Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poules van Tjoba, 's-Heerhendrikskinderen

265 wedstrijden geselecteerd

week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 8/9 15:30WK17598RWA 1 - Tjoba 1Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 8/9 15:30WK18688Kinderdijk 1 - Fortis 1Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 8/9 16:00WK17643Albatros 1 - Juliana 1Develstein in Zwijndrechthistorieroute
za 8/9 16:00WK18263ONDO 1 - KCR 1De Brigge in Middelburghistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 8/9 12:30WK11504RWA 3 - Juliana 2Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 8/9 14:00WK13433Kinderdijk 2 - DSO 2Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 8/9 14:30WK12667ONDO 2 - KCC / SO natural 5De Brigge in Middelburghistorieroute
za 8/9 16:00WK11430Fortis 3 - Tjoba 2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 8/9 11:00WK11433RWA 4 - Albatros 3Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 8/9 13:00WK13452Rust Roest 3 - Tjoba 3Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 8/9 14:00WK12670Merwede / Multiplaat 3 - Animo 2Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
za 8/9 16:15WK11502Oranje Wit 4 - GKV / Enomics 3Stadspolders in Dordrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 8/9 13:00WK11497ONDO 4 - Blauw Wit 2De Brigge in Middelburgclubsr Tjobahistorieroute
za 8/9 14:00WK11429Stormvogels 2 - Tjoba 4De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 8/9 14:00WK13432KVK 2 - Luctor 2Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 8/9 14:30WK12671Keep Fit '70 2 - TOP 4Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 8/9 13:15BK11063TOGO 3 - Swift 4Het Schenge in Goeshistorieroute
za 8/9 16:00BK11202Tjoba 5 - Atlas 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 8/9 14:30BK11064Tjoba 6 - Luctor 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 8/9 10:30WK15745TOGO B1 - Tjoba B1Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute
za 8/9 12:05WK15769Swift B1 - Fortis B2Voorborch in Middelburgclubsr Seoltohistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 8/9 10:30WK16291Fortis C1 - Tjoba C1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr ONDO (M)historieroute
za 8/9 10:45WK16306Seolto C1 - ONDO C1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 8/9 09:30BK15827Luctor C1 - Fortis C3Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 8/9 10:00BK15731Tjoba C2 - BKC C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute

Korfbal Deals
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 8/9 09:30BK17187Fortis D1 - Tjoba D1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 8/9 11:50BK17311TOP D1 - ONDO D1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 8/9 09:00BK17173Tjoba D2 - Swift D2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 8/9 10:45BK17290Emergo D1 - ONDO D2Haestinge in St Maartensdijkhistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 8/9 09:30BK19224Seolto E1 - ONDO E2Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 8/9 10:30BK19014TOP E1 - Tjoba E1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 8/9 09:30BK19221TOP E2 - ONDO E1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 8/9 10:30BK19032Fortis E2 - Tjoba E2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 8/9 09:00BK21332Tjoba E3 - Fortis E5Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 8/9 10:45BK21325Seolto E2 - Swift E2Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 8/9 09:15BK21402Volharding F1 - Fortis F1Hogeweg in Yersekehistorieroute
za 8/9 10:30BK21503TOP F1 - Tjoba F1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 8/9 09:00BK21403Tjoba F2 - Zaamslag F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 8/9 09:30BK21502TOP F3 - Swift F2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 15/9 15:30WK17302Juliana 1 - ONDO 1Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 15/9 15:30WK18876Tjoba 1 - Kinderdijk 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 16:00WK17865Fortis 1 - RWA 1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute

Analyze Team
