Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poules van Kinderdijk, Alblasserdam

150 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
 
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
za 24/2 14:00WK17913OJC '98 2 - Kinderdijk 4‘t Ruiven in Berkel-EnschotW. vd Heijdenhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
za 24/2 12:00BK21307PKC / SWKGroep 11 - Oranje Wit 6PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 24/2 16:20BK20810Albatros 7 - Kinderdijk 5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
za 24/2 12:50BK21047RWA 6 - Ventura Sport 3Rhoon in Rhoonhistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
za 24/2 12:20BK16033Kinderdijk A3 - HKC A2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 24/2 12:35BK16605Ventura Sport A1 - Sporting Delta A3Apollohal in Strijenhistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
za 24/2 14:00BK17040De Meervogels A5 - ONDO A4De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 24/2 16:00BK16441Nieuwerkerk A4 - Kinderdijk A4De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselJacob Jan Oudijkhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 24/2 14:30WK20245Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - Kinderdijk C1Hoenderdaal in DriebergenF. Veenendaalhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
za 24/2 15:15BK23572Vriendenschaar C2 - Kinderdijk C2De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamSander van Amerongenhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
za 24/2 11:10BK25490Dijkvogels C2 - Merwede / Multiplaat C4Sporthal in Maasdijkhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
za 24/2 10:00BK27520Albatros D2 - GKV / Enomics D2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 24/2 11:20BK26896Kinderdijk D2 - Oranje Wit D2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
za 24/2 09:00BK27949ADO D2 - Vitesse D3De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 24/2 11:00BK29043Tilburg D2 - Kinderdijk D3Westerwel in Tilburghistorieroute
E-pupillen poule 001 (zaal)
za 24/2 10:15BK34938Kinderdijk E1 - GKV / Enomics E1Blokweer in Alblasserdamhistorieroute

Antilopen Banner
E-pupillen poule 010 (zaal)
za 24/2 09:00BK36639DSO E1 - Sporting Delta E1De Niervaert in KlundertJoyce ten Catehistorieroute
E-pupillen poule 034 (zaal)
za 24/2 09:15BK34990Kinderdijk E3 - Albatros E4Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 24/2 11:05BK34037NIO E3 - HKC E3Wilgenring in RotterdamAad van der Leehistorieroute
E-pupillen poule 062 (zaal)
za 24/2 10:00BK36304SKV E1 - Albatros E6De Bolderik in Sleeuwijkhistorieroute
E-pupillen poule 074 (zaal)
za 24/2 09:15BK33519Kinderdijk E5 - Twist E3Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
E-pupillen poule 112 (zaal)
za 24/2 10:00BK40678PKC / SWKGroep E10 - Conventus E3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
F-pupillen poule 010 (zaal)
za 24/2 09:15BK31009Kinderdijk F2 - HKC F3Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 24/2 10:00BK31545ACKC F1 - Oranje Wit F1‘t Verlaat in Almkerkhistorieroute
F-pupillen poule 022 (zaal)
za 24/2 10:15BK31010Kinderdijk F1 - PKC / SWKGroep F6Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
za 3/3 14:10BK20992Albatros 7 - KOAG 5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 3/3 17:25BK21873Kinderdijk 5 - PKC / SWKGroep 11Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
za 3/3 13:00BK21979Albatros 5 - Ventura Sport 3Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 3/3 18:35BK20856Kinderdijk 6 - RWA 6Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
za 3/3 15:30BK16617Sporting Delta A3 - HKC A2Deltahal in Dordrechthistorieroute
za 3/3 17:10BK17409PKC / SWKGroep A4 - Oranje Wit A3PKC-hal in Papendrechthistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
za 3/3 13:40BK16047De Meervogels A5 - Kinderdijk A4De Veur in Zoetermeerhistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
za 3/3 11:00BK19685Conventus B2 - Avanti B5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
za 3/3 10:00BK24372Merwede / Multiplaat C2 - Oranje Zwart / De Hoekse C1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 3/3 11:00BK40720Vriendenschaar C2 - KOAG C2Appelgaard in Hardinxveld-GiessendamNiels Vliegentharthistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
