Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de Landelijke Competitie
in de week van maandag 29 oktober 2018 t/m zondag 4 november 2018

115 wedstrijden geselecteerd

Dames Hoofdklasse (veld)
zo 28/10 13:00WK10061Klick '15 1 - Rooi 1V.V. De Willy's in WilbertoordJ. Trimpehistorieroute
zo 28/10 13:00WK19124Astrantia / Ona 1 - Bladella 1De Heikant in MiddelaarJM. Puhlhistorieroute
zo 28/10 13:00WK9726VVO / Klimroos 1 - De Horst 1De Lemelvelden in HapertB. Hofmanshistorieroute
zo 28/10 13:00WK9924Oranje Wit 1 - Odio 1't Klaverblad in LeunenM. vd Venhistorieroute

Alles voor je sport!
Dames Overgangsklasse A (veld)
zo 28/10 12:00WK10068Flamingo's 1 - JES 1De Heibunders in MariahoutA. vd Wijsthistorieroute
zo 28/10 12:30WK9927DAW Schaijk 1 - Tovido 1Schaijk in SchaijkKG. Steenbergenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK9727BMC 1 - Klimop 1Op de Klomp in KekerdomE. Dekkerhistorieroute
zo 28/10 13:00WK10059SVOC '01 1 - VIOS 1De Heesakker in OirloWilly den Otterhistorieroute
Dames Overgangsklasse B (veld)
zo 28/10 12:00WK10060Odisco 1 - Oxalis 1d'n Ekkerzicht in OllandP. Janssenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK9723SCMH 1 - Rietvogels 1Spoorzicht in MariaheideJ. Classenshistorieroute
zo 28/10 13:00WK10067DAKOS 1 - MKV 1De Plagge in Someren-HeideN. Drummenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK9926Celeritas / Avanti 1 - De Merels 1De Leemput in SchijndelJ. Dashistorieroute
KNKV 1e klasse A (veld)
zo 28/10 14:30WK18552Apollo 1 - AKC 1De Vork in HeerhugowaardH.H. Bergsmahistorieroute
Dames 1e klasse A (veld)
zo 28/10 10:00WK10069Eyckelkorf 1 - Spoordonkse Girls 1Bergerheide in BergeijkF. Reijckershistorieroute
zo 28/10 11:30WK9724Vessem 1 - Tuldania 1De Lille in VessemA. van Beekhistorieroute
zo 28/10 12:30WK10054Arcades 1 - DOT 1De Moostdijk in NeerkantM. Hoogveld-Coendershistorieroute
zo 28/10 13:00WK9928DSV 1 - NeCa 1De Alsie in DiessenB. vd Rijthistorieroute
Dames 1e klasse B (veld)
zo 28/10 11:00WK19148Tog 1 - Nas 1't Kurfke in OverlangelJ. Trimpehistorieroute
zo 28/10 13:00WK19160Diosa 1 - SVO 1De Wisse in BalgoyS. van der Doelenhistorieroute
Dames 1e klasse C (veld)
zo 28/10 11:00WK19093Merselo 1 - Flash 1De Vloet in MerseloG. Linders-Frankenhistorieroute
zo 28/10 11:00WK19092Roka 1 - Corridor 1De Solberg in BeeselM. Zwedenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK19064Korloo 1 - Lottum 1De Hoef in LoosbroekM. Berkershistorieroute
KNKV 2e klasse A (veld)
zo 28/10 14:30WK17166Wez Handich / Dow 1 - Olympia 1It Hagehiem in RottevalleLars Salomonshistorieroute
zo 28/10 14:30WK18543Koru 1 - SIOS 1Uffelte in UffelteR. Moeshistorieroute
zo 28/10 14:30WK18564Kinea 1 - ZKC '19 1Sportcomplex in De KnipeK. van der Meerhistorieroute
KNKV 2e klasse D (veld)
zo 28/10 14:30WK17174Ready '60 1 - Duko 1De Wijher in RoermondMireille van Zoggel-Foolenhistorieroute
zo 28/10 14:30WK18526SDO 1 - DKB 1Rapportstraat in VeldhovenM.A. van Bentumhistorieroute
zo 28/10 14:30WK18004DOT 1 - Movado 1De Rusheuvel in OssKevin vd Heidehistorieroute

Korfbal Deals
KNKV 2e klasse E (veld)
zo 28/10 14:30WK18590Haarlem 1 - Zwart Wit 1Hoenstraat in HaarlemP. Meijerhistorieroute
zo 28/10 14:30WK17981Swift 1 - Sporting West 1Wertheimpark in AmsterdamW. Dirkshistorieroute
KNKV 3e klasse A (veld)