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 15/9 10:15WK10263KCC / SO natural 5 - RWA 3Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 15/9 14:00WK13778Tjoba 2 - Kinderdijk 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 14:10WK10879Juliana 2 - ONDO 2Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 15/9 14:30WK11921DSO 2 - Fortis 3Molenvliet in Klunderthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 15/9 12:30WK10888GKV / Enomics 3 - Merwede / Multiplaat 3Molenvliet in Gorinchemhistorieroute
za 15/9 12:30WK11911Tjoba 3 - RWA 4Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 14:00WK10304Animo 2 - Oranje Wit 4Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 15/9 16:00WK13793Albatros 3 - Rust Roest 3Develstein in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 15/9 11:00WK13777Tjoba 4 - KVK 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr ONDO (M)historieroute
za 15/9 13:00WK10254TOP 4 - ONDO 4Van Cittersweg in Arnemuidenclubsr Fortishistorieroute
za 15/9 14:30WK10890Blauw Wit 2 - Keep Fit '70 2De Weitjes in Kloetingeclubsr TOPhistorieroute
za 15/9 14:30WK11914Luctor 2 - Stormvogels 2Oude Vaart in Terneuzenclubsr Blauw Withistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 15/9 13:00BK11417Atlas 3 - TOGO 3Sportveld in Ritthemhistorieroute
za 15/9 16:30BK11326Swift 4 - Tjoba 5Voorborch in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 15/9 13:00BK11461Blauw Wit 3 - Tjoba 6De Weitjes in Kloetingehistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 15/9 10:30WK15829Fortis B2 - TOGO B1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr Tjobahistorieroute
za 15/9 11:00WK15797Tjoba B1 - Swift B1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Fortishistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 15/9 10:00WK16323Tjoba C1 - Seolto C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Luctorhistorieroute
za 15/9 13:10WK16342ONDO C1 - Fortis C1De Brigge in Middelburgclubsr Seoltohistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 15/9 09:30BK15948BKC C1 - Luctor C1Baersande in Breskenshistorieroute
za 15/9 10:30BK16081Fortis C3 - Tjoba C2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 15/9 10:00BK17440Tjoba D1 - TOP D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 10:15BK17570ONDO D1 - Fortis D1De Brigge in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 15/9 10:05BK17441Swift D2 - Emergo D1Voorborch in Middelburghistorieroute
za 15/9 12:20BK17569ONDO D2 - Tjoba D2De Brigge in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 15/9 09:00BK19599ONDO E2 - TOP E1De Brigge in Middelburghistorieroute
za 15/9 09:00BK19392Tjoba E1 - Seolto E1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 15/9 09:00BK19391Tjoba E2 - TOP E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 09:00BK19600ONDO E1 - Fortis E2De Brigge in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 15/9 09:30BK21314TOP E7 - Tjoba E3Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 15/9 11:15BK21311TOGO E1 - Seolto E2Het Schenge in Goeshistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 15/9 09:00BK21692Tjoba F1 - Volharding F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/9 10:30BK21609Fortis F1 - TOP F1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 15/9 09:00BK21669Swift F2 - Tjoba F2Voorborch in Middelburghistorieroute
za 15/9 10:00BK21561Zaamslag F1 - TOP F3Polderstraat in Zaamslaghistorieroute
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 22/9 15:30WK17571Kinderdijk 1 - KCR 1Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 22/9 15:30WK17823RWA 1 - Juliana 1Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 22/9 16:00WK17528ONDO 1 - Fortis 1De Brigge in Middelburghistorieroute
za 22/9 16:00WK18229Albatros 1 - Tjoba 1Develstein in Zwijndrechthistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 22/9 12:30WK12607RWA 3 - Tjoba 2Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 22/9 14:00WK11361Kinderdijk 2 - KCC / SO natural 5Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 22/9 14:30WK11290ONDO 2 - DSO 2De Brigge in Middelburghistorieroute
za 22/9 16:00WK11845Fortis 3 - Juliana 2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 22/9 12:30WK11293Merwede / Multiplaat 3 - Tjoba 3Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
za 22/9 13:00WK11379Rust Roest 3 - Animo 2Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 22/9 16:15WK12605Oranje Wit 4 - Albatros 3Stadspolders in Dordrechthistorieroute
