Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 20 januari 2020 t/m zondag 26 januari 2020

412 wedstrijden geselecteerd

Korfbal League (zaal)
wo 22/1 20:30WK10435Fortuna / Delta Logistiek 1 - Tempo 1Fortuna-hal in DelftM. Luttikhistorieroute
za 25/1 20:00WK10449Tempo 1 - PKC / SWKGroep 1Limeshallen in Alphen ad RijnJC. Vrieshistorieroute
za 25/1 20:00WK10448KZ / Thermo4U 1 - LDODK / Rinsma Fashion 1De Koog in Koog ad ZaanM. vd Luchthistorieroute
za 25/1 20:00WK10445Fortuna / Delta Logistiek 1 - Groen Geel / IJskoud de Beste 1Fortuna-hal in DelftG. Vreeswijkhistorieroute
za 25/1 20:00WK10446DOS '46 1 - Blauw-Wit 1De Eendracht in NijeveenP. vd Terphistorieroute
za 25/1 20:00WK10447DVO / Accountor 1 - TOP / SolarCompleet 1DVO-hal in BennekomR. Buishistorieroute

Korfbal Deals
Hoofdklasse A (zaal)
za 25/1 16:45WK12244Fiks 1 - HKC 1Sporthal De Cuyl in OegstgeestJ. Miechelshistorieroute
za 25/1 19:15WK12367Avanti / Post Makelaardij 1 - TOP 1De Viergang in PijnackerM. Luttikhistorieroute
za 25/1 19:30WK11972Nieuwerkerk 1 - Rohda 1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselA. den Oudenhistorieroute
za 25/1 20:00WK11094AW.DTV 1 - KCC 1Zeeburgereiland in AmsterdamDanny Gerritsenhistorieroute
Hoofdklasse B (zaal)
za 25/1 18:30WK12255ODIK 1 - Sparta 1Veluwehal in BarneveldEMF. Operinghistorieroute
za 25/1 19:30WK11093Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 - Oost-Arnhem 1Hoenderdaal in DriebergenM. Wintershistorieroute
za 25/1 20:00WK11977SCO 1 - DeetosSnel 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/1 20:00WK12365DSC 1 - Wageningen 1De Vijfkamp in EindhovenJelle den Dekkerhistorieroute
Overgangsklasse A (zaal)
za 25/1 18:10WK11085NKC '51 1 - DOS Kampen / Veltman 1Het Ravijn in NijverdalH. Bakkerhistorieroute
za 25/1 19:30WK12264SKF 1 - Nic. 1SKF-hal in VeenendaalR. Meilinghistorieroute
za 25/1 19:40WK11959Drachten / van der Wiel 1 - De Hoeve 1SNIJ Noord Hal in DrachtenJacco Hospershistorieroute
za 25/1 20:00WK12372Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 - Heerenveen 1De Twine in Grou/ReduzumR. Deenhistorieroute
Overgangsklasse B (zaal)
za 25/1 17:25WK12366DOS 1 - ASVD | PV Systems 1De Vierstee in MaartensdijkAlwin Wolfganghistorieroute
za 25/1 18:10WK11098AVO 1 - De Meeuwen 1Marsdijk in AssenDK. Benedictushistorieroute
za 25/1 20:15WK12252OWK 1 - Unitas / Perspectief 1Rodenburghal in LeekA. Visserhistorieroute
za 25/1 20:30WK11980Wit-Blauw / Green Organics 1 - Amicitia 1De Reeve in KampenBas van Meerveldhistorieroute
Overgangsklasse C (zaal)
za 25/1 18:10WK11952Pernix 1 - Oranje Wit 1De Zijl in LeidenArjan Rooshistorieroute
za 25/1 20:15WK12360OVVO 1 - SDO / BlijWerkt 1OVVO-hal in MaarssenL. Huthistorieroute
za 25/1 20:30WK12262Sporting Delta 1 - Tweemaal Zes 1Deltahal in DordrechtBernjo Hesselinkhistorieroute
za 25/1 20:30WK11101Meervogels / Física 1 - KCR 1De Veur in ZoetermeerP. de Haanhistorieroute
Overgangsklasse D (zaal)
za 25/1 17:55WK12359Vriendenschaar 1 - KVS / Maritiem 1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamKurt Metzhistorieroute
za 25/1 18:15WK11979Valto 1 - Sporting Trigon 1Vreeloo-hal in De LierSebastiaan de Jonghistorieroute
za 25/1 19:30WK11080GKV / Enomics 1 - HKV / Ons Eibernest 1Van Rappardhal in GorinchemM.S. de Groothistorieroute
za 25/1 20:20WK12248Swift 1 - VEO 1De Sprong in MiddelburgP. Andressenhistorieroute
KNKV 1e klasse A (zaal)
za 25/1 19:30WK12277Oerterp / VKC 1 - Udiros 1De Wier in UreterpPM. van Kloethistorieroute
za 25/1 19:45WK11096AKC 1 - De Waterpoort 1Sluiskade in AlmeloW. Spenkelinkhistorieroute
KNKV 1e klasse B (zaal)
za 25/1 17:30WK12251De Parabool 1 - Juventa 1ACLO/Paddepoel in GroningenHenk Schuitemahistorieroute
za 25/1 19:20WK11951Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - Apeldoorn 1De Hege Fiif in HurdegarypGW. Bonnemahistorieroute
za 25/1 20:20WK11091De Wâlden 1 - Rigtersbleek / Cottus 1De Hege Walden in OentsjerkA. Wieringhistorieroute
za 25/1 20:50WK12374Ritola 1 - CSL 1De Zwet in ZuidlarenA. Schopmanhistorieroute
KNKV 1e klasse C (zaal)
za 25/1 16:40WK11947Fiducia 1 - RWA 1Europahal in VleutenB.J. Schuthistorieroute
za 25/1 17:40WK12256Excelsior 1 - BEP 1De Buitenhof in DelftPascal Huismanhistorieroute
za 25/1 19:30WK11115Victum 1 - Spirit 1Weteringhoek in HoutenH. Ruitenbeekhistorieroute
za 25/1 19:40WK12382ZKV 1 - Synergo 1De Struyck in ZaandamCP. Mantelhistorieroute

Team TV
KNKV 1e klasse D (zaal)
za 25/1 16:00WK11084Noviomagum 1 - Die Haghe 1De Triangel in LentH. Beumerhistorieroute
za 25/1 16:25WK11970KVA 1 - MIA 1Nieuwe Bankrashal in AmstelveenN. van Meterenhistorieroute
za 25/1 19:30WK12259Antilopen / Lancyr Deelen 1 - Dindoa 1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenA. den Hartoghistorieroute
za 25/1 20:30WK12363Achilles 1 - Nova 1Houtrust in Den HaagM. Kuifhistorieroute
KNKV 1e klasse E (zaal)
za 25/1 16:00WK11086Kinderdijk 1 - Rust Roest 1Molenzichthal in AlblasserdamP. van Tiggelenhistorieroute
za 25/1 16:45WK12242Juliana 1 - Fortis 1Het Veerhuis in Oud GastelP. de Pagterhistorieroute
za 25/1 18:00WK12357Albatros 1 - DES 1Develsteinhal in ZwijndrechtM.J. Coenraadshistorieroute
za 25/1 18:50WK11946Merwede / Multiplaat 1 - KOAG 1De Stoep in SliedrechtCees Dekkerhistorieroute
KNKV 1e klasse F (zaal)
za 25/1 17:30WK11950Tjoba 1 - Tilburg 1Omnium in GoesW. Watermulderhistorieroute
za 25/1 17:35WK12388Velocitas 1 - ONDO 1De Does in LeiderdorpBas van der Meijdenhistorieroute
za 25/1 18:05WK12268KIOS 1 - Roda 1Estafette in Nieuw VennepHerman Hoffmanhistorieroute