za 3/3 12:50BK23731RWA C2 - Albatros C5Rhoon in Rhoonhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
za 3/3 10:00BK28182ADO D2 - Scheldevogels D1De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 3/3 16:20BK28222Kinderdijk D3 - Vitesse D3Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
za 3/3 10:00BK40811ACKC D3 - Good Luck D2De Jager in Giessenhistorieroute
F-pupillen poule 010 (zaal)
za 3/3 15:15BK31407Kinderdijk F2 - Oranje Wit F1Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
F-pupillen poule 022 (zaal)
za 3/3 09:00BK31048Merwede / Multiplaat F2 - SKV F1De Stoep in Sliedrechthistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
ma 5/3 18:50WK18784Juliana A1 - ONDO A1Het Veerhuis in Oud GastelJelmer Baljeuhistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
 
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
di 6/3 19:15BK27495RWA D1 - KOAG D1Rhoon in Rhoonhistorieroute
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
wo 7/3 19:00WK20108Oranje Wit B2 - Kinderdijk B1Oranje Withal in DordrechtAH. Nugterenhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
vr 9/3 21:20BK20469Merwede / Multiplaat 6 - PKC / SWKGroep 11De Stoep in Sliedrechthistorieroute
KNKV 2e klasse I (zaal)
za 10/3 17:35WK12433ACKC 1 - Maassluis 1De Jager in GiessenRobin van Baalenhistorieroute
za 10/3 18:10WK12764Kinderdijk 1 - Atlas 1Blokweer in AlblasserdamJohan de Roverhistorieroute
za 10/3 19:05WK12772ODO 1 - Vitesse 1De Hofstede in MaaslandJAA. Hirschfeldhistorieroute
za 10/3 20:05WK12626ONDO 1 - Korbatjo 1Westlandhal in ’s-GravenzandeM. de Belhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse M (zaal)
za 10/3 14:30WK22054Oranje Wit 3 - RWA 3Oranje Withal in DordrechtHJN. Verschoorhistorieroute
za 10/3 16:50WK15458Kinderdijk 2 - Tjoba 3Blokweer in AlblasserdamGertjan Verhagenhistorieroute
za 10/3 16:55WK15224TOP 3 - DSO 2De Blikken in ArnemuidenS. Sandersehistorieroute
za 10/3 17:45WK15477ODO 2 - Vitesse 2De Hofstede in MaaslandHenk den Breejenhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse T (zaal)
za 10/3 14:10WK15798KCC / SO natural 5 - KVS / Maritiem 5Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 10/3 17:15WK16655Nieuwerkerk 5 - KCR 4De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselArie Verschoorhistorieroute
za 10/3 19:20WK16621Kinderdijk 3 - Avanti 4Blokweer in AlblasserdamB. de Vreehistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse U (zaal)
za 10/3 14:30WK17797OJC '98 2 - SGV 2‘t Ruiven in Berkel-EnschotElrieke Roefshistorieroute
za 10/3 15:40WK17491GKV / Enomics 4 - Kinderdijk 4Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 10/3 17:00WK17030Tiel '72 4 - Rust Roest 5Westroyenhal in TielO. Keslerhistorieroute
za 10/3 19:40WK17821Vriendenschaar 4 - Animo 3De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
za 10/3 11:00BK21496KOAG 5 - Kinderdijk 5Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 10/3 12:00BK22203Oranje Wit 6 - ACKC 3Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
za 10/3 15:15BK22190Ventura Sport 3 - RWA 6Apollohal in Strijenhistorieroute
za 10/3 15:45BK21491Albatros 5 - Kinderdijk 6Develhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 18:40BK22162PKC / SWKGroep 10 - Triade 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
A-junioren 1e klasse G (zaal)
za 10/3 12:15WK18587Juliana A1 - KCC / SO natural A2Het Veerhuis in Oud GastelAndre Minnaardhistorieroute
za 10/3 13:00WK18420Vitesse A2 - Maassluis A1Bongerdhal in BarendrechtQuinten Wolffhistorieroute
za 10/3 15:10WK18708Fortis A1 - Merwede / Multiplaat A1De Belt in Oost-SouburgT. Soetinghistorieroute
za 10/3 15:35WK18695Kinderdijk A1 - ONDO A1Blokweer in AlblasserdamRoeland Scholtenhistorieroute
A-junioren 2e klasse L (zaal)
za 10/3 12:15WK19161Albatros A2 - ADO A1Develhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 13:15WK18869Twist A1 - Reeuwijk A1Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 10/3 14:20WK19352Kinderdijk A2 - KCC / SO natural A3Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 17:10WK19366DVS '69 A1 - Sporting Delta A2De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute

