fortuna / Delta Logistiek 3 - PKC / SWKGroep 4Fortuna-hal in DelftJelmer Baljeuhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
zo 26/1 12:15WK16141Hoogkerk 3 - Wez Handich / Dow 2Hoogkerk in GroningenJ. Veenstrahistorieroute
zo 26/1 13:15WK15900ZKC '19 3 - WSS 2N Wessels Boerhal in ZuidwoldeH. Hakkershistorieroute
za 1/2 11:00WK15446Hoogkerk 3 - CSL 4Hoogkerk in GroningenRJ. Jalvinghhistorieroute
za 1/2 19:15WK14970De Wâlden 3 - WSS 2De Hege Walden in OentsjerkGH. vd Veenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 1/2 15:40WK14915CSL 3 - Hoogkerk 2It Gryn in StiensR. de Leeuwhistorieroute
za 1/2 16:20WK13817Flamingo's 2 - De Granaet 2De Houtmoune in BuitenpostG. vd Leeuwhistorieroute
za 1/2 18:05WK15456Ritola 3 - Harich 2De Zwet in ZuidlarenL. Kloosterhistorieroute
za 1/2 18:40WK13918Oranje Zwart 2 - Drachten / van der Wiel 3ZBC-hal in ZwolleM. Hiemstrahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 1/2 18:20WK14944Apeldoorn 2 - Sparta 3Zuiderpark in ApeldoornB. Kosterhistorieroute
za 1/2 18:30WK13880Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2De Twine in Grou/ReduzumAF. vd Meerhistorieroute
za 1/2 19:20WK15444Ritola 2 - De Wâlden 4De Zwet in ZuidlarenW. de Haanhistorieroute
za 1/2 19:50WK13868Drachten / van der Wiel 4 - CSL 2SNIJ Noord Hal in DrachtenJ. Jonkmanhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 1/2 16:45WK15434Amicitia 3 - NKC '51 2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 1/2 18:30WK13877DOS Kampen / Veltman 2 - ASVD | PV Systems 3De Reeve in KampenE. Boumahistorieroute
za 1/2 18:50WK13906Wageningen 3 - DOS-WK 2Het Binnenveld in WageningenJA. Karmanhistorieroute
za 1/2 19:30WK14968De Hoeve 2 - Regio '72 2De Duker in NoordwoldeM. Beekmanhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 1/2 15:15WK13925ODIK 3 - Wageningen 5Veluwehal in BarneveldJ.B.F. Veldhuishistorieroute
za 1/2 18:40WK14917Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6 - Sparta 2Hoenderdaal in DriebergenVolgt noghistorieroute
za 1/2 19:30WK13833Spirit 2 - Synergo 2De Voorde in VoorthuizenDolf Smitshistorieroute
za 1/2 19:40WK15433Dindoa 3 - Victum 2Dindoa-hal in ErmeloH. Peelenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 1/2 14:10WK13929Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3Sportcentrum Buiningpark in LeusdenRonald Westerhoffhistorieroute
za 1/2 15:15WK14966EKVA 3 - Wageningen 6Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmereBart Schreuderhistorieroute
za 1/2 17:15WK13873DOS Kampen / Veltman 3 - SDO / BlijWerkt 3De Reeve in KampenE. Donkerhistorieroute
za 1/2 18:30WK15406Dindoa 4 - De Meeuwen 3Dindoa-hal in ErmeloJH. de Vrieshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse G (zaal)
zo 26/1 12:30WK15321KZ / Thermo4U 6 - Groen Geel / IJskoud de Beste 4De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 26/1 13:30WK13769Fortuna / Delta Logistiek 4 - Sporting Trigon 3Fortuna-hal in DelftP. Schraphistorieroute
zo 26/1 14:25WK16129Refleks 3 - HKV / Ons Eibernest 3Marimbahal in RijswijkAJ. Ramakerhistorieroute
zo 26/1 15:20WK15945ALO 2 - Sporting West 2Ockenburgh in Den HaagJan Harm Brouwerhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 1/2 17:40WK13946Wageningen 4 - Rust Roest 3Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 1/2 19:50WK13822Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5 - HKC 2Hoenderdaal in DriebergenA. Pannenhistorieroute
za 1/2 19:50WK14955MIA 3 - EKCA / CIBOD 2De Bokkeduinen in AmersfoortMike Schrotenhistorieroute