za 25/1 20:00WK11113Swift 1 - Dubbel Zes / Futura 1Oostenburg in AmsterdamJWJ. Oostveenhistorieroute
KNKV 2e klasse A (zaal)
za 25/1 18:50WK12273Thrianta 1 - WSS 1Activum in HoogeveenA. Egginkhistorieroute
za 25/1 20:15WK11966Dio 1 - EKC Nääs 1Boekhorst in OosterwoldeJ. de Boerhistorieroute
za 25/1 20:45WK12354Kinea 1 - HHV 1Blauw-Wit hal in HeerenveenK. van der Meerhistorieroute
KNKV 2e klasse B (zaal)
za 25/1 15:30WK11106Harich 1 - Flamingo's 1De Trime in BalkTheo Stamhistorieroute
za 25/1 17:00WK11978ROG 1 - DTG 1Lewenborg in GroningenTeun Jan Kootstrahistorieroute
za 25/1 20:00WK12362Noordenveld 1 - De Granaet 1De Hullen in RodenT.D. Hansmahistorieroute
za 25/1 20:00WK12253Oranje Zwart 1 - Hoogkerk 1ZBC-hal in ZwolleRM. Zaalhistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 25/1 15:15WK11109Rood-Wit 1 - Elko 1Erica Terpstrahal in WezepMyka Willemsehistorieroute
za 25/1 15:55WK12380Zwart Wit 1 - Elburg 1De Reiger in DeldenJaap Kampshistorieroute
za 25/1 19:30WK12270HKC 1 - Devinco 1OSG in HengeloJ.H. Meijlishistorieroute
za 25/1 20:15WK11960DOS-WK 1 - Hellas '63 1Diekmanhal in EnschedeJ. Bergsmahistorieroute
KNKV 2e klasse D (zaal)
za 25/1 15:50WK11949Reehorst '45 1 - KVZ 1‘t Riet in EdeCJ. Odijkhistorieroute
za 25/1 16:50WK12369Keizer Karel 1 - DWS 1Horstacker in NijmegenP. Poldervaarthistorieroute
za 25/1 18:25WK11104Kesteren 1 - Duko 1De Leesde in KesterenS. Bentumhistorieroute
za 25/1 18:30WK12245Rheko 1 - Sparta 1De Hangmat in RhedenA.A. Baatjehistorieroute
KNKV 2e klasse E (zaal)
za 25/1 16:35WK12257EKVA 1 - Rapid 1Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmereJ. Montijnhistorieroute
za 25/1 17:45WK11092KZ Danaiden 1 - Woudenberg 1Drie Oktoberhal in LeidenJ. Niezinkhistorieroute
za 25/1 19:50WK12377Tiel '72 1 - ZKC '31 1Westroyenhal in TielL. Honkoophistorieroute
za 25/1 20:15WK11983VIKO 1 - Telstar 1Helsdingen in VianenO.J. Leeverinkhistorieroute
KNKV 2e klasse F (zaal)
za 25/1 17:35WK12247Reeuwijk 1 - Korbis 1De Meerkoet in ReeuwijkJelmer Baljeuhistorieroute
za 25/1 19:00WK12361ODO 1 - WION 1De Hofstede in MaaslandW. van Lonkhuyzenhistorieroute
za 25/1 19:20WK11973Twist 1 - Maassluis 1Westwijk in VlaardingenW. le Comtehistorieroute
za 25/1 19:45WK11082Paal Centraal 1 - Vitesse 1TU-Delft in DelftD. Binnendijkhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV 2e klasse H (zaal)
za 25/1 16:15WK11095Atlantis 1 - Ados 1De Phoenix in MijdrechtE. Lodderhistorieroute
za 25/1 19:00WK11965Apollo 1 - Helios 1Deimos in HeerhugowaardS. Ouwerkerkhistorieroute
za 25/1 19:50WK12387Viking 1 - Revival 1Mariënhoeve West in Wijk bij DuurstedeP. Hagenaarshistorieroute
za 25/1 20:35WK12246Refleks 1 - Exakwa 1Marimbahal in RijswijkHenk v.d. Nolhistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 25/1 16:30WK12356Erasmus 1 - Atlas 1Erasmus in RotterdamMatthijs Welterhistorieroute
za 25/1 19:05WK11083ONDO 1 - KVK 1Westlandhal in ’s-GravenzandePatrick, F. Fuchs, Phistorieroute
za 25/1 19:30WK12271Vriendenschaar 1 - OZC 1Sporthoeve in BodegravenR. Wielingahistorieroute
za 25/1 19:45WK11962Korbatjo 1 - Nexus 1De Boogerd in Oud BeijerlandP. Bijlhistorieroute
KNKV 3e klasse A (zaal)
za 25/1 19:40WK11948It Fean / Boelenslaan 1 - Club Brothers 1Surventohal in SurhuisterveenS. Liefferinghistorieroute
za 25/1 20:00WK11114VZK / Donkerbroek 1 - Mélynas / Domatrac 1De Bongerd in HaulerwijkJ. Jonkmanhistorieroute
KNKV 3e klasse B (zaal)
za 25/1 15:10WK12376TOP 1 - Harkema 1Het Punt in VroomshoopH. Burchartzhistorieroute
za 25/1 17:50WK11956Emmeloord 1 - Achilles 1Bosbadhal in EmmeloordK. Flinkerthistorieroute
za 25/1 17:50WK11087EKC 2000 1 - DTS 1Bargeres in EmmenHJ. Korfhistorieroute
za 25/1 19:00WK12269Invicta / Frigro 1 - Regio '72 1Van der Bijhal in KollumHM. Brandshistorieroute
KNKV 3e klasse C (zaal)
za 25/1 15:00WK12383WWC 1 - Sparta 1De Greidhoeke in OosterendJN. Wiegersmahistorieroute
za 25/1 19:40WK12275Westergo 1 - Spannum 1De Middelzee in BolswardR. de Leeuwhistorieroute
za 25/1 19:50WK11958DTL 1 - Pallas '08 1De Ynset in HolwerdE. Boumahistorieroute
za 25/1 20:20WK11112TFS 1 - NQL 1Dûnoard in HoutigehageJan Veldhuishistorieroute
KNKV 3e klasse D (zaal)
za 25/1 15:35WK12381Zwaluwen 1 - HKC 1Heerenmaten in ZevenaarDavy Gerritsenhistorieroute
za 25/1 18:20WK11079Fortissimo 1 - SkunK 1De Oever in IJsselsteinAndreas Schippershistorieroute
za 25/1 19:50WK12260Animo 1 - EKCA / CIBOD 1De Randhorst in GeldermalsenH. Beglingerhistorieroute
za 25/1 21:20WK11968SEV 1 - DKOD 1De Pol in ZelhemM. Hiemstrahistorieroute
KNKV 3e klasse E (zaal)
za 25/1 16:50WK11100Midlandia 1 - Stormvogels 1De Tol in BunnikWouter v.d. Jagthistorieroute
KNKV 3e klasse F (zaal)
za 25/1 15:15WK12358RDZ 1 - De Vinken 1Dijnselburg in ZeistKees Siphistorieroute
za 25/1 16:35WK11088Dijkvogels 1 - ESDO 1Sporthal in MaasdijkLJA. Wesselinghistorieroute
za 25/1 19:30WK11969Madjoe 1 - Huizen 1Middelmors in RijnsburgCJ. Steenbeekhistorieroute
za 25/1 19:35WK12265Luno 1 - Hebbes 1De Vaart in LinschotenW. Keizerhistorieroute
KNKV 3e klasse G (zaal)
za 25/1 15:40WK12373ADO 1 - NIO 1De Schenkel in ’s-GravendeelAJ. Volkershistorieroute
za 25/1 16:50WK11975ACKC 1 - GKV 1De Jager in GiessenDijk, R vanhistorieroute
za 25/1 17:30WK11081Gemini 1 - Ventura Sport 1De Mammoet in GoudaW. Olivierhistorieroute
za 25/1 19:35WK12266DVS '69 1 - Conventus 1Sophiahal in Hendrik Ido AmbachtArno Diederikhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV 3e klasse H (zaal)
