Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poules van DSV, Diessen

445 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 16/1 21:00DB3656Klimroos / VVO MW1 - Melmac MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 16/1 21:00DB3860Stormvogels MW2 - ZIGO MW2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
do 17/1 19:00DB6097Corridor C1 - Rooi C2De Landing in Sonhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 19/1 12:45DW28235DSV A1 - DDW A1Hercules in DiessenL. Groenenhistorieroute
za 19/1 13:00DW28236Prinses Irene A1 - United A1De Overbeek in NistelrodeC. vd Hoogenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 19/1 11:30DB6504DSV A2 - Nijnsel / Flamingo's A2Hercules in Diessenhistorieroute
za 19/1 12:00DB6640Winty A1 - Euro Girls A1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 19/1 12:00DB6867NeCa A1 - Bladella A1Eureka in Haperthistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 19/1 11:00DB6259Winty B1 - DSV B1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 19/1 15:00DB6165Springfield B1 - BIO B1Parrestee in Hoevenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 19/1 10:00DB6107NeCa C1 - BIO C1Eureka in Haperthistorieroute
za 19/1 10:00DB5907Winty C1 - DSV C1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 19/1 15:15DB5792ODC C1 - Bladella C2De Schop in Astenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 19/1 10:30DB5790DSV C2 - KVS ’17 C1Hercules in Diessenhistorieroute
za 19/1 14:00DB5906Rooi C2 - Flamingo's C2De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
za 19/1 16:30DB6105Corridor C1 - Spoordonkse Girls C1De Landing in Sonhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 19/1 09:00DB5598NeCa D1 - Klimroos D1Eureka in Haperthistorieroute
za 19/1 10:00DB5362Bladella D1 - DSV D1X-sport in Bladelhistorieroute
za 19/1 10:00DB5167SDO '99 D1 - Stormvogels D2D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 19/1 09:30DB4658Tuldania E2 - DDW / SDO '99 E3Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 19/1 11:00DB4820Arcades E1 - DSV E2De Smeltkroes in Liesselhistorieroute
za 19/1 13:00DB4540Rietvogels E1 - Rosolo E1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 19/1 09:30DB4656DSV E1 - DDW / SDO '99 E2Hercules in Diessenhistorieroute
za 19/1 09:55DB4539Bladella E2 - Rosolo E2X-sport in Bladelhistorieroute
za 19/1 11:00DB5120NeCa E1 - Winty E2Aord in Casterenhistorieroute

Alles voor je sport!
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 19/1 09:30DB6981DSV E3 - Prinses Irene E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 19/1 10:00DB4825Be Quick E3 - Altior E2De Geer in Geffenhistorieroute
za 19/1 12:00DB4530Korloo E2 - KVS ’17 E1Gymzaal in Loosbroekhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 19/1 09:30BK26191Tovido F1 - DKB F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
za 19/1 10:00BK26182DSV F1 - Odisco F1Buitelaar in Haghorsthistorieroute
za 19/1 12:15BK26266Flash F1 - Rust Roest F2Theereheide in Sint Michielsgestelhistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 20/1 11:15WK22020Odisco 1 - Klick '15 1De Streepen in Sint OedenrodeSjaak van der Leehistorieroute
zo 20/1 11:15WK22062De Horst 1 - DAW Schaijk 1Heuvelland in GroesbeekN. Schallenberghistorieroute
zo 20/1 14:50WK22035BMC 1 - DSV 1De Run in BerlicumWilly den Otterhistorieroute
zo 20/1 15:05WK22011Corridor 1 - Oxalis 1De Landing in SonA. de Laathistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 20/1 12:00DW19695Be Quick 3 - Bladella 2De Geer in GeffenR. Peelenhistorieroute
zo 20/1 13:15DW19704DAKOS 2 - Klick '15 2De Postel in Someren-HeideW. vd Heijdenhistorieroute
zo 20/1 14:50DW19746ODC 2 - Prinses Irene 2De Schop in AstenA. vd Wijsthistorieroute
zo 20/1 15:45DW19719Altior 2 - DSV 2De Zaert in Heeswijk DintherN. Drummenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 20/1 10:00DB4101Winty 1 - Vessem 2De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 20/1 11:15DB4313Rosolo 4 - DSV 3Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 20/1 10:00DB4309Odisco 3 - Flash 4De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 20/1 10:00DB4099De Kangeroe 2 - DSV 4Zwijsen College in Veghelhistorieroute
zo 20/1 12:30DB3898BMC 3 - Rooi 3De Run in Berlicumhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
ma 21/1 19:00DW28240DSV A1 - De Peelkorf A2Hercules in DiessenL. vd Heijdenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 23/1 20:00DB3816BIO MW1 - Klimroos / VVO MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 23/1 20:00DB3742NeCa MW1 - ZIGO MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
wo 23/1 20:45DB3597Melmac MW1 - Rosolo MW1Sportcentrum Universiteit in Tilburghistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 23/1 19:15DB3600Spoordonkse Girls MW1 - Stormvogels MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 23/1 21:30DB3817DDW MW1 - Rietvogels MW1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 23/1 19:00DB3815ZIGO MW2 - DSV MW2De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 23/1 20:15DB3739Rietvogels MW2 - DDW MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 23/1 21:30DB3599Vessem MW1 - Stormvogels MW2De Ladder in Knegselhistorieroute

Korfbal Deals