za 1/2 21:20WK15398DVO / Accountor 5 - Noviomagum 3DVO-hal in BennekomRolf Scholtenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 1/2 17:25WK13832Woudenberg 2 - ZKC '31 2De Camp in WoudenbergN. Buddinghistorieroute
za 1/2 17:50WK13942EKVA 2 - VIKO 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmereAJ. Kooijhistorieroute
za 1/2 18:35WK15452Tiel '72 2 - KZ Danaiden 2Westroyenhal in TielJ. Barentsenhistorieroute
za 1/2 20:10WK14980Telstar 2 - Rapid 2De Slag in HoevelakenN. Kloekhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 1/2 14:00WK13921Fiks 3 - Pernix 3Sporthal De Cuyl in OegstgeestKees Siphistorieroute
za 1/2 14:20WK13841KVA 3 - Tempo 4De Meerkamp in AmstelveenW. Klompmakerhistorieroute
za 1/2 14:30WK15450Triaz 2 - Swift 3De Pijp in AmsterdamNiels Groenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 1/2 16:00WK13937Reeuwijk 2 - Twist 2De Meerkoet in ReeuwijkD. Dallingahistorieroute
za 1/2 16:20WK14957Maassluis 2 - Korbis 2Olympia in MaassluisJan Harm Brouwerhistorieroute
za 1/2 17:45WK15429ODO 2 - Paal Centraal 2De Hofstede in MaaslandJ. Polshistorieroute
za 1/2 18:40WK13830Vitesse 2 - WION 2Bongerdhal in BarendrechtB. van Vreeswijkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 1/2 13:10WK14945Sporting Trigon 2 - Achilles 45 Mei-hal in LeidenCJ. Steenbeekhistorieroute
za 1/2 18:30WK15430VEO 3 - Meervogels / Física 3Essesteyn in VoorburgR. Knuisthistorieroute
za 1/2 19:00WK13894KVS / Maritiem 4 - Weidevogels 3De Blinkerd in ScheveningenAard Brouwerhistorieroute
za 1/2 19:30WK13828Pernix 4 - Excelsior 3De Zijl in LeidenR.S. Mahadewsinghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 1/2 15:10WK13871Dubbel Zes / Futura 2 - ONDO 2Zuidhaghe in Den HaagCock Matthijssehistorieroute
za 1/2 15:50WK14979Tilburg 2 - Avanti / Post Makelaardij 4Westerwel in TilburgM. Kempermanhistorieroute
za 1/2 17:30WK13909KIOS 2 - Tjoba 2Estafette in Nieuw VennepJohn van Marlehistorieroute
za 1/2 17:40WK15443IJsselvogels 3 - Swift 2Zuidplas in MoordrechtRoeland Scholtenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
zo 26/1 13:20WK13772DeetosSnel 4 - DOT 2DeetosSnel-hal in DordrechtH.T. Vroonhistorieroute
zo 26/1 14:00WK16118Tilburg 3 - HKV / Ons Eibernest 4Westerwel in TilburgR. Sparidanshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 1/2 14:10WK13837Merwede / Multiplaat 4 - WION 3De Lockhorst in SliedrechtE. van Damhistorieroute
za 1/2 14:15WK15441KCC 5 - KOAG 4Schenkel in Capelle ad IJsselJ. Toethistorieroute
za 1/2 15:20WK14981IJsselvogels 2 - Albatros 3Zuidplas in MoordrechtStijn Augustinushistorieroute
za 1/2 19:30WK13926DES 3 - Weidevogels 2De Hoornbloem in Den HoornLJA. Wesselinghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 1/2 15:00WK14947Oranje Wit 4 - KCR 3Oranje Withal in DordrechtJ. Deurloohistorieroute
za 1/2 15:20WK13838Merwede / Multiplaat 3 - TOP 3De Lockhorst in SliedrechtR. Mindermanhistorieroute
za 1/2 18:50WK13893Swift 2 - DSO 2De Sprong in MiddelburgAJ. Volkershistorieroute
za 1/2 19:40WK15391Fortis 3 - GKV / Enomics 3De Belt in Oost-SouburgJ. Dijkehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
zo 26/1 13:10WK15316OKO / Bies 3 - Apeldoorn 3De Veste in OpendeH. Stiekemahistorieroute
zo 26/1 13:15WK13799Rodenburg 2 - SIOS 2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 1/2 14:45WK13878De Parabool 5 - OKO / Bies 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 18:40WK13866SIOS 2 - HHV 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneM. Doortenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
zo 26/1 10:45WK13801OWK 3 - Leeuwarden 2Rodenburghal in LeekMatthijs Oldenburgerhistorieroute