za 25/1 17:20WK12385Vlug & Vaardig / KCN 1 - Badhoevedorp 1De Weeren in AmsterdamW. Klompmakerhistorieroute
za 25/1 17:30WK11089DSO 1 - Haarlem 1Oosterhout in AlkmaarR. Schuthistorieroute
za 25/1 17:45WK11982Weidevogels 1 - IJsselvogels 1Rijneveen in BleiswijkJ. Toethistorieroute
za 25/1 17:50WK12276VZOD 1 - Oranje Nassau 1Proosdijhal in KudelstaartJH. Straathofhistorieroute
KNKV 3e klasse I (zaal)
za 25/1 13:20WK12355Keep-Fit '70 1 - Stormvogels 1In de Roos in RoosendaalEric van Dijkhistorieroute
za 25/1 14:50WK11090TOGO 1 - Blauw Wit 1Omnium in GoesJ. Dijkehistorieroute
za 25/1 16:30WK11955Triade 1 - OEC 1De Reiger in Groot AmmersPG. van Noodhistorieroute
za 25/1 17:20WK12249PSV / lifovragen.nl 1 - Seolto 1BekkersCollege in EindhovenM. Kempermanhistorieroute
KNKV 4e klasse A (zaal)
za 25/1 17:45WK11976SDO 1 - DWA / Argo 1Sporthal in SchoonoordHans Warrishistorieroute
za 25/1 19:10WK12250De Pein 1 - Stadskanaal '74 1Dûnoard in HoutigehageR. Stelmahistorieroute
KNKV 4e klasse B (zaal)
za 25/1 14:00WK11099MN en W 1 - Noveas 1It Gryn in StiensR. Oostrahistorieroute
za 25/1 16:50WK12278Veenwouden 1 - SF Deinum 1Hoantserid in VeenwoudenGH. vd Veenhistorieroute
za 25/1 17:00WK12370Joure 1 - Lemmer 1Sportfun in JoureS.R. Sierdsmahistorieroute
za 25/1 20:20WK11981WIK '34 1 - Lintjo 1Doelstien in DokkumJ. Sniphistorieroute
KNKV 4e klasse C (zaal)
za 25/1 20:00WK11964Blauw Zwart 1 - KIOS '45 1‘n Dikken in WierdenF. Vermeulenhistorieroute
KNKV 4e klasse D (zaal)
za 25/1 14:30WK11967SGV 1 - Olympus '58 1Interwey in CulemborgF. Timmerhistorieroute
za 25/1 15:35WK12272Stip 1 - Arena 1De Schutskamp in Den BoschW. de Rooijhistorieroute
za 25/1 16:00WK11108Koveni 1 - KCD 1‘t Veerhuis in NieuwegeinPaul Vermeulhistorieroute
za 25/1 17:00WK12364De Eemvogels 1 - Rivalen 1De Engh in SoestRudolf Hoogenveenhistorieroute
KNKV 4e klasse E (zaal)
za 25/1 10:45WK12375Triaz 1 - Aurora 1De Pijp in AmsterdamA. vd Mheenhistorieroute
za 25/1 13:20WK11103Amsterdam 1 - DKV 1Inloophal in AmsterdamC. Verhappenhistorieroute
za 25/1 15:30WK11957DTS 1 - Purmer 1De Drecht in EnkhuizenJH. de Vrieshistorieroute
KNKV 4e klasse F (zaal)
di 21/1 20:15WK11909Nikantes 1 - Eureka 1Het Sportgebouw in HoogvlietJochem Schuurmanhistorieroute
za 25/1 15:00WK12263Thor 1 - De Corvers 1Het Sportgebouw in HoogvlietJ. Hollemanhistorieroute
za 25/1 16:45WK11974Eureka 1 - Fluks 1De Fakkel in RidderkerkR. van Dijkhistorieroute
za 25/1 17:30WK18255Thor 1 - DOC 1De Kroon in HarmelenWesley Metzhistorieroute
KNKV 4e klasse G (zaal)
za 25/1 13:30WK12379Terda 1 - De Voltreffers 1De Drie Linden in Prinsenbeekhistorieroute
za 25/1 15:15WK12243Oranje Zwart / De Hoekse 1 - 't Capproen 1Dorpshart in MijnsheerenlandJ.M. Sibleszhistorieroute
za 25/1 16:45WK11111Sperwers 1 - SKV 1Sportmotor in RotterdamD. Hoekstrahistorieroute
KNKV 4e klasse H (zaal)
za 25/1 15:00WK11105De Hazenkamp 1 - OJC '98 1Meijhorst in NijmegenM. Eelderinkhistorieroute
za 25/1 18:20WK11963KVS ’17 1 - Attila 1Dioscuren in SchijndelArjan van Baarenhistorieroute
za 25/1 18:20WK12267Klimop 1 - Maastricht 1De Schop in AstenJ. Barentsenhistorieroute
KNKV 4e klasse I (zaal)
za 25/1 14:45WK11107ZKV 1 - Good Luck 1Drenkwaard in ZuidlandT. Soetinghistorieroute
za 25/1 16:10WK12368Luctor 1 - Scheldevogels 1Vliegende Vaart in TerneuzenP. van Woenselhistorieroute
za 25/1 17:30WK11971DSO 1 - Focus 1De Niervaert in KlundertA. Krijgerhistorieroute
Reserve Korfbal League (zaal)
wo 22/1 18:30WK12611Fortuna / Delta Logistiek 2 - Tempo 2Fortuna-hal in DelftHans Klijnhistorieroute
za 25/1 18:15WK12623DVO / Accountor 2 - TOP / SolarCompleet 2DVO-hal in BennekomGJ. Visserhistorieroute
za 25/1 18:15WK12621Fortuna / Delta Logistiek 2 - Groen Geel / IJskoud de Beste 2Fortuna-hal in DelftJWF Keizerhistorieroute
za 25/1 18:15WK12625Tempo 2 - PKC / SWKGroep 2Limeshallen in Alphen ad RijnA. Klingenberghistorieroute
za 25/1 18:15WK12624KZ / Thermo4U 2 - LDODK / Rinsma Fashion 2De Koog in Koog ad ZaanPatrick Peetershistorieroute
za 25/1 18:15WK12622DOS '46 2 - Blauw-Wit 2De Eendracht in NijeveenF. Bruininghistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (zaal)
za 25/1 17:30WK16142Avanti / Post Makelaardij 2 - KVS / Maritiem 2De Viergang in PijnackerM. Ringmahistorieroute
za 25/1 18:00WK15362Nieuwerkerk 2 - Rohda 2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselJelle Berkhistorieroute
za 25/1 18:05WK13768GKV / Enomics 2 - KCC 2Van Rappardhal in GorinchemWillem van Ieperenhistorieroute
Reserve Hoofdklasse B (zaal)
za 25/1 17:45WK13808Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 - LDODK / Rinsma Fashion 3Hoenderdaal in DriebergenM. Bruggemanhistorieroute
za 25/1 18:00WK15913SKF 2 - Unitas / Perspectief 2SKF-hal in VeenendaalC. Visscherhistorieroute
za 25/1 18:15WK15377SCO 2 - DeetosSnel 2De Oolde Steense in WolvegaM.K. Meindertsmahistorieroute
za 25/1 18:15WK16147DSC 2 - PKC / SWKGroep 3De Vijfkamp in EindhovenHans Klijnhistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (zaal)
za 25/1 16:35WK15948DOS '46 3 - Nic. 2De Eendracht in NijeveenGertjan Ruijschhistorieroute
za 25/1 18:00WK15381Drachten / van der Wiel 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3SNIJ Noord Hal in DrachtenJ. Abmahistorieroute
za 25/1 18:30WK16088Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - Heerenveen 2De Twine in Grou/ReduzumJ. ter Veer - de Kokhistorieroute
Reserve Overgangsklasse B (zaal)
za 25/1 16:35WK15353Pernix 2 - Oranje Wit 2De Zijl in LeidenR. Petershistorieroute
za 25/1 18:45WK16125OVVO 2 - KCC 3OVVO-hal in MaarssenB. Gelissenhistorieroute