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 26/1 11:00DW28244DDW A1 - Prinses Irene A1Rabo Sporthuis Rood in ReuselA. vd Wijsthistorieroute
za 26/1 16:15DW28243United A1 - De Peelkorf A2De Berkel in HorstR. Lieskerhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 26/1 12:00DB6828Bladella A1 - Winty A1X-sport in Bladelhistorieroute
za 26/1 12:00DB6575Euro Girls A1 - NeCa A1De Koolakkers in Westerhovenhistorieroute
za 26/1 15:10DB6584Rosolo A3 - DSV A2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 26/1 11:00DB6374BIO B1 - Winty B1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
za 26/1 15:00DB6225Springfield B1 - DDW B1Parrestee in Hoevenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 26/1 10:00DB5975Bladella C2 - DAKOS C2X-sport in Bladelhistorieroute
za 26/1 11:30DB5859DSV C1 - NeCa C1Hercules in Diessenhistorieroute
za 26/1 12:00DB6062BIO C1 - Winty C1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 26/1 10:00DB6065Spoordonkse Girls C1 - Rooi C2De Kemmer in Oirschothistorieroute
za 26/1 11:55DB5978KVS ’17 C1 - Tovido C1Dioscuren in SchijndelMariska van den Berghistorieroute
za 26/1 12:30DB5860Flamingo's C2 - Corridor C1De Klumper in Lieshouthistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 26/1 10:30DB5551Klimroos D1 - Bladella D1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
za 26/1 10:30DB5313DSV D1 - NeCa D1Hercules in Diessenhistorieroute
za 26/1 13:10DB5462Rosolo D3 - SDO '99 D1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 26/1 09:30DB4744DSV E2 - Stormvogels E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 26/1 11:00DB4941DDW / SDO '99 E3 - Rietvogels E1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
za 26/1 12:10DB4755Rosolo E1 - Tuldania E2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 26/1 10:00DB4942DDW / SDO '99 E2 - Bladella E2Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
za 26/1 10:30DB5063Winty E2 - Vessem E1De Rosdoek in Wintelrehistorieroute
za 26/1 12:10DB4752Rosolo E2 - DSV E1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 26/1 09:00DB4747KVS ’17 E1 - DSV E3Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 26/1 11:00DB4945Rooi E1 - Korloo E2Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 26/1 10:00BK26267Rust Roest F2 - Tovido F1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 26/1 10:00BK26197Odisco F1 - Tilburg F1De Loop'r in Sint Oedenrodehistorieroute
za 26/1 14:15BK26186DKB F1 - Flash F1Naestenbest in Besthistorieroute

Team TV
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 27/1 12:15WK22046Klick '15 1 - Corridor 1De Hoepel in WanroijS. Katelaanhistorieroute
zo 27/1 13:20WK22057DAW Schaijk 1 - BMC 1De Eeght in SchaijkA. de Laathistorieroute
zo 27/1 13:30WK22029Oxalis 1 - Odisco 1De Kruisweide in SevenumJ. Dashistorieroute
zo 27/1 14:45WK22028DSV 1 - De Horst 1Hercules in DiessenA. vd Wijsthistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 27/1 11:00DW19730Klick '15 2 - Be Quick 3De Hoepel in WanroijJM. Puhlhistorieroute
zo 27/1 11:15DW19741Prinses Irene 2 - Altior 2De Overbeek in NistelrodeC.H. Kerstenshistorieroute
zo 27/1 13:00DW19713Bladella 2 - DAKOS 2X-sport in BladelJ. Classenshistorieroute
zo 27/1 13:30DW19712DSV 2 - ODC 2Hercules in DiessenP. Janssenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 27/1 12:15DB4004DSV 3 - VVO / Klimroos 4Hercules in Diessenhistorieroute
zo 27/1 14:50DB4034Vessem 2 - Rosolo 4De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 27/1 11:00DB4040DSV 4 - Odisco 3Hercules in Diessenhistorieroute
zo 27/1 11:15DB4262Flash 4 - De Kangeroe 2De Misse in Den Dungenhistorieroute
zo 27/1 16:40DB4046Rooi 3 - Tuldania 3De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
ma 28/1 19:15DB3543Tuldania MW1 - Rietvogels MW1De Reeshof in Tilburghistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 30/1 20:00DB3751NeCa MW1 - Melmac MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
wo 30/1 21:00DB3890Rosolo MW1 - ZIGO MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 30/1 19:30DB3747DSV MW3 - Spoordonkse Girls MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 30/1 21:00DB3892Stormvogels MW1 - BIO MW2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 30/1 19:00DB3541FSC MW1 - DSV MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 30/1 20:00DB3891Stormvogels MW2 - DDW MW2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
wo 30/1 20:15DB3748Rietvogels MW2 - Vessem MW1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 2/2 12:35DW28241De Peelkorf A2 - DDW A1De Wetteling in VenrayP. Matlahistorieroute
za 2/2 13:00DW28242Prinses Irene A1 - DSV A1De Overbeek in NistelrodeM. vd Mortelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 2/2 11:30DB6750Bladella A1 - Rosolo A3X-sport in Bladelhistorieroute
za 2/2 11:30DB6512DSV A2 - Winty A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 2/2 15:05DB6745Nijnsel / Flamingo's A2 - Euro Girls A1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 2/2 11:00DB6327BIO B1 - Springfield B1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
za 2/2 14:00DB6192DDW B1 - Winty B1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 2/2 09:30DB5982Bladella C2 - DSV C1X-sport in Bladelhistorieroute
za 2/2 10:00DB6135NeCa C1 - DAKOS C2Eureka in Haperthistorieroute