za 22/9 17:00WK11848RWA 4 - GKV / Enomics 3Landweg in Poortugaalhistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 22/9 11:30WK12600ONDO 4 - Tjoba 4De Brigge in Middelburgclubsr Atlashistorieroute
za 22/9 14:00WK11360KVK 2 - TOP 4Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 22/9 14:00WK11844Stormvogels 2 - Blauw Wit 2De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 22/9 14:30WK11294Keep Fit '70 2 - Luctor 2Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 22/9 13:50BK11571TOGO 3 - Tjoba 5Het Schenge in Goeshistorieroute
za 22/9 18:30BK11707Swift 4 - Atlas 3Voorborch in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 22/9 12:15BK11664Luctor 3 - Blauw Wit 3Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 22/9 11:00WK15853TOGO B1 - Swift B1Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute
za 22/9 13:00WK15878Tjoba B1 - Fortis B2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 22/9 10:30WK16359Fortis C1 - Seolto C1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr ONDO (M)historieroute
za 22/9 12:00WK16374Tjoba C1 - ONDO C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Luctorhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 22/9 10:00BK16302BKC C1 - Fortis C3Baersande in Breskenshistorieroute
za 22/9 11:00BK16203Tjoba C2 - Luctor C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 22/9 09:30BK17699Fortis D1 - TOP D1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 22/9 11:00BK17824Tjoba D1 - ONDO D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 22/9 10:00BK17685Tjoba D2 - Emergo D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 22/9 10:00BK17825Swift D2 - ONDO D2Voorborch in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 22/9 10:00BK19977Tjoba E1 - ONDO E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 22/9 10:30BK19794TOP E1 - Seolto E1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 22/9 09:00BK19976Tjoba E2 - ONDO E1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 22/9 10:30BK19812Fortis E2 - TOP E2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 22/9 09:00BK21298Swift E2 - TOGO E1Voorborch in Middelburghistorieroute
za 22/9 09:30BK21290Seolto E2 - Fortis E5Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 22/9 09:15BK21786Volharding F1 - TOP F1Hogeweg in Yersekehistorieroute
za 22/9 10:30BK21897Fortis F1 - Tjoba F1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 22/9 09:00BK21849Zaamslag F1 - Swift F2Polderstraat in Zaamslaghistorieroute
za 22/9 10:00BK21787Tjoba F2 - TOP F3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 29/9 15:30WK18187Juliana 1 - Tjoba 1Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 29/9 16:00WK16998ONDO 1 - Kinderdijk 1De Brigge in Middelburghistorieroute
za 29/9 16:00WK18649Albatros 1 - Fortis 1Develstein in Zwijndrechthistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 29/9 10:15WK13368RWA 3 - DSO 2Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 29/9 11:00WK12472KCC / SO natural 5 - Fortis 3Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 29/9 14:00WK12535Juliana 2 - Tjoba 2Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 29/9 14:30WK10321ONDO 2 - Kinderdijk 2De Brigge in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 29/9 12:15WK13366Oranje Wit 4 - Tjoba 3Stadspolders in Dordrechthistorieroute
za 29/9 12:30WK12544GKV / Enomics 3 - Albatros 3Molenvliet in Gorinchemhistorieroute
za 29/9 14:00WK12513Animo 2 - RWA 4Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 29/9 14:30WK10324Merwede / Multiplaat 3 - Rust Roest 3Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 29/9 14:25WK12546Blauw Wit 2 - Tjoba 4De Weitjes in Kloetingeclubsr Luctorhistorieroute
za 29/9 14:30WK10325Keep Fit '70 2 - KVK 2Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
za 29/9 16:00WK12463TOP 4 - Stormvogels 2Van Cittersweg in Arnemuidenclubsr Fortishistorieroute
za 29/9 17:25WK13361ONDO 4 - Luctor 2De Brigge in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 29/9 13:00BK11837Tjoba 5 - TOGO 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 29/9 16:00BK11925Atlas 3 - Swift 4Sportveld in Ritthemhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 29/9 12:50BK11969Blauw Wit 3 - Luctor 3De Weitjes in Kloetingehistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 29/9 10:30WK15904Swift B1 - TOGO B1Voorborch in Middelburgclubsr ONDO (M)historieroute