Analyze Team
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
za 10/3 11:00BK17219DeetosSnel A3 - Kinderdijk A3DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 10/3 13:45BK16958HKC A2 - Sporting Delta A3Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 10/3 16:20BK15759PKC / SWKGroep A4 - Ventura Sport A1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
za 10/3 12:00BK15751Twist A3 - Nieuwerkerk A4Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 10/3 13:00BK16634Excelsior A3 - Kinderdijk A4De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 10/3 15:05BK17271PKC / SWKGroep A7 - ONDO A4PKC-hal in Papendrechthistorieroute
B-aspiranten 1e klasse G (zaal)
za 10/3 11:50WK19791KCR B1 - TOP B1De Fakkel in RidderkerkRuben Kesterhistorieroute
za 10/3 13:55WK20071Albatros B1 - PKC / SWKGroep B2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 16:35WK19957KOAG B1 - Kinderdijk B1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselK. van Wijkhistorieroute
za 10/3 17:00WK20065Oranje Wit B2 - Vitesse B1Oranje Withal in DordrechtT. vd Horsthistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 035 (zaal)
za 10/3 13:05BK19639Dordrecht B1 - KOAG B4DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 10/3 13:20BK19430Kinderdijk B2 - Conventus B2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 13:45BK17906Avanti B5 - Oranje Wit B4De Viergang in Pijnackerhistorieroute
C-aspiranten Hoofdklasse B (zaal)
za 10/3 11:15WK20270PKC / SWKGroep C1 - DVO / Accountor C1PKC-hal in PapendrechtP. van Deursenhistorieroute
za 10/3 12:15WK20333DSC C1 - Kinderdijk C1De Vijfkamp in EindhovenP. Poldervaarthistorieroute
za 10/3 12:30WK20181Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 - Oranje Wit C1Hoenderdaal in DriebergenW. Olivierhistorieroute
za 10/3 14:00WK20330Fiducia C1 - Tiel '72 C1Europahal in VleutenAH. Timmermanhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
za 10/3 12:00BK24224Oranje Zwart / De Hoekse C1 - Vriendenschaar C2Dorpshart in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 10/3 12:20BK24963Kinderdijk C2 - KOAG C2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 12:55BK25013Thor C1 - Merwede / Multiplaat C2Riederpoort in BarendrechtSebastiaan Berghouthistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
za 10/3 10:55BK25037Albatros C5 - RWA C2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 11:20BK24962Kinderdijk C3 - Phoenix C2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 12:00BK23041Merwede / Multiplaat C4 - Avanti C5De Stoep in Sliedrechthistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)
za 10/3 10:20BK28646Kinderdijk D1 - Valto D1Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 13:20BK28725KOAG D1 - Merwede / Multiplaat D1Groene Wetering in Krimpen ad IJsselhistorieroute
za 10/3 13:20BK26404IJsselvogels D1 - RWA D1Zuidplas in MoordrechtBas de Bruinhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
za 10/3 10:30BK28713GKV / Enomics D2 - Oranje Wit D2Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 10/3 11:00BK27769ACKC D1 - Kinderdijk D2De Jager in Giessenhistorieroute
za 10/3 13:25BK28652DeetosSnel D2 - HKC D1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
za 10/3 10:00BK27990Vitesse D3 - Scheldevogels D1Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 10/3 11:00BK28714DVS '69 D2 - ADO D2De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 10/3 11:00BK28672Tilburg D2 - ACKC D2Westerwel in Tilburghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
za 10/3 10:00BK28729ACKC D3 - Oranje Wit D4De Jager in Giessenhistorieroute
za 10/3 12:00BK27744PKC / SWKGroep D5 - Kinderdijk D4PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 10/3 16:00BK28640Good Luck D2 - Triade D1De Staver in Sommelsdijkhistorieroute
E-pupillen poule 001 (zaal)
za 10/3 09:00BK34812ACKC E1 - Vriendenschaar E1De Jager in Giessenhistorieroute
za 10/3 10:00BK36169HKC E1 - PKC / SWKGroep E1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 10/3 10:00BK36076DeetosSnel E1 - Kinderdijk E1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
E-pupillen poule 010 (zaal)
za 10/3 09:00BK36077DSO E1 - PKC / SWKGroep E2De Niervaert in KlundertKarolien Michielsenhistorieroute