za 2/2 15:10DB5800ODC C1 - Winty C1De Schop in Astenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 2/2 10:30DB5798DSV C2 - Rooi C2Hercules in Diessenhistorieroute
za 2/2 12:00DB5986KVS ’17 C1 - Flamingo's C2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 2/2 09:00DB5642NeCa D1 - SDO '99 D1Eureka in Haperthistorieroute
za 2/2 09:30DB5480Klimroos D1 - Stormvogels D2D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
za 2/2 10:00DB5472Rosolo D3 - DSV D1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 2/2 10:00DB4952DDW / SDO '99 E3 - DSV E2Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
za 2/2 10:30DB4667Tuldania E2 - Arcades E1Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 2/2 11:00DB5162Stormvogels E1 - Rietvogels E1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 2/2 09:30DB4665DSV E1 - Vessem E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 2/2 10:00DB5163NeCa E1 - Bladella E2Aord in Casterenhistorieroute
za 2/2 10:30DB4969Winty E2 - Rosolo E2De Rosdoek in Wintelrehistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 2/2 09:30DB4666DSV E3 - Be Quick E3Hercules in Diessenhistorieroute
za 2/2 10:00DB4956Rooi E1 - Altior E2Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 2/2 11:50DB6984Prinses Irene E1 - Korloo E2De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 2/2 10:00BK26183DSV F1 - Tovido F1Buitelaar in Haghorsthistorieroute
za 2/2 10:00BK26198Odisco F1 - DKB F1De Loop'r in Sint Oedenrodehistorieroute
za 2/2 12:15BK26207Flash F1 - Tilburg F1Theereheide in Sint Michielsgestelhistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 3/2 13:15WK22021Odisco 1 - BMC 1De Streepen in Sint OedenrodeJ. Classenshistorieroute
zo 3/2 13:20WK22048DAW Schaijk 1 - Oxalis 1De Eeght in SchaijkR. Peelenhistorieroute
zo 3/2 13:40WK22066De Horst 1 - Corridor 1Heuvelland in GroesbeekM. Berkershistorieroute
zo 3/2 17:00WK22047Klick '15 1 - DSV 1De Looierij in Millhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 3/2 12:00DW19705DAKOS 2 - Altior 2De Postel in Someren-HeideJM. Puhlhistorieroute
zo 3/2 13:00DW19732Prinses Irene 2 - Bladella 2De Overbeek in NistelrodeJeroen van Houwelingenhistorieroute
zo 3/2 13:25DW19750ODC 2 - Be Quick 3De Schop in AstenC. Slaats-Theelenhistorieroute
zo 3/2 15:45DW19731Klick '15 2 - DSV 2De Looierij in MillC.H. Kerstenshistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 3/2 10:00DB4177VVO / Klimroos 4 - Vessem 2Eureka in Haperthistorieroute
zo 3/2 10:45DB4191DSV 3 - Bladella 3Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 3/2 12:00DB4339Odisco 3 - BMC 3De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 3/2 12:00DB3979Tuldania 3 - De Kangeroe 2Hercules in Diessenhistorieroute
zo 3/2 12:15DB4183Flash 4 - Rooi 3De Misse in Den Dungenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 6/2 19:00DB3763ZIGO MW1 - DSV MW1De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 6/2 20:45DB3552Melmac MW1 - BIO MW1Sportcentrum Universiteit in Tilburghistorieroute
wo 6/2 21:00DB3482Klimroos / VVO MW1 - Rosolo MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 6/2 19:30DB3554Spoordonkse Girls MW1 - DDW MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 6/2 20:00DB3761BIO MW2 - Tuldania MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 6/2 20:15DB3480Rietvogels MW1 - Stormvogels MW1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 6/2 21:30DB3553Vessem MW1 - ZIGO MW2De Ladder in Knegselhistorieroute
wo 6/2 21:30DB3762DDW MW2 - FSC MW1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 9/2 11:10DW28257United A1 - Prinses Irene A1De Berkel in Horsthistorieroute
za 9/2 13:00DW28258DDW A1 - DSV A1Rabo Sporthuis Rood in ReuselL. Beijenshistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 9/2 11:00DB6443Winty A1 - NeCa A1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 9/2 12:00DB6524Euro Girls A1 - Bladella A1De Koolakkers in Westerhovenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 9/2 14:00DB6197DSV B1 - BIO B1Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/2 18:15DB6330Spoordonkse Girls B1 - DDW B1De Kemmer in Oirschothistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 9/2 10:00DB5749Winty C1 - NeCa C1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 9/2 11:00DB5999DAKOS C2 - ODC C1De Postel in Someren-Heidehistorieroute
za 9/2 13:00DB5812DSV C1 - BIO C1Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 9/2 10:35DB6000Tovido C1 - DSV C2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 9/2 12:30DB5813Flamingo's C2 - Spoordonkse Girls C1De Klumper in Lieshouthistorieroute
za 9/2 14:00DB5747Rooi C2 - Corridor C1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 9/2 10:30DB5192Stormvogels D2 - Rosolo D3De Stap in Luyksgestelhistorieroute
za 9/2 11:00DB5185Bladella D1 - NeCa D1X-sport in Bladelhistorieroute
za 9/2 12:00DB5257DSV D1 - Klimroos D1Hercules in Diessenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 9/2 09:00DB4591Rosolo E1 - DDW / SDO '99 E3Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 9/2 11:00DB4574Arcades E1 - Stormvogels E1De Smeltkroes in Liesselhistorieroute