za 25/1 18:50WK13784Meervogels / Física 2 - KCR 2De Veur in ZoetermeerWG. Pellikaanhistorieroute
za 25/1 18:50WK15909Sporting Delta 2 - Tweemaal Zes 2Deltahal in DordrechtRobert van Heiningenhistorieroute
Reserve Overgangsklasse C (zaal)
za 25/1 12:30WK15369KCC 4 - RWA 2Schenkel in Capelle ad IJsselJ. Groenendijkhistorieroute
za 25/1 18:10WK13809AW.DTV 2 - TOP / SolarCompleet 4Zeeburgereiland in AmsterdamS. Bloemendaalhistorieroute
za 25/1 18:20WK16112ZKV 2 - TOP 2De Struyck in ZaandamR. Dekkerhistorieroute
za 25/1 19:10WK15946Excelsior 2 - BEP 2De Buitenhof in Delfthistorieroute
Reserve Overgangsklasse D (zaal)
za 25/1 13:50WK16123KVS / Maritiem 3 - Wageningen 2De Blinkerd in ScheveningenM. Steenvoordenhistorieroute
za 25/1 15:10WK13781TOP / SolarCompleet 3 - Oost-Arnhem 2De Korf in SassenheimM. Moorenhistorieroute
za 25/1 16:10WK15336Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 - DeetosSnel 3Hoenderdaal in DriebergenJurrie S.historieroute
za 25/1 16:35WK15926ODIK 2 - DVO / Accountor 3Veluwehal in BarneveldE. de Wildehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 1e klasse A (zaal)
za 25/1 17:45WK16086KIOS 2 - Heerenveen 3Buddingehof in RuinerwoldB. Egginkhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse B (zaal)
za 25/1 15:55WK16148DOS 2 - ASVD | PV Systems 2De Vierstee in MaartensdijkC.H. Kerstenshistorieroute
za 25/1 16:50WK13798AVO 2 - De Meeuwen 2Marsdijk in AssenJ. Laarhuishistorieroute
za 25/1 18:45WK15935OWK 2 - Sparta 2Rodenburghal in LeekS. van Dijkhistorieroute
za 25/1 19:00WK15340Wit-Blauw / Green Organics 2 - Amicitia 2De Reeve in KampenE. Boshistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse C (zaal)
za 25/1 15:15WK16116Unitas / Perspectief 3 - SKF 3De Sypel in HarderwijkKees Ruizendaalhistorieroute
za 25/1 15:50WK15380ROG 2 - KVZ 2Lewenborg in GroningenK. de Vrieshistorieroute
za 25/1 16:15WK15929De Parabool 2 - DVO / Accountor 4ACLO/Paddepoel in GroningenAR. Dalmolenhistorieroute
za 25/1 19:00WK13759De Wâlden 2 - Nic. 3De Hege Walden in OentsjerkL. Veenstrahistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 25/1 17:00WK15378Valto 2 - KZ / Thermo4U 4Vreeloo-hal in De LierQuinten Wolffhistorieroute
za 25/1 17:25WK13794OVVO 3 - HKV / Ons Eibernest 2OVVO-hal in MaarssenHHH. van Dongenhistorieroute
za 25/1 19:15WK16097Vriendenschaar 2 - SDO / BlijWerkt 2De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamJM. Puhlhistorieroute
za 25/1 19:20WK15921Refleks 2 - VEO 2Marimbahal in RijswijkP. vd Berghhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse E (zaal)
za 25/1 16:10WK16132Achilles 3 - Tempo 3Gaslaan in Den HaagSander van Beekhistorieroute
za 25/1 16:45WK13797AW.DTV 3 - KZ / Thermo4U 3Zeeburgereiland in AmsterdamR. van Urkhistorieroute
za 25/1 20:40WK15933Avanti / Post Makelaardij 3 - ZKV 3De Viergang in PijnackerJ. Riethistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 25/1 14:40WK13767Kinderdijk 2 - Rust Roest 2Molenzichthal in AlblasserdamEPJ. Vernhouthistorieroute
za 25/1 15:25WK15888Juliana 2 - Fortis 2Het Veerhuis in Oud GastelErik Krophistorieroute
za 25/1 16:35WK16092Albatros 2 - DES 2Develsteinhal in ZwijndrechtJAA. Hirschfeldhistorieroute
za 25/1 17:25WK15347Merwede / Multiplaat 2 - KOAG 2De Stoep in SliedrechtH.C. Ottermanhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse G (zaal)
za 25/1 14:30WK13792Noviomagum 2 - Die Haghe 2De Triangel in LentB. Hooijerhistorieroute
za 25/1 15:05WK15346KVA 2 - MIA 2Nieuwe Bankrashal in AmstelveenMJA. Versloothistorieroute
za 25/1 18:00WK15943Antilopen / Lancyr Deelen 2 - Dindoa 2Sportcentrum Buiningpark in LeusdenHMG. Brunshistorieroute
za 25/1 19:10WK16143Achilles 2 - Nova 2Houtrust in Den HaagN. Karbethistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (zaal)
za 25/1 15:15WK15919Fiks 2 - HKC 2Sporthal De Cuyl in OegstgeestMarc Montauban, Marchistorieroute
za 25/1 16:25WK16114Velocitas 2 - PKC / SWKGroep 4De Does in LeiderdorpJ.R. Korthistorieroute
za 25/1 16:30WK15363Nieuwerkerk 3 - KOAG 3De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselAd Spelthistorieroute
za 25/1 17:15WK13780Oranje Wit 3 - Fortuna / Delta Logistiek 3Oranje Withal in DordrechtV. Potterhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (zaal)
za 25/1 17:00WK15318OKO / Bies 2 - De Wâlden 3De Veste in OpendeJ. Schotanushistorieroute
za 25/1 17:20WK13750CSL 4 - Nic. 4It Gryn in StiensH. Kortstrahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (zaal)
za 25/1 14:10WK13763Harich 2 - Flamingo's 2De Trime in BalkC. Stamhistorieroute
za 25/1 16:40WK15376Drachten / van der Wiel 3 - CSL 3SNIJ Noord Hal in DrachtenG. vd Veenhistorieroute
za 25/1 18:15WK16149Ritola 3 - De Granaet 2De Zwet in ZuidlarenM. Beekmanhistorieroute
za 25/1 18:40WK15924Oranje Zwart 2 - Hoogkerk 2ZBC-hal in ZwolleG. Hofstrahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
za 25/1 17:10WK15883Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - Sparta 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 25/1 18:00WK15355Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - Apeldoorn 2De Hege Fiif in HurdegarypR. vd Broekhistorieroute
za 25/1 19:30WK16139Ritola 2 - CSL 2De Zwet in ZuidlarenJ.R. Dijkstrahistorieroute
za 25/1 21:30WK13753De Wâlden 4 - Drachten / van der Wiel 4De Hege Walden in OentsjerkT.A. Hettingahistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse D (zaal)
za 25/1 15:40WK16131Amicitia 3 - ASVD | PV Systems 3De Stamper in VriezenveenE. Donkerhistorieroute