za 10/3 09:15BK34779Kinderdijk E2 - Sporting Delta E1Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 13:00BK36208Korbatjo E1 - Merwede / Multiplaat E2De Boogerd in Oud Beijerlandhistorieroute
E-pupillen poule 034 (zaal)
za 10/3 09:00BK36083HKC E3 - Kinderdijk E3Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 10/3 10:00BK32829Movado E1 - Albatros E4Oranje Withal in Dordrechthistorieroute
za 10/3 11:15BK34759NIO E3 - Vriendenschaar E2Wilgenring in RotterdamMarleen Diemerhistorieroute
E-pupillen poule 062 (zaal)
za 10/3 09:15BK34832Kinderdijk E4 - PKC / SWKGroep E7Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 10/3 09:55BK36209Albatros E6 - KCR E5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 10:00BK36044Vriendenschaar E5 - SKV E1De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamTeam Vrs 5historieroute
E-pupillen poule 074 (zaal)
za 10/3 09:00BK36038HKC E5 - SKV E2Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 10/3 10:00BK32878PKC / SWKGroep E8 - Albatros E5PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 10/3 11:00BK34835Sperwers E1 - Kinderdijk E5Wielewaal in Rotterdamhistorieroute
E-pupillen poule 112 (zaal)
za 10/3 09:00BK36166't Capproen E2 - KCR E8De Eendraght in Hellevoetsluishistorieroute
za 10/3 09:15BK34756Kinderdijk E6 - ACKC E4Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
F-pupillen poule 010 (zaal)
za 10/3 09:00BK31736Albatros F2 - Oranje Wit F1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
za 10/3 09:00BK31698ACKC F1 - Kinderdijk F2De Jager in Giessenhistorieroute
za 10/3 11:00BK30901PKC / SWKGroep F2 - Korbatjo F1PKC-hal in Papendrechthistorieroute
F-pupillen poule 022 (zaal)
za 10/3 09:00BK31750Vriendenschaar F4 - Merwede / Multiplaat F2De Wielewaal in Hardinxveld-GiessendamTeam Vrs 1historieroute
za 10/3 10:00BK31658Dordrecht F1 - Kinderdijk F1DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
za 10/3 10:00BK30895SKV F1 - Korbatjo F2De Bolderik in Sleeuwijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
 
Breedtekorfbal Senioren poule 016 (zaal)
wo 14/3 20:30BK21129Albatros 5 - PKC / SWKGroep 10Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
do 15/3 20:15BK20357RWA 6 - Kinderdijk 6Rhoon in Rhoonhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
za 17/3 15:10BK21022PKC / SWKGroep 11 - Merwede / Multiplaat 6PKC-hal in Papendrechthistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)
za 17/3 15:00BK40806HKC A2 - Kinderdijk A3Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 052 (zaal)
za 17/3 11:20BK17134Kinderdijk A4 - PKC / SWKGroep A7Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
za 17/3 16:15BK16008Nieuwerkerk A4 - De Meervogels A5De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselMartijn Reijmhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
za 17/3 11:00BK23808Oranje Zwart / De Hoekse C1 - Kinderdijk C2Dorpshart in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 17/3 14:00BK24272Merwede / Multiplaat C2 - PKC / SWKGroep C3De Stoep in Sliedrechthistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 051 (zaal)
za 17/3 11:00BK25069Phoenix C2 - Albatros C5Oosterpoort in Zoetermeerhistorieroute
za 17/3 13:00BK23864Merwede / Multiplaat C4 - RWA C2De Stoep in Sliedrechthistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 011 (zaal)
za 17/3 13:00BK28346HKC D1 - Oranje Wit D2Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 17/3 17:00BK27707Albatros D2 - ACKC D1Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
za 17/3 10:00BK26482ADO D2 - ACKC D2De Schenkel in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 17/3 17:50BK27013Kinderdijk D3 - Tilburg D2Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 057 (zaal)
za 17/3 10:20BK28572Kinderdijk D4 - ACKC D3Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
E-pupillen poule 034 (zaal)
za 17/3 09:15BK36035Kinderdijk E3 - Movado E1Blokweer in Alblasserdamhistorieroute
E-pupillen poule 112 (zaal)
za 17/3 09:00BK33691ACKC E4 - PKC / SWKGroep E10‘t Verlaat in Almkerkhistorieroute
za 17/3 09:00BK40668Conventus E3 - GKV / Enomics E5Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
F-pupillen poule 022 (zaal)
za 17/3 10:00BK29718PKC / SWKGroep F6 - Dordrecht F1PKC-hal in Papendrechthistorieroute