za 9/2 13:30DB4981Rietvogels E1 - Tuldania E2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 9/2 09:00DB4589Rosolo E2 - DDW / SDO '99 E2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 9/2 09:55DB4980Bladella E2 - DSV E1X-sport in Bladelhistorieroute
za 9/2 11:00DB4581Vessem E1 - NeCa E1D'n Boogerd in Vessemhistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 9/2 09:00DB4582KVS ’17 E1 - Rooi E1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 9/2 10:00DB6985Be Quick E3 - Prinses Irene E1De Geer in Geffenhistorieroute
za 9/2 12:00DB4973Korloo E2 - DSV E3Gymzaal in Loosbroekhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 9/2 09:30BK26178Tovido F1 - Flash F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
za 9/2 10:00BK26199Tilburg F1 - DSV F1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 9/2 10:15BK26268DKB F1 - Rust Roest F2Naestenbest in Besthistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 10/2 11:30WK22049Corridor 1 - Odisco 1De Landing in SonJ. Simonshistorieroute
zo 10/2 13:30WK22022DSV 1 - DAW Schaijk 1Hercules in DiessenJ. Classenshistorieroute
zo 10/2 13:30WK22014Oxalis 1 - Klick '15 1De Kruisweide in SevenumN. Drummenhistorieroute
zo 10/2 13:45WK22013BMC 1 - De Horst 1De Run in BerlicumM. van Leuvenhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 10/2 12:00DW19733Be Quick 3 - DAKOS 2De Geer in Geffenhistorieroute
zo 10/2 12:15DW19706DSV 2 - Prinses Irene 2Hercules in DiessenJ. Trimpehistorieroute
zo 10/2 15:45DW19697Altior 2 - ODC 2De Zaert in Heeswijk DintherP. de Bruijnhistorieroute
zo 10/2 16:10DW19698Bladella 2 - Klick '15 2X-sport in BladelA. vd Wijsthistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 10/2 10:00DB3916Winty 1 - Rosolo 4De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 10/2 12:30DB3989Vessem 2 - DSV 3De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 10/2 15:00DB3922Bladella 3 - VVO / Klimroos 4X-sport in Bladelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 10/2 10:00DB3914De Kangeroe 2 - Odisco 3Zwijsen College in Veghelhistorieroute
zo 10/2 11:10DB4196BMC 3 - Tuldania 3De Run in Berlicumhistorieroute
zo 10/2 14:45DB3995DSV 4 - Flash 4Hercules in Diessenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 13/2 19:00DB3613ZIGO MW1 - Klimroos / VVO MW1De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 13/2 19:30DB3666DSV MW1 - BIO MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute

Team TV
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 13/2 20:00DB3665Tuldania MW1 - DDW MW1Indoor Sportcentrum in Eindhovenhistorieroute
wo 13/2 20:00DB3611BIO MW2 - Rietvogels MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 13/2 19:00DB3664FSC MW1 - ZIGO MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 13/2 20:15DB3865Rietvogels MW2 - Stormvogels MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 13/2 21:30DB3612DDW MW2 - DSV MW2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 16/2 11:30DW28253DSV A1 - United A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/2 14:45DW28259Prinses Irene A1 - De Peelkorf A2Den Hogegraaf in Ravensteinhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 16/2 12:05DB6674Rosolo A3 - Euro Girls A1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 16/2 19:05DB6883Nijnsel / Flamingo's A2 - NeCa A1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 16/2 11:00DB6233Spoordonkse Girls B1 - Winty B1De Kemmer in Oirschothistorieroute
za 16/2 15:00DB6276Springfield B1 - DSV B1Parrestee in Hoevenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 16/2 09:30DB5872DAKOS C2 - Winty C1De Postel in Someren-Heidehistorieroute
za 16/2 10:00DB6109Bladella C2 - NeCa C1X-sport in Bladelhistorieroute
za 16/2 15:15DB5911ODC C1 - BIO C1De Schop in Astenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 16/2 10:30DB5909DSV C2 - Spoordonkse Girls C1Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/2 10:35DB5873Tovido C1 - Rooi C2De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/2 12:15DB6113KVS ’17 C1 - Corridor C1Dioscuren in Schijndelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 16/2 10:05DB5605Rosolo D3 - NeCa D1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 16/2 10:30DB5395Stormvogels D2 - DSV D1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 16/2 09:00DB4867Rosolo E1 - DSV E2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 16/2 10:00DB5122DDW / SDO '99 E3 - Stormvogels E1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
za 16/2 14:00DB4770Rietvogels E1 - Arcades E1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 16/2 09:30DB4831DSV E1 - Winty E2Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/2 09:55DB4769Bladella E2 - Vessem E1X-sport in Bladelhistorieroute
za 16/2 11:00DB5123DDW / SDO '99 E2 - NeCa E1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 16/2 09:00DB5042KVS ’17 E1 - Be Quick E3Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 16/2 10:00DB6986Rooi E1 - Prinses Irene E1Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 16/2 12:00DB4907Korloo E2 - Altior E2Gymzaal in Loosbroekhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 16/2 10:00BK26205Odisco F1 - Flash F1De Loop'r in Sint Oedenrodehistorieroute
za 16/2 10:00BK26269DSV F1 - Rust Roest F2Buitelaar in Haghorsthistorieroute