za 25/1 16:45WK13806NKC '51 2 - DOS Kampen / Veltman 2Het Ravijn in NijverdalB. Kosterhistorieroute
za 25/1 21:00WK15912Wageningen 3 - Regio '72 2Het Binnenveld in WageningenM. Terwielhistorieroute
za 25/1 21:30WK15382DOS-WK 2 - De Hoeve 2Diekmanhal in EnschedeS. Roemershistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse E (zaal)
za 25/1 15:15WK15930ODIK 3 - Sparta 2Veluwehal in BarneveldUulke van Barneveldhistorieroute
za 25/1 18:15WK13779Victum 2 - Spirit 2Weteringhoek in HoutenAlex van Zijlhistorieroute
za 25/1 18:40WK15324Wageningen 5 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 6Het Binnenveld in WageningenR.J. Bekkershistorieroute
za 25/1 19:40WK16130Dindoa 3 - Synergo 2Dindoa-hal in ErmeloR.W. Telhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse F (zaal)
za 25/1 14:15WK15934Antilopen / Lancyr Deelen 3 - Wageningen 6Sportcentrum Buiningpark in LeusdenNiels Groenhistorieroute
za 25/1 17:45WK15349Wit-Blauw / Green Organics 3 - EKVA 3De Reeve in KampenJ.B.F. Veldhuishistorieroute
za 25/1 19:15WK13786De Meeuwen 3 - DOS Kampen / Veltman 3Meeuwen-hal in PuttenPP. Ritsemahistorieroute
za 25/1 20:50WK16106Dindoa 4 - SDO / BlijWerkt 3Dindoa-hal in ErmeloRJ. Jalvinghhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (zaal)
za 25/1 15:20WK16098DVO / Accountor 5 - HKC 2DVO-hal in BennekomE. van Damhistorieroute
za 25/1 15:50WK15344Rust Roest 3 - MIA 3Strijphal in EindhovenElrieke Roefshistorieroute
za 25/1 17:30WK13796Noviomagum 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5De Triangel in LentN. Buddinghistorieroute
za 25/1 19:50WK15951Wageningen 4 - EKCA / CIBOD 2Het Binnenveld in WageningenRolf Scholtenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse I (zaal)
za 25/1 16:30WK13807KZ Danaiden 2 - Woudenberg 2Drie Oktoberhal in LeidenM. Bommeléhistorieroute
za 25/1 17:50WK15947EKVA 2 - Rapid 2Sporthal Fanny Blankers-Koen in AlmereJ. Koopmanhistorieroute
za 25/1 18:30WK16145Tiel '72 2 - ZKC '31 2Westroyenhal in TielRoeland Scholtenhistorieroute
za 25/1 19:00WK15342VIKO 2 - Telstar 2Helsdingen in VianenJasper Morethistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (zaal)
za 25/1 10:35WK16144Triaz 2 - Tempo 4De Pijp in AmsterdamA. van Reenenhistorieroute
za 25/1 15:20WK15354Pernix 3 - Rohda 3De Zijl in LeidenEC. van Windenhistorieroute
za 25/1 17:30WK13783Swift 3 - KVA 3Oostenburg in AmsterdamK. de Vrieshistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse K (zaal)
za 25/1 17:45WK16126ODO 2 - WION 2De Hofstede in MaaslandTom Teeuwenhistorieroute
za 25/1 18:05WK15368Twist 2 - Maassluis 2Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 25/1 18:30WK13748Paal Centraal 2 - Vitesse 2TU-Delft in DelftHenk den Breejenhistorieroute
za 25/1 18:45WK15942Reeuwijk 2 - Korbis 2De Meerkoet in ReeuwijkKees van Pelthistorieroute

Team TV
KNKV Reserve 2e klasse L (zaal)
za 25/1 15:15WK15350Weidevogels 3 - Sporting Trigon 2Rijneveen in BleiswijkBurg, Jhistorieroute
za 25/1 16:10WK16127VEO 3 - Excelsior 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 25/1 17:30WK13787Meervogels / Física 3 - Pernix 4De Veur in ZoetermeerF. Montanjehistorieroute
za 25/1 19:40WK15898KVS / Maritiem 4 - Achilles 4De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 25/1 16:05WK15331Tjoba 2 - Tilburg 2Omnium in GoesT. Dellebekehistorieroute
za 25/1 16:40WK15915KIOS 2 - Avanti / Post Makelaardij 4Estafette in Nieuw VennepR. de Bruinhistorieroute
za 25/1 17:30WK16138IJsselvogels 3 - ONDO 2Zuidplas in MoordrechtMarnix Beekmanhistorieroute
za 25/1 18:40WK13778Swift 2 - Dubbel Zes / Futura 2Oostenburg in AmsterdamJohn van Marlehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse N (zaal)
za 25/1 14:40WK15326Rust Roest 4 - SDO 2Strijphal in EindhovenMJR. Heijnenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (zaal)
za 25/1 14:00WK13803KOAG 4 - Merwede / Multiplaat 4Groene Wetering in Krimpen ad IJsselHJN. Verschoorhistorieroute
za 25/1 16:30WK15341Weidevogels 2 - IJsselvogels 2Rijneveen in BleiswijkGeorge Lamarshistorieroute
za 25/1 16:55WK16136KCC 5 - WION 3Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 25/1 18:40WK15931DES 3 - Albatros 3De Hoornbloem in Den HoornCock Matthijssehistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (zaal)
za 25/1 16:20WK15361DSO 2 - Oranje Wit 4De Niervaert in KlundertL. Witteveenhistorieroute
za 25/1 16:50WK13802GKV / Enomics 3 - Merwede / Multiplaat 3Van Rappardhal in GorinchemF. vd Polhistorieroute
za 25/1 18:40WK15897Swift 2 - KCR 3De Sprong in MiddelburgA. Crucqhistorieroute
za 25/1 19:40WK16091Fortis 3 - TOP 3De Belt in Oost-SouburgB. Kuizengahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (zaal)
za 25/1 10:00WK15881De Parabool 5 - AVO 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 19:25WK16122Kinea 2 - HHV 2Blauw-Wit hal in HeerenveenA. Wiersmahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (zaal)
za 25/1 13:25WK15375ROG 4 - Club Brothers 2Lewenborg in Groningenhistorieroute
za 25/1 18:30WK16108Noordenveld 2 - Wez Handich / Dow 3De Hullen in RodenM. Doortenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (zaal)
za 25/1 13:45WK15882De Parabool 4 - Udiros 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 16:10WK16089WWC 2 - Sparta 2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 25/1 19:10WK15356Flamingo's 3 - Pallas '08 2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 25/1 21:30WK13754TFS 2 - De Waterpoort 2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse D (zaal)