zo 28/10 14:30WK18573SDO 1 - VZK / Donkerbroek 1Schoonoord in SchoonoordP. Hoogermanhistorieroute
zo 28/10 14:30WK17168Vitesse 1 - Roreko 1Op Dreef in BeilenM. Ottenhistorieroute
zo 28/10 14:30WK17980TFS 1 - Club Brothers 1't Trefpunt in Drachtster CompagnieG. vd Leeuwhistorieroute
KNKV 3e klasse B (veld)
zo 28/10 14:30WK17165Zaandam Zuid 1 - Furore 1Poelenburg in ZaandamChris Hermanshistorieroute
zo 28/10 14:30WK18561DKV Victoria 1 - Stormvogels 1De Diemen in DiemenC. van Munsterhistorieroute
KNKV 3e klasse C (veld)
zo 28/10 14:30WK17157Conventus 1 - NKV 1Develstein in ZwijndrechtW. Houwerzijlhistorieroute
KNKV 4e klasse A (veld)
zo 28/10 14:30WK19333De Pein 1 - Leeuwarden 1Douwe-Kamp in OpeindeS. Pelgrömhistorieroute
KNKV 4e klasse B (veld)
zo 28/10 14:30WK17183Mélynas / Domatrac 1 - Diderna / Visser Sloopwerken 1De Hazenberg in BrummenD. ter Voerthistorieroute
zo 28/10 14:30WK18560DLKV 1 - Olympia '22 1Veld DLKV in DidamKees Dapperenshistorieroute
Reserve Hoofdklasse A (veld)
zo 28/10 14:30WK12167Nic. / Alfa-college 2 - SCO 2De Wijert in GroningenR. Landwierhistorieroute
Reserve Overgangsklasse A (veld)
zo 28/10 12:30WK13185DSC 3 - HKV / Ons Eibernest 2De Vijfkamp in EindhovenJWJ. Oostveenhistorieroute
zo 28/10 14:30WK10627Blauw-Wit 4 - Wageningen 2Blauw-Wit veld in AmsterdamP. van Puttenhistorieroute
za 3/11 14:00WK30885Unitas / Perspectief 3 - Blauw-Wit 4Het Slingerbos in HarderwijkKurt Metzhistorieroute

Team TV
Reserve Overgangsklasse C (veld)
za 3/11 14:00WK30889KVA 2 - KVS / Maritiem 3Startbaan in AmstelveenM. Kuifhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (veld)
zo 28/10 11:00DW10064DAKOS 2 - Stormvogels 2De Plagge in Someren-Heidehistorieroute
zo 28/10 11:30DW10055Be Quick 3 - Oxalis 2Duyn en Dael in NulandJeroen van Houwelingenhistorieroute
zo 28/10 11:30DW9721VVO / Klimroos 2 - De Horst 2De Lemelvelden in HapertA.S. Maijenburghistorieroute
zo 28/10 12:00DW9921ODC 2 - De Korfrakkers 3Sportpark in OmmelC.H. Kerstenshistorieroute
Dames Reserve Overgangsklasse (veld)
zo 28/10 11:00DW9720SCMH 2 - De Peelkorf 2Spoorzicht in MariaheideL. vd Nieuwenhuyzenhistorieroute
zo 28/10 11:15DW10063Rosolo 3 - Bladella 2Den Hoek in ReuselC. Slaats-Theelenhistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse A (veld)
zo 28/10 13:00WK12111Nic. / Alfa-college 4 - SCO 3De Wijert in GroningenM.K. Meindertsmahistorieroute
KNKV Reserve 1e klasse H (veld)
zo 28/10 11:30WK13182AW.DTV 3 - HKV / Ons Eibernest 3De Drieburg in AmsterdamN. Karbethistorieroute
zo 28/10 12:00WK12148Fortuna / Delta Logistiek 3 - Die Haghe 3Kruithuisweg-Oost in DelftL. vd Biehistorieroute
za 3/11 17:00WK11549DES 2 - ZKV 2Biesland in DelftJ. de Jonghistorieroute
Dames Reserve 1e klasse A (veld)
zo 28/10 11:00DW10056SVOC '01 2 - NDZW 2De Heesakker in Oirlohistorieroute
zo 28/10 11:15DW9922Celeritas / Avanti 2 - Odio 2De Leemput in SchijndelH. Rijkhistorieroute
zo 28/10 11:30DW19110Astrantia / Ona 2 - JES 2De Heikant in MiddelaarM. Wagemakershistorieroute
zo 28/10 11:30DW9722BMC 2 - Altior 3De Brand in BerlicumM. Nabben-Geurtshistorieroute
Dames Reserve 1e klasse B (veld)
zo 28/10 10:30DW10053Odisco 2 - Corridor 2d'n Ekkerzicht in OllandR. van Vuchthistorieroute
zo 28/10 11:00DW9719Oranje Wit 3 - Rietvogels 2't Klaverblad in Leunenhistorieroute