za 16/2 10:00BK26187Tilburg F1 - Tovido F1Westerwel in Tilburghistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 17/2 13:15WK22036Odisco 1 - DAW Schaijk 1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 17/2 13:30WK22039Oxalis 1 - DSV 1De Kruisweide in Sevenumhistorieroute
zo 17/2 15:00WK22030Corridor 1 - BMC 1De Landing in Sonhistorieroute
zo 17/2 18:30WK22063Klick '15 1 - De Horst 1De Hoepel in Wanroijhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 17/2 11:15DW19720DAKOS 2 - Prinses Irene 2De Postel in Someren-Heidehistorieroute
zo 17/2 12:05DW19714Be Quick 3 - Altior 2De Geer in Geffenhistorieroute
zo 17/2 12:10DW19723Bladella 2 - DSV 2X-sport in Bladelhistorieroute
zo 17/2 17:15DW19747Klick '15 2 - ODC 2De Hoepel in Wanroijhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 17/2 11:00DB4127Bladella 3 - Vessem 2X-sport in Bladelhistorieroute
zo 17/2 11:10DB4321VVO / Klimroos 4 - Rosolo 4Eureka in Haperthistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 17/2 11:05DB4054BMC 3 - De Kangeroe 2De Misse in Den Dungenhistorieroute
zo 17/2 12:00DB4105Tuldania 3 - Flash 4Hercules in Diessenhistorieroute
zo 17/2 12:00DB4126Rooi 3 - DSV 4De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 20/2 20:00DB3561BIO MW1 - NeCa MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 20/2 20:30DB3824Rosolo MW1 - DSV MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
wo 20/2 20:45DB3674Melmac MW1 - ZIGO MW1Sportcentrum Universiteit in Tilburghistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 20/2 19:15DB3677Spoordonkse Girls MW1 - BIO MW2Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 20/2 20:00DB3826Stormvogels MW1 - Tuldania MW1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
wo 20/2 21:30DB3562DDW MW1 - DSV MW3Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 20/2 19:00DB3560ZIGO MW2 - Rietvogels MW2De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 20/2 21:00DB3825Stormvogels MW2 - FSC MW1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
wo 20/2 21:30DB3676Vessem MW1 - DDW MW2De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 23/2 10:00DB6892NeCa A1 - Nijnsel / Flamingo's A2Eureka in Haperthistorieroute
za 23/2 12:00DB6629Euro Girls A1 - DSV A2De Koolakkers in Westerhovenhistorieroute

Antilopen Banner
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 23/2 10:00DB6365BIO B1 - DDW B1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
za 23/2 14:00DB6138Spoordonkse Girls B1 - Springfield B1De Kemmer in Oirschothistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 23/2 11:00DB6021BIO C1 - NeCa C1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 23/2 11:45DB6134Corridor C1 - Tovido C1De Landing in Sonhistorieroute
za 23/2 12:00DB5740KVS ’17 C1 - Spoordonkse Girls C1Dioscuren in SchijndelTim Hellingshistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 23/2 10:00DB5327SDO '99 D1 - Bladella D1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 23/2 09:00DB4858KVS ’17 E1 - Altior E2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 24/2 13:00DB7046BMC 3 - DSV 4De Run in Berlicumhistorieroute
Midweek Dames poule 06 (zaal)
ma 25/2 19:00DB3684ZIGO MW1 - NeCa MW1De Reeshof in Tilburghistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 27/2 21:00DB3867NeCa MW1 - Rosolo MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 27/2 19:30DB3864DSV MW3 - Stormvogels MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 27/2 19:00DB3619FSC MW1 - Vessem MW1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 27/2 20:15DB3831DSV MW2 - Rietvogels MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 6/3 19:30DB3544DSV MW1 - Klimroos / VVO MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 6/3 19:00DB3580DSV MW3 - Rietvogels MW1T-Kwadraat in Tilburghistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 9/3 11:20DW28260De Peelkorf A2 - DSV A1De Wetteling in Venrayhistorieroute
za 9/3 15:45DW28261United A1 - DDW A1De Berkel in Horsthistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 9/3 11:00DB6529Bladella A1 - Nijnsel / Flamingo's A2X-sport in Bladelhistorieroute
za 9/3 12:00DB6834NeCa A1 - DSV A2Eureka in Haperthistorieroute
za 9/3 13:00DB6772Winty A1 - Rosolo A3De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 9/3 12:00DB6335Winty B1 - Springfield B1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 9/3 12:30DB6271DSV B1 - Spoordonkse Girls B1Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 9/3 10:00DB6073NeCa C1 - ODC C1Eureka in Haperthistorieroute
za 9/3 10:00DB5819BIO C1 - Bladella C2Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
za 9/3 11:30DB5921DSV C1 - DAKOS C2Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 9/3 10:00DB5822Spoordonkse Girls C1 - KVS ’17 C1De Kemmer in Oirschothistorieroute
za 9/3 10:15DB5922Flamingo's C2 - Tovido C1D’n Ekker in Beek en Donkhistorieroute
za 9/3 16:00DB6071Corridor C1 - DSV C2De Landing in Sonhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 9/3 09:00DB5494Bladella D1 - Stormvogels D2X-sport in Bladelhistorieroute
za 9/3 10:30DB5269Klimroos D1 - Rosolo D3D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
za 9/3 10:30DB5380DSV D1 - SDO '99 D1Hercules in Diessenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 9/3 09:30DB4844DSV E2 - Rietvogels E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/3 11:00DB4987Arcades E1 - Rosolo E1De Smeltkroes in Liesselhistorieroute