za 25/1 16:20WK15357Emmeloord 2 - SCO 4Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 25/1 19:05WK13758EKC 2000 2 - DTS 2Bargeres in EmmenPatrick Posthumahistorieroute
za 25/1 20:10WK15937Invicta / Frigro 2 - De Granaet 3Van der Bijhal in KollumL. Kloosterhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
za 25/1 12:55WK13757Harich 3 - Invicta / Frigro 3De Trime in BalkRichard de Jonghistorieroute
za 25/1 14:35WK15379ROG 3 - De Hoeve 3Lewenborg in GroningenB. Blauwhistorieroute
za 25/1 15:00WK15928De Parabool 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5ACLO/Paddepoel in GroningenW. Kootstrahistorieroute
za 25/1 20:50WK16134Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - Lemmer 2De Hege Fiif in HurdegarypF. de Leeuwhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 25/1 17:20WK16110Zwart Wit 2 - Elburg 2De Reiger in DeldenRob Heuverhistorieroute
za 25/1 18:15WK15916HKC 2 - Devinco 2OSG in Hengelohistorieroute
za 25/1 18:45WK15373Blauw Zwart 2 - NKC '51 3‘n Dikken in WierdenH. Neerhofhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (zaal)
za 25/1 12:50WK15904ODIK 4 - Juventa 2Veluwehal in Barneveldhistorieroute
za 25/1 17:00WK13788HKC 3 - Rigtersbleek / Cottus 2OSG in Hengelohistorieroute
za 25/1 17:35WK16104Sparta 4 - HHV 3Windesheim in Zwollehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse H (zaal)
za 25/1 17:10WK13785Kesteren 2 - Oost-Arnhem 3De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 25/1 17:10WK15920Rheko 2 - DVO / Accountor 6De Hangmat in RhedenV. Janssenhistorieroute
za 25/1 17:15WK16119Tiel '72 3 - DWS 2Westroyenhal in Tielhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse I (zaal)
za 25/1 17:00WK15906ASVD | PV Systems 4 - MIA 5‘t Dok in DrontenWilmar Voortmanhistorieroute
za 25/1 18:00WK15328De Meeuwen 4 - Dindoa 5Meeuwen-hal in PuttenJan Nierkeshistorieroute
za 25/1 18:45WK18267Thor 2 - Spirit 3De Kroon in HarmelenW. vd Stokhistorieroute
za 25/1 21:15WK18280Telstar 3 - Antilopen / Lancyr Deelen 4De Slag in HoevelakenJoachim Terrahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse J (zaal)
za 25/1 19:40WK15348Woudenberg 3 - Victum 4De Camp in WoudenbergMaarten Bolthistorieroute
za 25/1 19:40WK13752MIA 4 - KVA 4De Bokkeduinen in AmersfoortWouter de Klerkhistorieroute
za 25/1 21:05WK15918HKC 3 - Luno 3Hoograven in Utrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse K (zaal)
za 25/1 11:30WK16100SDO / BlijWerkt 4 - De Vinken 2De Schulenburch in KamerikS.B. Ritmeesterhistorieroute
za 25/1 15:20WK18370Dijkvogels 2 - Fiducia 3Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 25/1 18:20WK15345Madjoe 2 - Huizen 2Middelmors in RijnsburgP. Paulushistorieroute
za 25/1 18:20WK15914Luno 2 - OVVO 4De Vaart in Linschotenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse L (zaal)
za 25/1 16:40WK15334Oost-Arnhem 4 - Victum 3Valkenhuizen in ArnhemG. Bergsmahistorieroute
za 25/1 16:55WK18383Fortissimo 2 - Synergo 3De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 25/1 18:40WK15944Animo 2 - Tweemaal Zes 3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (zaal)
di 21/1 20:30WK13393Ados 2 - Rohda 4Ados-hal in HoornM.A. van Bentumhistorieroute
za 25/1 15:00WK13810Atlantis 2 - Ados 2De Phoenix in Mijdrechthistorieroute
za 25/1 17:50WK15374Apollo 2 - Rohda 4Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 25/1 18:30WK16113Viking 2 - Revival 2Mariënhoeve West in Wijk bij Duurstedehistorieroute
za 25/1 20:35WK15895Synergo 4 - Exakwa 2Loevenhoutsedijk in Utrechthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse O (zaal)
za 25/1 13:55WK13756TOP / SolarCompleet 5 - Velocitas 3De Korf in SassenheimI. van Harenhistorieroute
za 25/1 14:05WK16096KZ Danaiden 5 - Fiks 4Drie Oktoberhal in LeidenE. Dijkstrahistorieroute
za 25/1 15:00WK15917ZKC '31 3 - Roda 2De Tref in ZaandamD. vd Meerhistorieroute
za 25/1 17:10WK15370BEP 3 - Rohda 5MFSA de Beuk in PurmerendT. op 't Endehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse P (zaal)
za 25/1 18:25WK15891KVS / Maritiem 5 - Velocitas 4De Blinkerd in ScheveningenAart, B. Berkhout, A.historieroute
KNKV Reserve 3e klasse Q (zaal)
za 25/1 16:30WK13795ODO 3 - Valto 4De Hofstede in Maaslandhistorieroute
za 25/1 16:55WK15367Twist 3 - Dijkvogels 3Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 25/1 17:30WK15905DES 4 - Achilles 6De Hoornbloem in Den Hoornhistorieroute
za 25/1 18:30WK16103VEO 4 - Excelsior 4Essesteyn in Voorburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse R (zaal)
za 25/1 14:20WK16107ADO 2 - NIO 2De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 25/1 15:10WK13805Gemini 2 - Ventura Sport 2De Mammoet in Goudahistorieroute
za 25/1 15:30WK15371ACKC 2 - GKV 2De Jager in Giessenhistorieroute
za 25/1 18:25WK15938DVS '69 2 - Conventus 2Sophiahal in Hendrik Ido AmbachtBas de Jonghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse S (zaal)
za 25/1 12:00WK13762Excelsior 5 - Twist 4De Buitenhof in DelftJoyce van Harenhistorieroute
za 25/1 13:15WK16115Valto 3 - DES 5Vreeloo-hal in De LierJochem Schuurmanhistorieroute
za 25/1 14:45WK15940Vriendenschaar 3 - ONDO 3Sporthoeve in BodegravenJack Bunnikhistorieroute
za 25/1 20:15WK15327Weidevogels 4 - Maassluis 3De Zijde in Bergschenhoekhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 25/1 15:15WK16095Erasmus 2 - Atlas 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 25/1 17:45WK13791ONDO 2 - Nieuwerkerk 5Westlandhal in ’s-Gravenzandehistorieroute
za 25/1 18:15WK15941Vriendenschaar 2 - OZC 2Sporthoeve in Bodegravenhistorieroute