za 29/9 10:45WK15937Fortis B2 - Tjoba B1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr TOPhistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 29/9 10:45WK16391Seolto C1 - Fortis C1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 29/9 12:00WK16410ONDO C1 - Tjoba C1De Brigge in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 29/9 10:30BK16553Fortis C3 - BKC C1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 29/9 10:35BK16417Luctor C1 - Tjoba C2Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 29/9 10:45BK17951TOP D1 - Fortis D1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 29/9 11:00BK18082ONDO D1 - Tjoba D1De Brigge in Middelburghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 29/9 10:00BK18081ONDO D2 - Swift D2De Brigge in Middelburghistorieroute
za 29/9 10:55BK17930Emergo D1 - Tjoba D2Haestinge in St Maartensdijkhistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 29/9 09:00BK20379ONDO E2 - Tjoba E1De Brigge in Middelburghistorieroute
za 29/9 09:30BK20199Seolto E1 - TOP E1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 29/9 09:00BK20380ONDO E1 - Tjoba E2De Brigge in Middelburghistorieroute
za 29/9 09:30BK20196TOP E2 - Fortis E2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 29/9 09:30BK21284TOP E7 - Seolto E2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 29/9 10:30BK21279Fortis E5 - Swift E2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 29/9 10:00BK22076Tjoba F1 - Fortis F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 29/9 10:30BK21983TOP F1 - Volharding F1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 29/9 09:00BK22053Swift F2 - Zaamslag F1Voorborch in Middelburghistorieroute
za 29/9 11:30BK21982TOP F3 - Tjoba F2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 6/10 15:30WK18991Tjoba 1 - ONDO 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 15:30WK18611Kinderdijk 1 - Juliana 1Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 6/10 15:30WK17260RWA 1 - Albatros 1Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 6/10 16:00WK17496Fortis 1 - KCR 1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute

Analyze Team
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 6/10 13:00WK10808Fortis 3 - RWA 3Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 6/10 14:00WK13293Kinderdijk 2 - Juliana 2Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 6/10 14:00WK13982Tjoba 2 - ONDO 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 14:30WK11229DSO 2 - KCC / SO natural 5Molenvliet in Klunderthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 6/10 12:30WK10811RWA 4 - Oranje Wit 4Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 6/10 12:30WK11219Tjoba 3 - Animo 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 13:00WK13312Rust Roest 3 - GKV / Enomics 3Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 6/10 16:00WK13997Albatros 3 - Merwede / Multiplaat 3Develstein in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 6/10 11:15WK13981Tjoba 4 - Keep Fit '70 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Luctorhistorieroute
za 6/10 14:00WK13292KVK 2 - Blauw Wit 2Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 6/10 14:00WK10807Stormvogels 2 - ONDO 4De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 6/10 15:35WK11222Luctor 2 - TOP 4Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 6/10 12:15BK12088Swift 4 - TOGO 3Voorborch in Middelburghistorieroute
za 6/10 13:00BK12179Atlas 3 - Tjoba 5Sportveld in Ritthemhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 6/10 14:10BK12045Luctor 3 - Tjoba 6Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 6/10 10:45WK15991Fortis B2 - Swift B1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr ONDO (M)historieroute
za 6/10 11:15WK15959Tjoba B1 - TOGO B1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Zaamslaghistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 6/10 10:15WK16425Tjoba C1 - Fortis C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Blauw Withistorieroute