za 9/3 12:00DB5074Stormvogels E1 - Tuldania E2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 9/3 09:30DB4686Winty E2 - DDW / SDO '99 E2De Rosdoek in Wintelrehistorieroute
za 9/3 11:00DB4995Vessem E1 - Rosolo E2D'n Boogerd in Vessemhistorieroute
za 9/3 11:00DB5075NeCa E1 - DSV E1Aord in Casterenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 9/3 10:00DB4992Be Quick E3 - KVS ’17 E1De Geer in Geffenhistorieroute
za 9/3 10:15DB4843Altior E2 - Korloo E2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 9/3 12:00DB6987Prinses Irene E1 - DSV E3De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 9/3 09:10BK26192DKB F1 - Tilburg F1Naestenbest in Besthistorieroute
za 9/3 10:15BK26201Flash F1 - DSV F1De Misse in Den Dungenhistorieroute
za 9/3 11:00BK26270Rust Roest F2 - Odisco F1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 10/3 12:35WK22050BMC 1 - Oxalis 1De Run in Berlicumhistorieroute
zo 10/3 14:15WK22058De Horst 1 - Odisco 1Heuvelland in Groesbeekhistorieroute
zo 10/3 14:35WK22023DAW Schaijk 1 - Klick '15 1De Eeght in Schaijkhistorieroute
zo 10/3 14:45WK22037DSV 1 - Corridor 1Hercules in Diessenhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 10/3 11:15DW19742ODC 2 - DAKOS 2De Schop in Astenhistorieroute
zo 10/3 13:00DW19707Prinses Irene 2 - Klick '15 2De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
zo 10/3 13:30DW19721DSV 2 - Be Quick 3Hercules in Diessenhistorieroute
zo 10/3 14:30DW19734Altior 2 - Bladella 2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 10/3 10:00DB4205Winty 1 - Bladella 3De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 10/3 12:15DB4139DSV 3 - Vessem 2Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 10/3 10:00DB4203De Kangeroe 2 - Rooi 3Zwijsen College in Veghelhistorieroute
zo 10/3 11:00DB4116DSV 4 - BMC 3Hercules in Diessenhistorieroute
zo 10/3 12:00DB4272Odisco 3 - Tuldania 3De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 13/3 19:00DB3875ZIGO MW1 - BIO MW1De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 13/3 19:30DB3622DSV MW1 - Melmac MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 13/3 21:00DB3832Klimroos / VVO MW1 - NeCa MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 13/3 20:00DB3873BIO MW2 - DDW MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 13/3 20:00DB3621Tuldania MW1 - Spoordonkse Girls MW1Indoor Sportcentrum in Eindhovenhistorieroute
wo 13/3 20:15DB3830Rietvogels MW1 - DSV MW3De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 13/3 21:30DB3874DDW MW2 - ZIGO MW2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 16/3 11:40DW28254DSV A1 - Prinses Irene A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 15:45DW28262DDW A1 - De Peelkorf A2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 16/3 10:30DB6802DSV A2 - Rosolo A3Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 11:00DB6849Winty A1 - Nijnsel / Flamingo's A2De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 16/3 11:00DB6406Spoordonkse Girls B1 - BIO B1De Kemmer in Oirschothistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 16/3 10:00DB6080Winty C1 - Bladella C2De Ladder in Knegselhistorieroute
za 16/3 13:00DB5876ODC C1 - DSV C1De Schop in Astenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 16/3 09:30DB5875DSV C2 - Flamingo's C2Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 10:35DB6121Tovido C1 - Spoordonkse Girls C1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 16/3 14:00DB6078Rooi C2 - KVS ’17 C1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 16/3 09:00DB5564Bladella D1 - Rosolo D3X-sport in Bladelhistorieroute
za 16/3 10:00DB5616SDO '99 D1 - Klimroos D1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 16/3 10:30DB4776Tuldania E2 - DSV E2Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 16/3 11:00DB5080Arcades E1 - DDW / SDO '99 E3De Smeltkroes in Liesselhistorieroute
za 16/3 11:00DB4792Stormvogels E1 - Rosolo E1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 16/3 09:00DB5140Bladella E2 - Winty E2X-sport in Bladelhistorieroute
za 16/3 11:00DB5087Vessem E1 - DDW / SDO '99 E2D'n Boogerd in Vessemhistorieroute
za 16/3 11:00DB4793NeCa E1 - Rosolo E2Aord in Casterenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 16/3 10:00DB6988Prinses Irene E1 - KVS ’17 E1De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
za 16/3 10:15DB4812Altior E2 - DSV E3De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 16/3 11:00DB5084Be Quick E3 - Rooi E1De Geer in Geffenhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 16/3 09:30BK26202Tovido F1 - Odisco F1St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
za 16/3 10:00BK26271Tilburg F1 - Rust Roest F2Westerwel in Tilburghistorieroute
za 16/3 10:00BK26188DSV F1 - DKB F1Buitelaar in Haghorsthistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 17/3 13:15WK22031Odisco 1 - DSV 1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 17/3 13:45WK22032De Horst 1 - Oxalis 1Heuvelland in Groesbeekhistorieroute
zo 17/3 15:00WK22064Corridor 1 - DAW Schaijk 1De Landing in Sonhistorieroute
zo 17/3 18:45WK22059BMC 1 - Klick '15 1De Run in Berlicumhistorieroute

Alles voor je sport!