zo 26/1 13:00WK15936Olympia 2 - WSS 3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 1/2 18:30WK15408Noordenveld 2 - OWK 3De Brinkhof in Norghistorieroute
za 1/2 18:40WK13931Olympia 2 - ROG 4De Houtmoune in Buitenposthistorieroute

Korfbal Deals
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 1/2 13:40WK15389WWC 2 - TFS 2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 1/2 15:20WK14916Pallas '08 2 - Udiros 2Camminghahal in LeeuwardenF. de Leeuwhistorieroute
za 1/2 16:00WK13879De Parabool 4 - Flamingo's 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 18:00WK13818De Waterpoort 2 - Sparta 2Schuttersveld in SneekA.K. de Boerhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 1/2 15:40WK15451TOP 2 - EKC 2000 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 1/2 17:20WK14925SCO 4 - De Granaet 3Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 1/2 17:55WK13932Invicta / Frigro 2 - Emmeloord 2Van der Bijhal in KollumF. Weeninghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 1/2 13:30WK13923De Parabool 3 - ROG 3ACLO/Paddepoel in GroningenB. Blauwhistorieroute
za 1/2 15:35WK13859Invicta / Frigro 3 - Lemmer 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 1/2 17:55WK15438Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - Harich 3De Hege Fiif in HurdegarypW. Kootstrahistorieroute
za 1/2 18:20WK14943De Hoeve 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5De Duker in NoordwoldeK. van der Meerhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 1/2 14:00WK14963NKC '51 3 - Devinco 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 1/2 14:30WK13910HKC 2 - Blauw Zwart 2OSG in Hengelohistorieroute
za 1/2 17:20WK15411Zwart Wit 2 - Rood-Wit 2De Reiger in Deldenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 1/2 16:20WK14936NKC '51 4 - Juventa 2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 1/2 18:10WK15404Sparta 4 - HKC 3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 1/2 19:35WK13875Rigtersbleek / Cottus 2 - HHV 3De Pathmoshal in EnschedeRob Heuverhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 1/2 17:15WK13914Rheko 2 - Fiducia 2De Hangmat in RhedenKees Dapperenshistorieroute
za 1/2 17:20WK15421Tiel '72 3 - Kesteren 2Westroyenhal in TielM. Eelderinkhistorieroute
za 1/2 17:30WK13853Oost-Arnhem 3 - DWS 2Elderveld in Arnhemhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 1/2 17:10WK13900ASVD | PV Systems 4 - De Meeuwen 4‘t Dok in DrontenR. Oostrahistorieroute
za 1/2 17:20WK14922Dindoa 5 - MIA 5Dindoa-hal in Ermelohistorieroute
za 1/2 18:20WK13849Spirit 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 4De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 1/2 21:20WK18281Telstar 3 - Thor 2De Slag in Hoevelakenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 1/2 15:25WK14983Victum 4 - Luno 3Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 1/2 15:50WK13912HKC 3 - Woudenberg 3Hoograven in Utrechthistorieroute
za 1/2 17:45WK15449DOS 3 - MIA 4De Vierstee in MaartensdijkRudolf Hoogenveenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 1/2 12:50WK15400SDO / BlijWerkt 4 - Dijkvogels 2De Schulenburch in KamerikG. vd Stokhistorieroute
za 1/2 14:10WK18371Fiducia 3 - De Vinken 2Europahal in Vleutenhistorieroute
za 1/2 14:15WK14953Huizen 2 - OVVO 4De Meent in Huizenhistorieroute
za 1/2 18:20WK13908Luno 2 - Madjoe 2De Vaart in Linschotenhistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 1/2 14:10WK15412Zwaluwen 2 - Fortissimo 2Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 1/2 16:35WK14961Victum 3 - Tweemaal Zes 3Weteringhoek in Houten. Bond (knkv)historieroute