za 6/10 13:05WK16444ONDO C1 - Seolto C1De Brigge in Middelburgclubsr TOPhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 6/10 09:30BK16789Fortis C3 - Luctor C1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 6/10 10:00BK16656BKC C1 - Tjoba C2Baersande in Breskenshistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 6/10 09:15BK18338ONDO D1 - TOP D1De Brigge in Middelburghistorieroute
za 6/10 10:15BK18208Tjoba D1 - Fortis D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 6/10 11:30BK18209Swift D2 - Tjoba D2Voorborch in Middelburghistorieroute
za 6/10 12:15BK18337ONDO D2 - Emergo D1De Brigge in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 6/10 09:15BK20562Tjoba E1 - TOP E1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 10:00BK20769ONDO E2 - Seolto E1De Brigge in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 6/10 09:15BK20561Tjoba E2 - Fortis E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 10:00BK20770ONDO E1 - TOP E2De Brigge in Middelburghistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 6/10 09:00BK21336TOGO E1 - Tjoba E3Het Schenge in Goeshistorieroute
za 6/10 09:30BK21259Fortis E5 - TOP E7Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 6/10 09:15BK22268Tjoba F1 - TOP F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 6/10 10:30BK22185Fortis F1 - Volharding F1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 6/10 09:00BK22245Swift F2 - TOP F3Voorborch in Middelburghistorieroute
za 6/10 10:00BK22137Zaamslag F1 - Tjoba F2Polderstraat in Zaamslaghistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 13/10 15:30WK17229Juliana 1 - KCR 1Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 13/10 15:30WK18838Tjoba 1 - Fortis 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 15:30WK18050Kinderdijk 1 - RWA 1Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 13/10 16:00WK17456ONDO 1 - Albatros 1De Brigge in Middelburghistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 13/10 14:00WK12260Kinderdijk 2 - Fortis 3Molenzicht in Alblasserdamhistorieroute
za 13/10 14:00WK13709Tjoba 2 - DSO 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 14:00WK10741Juliana 2 - KCC / SO natural 5Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 13/10 14:25WK11153ONDO 2 - RWA 3De Brigge in Middelburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 13/10 12:30WK10750GKV / Enomics 3 - Animo 2Molenvliet in Gorinchemhistorieroute
za 13/10 13:00WK12279Rust Roest 3 - RWA 4Sportpark Strijp in Eindhovenhistorieroute
za 13/10 14:15WK11156Merwede / Multiplaat 3 - Oranje Wit 4Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
za 13/10 16:00WK13724Albatros 3 - Tjoba 3Develstein in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 13/10 12:30WK13708Tjoba 4 - Luctor 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 14:00WK12259KVK 2 - Stormvogels 2Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 13/10 14:15WK10752Blauw Wit 2 - TOP 4De Weitjes in Kloetingeclubsr ONDO (M)historieroute
za 13/10 14:30WK11157Keep Fit '70 2 - ONDO 4Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 012 (najaar)
za 13/10 11:30BK12345Tjoba 5 - Swift 4Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 13:15BK12460TOGO 3 - Atlas 3Het Schenge in Goeshistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 064 (najaar)
za 13/10 13:00BK12461Tjoba 6 - Blauw Wit 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
B-aspiranten 2e klasse O (najaar)
za 13/10 10:30WK16042TOGO B1 - Fortis B2Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute
za 13/10 11:55WK16012Swift B1 - Tjoba B1Voorborch in Middelburgclubsr TOPhistorieroute
C-aspiranten 2e klasse I (najaar)
za 13/10 10:45WK16459Seolto C1 - Tjoba C1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 13/10 11:30WK16478Fortis C1 - ONDO C1Diezestraat in Oost-Souburgclubsr TOPhistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 096 (najaar)
za 13/10 10:35BK16889Luctor C1 - BKC C1Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 13/10 11:30BK17029Tjoba C2 - Fortis C3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (najaar)
za 13/10 09:30BK18463TOP D1 - Tjoba D1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 13/10 10:30BK18595Fortis D1 - ONDO D1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 077 (najaar)
za 13/10 10:30BK18581Tjoba D2 - ONDO D2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 10:45BK18442Emergo D1 - Swift D2Haestinge in St Maartensdijkhistorieroute