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 17/3 12:00DW19748Be Quick 3 - Prinses Irene 2De Geer in Geffenhistorieroute
zo 17/3 12:20DW19716ODC 2 - Bladella 2De Schop in Astenhistorieroute
zo 17/3 13:15DW19715DAKOS 2 - DSV 2De Postel in Someren-Heidehistorieroute
zo 17/3 15:45DW19743Altior 2 - Klick '15 2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 17/3 11:00DB4289Winty 1 - VVO / Klimroos 4De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 17/3 11:15DB4068Rosolo 4 - Bladella 3Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 17/3 12:00DB4058Tuldania 3 - DSV 4Hercules in Diessenhistorieroute
zo 17/3 12:00DB4065Odisco 3 - Rooi 3De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 17/3 16:10DB4330BMC 3 - Flash 4De Run in Berlicumhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 20/3 20:00DB3786BIO MW1 - Rosolo MW1Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 20/3 20:00DB3778NeCa MW1 - DSV MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
wo 20/3 20:45DB3496Melmac MW1 - Klimroos / VVO MW1Sportcentrum Universiteit in Tilburghistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 20/3 19:15DB3499Spoordonkse Girls MW1 - Rietvogels MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 20/3 21:30DB3787DDW MW1 - Stormvogels MW1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 20/3 19:00DB3785ZIGO MW2 - Stormvogels MW2De Reeshof in Tilburghistorieroute
wo 20/3 20:15DB3775Rietvogels MW2 - FSC MW1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 20/3 21:30DB3498Vessem MW1 - DSV MW2De Ladder in Knegselhistorieroute
Dames A-junioren 1e klasse A (zaal)
za 23/3 11:20DW28255De Peelkorf A2 - United A1De Wetteling in Venrayhistorieroute
za 23/3 13:05DW28256Prinses Irene A1 - DDW A1De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 23/3 10:45DB6461Euro Girls A1 - Winty A1De Koolakkers in Westerhovenhistorieroute
za 23/3 12:00DB6784Bladella A1 - NeCa A1X-sport in Bladelhistorieroute
za 23/3 17:35DB6779Nijnsel / Flamingo's A2 - DSV A2De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 23/3 12:10DB6266DDW B1 - BIO B1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 23/3 12:30DB6159DSV B1 - Winty B1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 15:00DB6287Springfield B1 - Spoordonkse Girls B1Parrestee in Hoevenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 23/3 10:00DB6009Bladella C2 - ODC C1X-sport in Bladelhistorieroute
za 23/3 11:30DB5762DSV C1 - Winty C1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 12:55DB6120DAKOS C2 - BIO C1De Postel in Someren-Heidehistorieroute

Korfbal Deals
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 23/3 10:00DB6023Spoordonkse Girls C1 - Corridor C1De Kemmer in Oirschothistorieroute
za 23/3 10:15DB5763Flamingo's C2 - Rooi C2D’n Ekker in Beek en Donkhistorieroute
za 23/3 15:25DB6014KVS ’17 C1 - DSV C2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 23/3 10:30DB5202DSV D1 - Bladella D1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 10:30DB5514Klimroos D1 - NeCa D1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
za 23/3 10:30DB5410Stormvogels D2 - SDO '99 D1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 23/3 09:00DB4889Rosolo E1 - Rietvogels E1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 23/3 09:30DB4604DSV E2 - Arcades E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 10:00DB4997DDW / SDO '99 E3 - Tuldania E2Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 23/3 09:00DB4887Rosolo E2 - Bladella E2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
za 23/3 10:30DB5012Winty E2 - NeCa E1De Rosdoek in Wintelrehistorieroute
za 23/3 11:00DB4998DDW / SDO '99 E2 - DSV E1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 23/3 10:00DB4880KVS ’17 E1 - Korloo E2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 23/3 10:00DB5002Rooi E1 - DSV E3Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 23/3 11:00DB4603Altior E2 - Be Quick E3De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 23/3 09:10BK26179DKB F1 - Tovido F1Naestenbest in Besthistorieroute
za 23/3 10:00BK26200Odisco F1 - DSV F1De Loop'r in Sint Oedenrodehistorieroute
za 23/3 10:00BK26272Rust Roest F2 - Flash F1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 24/3 11:45WK22052DAW Schaijk 1 - De Horst 1De Eeght in Schaijkhistorieroute
zo 24/3 13:30WK22041Oxalis 1 - Corridor 1De Kruisweide in Sevenumhistorieroute
zo 24/3 14:30WK22051Klick '15 1 - Odisco 1De Looierij in Millhistorieroute
zo 24/3 14:45WK22015DSV 1 - BMC 1Hercules in Diessenhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 24/3 11:15DW19736Prinses Irene 2 - ODC 2De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
zo 24/3 13:00DW19725Bladella 2 - Be Quick 3X-sport in Bladelhistorieroute
zo 24/3 13:15DW19735Klick '15 2 - DAKOS 2De Looierij in Millhistorieroute