za 1/2 18:30WK13939Animo 2 - Oost-Arnhem 4De Randhorst in GeldermalsenJohn Loevehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse M (zaal)
zo 26/1 14:55WK15925OKV 2 - Sporting West 3Oostzaan in OostzaanJH. Wichershistorieroute
zo 26/1 15:45WK16121Furore 2 - Aurora 2Het Trias in KrommenieD. Dallingahistorieroute
zo 26/1 18:35WK15383DKV Victoria 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 5Diemen in DiemenD.B.D. de Graafhistorieroute
za 1/2 20:50WK15424Furore 2 - KZ Danaiden 3Het Trias in KrommenieJH. Wichershistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
za 1/2 15:15WK13869Ados 2 - Revival 2Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 1/2 15:30WK14926Rohda 4 - Exakwa 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 1/2 16:15WK13891Synergo 4 - Apollo 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute
za 1/2 18:35WK15414Viking 2 - Atlantis 2Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 1/2 14:15WK14918Rohda 5 - Roda 2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 1/2 15:55WK13848Velocitas 3 - Fiks 4De Does in Leiderdorphistorieroute
za 1/2 17:00WK13911ZKC '31 3 - BEP 3De Tref in Zaandamhistorieroute
za 1/2 18:50WK15396KZ Danaiden 5 - TOP / SolarCompleet 5Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
zo 26/1 13:15WK16105Refleks 4 - Achilles 5Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
zo 26/1 13:30WK13771KZ Danaiden 4 - Sporting Trigon 4Drie Oktoberhal in LeidenS. Sourenhistorieroute
zo 26/1 14:35WK15333Die Haghe 4 - Phoenix 3Gaslaan in Den HaagR. van der Meijdehistorieroute
za 1/2 20:15WK13887KVS / Maritiem 5 - Die Haghe 4De Blinkerd in ScheveningenMarcel Pronkhistorieroute
za 1/2 20:50WK14962Phoenix 3 - Velocitas 4De Veur in Zoetermeerhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 1/2 16:35WK14967Dijkvogels 3 - Achilles 6Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 1/2 17:15WK13823Valto 4 - Excelsior 4Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 1/2 17:20WK15403VEO 4 - ODO 3Essesteyn in VoorburgI. van Harenhistorieroute
za 1/2 18:20WK13899DES 4 - Twist 3De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 1/2 13:20WK15407ADO 2 - Gemini 2De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 1/2 15:00WK13821Ventura Sport 2 - NIO 2Apollohal in Strijenhistorieroute
za 1/2 17:40WK14958GKV 2 - Conventus 2Overbosch in Den Haaghistorieroute
za 1/2 17:45WK13933DVS '69 2 - ACKC 2De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 1/2 12:50WK13935Vriendenschaar 3 - Weidevogels 4Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 1/2 14:55WK15417Valto 3 - Excelsior 5Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 1/2 17:45WK13864Twist 4 - DES 5Westwijk in VlaardingenAlexander Wolffhistorieroute
za 1/2 18:50WK14954Maassluis 3 - ONDO 3Olympia in Maassluishistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 1/2 13:45WK15395Erasmus 2 - ONDO 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 1/2 17:00WK13860Nieuwerkerk 5 - Atlas 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 1/2 18:30WK13936Vriendenschaar 2 - Korbatjo 2Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 1/2 19:40WK14923RWA 3 - OZC 2Rhoon in Rhoonhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 1/2 16:00WK20560Vitesse 4 - ADO 3Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 1/2 17:30WK13902Sporting Delta 3 - KCR 4Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 1/2 18:15WK20632Nieuwerkerk 4 - Kinderdijk 4De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselhistorieroute
za 1/2 20:45WK15445Albatros 5 - RWA 5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 1/2 16:00WK15439HKC 3 - RWA 4Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 1/2 17:05WK13917PKC / SWKGroep 5 - KCR 5PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 1/2 17:20WK20646Vitesse 3 - WION 4Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 1/2 18:55WK14932Kinderdijk 3 - Albatros 4Molenzichthal in Alblasserdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 1/2 14:10WK13862Juliana 3 - ONDO 3Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
za 1/2 17:35WK13892Swift 3 - Tjoba 3De Sprong in MiddelburgF. Havemanhistorieroute
za 1/2 18:30WK15442Fortis 4 - TOGO 2De Belt in Oost-SouburgHA. Breedveldhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
zo 26/1 12:50WK16102Tilburg 4 - DKB 2Westerwel in TilburgR. Eijkehistorieroute
zo 26/1 14:45WK13777Movado 2 - DOT 3Oranje Withal in DordrechtO.J. Leeverinkhistorieroute
za 1/2 15:55WK13916PSV / lifovragen.nl 2 - Vriendenschaar 3BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 1/2 11:20WK17285Achilles A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagSebastiaan de Jonghistorieroute
za 1/2 13:05WK16912KZ / Thermo4U A1 - PKC / SWKGroep A1De Koog in Koog ad ZaanM. Bruggemanhistorieroute
za 1/2 16:20WK16931SKF A1 - Fortuna / Delta Logistiek A1SKF-hal in VeenendaalKurt Metzhistorieroute
za 1/2 16:30WK17452DSC A1 - TOP / SolarCompleet A1De Vijfkamp in EindhovenWillem van Ieperenhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 1/2 12:40WK16921KCC A1 - KVS / Maritiem A1Schenkel in Capelle ad IJsselAlwin Wolfganghistorieroute
za 1/2 14:45WK17279DeetosSnel A1 - DOS '46 A1DeetosSnel-hal in DordrechtM. Terlouwhistorieroute
za 1/2 14:55WK16911LDODK / Rinsma Fashion A1 - Wageningen A1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkH. Bakkerhistorieroute
za 1/2 18:40WK17451DVO / Accountor A1 - AVO A1DVO-hal in BennekomBernjo Hesselinkhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 1/2 15:10WK16933Harkema / Invicta A1 - De Meeuwen A1De Fugelkamp in HarkemaT.D. Hansmahistorieroute
za 1/2 15:25WK17466DOS '46 A2 - AVO A2De Eendracht in NijeveenK. Smithistorieroute
za 1/2 18:35WK16902Oost-Arnhem A1 - DVO / Accountor A2Valkenhuizen in ArnhemJ. Laarhuishistorieroute
za 1/2 19:15WK17296Unitas / Perspectief A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2De Sypel in HarderwijkB. Egginkhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 1/2 15:00WK17448Avanti / Post Makelaardij A1 - AW.DTV A1De Viergang in PijnackerJAA. Hirschfeldhistorieroute
za 1/2 15:55WK16908Woudenberg A1 - OVVO A1De Camp in WoudenbergSander van Beekhistorieroute
za 1/2 16:40WK16929Tempo A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A1Limeshallen in Alphen ad RijnHHH. van Dongenhistorieroute
za 1/2 16:55WK17277Die Haghe A1 - TOP / SolarCompleet A2Loosduinen in Den HaagR. Wielingahistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 1/2 14:10WK16924Kinderdijk A1 - Nieuwerkerk A1Molenzichthal in AlblasserdamH.C. Ottermanhistorieroute
za 1/2 15:15WK17291GKV / Enomics A1 - Achilles A2Van Rappardhal in GorinchemR. van Gorkumhistorieroute
za 1/2 16:40WK16913HKV / Ons Eibernest A1 - Sporting Delta A1HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagN. Karbethistorieroute
za 1/2 19:45WK17462Fortuna / Delta Logistiek A2 - Meervogels / Física A1Fortuna-hal in DelftW. le Comtehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 1/2 12:15WK16920TOP A1 - Vitesse A1De Blikken in ArnemuidenKees de Feijterhistorieroute