zo 28/10 11:15DW10066Eyckelkorf 2 - Stormvogels 3Bergerheide in BergeijkJ. van Bijsterveldthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse A (veld)
zo 28/10 11:30WK10595DOS '46 4 - KZ / Thermo4U 4Tussenboerslanden in NijeveenRik Nijlandhistorieroute
zo 28/10 13:00WK13216Hoogkerk 3 - ZKC '19 2Hoogkerk in GroningenHM. Brandshistorieroute
zo 28/10 13:00WK13200Apollo 2 - AVO 3De Vork in HeerhugowaardP. Huijghistorieroute
za 3/11 14:00WK28428De Meeuwen 3 - AVO 3Putter Eng in PuttenThijs Groenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse B (veld)
zo 28/10 15:30WK12139HKV / Ons Eibernest 4 - Achilles 4HKV/Ons Eibernest in Den HaagH.T. Vroonhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
zo 28/10 13:00WK13227DeetosSnel 4 - Phoenix 3Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
zo 28/10 13:00WK12134KZ / Thermo4U 6 - DSC 5De Koog in Koog ad ZaanCJG. v.d. Steenhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse H (veld)
za 3/11 14:00WK27991Synergo 2 - DOS-WK 3Veld Synergo in UtrechtJasper Morethistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse J (veld)
za 3/11 14:00WK28076Fiducia 2 - Triaz 2Fletiomare Oost in VleutenW. Klein Wolterinkhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse L (veld)
za 3/11 13:00WK11515Pernix 4 - DES 3Merenwijk in LeidenJos van Puttenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse A (veld)
zo 28/10 12:00WK19250HKC 3 - OKO / Bies 3't Wilbert in Hengelohistorieroute
zo 28/10 12:35WK19261WSS 2 - Dow / Wez Handich 4M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelahistorieroute
zo 28/10 13:00WK12114TFS 2 - Club Brothers 2't Trefpunt in Drachtster CompagnieB.B. Oostrahistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse B (veld)
zo 28/10 11:00WK13140WSS 3 - SIOS 2M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelahistorieroute
zo 28/10 11:15WK19297OWK 3 - ZKC '19 4De Gaveborg in OostwoldL. Kloosterhistorieroute
zo 28/10 13:00WK19310Wez Handich / Dow 2 - OKO / Bies 2It Hagehiem in RottevalleHenk Schuitemahistorieroute
zo 28/10 13:00WK19286Rodenburg 2 - Leeuwarden 2Rodenburg in LeekL. vd Veenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
zo 28/10 13:00WK12172DOT 2 - Apeldoorn 3De Rusheuvel in OssA. Broerenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK13175SDO 3 - AKC 3Rapportstraat in Veldhovenhistorieroute
za 3/11 14:00WK28430DOT 2 - Rheko 3De Rusheuvel in OssGJ. de Rooijhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 3e klasse D (veld)
zo 28/10 10:00WK13167SDO 4 - DKB 2Rapportstraat in VeldhovenT. vd Schoorhistorieroute
zo 28/10 11:30WK12154DOT 3 - Movado 2De Rusheuvel in Osshistorieroute
zo 28/10 12:45WK10605Conventus 2 - NKV 2Develstein in ZwijndrechtW. Keshistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse E (veld)
zo 28/10 10:00WK12141BEP 4 - Sporting West 2k.v. B.E.P. in Purmerendhistorieroute
zo 28/10 12:30WK10625Groen Geel 4 - Furore 2Trickelsoord in Wormerhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (veld)
zo 28/10 13:00WK10621Blauw-Wit 5 - ZKV 3Blauw-Wit veld in Amsterdamhistorieroute
zo 28/10 13:00WK12142Swift 3 - Sporting West 3Wertheimpark in Amsterdamhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse G (veld)
zo 28/10 11:30WK13183ALO 3 - KZ Danaiden 4Bosjes van Pex in Den HaagR. Knuisthistorieroute