zo 24/3 13:30DW19699DSV 2 - Altior 2Hercules in Diessenhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 24/3 12:15DB4223DSV 3 - Rosolo 4Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/3 13:45DB3928Vessem 2 - Winty 1De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 24/3 11:00DB3934DSV 4 - De Kangeroe 2Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/3 11:15DB4215Flash 4 - Odisco 3De Misse in Den Dungenhistorieroute
zo 24/3 14:30DB4142Rooi 3 - BMC 3De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute

Team TV
Midweek Dames poule 06 (zaal)
ma 25/3 21:00DB3507Rosolo MW1 - Melmac MW1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
 
Midweek Dames poule 06 (zaal)
wo 27/3 21:00DB3792Klimroos / VVO MW1 - BIO MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 27/3 20:00DB3682BIO MW2 - DSV MW3Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 27/3 20:15DB3790Rietvogels MW1 - DDW MW1De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
wo 27/3 21:00DB3509Stormvogels MW1 - Spoordonkse Girls MW1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 27/3 19:30DB3791DSV MW2 - ZIGO MW2Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 27/3 20:00DB3508Stormvogels MW2 - Vessem MW1De Stap in Luyksgestelhistorieroute
wo 27/3 21:30DB3683DDW MW2 - Rietvogels MW2Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Junioren poule 04 (zaal)
za 30/3 12:00DB6603NeCa A1 - Rosolo A3Eureka in Haperthistorieroute
za 30/3 12:40DB6598DSV A2 - Euro Girls A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 30/3 13:30DB6797Winty A1 - Bladella A1De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames B-aspiranten poule B-06 (zaal)
za 30/3 12:30DB6350Winty B1 - BIO B1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 30/3 13:05DB6358DDW B1 - Springfield B1Rabo Sporthuis Rood in Reuselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 09 (zaal)
za 30/3 10:00DB5770NeCa C1 - DSV C1Eureka in Haperthistorieroute
za 30/3 10:30DB6032Winty C1 - BIO C1De Ladder in Knegselhistorieroute
za 30/3 14:10DB5928DAKOS C2 - Bladella C2De Postel in Someren-Heidehistorieroute
Breedtekorfbal Dames C-aspiranten poule 10 (zaal)
za 30/3 10:45DB5929Tovido C1 - KVS ’17 C1De Sprankel in Haarenhistorieroute
za 30/3 13:00DB6030Rooi C2 - Spoordonkse Girls C1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
za 30/3 15:00DB5768Corridor C1 - Flamingo's C2De Landing in Sonhistorieroute
Breedtekorfbal Dames D-pupillen poule 07 (zaal)
za 30/3 09:00DB5518Bladella D1 - Klimroos D1X-sport in Bladelhistorieroute
za 30/3 09:00DB5214NeCa D1 - DSV D1Eureka in Haperthistorieroute
za 30/3 13:00DB5389SDO '99 D1 - Rosolo D3D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
Dames E-pupillen poule 05 (zaal)
za 30/3 10:30DB5030Tuldania E2 - Rosolo E1Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 30/3 12:00DB4618Stormvogels E1 - DSV E2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
za 30/3 12:45DB4857Rietvogels E1 - DDW / SDO '99 E3De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
Dames E-pupillen poule 06 (zaal)
za 30/3 09:30DB5028DSV E1 - Rosolo E2Hercules in Diessenhistorieroute
za 30/3 09:55DB4856Bladella E2 - DDW / SDO '99 E2X-sport in Bladelhistorieroute
za 30/3 11:00DB5023Vessem E1 - Winty E2D'n Boogerd in Vessemhistorieroute
Dames E-pupillen poule 10 (zaal)
za 30/3 09:30DB5029DSV E3 - KVS ’17 E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 30/3 10:00DB6989Prinses Irene E1 - Altior E2De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
za 30/3 12:00DB4849Korloo E2 - Rooi E1Gymzaal in Loosbroekhistorieroute
F-pupillen poule 057 (zaal)
za 30/3 09:30BK26273Tovido F1 - Rust Roest F2St. Willibrordusschool in Eschhistorieroute
za 30/3 10:00BK26193Tilburg F1 - Odisco F1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 30/3 10:15BK26180Flash F1 - DKB F1De Misse in Den Dungenhistorieroute
Dames Overgangsklasse A (zaal)
zo 31/3 11:00WK22053BMC 1 - DAW Schaijk 1De Run in Berlicumhistorieroute
zo 31/3 11:15WK22038Corridor 1 - Klick '15 1De Landing in Sonhistorieroute
zo 31/3 13:15WK22054Odisco 1 - Oxalis 1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 31/3 14:15WK22016De Horst 1 - DSV 1Heuvelland in Groesbeekhistorieroute
Dames Reserve Hoofdklasse (zaal)
zo 31/3 12:10DW19722Be Quick 3 - Klick '15 2De Geer in Geffenhistorieroute
zo 31/3 12:35DW19700ODC 2 - DSV 2De Schop in Astenhistorieroute
zo 31/3 15:45DW19738DAKOS 2 - Bladella 2De Postel in Someren-Heidehistorieroute
zo 31/3 15:45DW19737Altior 2 - Prinses Irene 2De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 06 (zaal)
zo 31/3 11:00DB4233Winty 1 - DSV 3De Ladder in Knegselhistorieroute
Breedtekorfbal Dames Senioren poule 10 (zaal)
zo 31/3 10:00DB4231De Kangeroe 2 - Flash 4Zwijsen College in Veghelhistorieroute
zo 31/3 12:00DB4236Tuldania 3 - Rooi 3Hercules in Diessenhistorieroute
zo 31/3 12:00DB3935Odisco 3 - DSV 4De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
 
Midweek Dames poule 07 (zaal)
wo 3/4 19:00DB3774DSV MW3 - Tuldania MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
Midweek Dames poule 08 (zaal)
wo 3/4 21:00DB3481DSV MW2 - Stormvogels MW2De Wissel in Goirlehistorieroute