za 25/1 18:30WK15339Korbatjo 2 - RWA 3De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (zaal)
za 25/1 16:20WK13764RWA 5 - Nieuwerkerk 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 25/1 17:30WK15908Sporting Delta 3 - ADO 3Deltahal in DordrechtA. Broerenhistorieroute
za 25/1 18:30WK20559KCR 4 - Vitesse 4De Wissel in RidderkerkA. van Marionhistorieroute
za 25/1 19:30WK20631Albatros 5 - Kinderdijk 4Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse V (zaal)
za 25/1 16:10WK20645HKC 3 - WION 4Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 25/1 18:20WK15923PKC / SWKGroep 5 - Albatros 4PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 25/1 18:40WK13765RWA 4 - Vitesse 3Rhoon in Rhoonhistorieroute
za 25/1 19:45WK15365KCR 5 - Kinderdijk 3De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse W (zaal)
za 25/1 13:35WK13775TOGO 2 - Juliana 3Omnium in GoesH. Koppejanhistorieroute
za 25/1 17:25WK15896Swift 3 - TOP 4De Sprong in Middelburghistorieroute
za 25/1 18:30WK16137Fortis 4 - ONDO 3De Belt in Oost-SouburgIman Vleugelhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 3e klasse X (zaal)
za 25/1 15:55WK15922PSV / lifovragen.nl 2 - NKV 2BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 25/1 20:25WK15360Vriendenschaar 3 - SDO 3De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamC.P. Schilperoordhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse A (zaal)
za 25/1 11:20WK16882TOP / SolarCompleet A1 - KZ / Thermo4U A1De Korf in SassenheimA. vd Beukelhistorieroute
za 25/1 16:30WK17688DSC A1 - PKC / SWKGroep A1De Vijfkamp in EindhovenJ. Smitshistorieroute
za 25/1 16:30WK17623SKF A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1SKF-hal in VeenendaalR. Baerendshistorieroute
za 25/1 16:45WK17424Fortuna / Delta Logistiek A1 - Achilles A1Fortuna-hal in DelftL.M. Labanhistorieroute
A-junioren Hoofdklasse B (zaal)
za 25/1 12:20WK17440KVS / Maritiem A1 - DeetosSnel A1De Blinkerd in ScheveningenEW. de Voshistorieroute
za 25/1 14:10WK17613KCC A1 - DOS '46 A1Schenkel in Capelle ad IJsselM. de Boerhistorieroute
za 25/1 15:15WK16893AVO A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1Marsdijk in AssenR. de Vrieshistorieroute
za 25/1 16:40WK17687DVO / Accountor A1 - Wageningen A1DVO-hal in BennekomM.A. van Bentumhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse A (zaal)
za 25/1 13:35WK16888AVO A2 - Oost-Arnhem A1Marsdijk in AssenR. Turkhistorieroute
za 25/1 14:10WK17437De Meeuwen A1 - Unitas / Perspectief A1Meeuwen-hal in PuttenP. Okkenhistorieroute
za 25/1 14:55WK17702DOS '46 A2 - DVO / Accountor A2De Eendracht in NijeveenJohan van Dijkhistorieroute
za 25/1 17:10WK17625Harkema / Invicta A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2De Fugelkamp in HarkemaR. Moeshistorieroute
A-junioren Overgangsklasse B (zaal)
za 25/1 15:15WK16879AW.DTV A1 - Woudenberg A1Zeeburgereiland in AmsterdamR. den Boerhistorieroute
za 25/1 16:05WK17684Avanti / Post Makelaardij A1 - OVVO A1De Viergang in PijnackerW. Eijgenraamhistorieroute
za 25/1 16:40WK17621Tempo A1 - TOP / SolarCompleet A2Limeshallen in Alphen ad RijnM.C. Blauwendraathistorieroute
za 25/1 18:00WK17423Groen Geel / IJskoud de Beste A1 - Die Haghe A1Groen-Geelhal in WormerMark Spillekomhistorieroute
A-junioren Overgangsklasse C (zaal)
za 25/1 13:10WK17616Kinderdijk A1 - Achilles A2Molenzichthal in AlblasserdamJ. Postmahistorieroute
za 25/1 14:00WK17426Nieuwerkerk A1 - GKV / Enomics A1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselM. vd Beukelhistorieroute
za 25/1 15:25WK17698Fortuna / Delta Logistiek A2 - Sporting Delta A1Fortuna-hal in DelftF. Kuijperhistorieroute
za 25/1 16:00WK16885Meervogels / Física A1 - HKV / Ons Eibernest A1De Veur in ZoetermeerRP. Hagoorthistorieroute
A-junioren Overgangsklasse D (zaal)
za 25/1 13:30WK17612TOP A1 - Sporting Delta A2De Blikken in ArnemuidenM. de Belhistorieroute
za 25/1 14:20WK17683Tilburg A1 - PKC / SWKGroep A2Westerwel in TilburgR. Eijkehistorieroute
za 25/1 17:10WK17431Vitesse A1 - Oranje Wit A1Bongerdhal in BarendrechtB. Peenehistorieroute
za 25/1 20:30WK16872ONDO A1 - Valto A1Westlandhal in ’s-GravenzandeE. vd Spekhistorieroute
A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 25/1 12:00WK17620DTS A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Surventohal in SurhuisterveenJ. Bekkemahistorieroute
za 25/1 12:00WK16876Hoogkerk / Nic. A1 - LDODK / Rinsma Fashion A2Europark in GroningenG. Oppersmahistorieroute
za 25/1 15:25WK17435Drachten / van der Wiel A1 - Heerenveen A1SNIJ Noord Hal in DrachtenB.B. Oostrahistorieroute
za 25/1 17:00WK17703Ritola A1 - OKO / Bies A1De Zwet in ZuidlarenWietse Bronhistorieroute
A-junioren 1e klasse B (zaal)
za 25/1 12:00WK17695Juventa A1 - SIOS A1De Beek in HardenbergM. van den Hofhistorieroute
za 25/1 14:20WK17439KVZ A1 - Amicitia A1Hanzehal in ZutphenH. Peelenhistorieroute
za 25/1 15:30WK16875NKC '51 A1 - DOS Kampen / Veltman A1Het Ravijn in NijverdalBart Schreuderhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 1e klasse C (zaal)
za 25/1 14:30WK16883Victum A1 - Spirit A1Weteringhoek in HoutenSjors Keijhistorieroute
za 25/1 14:40WK17691Apeldoorn A1 - ASVD | PV Systems A1Zuiderpark in ApeldoornMelvin van Kempenhistorieroute
za 25/1 15:50WK17428Rheko A1 - EKVA A1De Hangmat in RhedenDolf Smitshistorieroute
za 25/1 16:40WK17619Antilopen / Lancyr Deelen A1 - Dindoa A1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenR. Mindermanhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (zaal)