za 1/2 13:25WK16918Valto A1 - PKC / SWKGroep A2Vreeloo-hal in De LierW. Dirkshistorieroute
za 1/2 14:20WK17447Tilburg A1 - ONDO A1Westerwel in TilburgS. Bentumhistorieroute
za 1/2 16:30WK17281Oranje Wit A1 - Sporting Delta A2Oranje Withal in DordrechtAd Spelthistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 1/2 12:10WK16915LDODK / Rinsma Fashion A2 - OKO / Bies A1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkHM. Brandshistorieroute
za 1/2 13:45WK17283Heerenveen A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Blauw-Wit hal in HeerenveenJ.R. Dijkstrahistorieroute
za 1/2 16:50WK17467Ritola A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Zwet in ZuidlarenHans Warrishistorieroute
za 1/2 18:40WK16928DTS A1 - Drachten / van der Wiel A1De Veste in Opendehistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 1/2 15:30WK17284Amicitia A1 - Sparta A1De Stamper in VriezenveenWouter Moedhistorieroute
za 1/2 16:00WK16907DOS Kampen / Veltman A1 - SIOS A1De Reeve in KampenK. de Vrieshistorieroute
za 1/2 17:00WK17459Juventa A1 - NKC '51 A1De Beek in Hardenberghistorieroute
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 1/2 12:45WK17286EKVA A1 - Dindoa A1Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmereJan Hoekstrahistorieroute
za 1/2 16:00WK16899Spirit A1 - ASVD | PV Systems A1De Voorde in VoorthuizenF. vd Polhistorieroute
za 1/2 16:40WK16927Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Rheko A1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenW. Klein Wolterinkhistorieroute
za 1/2 17:00WK17455Apeldoorn A1 - Victum A1Zuiderpark in ApeldoornDavy Gerritsenhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 1/2 11:10WK16939Rust Roest A1 - Fiducia A1Strijphal in EindhovenR. van Heugtenhistorieroute
za 1/2 14:00WK16906DOT A1 - DKB A1Mondriaan in OssR.J. Bekkershistorieroute
za 1/2 15:00WK17465DSC A2 - Fortissimo A1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 1/2 16:30WK17275Wageningen A2 - Tiel '72 A1Het Binnenveld in WageningenMelvin van Kempenhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 1/2 10:35WK16936KZ / Thermo4U A2 - Pernix A1De Koog in Koog ad ZaanT. Loendersloothistorieroute
za 1/2 12:00WK17290KVA A1 - BEP A1De Meerkamp in AmstelveenAlex van Zijlhistorieroute
za 1/2 15:30WK16916Groen Geel / IJskoud de Beste A2 - ZKC '31 A1Groen-Geelhal in WormerJos van Puttenhistorieroute
za 1/2 16:30WK17457ZKV A1 - Fiks A1De Struyck in ZaandamJH. Straathofhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 1/2 10:55WK16922Refleks A1 - Weidevogels A1De Schilp in RijswijkG. de Rooijhistorieroute
za 1/2 13:45WK17463Avanti / Post Makelaardij A2 - Velocitas A1De Viergang in PijnackerBurg, Jhistorieroute
za 1/2 16:15WK16903KZ Danaiden A1 - Tempo A2Drie Oktoberhal in LeidenEdwin van Witzenburghistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 1/2 12:15WK16940Reeuwijk A1 - PKC / SWKGroep A3De Meerkoet in ReeuwijkR.M. Quinthistorieroute
za 1/2 14:10WK17280IJsselvogels A1 - Oranje Wit A2Zuidplas in MoordrechtKees van Pelthistorieroute
za 1/2 15:25WK17460Albatros A1 - Vriendenschaar A1Develsteinhal in ZwijndrechtA. Broerenhistorieroute
za 1/2 18:30WK16901RWA A1 - KCC A2Rhoon in RhoonL. Witteveenhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 1/2 14:20WK17293KOAG A1 - Fortis A1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselP. Paulushistorieroute
za 1/2 15:10WK17458Vriendenschaar A1 - Swift A1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamJ. van Velzenhistorieroute
za 1/2 15:20WK16932DVS '69 A1 - Merwede / Multiplaat A1De Ridderhal in Hendrik Ido AmbachtD. Hoekstrahistorieroute