E-pupillen poule 024 (najaar)
za 13/10 09:30BK20979Seolto E1 - Tjoba E1Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 13/10 09:30BK21159TOP E1 - ONDO E2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
E-pupillen poule 031 (najaar)
za 13/10 10:30BK20976TOP E2 - Tjoba E2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 13/10 10:30BK21177Fortis E2 - ONDO E1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 13/10 09:30BK21264TOP E7 - TOGO E1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 13/10 09:30BK21272Tjoba E3 - Swift E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
F-pupillen poule 001 (najaar)
za 13/10 09:15BK22458Volharding F1 - Tjoba F1Hogeweg in Yersekehistorieroute
za 13/10 09:30BK22367TOP F1 - Fortis F1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
F-pupillen poule 070 (najaar)
za 13/10 09:30BK22459Tjoba F2 - Swift F2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 13/10 10:30BK22366TOP F3 - Zaamslag F1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 20/10 15:30WK17785RWA 1 - ONDO 1Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 20/10 16:00WK17193Albatros 1 - Kinderdijk 1Develstein in Zwijndrechthistorieroute
za 20/10 16:00WK18800Fortis 1 - Juliana 1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 20/10 11:30WK12405KCC / SO natural 5 - Tjoba 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 20/10 12:30WK10675RWA 3 - Kinderdijk 2Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 20/10 12:50WK11775Fortis 3 - ONDO 2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 20/10 14:30WK13647DSO 2 - Juliana 2Molenvliet in Klunderthistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 20/10 11:00WK11778RWA 4 - Merwede / Multiplaat 3Landweg in Poortugaalhistorieroute
za 20/10 14:00WK12445Animo 2 - Albatros 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 20/10 14:00WK13637Tjoba 3 - GKV / Enomics 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 20/10 16:00WK10673Oranje Wit 4 - Rust Roest 3Stadspolders in Dordrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 20/10 11:45WK10668ONDO 4 - KVK 2De Brigge in Middelburgclubsr Luctorhistorieroute
za 20/10 13:00WK12396TOP 4 - Tjoba 4Van Cittersweg in Arnemuidenclubsr Atlashistorieroute
za 20/10 14:00WK11774Stormvogels 2 - Keep Fit '70 2De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 20/10 14:30WK13640Luctor 2 - Blauw Wit 2Oude Vaart in Terneuzenclubsr ONDO (M)historieroute
E-pupillen poule 155 (najaar)
za 20/10 10:45BK21275Seolto E2 - Tjoba E3Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 20/10 10:45BK21358Swift E2 - TOP E7Voorborch in Middelburghistorieroute
za 20/10 11:00BK21351TOGO E1 - Fortis E5Het Schenge in Goeshistorieroute
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
 
KNKV 1e klasse F (veld)
za 27/10 15:30WK18568Juliana 1 - Albatros 1Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 27/10 15:30WK17153Tjoba 1 - RWA 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 27/10 16:00WK18530Fortis 1 - Kinderdijk 1Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse O (veld)
za 27/10 14:00WK10599Tjoba 2 - Fortis 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 27/10 14:10WK13225Juliana 2 - RWA 3Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 27/10 14:30WK13159DSO 2 - Kinderdijk 2Molenvliet in Klunderthistorieroute
za 27/10 16:00WK12129KCC / SO natural 5 - ONDO 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
KNKV Reserve 2e klasse P (veld)
za 27/10 12:30WK13234GKV / Enomics 3 - Oranje Wit 4Molenvliet in Gorinchemhistorieroute
za 27/10 12:30WK13149Tjoba 3 - Rust Roest 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 27/10 14:00WK12170Animo 2 - Merwede / Multiplaat 3Hoge Weide in Geldermalsenhistorieroute
za 27/10 15:30WK10614Albatros 3 - RWA 4Develstein in Zwijndrechthistorieroute
KNKV Reserve 4e klasse P (veld)
za 27/10 11:00WK10598Tjoba 4 - Stormvogels 2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr TOPhistorieroute
za 27/10 14:15WK13236Blauw Wit 2 - ONDO 4De Weitjes in Kloetingeclubsr Fortishistorieroute
za 27/10 14:30WK13152Luctor 2 - KVK 2Oude Vaart in Terneuzenclubsr Blauw Withistorieroute
za 27/10 15:00WK12120TOP 4 - Keep Fit '70 2Van Cittersweg in Arnemuidenclubsr Tjobahistorieroute