zo 28/10 13:30WK10619Fortuna / Delta Logistiek 5 - Sporting Trigon 4Kruithuisweg-Oost in DelftJ.M. Sibleszhistorieroute
zo 28/10 14:30WK12169Aurora 2 - Die Haghe 4V.d.Aartsportpark in Haarlemhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse N (veld)
za 3/11 12:30WK28408Antilopen / Lancyr Deelen 5 - Tiel '72 3Burgemeester Buiningpark in Leusdenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (veld)
za 3/11 11:00WK13418Paal Centraal 2 - DES 5TU Delft in DelftEJ. Muddehistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse U (veld)
za 3/11 14:00WK30904Olympia 3 - Twist 4De Brug in SpijkenisseArjan van Baarenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse A (veld)
zo 28/10 11:30WK10590KIOS 3 - Olympia 2De Kiosk in Ruinerwoldhistorieroute
zo 28/10 12:45WK13217Kinea 2 - VZK / Donkerbroek 2Sportcomplex in De KnipeH. Sikkemahistorieroute
zo 28/10 13:00WK13142Dio 2 - AVO 5Oostenburg in OosterwoldeT. vd Tuinhistorieroute

Antilopen Banner
KNKV Reserve 4e klasse B (veld)
zo 28/10 11:30WK12143Zwart Wit 3 - EKC Nääs 2De Mors in Deldenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK10594Vitesse 2 - Duko 2Op Dreef in Beilenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse C (veld)
zo 28/10 11:30WK13240Refleks 5 - OKV 4Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
zo 28/10 14:30WK27944Sporting Trigon 5 - ZKV 4Zoeterwoudsesingel in Leidenhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse D (veld)
zo 28/10 11:30WK13136SDO 5 - Ten Donck 2Rapportstraat in Veldhovenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK10645Ready '60 2 - NKV 3De Wijher in Roermondhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse F (veld)
za 3/11 14:00WK30906De Parabool 6 - Hellas '63 2De Brug in GroningenL. Kloosterhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse K (veld)
za 3/11 14:00WK30901DSO 2 - Triaz 3Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
A-junioren 1e klasse D (veld)
za 3/11 11:00WK28403Fortissimo A1 - Tempo A2IJsseloever in IJsselsteinMyka Willemsehistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse (veld)
za 3/11 13:00DW16726Prinses Irene A1 - ODC A1De Schellen in NistelrodeA. vd Wijsthistorieroute
za 3/11 13:30DW16724De Peelkorf A2 - Spes A1De Vlies in IJsselsteijnM. Coxhistorieroute
za 3/11 14:30DW16725DSV A1 - DAW Schaijk A1De Alsie in DiessenS. vd Meijdenhistorieroute
za 3/11 14:30DW16723Be Quick A1 - DDW A1Duyn en Dael in Nulandhistorieroute
A-junioren 2e klasse C (veld)
za 3/11 11:00WK30903DOS-WK A1 - Juventa A2Wesselerbrink-noord in EnschedeM. Landhuishistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
A-junioren 2e klasse E (veld)
za 3/11 11:00WK28402Antilopen / Lancyr Deelen A2 - Sparta A1Burgemeester Buiningpark in LeusdenJan Nierkeshistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse A (veld)
za 3/11 11:00WK28401Antilopen / Lancyr Deelen B1 - ASVD | PV Systems B1Burgemeester Buiningpark in LeusdenRP. Hagoorthistorieroute
B-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
za 3/11 11:00WK30887Sporting Delta B1 - Vriendenschaar B1Gravensingel in DordrechtO.J. Leeverinkhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (veld)
za 3/11 11:00WK30886Oranje Wit C1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1Stadspolders in DordrechtS. de Jonghistorieroute