za 1/2 17:15WK16897KCR A1 - Maassluis A1De Wissel in Ridderkerkhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 1/2 12:30WK17981Heerenveen B1 - AVO B1Blauw-Wit hal in HeerenveenW. Jongbloed-Spijkstrahistorieroute
za 1/2 13:25WK17895LDODK / Rinsma Fashion B1 - Dindoa B1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkA. Wieringhistorieroute
za 1/2 14:45WK17901DOS Kampen / Veltman B1 - DOS '46 B1De Reeve in KampenM.K. Meindertsmahistorieroute
za 1/2 16:10WK17954De Meeuwen B1 - Unitas / Perspectief B1Meeuwen-hal in PuttenH. Jonkershistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 1/2 09:30WK17980KZ / Thermo4U B1 - TOP / SolarCompleet B1De Koog in Koog ad ZaanCP. Mantelhistorieroute
za 1/2 14:10WK17896Die Haghe B1 - Avanti / Post Makelaardij B1Sportcampus Zuiderpark in Den HaagM. Steenvoordenhistorieroute
za 1/2 14:35WK17953Haarlem B1 - Fortuna / Delta Logistiek B1Kennemer Sportcentrum in HaarlemR. Dekkerhistorieroute
za 1/2 15:20WK17899Tempo B1 - Groen Geel / IJskoud de Beste B1Limeshallen in Alphen ad RijnJ. ter Veer - de Kokhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 1/2 12:20WK17898PKC / SWKGroep B1 - ONDO B1PKC-hal in PapendrechtCees Dekkerhistorieroute
za 1/2 14:05WK17979Albatros B1 - Oranje Wit B1Develsteinhal in ZwijndrechtP. de Pagterhistorieroute
za 1/2 16:45WK17897KCC B1 - Maassluis B1Schenkel in Capelle ad IJsselM.J. Coenraadshistorieroute
za 1/2 16:55WK17955KOAG B1 - Fortis B1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselPascal Huismanhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 1/2 14:25WK17894Woudenberg B1 - SKF B1De Camp in WoudenbergM. van Veenhistorieroute
za 1/2 14:30WK17956Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 - Tiel '72 B1Hoenderdaal in DriebergenRJH. van Leeuwenhistorieroute
za 1/2 17:10WK17900DVO / Accountor B1 - DSC B1DVO-hal in BennekomCH. Bondhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 1/2 11:10WK18189Heerenveen C1 - CSL C1Blauw-Wit hal in HeerenveenS. Liefferinghistorieroute
za 1/2 12:05WK18164Amicitia C1 - Unitas / Perspectief C1De Stamper in VriezenveenH. Middaghistorieroute
za 1/2 15:00WK18104De Meeuwen C1 - Dindoa C1Meeuwen-hal in PuttenEFJ. Limburghistorieroute
za 1/2 15:10WK18108ASVD | PV Systems C1 - LDODK / Rinsma Fashion C1‘t Dok in DrontenR. Schuthistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 1/2 12:15WK18166TOP / SolarCompleet C1 - Fortuna / Delta Logistiek C1De Korf in SassenheimF. Montanjehistorieroute
za 1/2 12:55WK18109KZ Danaiden C1 - Die Haghe C1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 1/2 14:15WK18105Groen Geel / IJskoud de Beste C1 - Tempo C1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 1/2 10:00WK18191Albatros C1 - IJsselvogels C1Develhal in ZwijndrechtEric van Dijkhistorieroute
za 1/2 10:10WK18111Vitesse C1 - Nieuwerkerk C1Bongerdhal in BarendrechtM. van Burenhistorieroute
za 1/2 10:10WK18106KCC C1 - Avanti / Post Makelaardij C1Schenkel in Capelle ad IJsselH. Poortvliethistorieroute
za 1/2 17:25WK18165ONDO C1 - Valto C1Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 1/2 11:00WK18190Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - Oranje Wit C1Hoenderdaal in DriebergenAndreas Schippershistorieroute
za 1/2 11:00WK18107Vriendenschaar C1 - Sporting Delta C1Appelgaard in Hardinxveld-GiessendamDijk, R vanhistorieroute
za 1/2 12:10WK18163SKF C1 - Tiel '72 C1SKF-hal in VeenendaalM. van Dijkhistorieroute
za 1/2 13:40WK18110PKC / SWKGroep C1 - DVO / Accountor C1PKC-hal in PapendrechtW. Koolhistorieroute