za 25/1 11:10WK17631Rust Roest A1 - Tiel '72 A1Strijphal in EindhovenA. Pannenhistorieroute
za 25/1 13:30WK17701DSC A2 - DKB A1De Vijfkamp in EindhovenR. van Heugtenhistorieroute
za 25/1 15:20WK17427Fiducia A1 - Wageningen A2Europahal in VleutenEFJ. Limburghistorieroute
za 25/1 15:35WK16869Fortissimo A1 - DOT A1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
A-junioren 1e klasse E (zaal)
za 25/1 12:00WK17628KZ / Thermo4U A2 - BEP A1De Koog in Koog ad ZaanC. van Udenhistorieroute
za 25/1 14:00WK16870Fiks A1 - Groen Geel / IJskoud de Beste A2Sporthal De Cuyl in OegstgeestJ. van Velzenhistorieroute
za 25/1 17:00WK17693ZKV A1 - ZKC '31 A1De Struyck in ZaandamR. Steenwijkhistorieroute
za 25/1 19:40WK17429Pernix A1 - KVA A1De Zijl in Leidenhistorieroute
A-junioren 1e klasse F (zaal)
za 25/1 12:35WK17614Refleks A1 - VEO A1De Schilp in RijswijkM. van Burenhistorieroute
za 25/1 14:45WK17699Avanti / Post Makelaardij A2 - Tempo A2De Viergang in PijnackerW. Houwerzijlhistorieroute
za 25/1 15:15WK16884Velocitas A1 - KZ Danaiden A1De Does in Leiderdorphistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 25/1 10:35WK17696Albatros A1 - KCC A2Walburghal in ZwijndrechtT. Loendersloothistorieroute
za 25/1 16:20WK17632Reeuwijk A1 - Oranje Wit A2De Meerkoet in Reeuwijkhistorieroute
za 25/1 17:00WK16874Vriendenschaar A1 - RWA A1Sporthoeve in BodegravenGerco Treurhistorieroute
za 25/1 17:05WK17422PKC / SWKGroep A3 - IJsselvogels A1PKC-hal in PapendrechtAlexander Wolffhistorieroute
A-junioren 1e klasse H (zaal)
za 25/1 16:05WK17433Merwede / Multiplaat A1 - KOAG A1De Stoep in SliedrechtG. de Rooijhistorieroute
za 25/1 16:10WK16873Swift A1 - KCR A1De Sprong in MiddelburgAndre Minnaardhistorieroute
za 25/1 16:35WK17694Vriendenschaar A1 - Maassluis A1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamW. Koolhistorieroute
za 25/1 17:15WK17624DVS '69 A1 - Fortis A1Sophiahal in Hendrik Ido AmbachtA. Landsmeerhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 25/1 12:10WK17892AVO B1 - LDODK / Rinsma Fashion B1Marsdijk in AssenA. Postmahistorieroute
za 25/1 13:20WK17978DOS '46 B1 - De Meeuwen B1De Eendracht in NijeveenM. Zielhistorieroute
za 25/1 14:10WK18005DOS Kampen / Veltman B1 - Unitas / Perspectief B1De Reeve in KampenM. Zwiershistorieroute
za 25/1 18:15WK18017Heerenveen B1 - Dindoa B1Blauw-Wit hal in HeerenveenJ. Terpstrahistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 25/1 15:15WK18003Tempo B1 - Fortuna / Delta Logistiek B1Limeshallen in Alphen ad RijnJaco Schippershistorieroute
za 25/1 16:15WK17975Groen Geel / IJskoud de Beste B1 - Haarlem B1Groen-Geelhal in WormerPH. Treephistorieroute
za 25/1 16:30WK18016KZ / Thermo4U B1 - Avanti / Post Makelaardij B1De Koog in Koog ad ZaanKevin vd Heidehistorieroute
za 25/1 16:35WK17893TOP / SolarCompleet B1 - Die Haghe B1De Korf in SassenheimJP. Zandbergenhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 25/1 12:00WK17891Oranje Wit B1 - KCC B1Oranje Withal in DordrechtCH. Bondhistorieroute
za 25/1 14:35WK18002PKC / SWKGroep B1 - Fortis B1PKC-hal in PapendrechtWPA. Blokhistorieroute
za 25/1 15:10WK18014Albatros B1 - Maassluis B1Develsteinhal in ZwijndrechtJordy Heuvelmanhistorieroute
za 25/1 16:25WK17976ONDO B1 - KOAG B1Westlandhal in ’s-GravenzandeLammert Steendamhistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 25/1 11:40WK18004DVO / Accountor B1 - Tiel '72 B1DVO-hal in BennekomM.D. Klinkenberghistorieroute
za 25/1 15:00WK17977DSC B1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1De Vijfkamp in EindhovenB. Weerenhistorieroute
za 25/1 15:15WK18015Vriendenschaar B1 - SKF B1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamStefan Goudriaanhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse A (zaal)
za 25/1 13:15WK18225Heerenveen C1 - Dindoa C1Blauw-Wit hal in HeerenveenG. vd Leeuwhistorieroute
za 25/1 15:00WK18185LDODK / Rinsma Fashion C1 - Amicitia C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 25/1 15:00WK18212ASVD | PV Systems C1 - Unitas / Perspectief C1‘t Dok in DrontenE. vd Meerhistorieroute
za 25/1 15:10WK18101CSL C1 - De Meeuwen C1It Gryn in StiensAF. vd Meerhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 25/1 10:55WK18213KZ Danaiden C1 - Fortuna / Delta Logistiek C1Drie Oktoberhal in LeidenJ. Majoorhistorieroute
za 25/1 13:15WK18224KZ / Thermo4U C1 - Tempo C1De Koog in Koog ad ZaanJob de Vrieshistorieroute
za 25/1 14:00WK18186Die Haghe C1 - TOP / SolarCompleet C1Transvaal in Den HaagMartin Knoesterhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse C (zaal)
za 25/1 13:00WK18188Nieuwerkerk C1 - ONDO C1De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselR.S. Mahadewsinghistorieroute
za 25/1 13:00WK18227Albatros C1 - Avanti / Post Makelaardij C1Develsteinhal in ZwijndrechtAard Brouwerhistorieroute
za 25/1 13:40WK18215Vitesse C1 - Valto C1Bongerdhal in BarendrechtH.M. Kievithistorieroute
za 25/1 15:10WK18103IJsselvogels C1 - KCC C1Zuidplas in MoordrechtB. van Vreeswijkhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse D (zaal)
za 25/1 10:30WK18187DVO / Accountor C1 - SKF C1DVO-hal in BennekomRonald Westerhoffhistorieroute
za 25/1 11:00WK18102Oranje Wit C1 - Vriendenschaar C1Oranje Withal in DordrechtCoolegem, R.Vhistorieroute
za 25/1 11:30WK18226Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - Sporting Delta C1Hoenderdaal in DriebergenACA. Sprangershistorieroute
za 25/1 12:20WK18214PKC / SWKGroep C1 - Tiel '72 C1PKC-hal in PapendrechtGeert Habben Jansenhistorieroute