Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poules van TOP, Vroomshoop

185 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
 
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 2/3 16:20WK21111Udiros 1 - Rood-Wit 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneR.J. Hiddinghistorieroute
za 2/3 17:50WK20151TOP 1 - DTG 1Het Punt in VroomshoopE. Boshistorieroute
za 2/3 18:45WK20460HHV 1 - Elburg 1Activum in HoogeveenK. de Vrieshistorieroute
za 2/3 20:05WK21335Emmeloord 1 - Rheko 1Bosbadhal in EmmeloordGijs van Garderenhistorieroute

Alles voor je sport!
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 2/3 15:10WK24537Udiros 2 - Rood-Wit 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneR. Oostrahistorieroute
za 2/3 16:30WK24472TOP 2 - DTG 2Het Punt in VroomshoopWietse Bronhistorieroute
za 2/3 17:25WK24336HHV 2 - Elburg 2Activum in HoogeveenMichael Beekmanhistorieroute
za 2/3 18:30WK25064ASVD | PV Systems 3 - Rheko 2‘t Dok in DrontenK. de Vrieshistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
za 2/3 16:10BK45950KIOS '45 3 - Oranje Zwart 5Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 2/3 18:30BK46373Sparta 5 - TOP 3Windesheim in Zwollehistorieroute
A-junioren 2e klasse C (zaal)
za 2/3 14:50WK28704KIOS '45 / UNI A1 - HKC A1Möllincksslag in BergentheimJasper van der Noordaahistorieroute
za 2/3 15:15WK28768TOP A1 - Juventa A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 16:10WK28809Rigtersbleek / Cottus A1 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 16:30WK29091Amicitia A1 - DOS-WK A1De Stamper in VriezenveenT. Schippershistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
za 2/3 11:00BK45034KIOS '45 / UNI A3 - Avereest A1Möllincksslag in BergentheimEmar de Vrieshistorieroute
za 2/3 13:30BK48440KIOS '45 / UNI A3 - Juventa A2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 2/3 14:00BK45023TOP A2 - HHV A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
za 2/3 15:10BK41723Rigtersbleek / Cottus B1 - TOP B1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (zaal)
za 2/3 13:00BK39071Rigtersbleek / Cottus C2 - Amicitia C3Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 13:00BK39412Juventa C3 - Ons Clubje C1De Beek in HardenbergThom Kerssieshistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013 (zaal)
za 2/3 10:10BK35962Amicitia D2 - SDO D1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 2/3 12:00BK36043Rigtersbleek / Cottus D1 - TOP D2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 12:30BK35858NKC '51 D1 - Blauw Zwart D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
za 2/3 11:00BK35012Centrum D1 - Achilles D1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 2/3 13:00BK36045TOP D1 - KIOS '45 / UNI D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
E-pupillen poule 018 (zaal)
za 2/3 09:00BK33662Amicitia E1 - Juventa E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 2/3 10:30BK31201NKC '51 E1 - Blauw Zwart E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 2/3 13:30BK31496HKC E1 - DOS-WK E1OSG in Hengelohistorieroute
F-pupillen poule 017 (zaal)
za 2/3 09:00BK27485Centrum F1 - Juventa F1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 2/3 10:30BK50568Olympia '22 F1 - Amicitia F1‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 2/3 12:00BK28735Achilles F1 - NKC '51 F1Sluiskade in Almelohistorieroute
F-pupillen poule 065 (zaal)
za 2/3 09:30BK50579Olympia '22 F2 - TOP F2‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 2/3 11:00BK27199Juventa F2 - Amicitia F2De Beek in HardenbergJan Runhaarhistorieroute

Korfbal Deals
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
 
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 9/3 15:20WK21219DTG 1 - Emmeloord 1De Trime in BalkJ. Abmahistorieroute
za 9/3 15:45WK21765Rheko 1 - TOP 1De Hangmat in RhedenB. Weerenhistorieroute
za 9/3 20:00WK20246Rood-Wit 1 - HHV 1Erica Terpstrahal in WezepG. Teeuwissenhistorieroute
za 9/3 20:50WK21319Elburg 1 - Udiros 1‘t Huiken in ElburgM. Zantinghhistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 9/3 14:05WK24178DTG 2 - ASVD | PV Systems 3De Trime in BalkB. Brandshistorieroute
za 9/3 14:25WK24957Rheko 2 - TOP 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 18:40WK24497Rood-Wit 2 - HHV 2Erica Terpstrahal in WezepJasper van der Noordaahistorieroute
za 9/3 19:35WK24790Elburg 2 - Udiros 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
za 9/3 14:10BK45610NKC '51 5 - Juventa 5Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 9/3 16:00BK46268TOP 3 - KIOS '45 3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 18:00BK46848Oranje Zwart 5 - Sparta 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
A-junioren 2e klasse C (zaal)
za 9/3 10:50WK28778AKC A1 - KIOS '45 / UNI A1Sluiskade in AlmeloS. Zwartscholtenhistorieroute
za 9/3 14:30WK28941HKC A1 - Rigtersbleek / Cottus A1OSG in Hengelohistorieroute
za 9/3 15:05WK29036DOS-WK A1 - TOP A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 9/3 17:25WK28615Juventa A1 - Amicitia A1De Beek in Hardenberghistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
za 9/3 13:15BK44181Avereest A1 - KIOS '45 / UNI A3Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
za 9/3 15:15BK44144Elko A1 - TOP A2De Brug in Elimhistorieroute
za 9/3 17:10BK44435HHV A1 - EKC 2000 A1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
za 9/3 13:20BK41005KIOS '45 / UNI B1 - SDO B1Möllincksslag in BergentheimLuc Moltmanhistorieroute
za 9/3 15:00BK41251TOP B1 - Achilles B1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 16:20BK42203Juventa B3 - Rigtersbleek / Cottus B1De Beek in HardenbergErik Posthistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (zaal)
za 9/3 10:00BK38939Amicitia C3 - Ons Clubje C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 9/3 11:00BK38252NKC '51 C2 - Juventa C3Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 9/3 14:00BK48364TOP C1 - Zwart Wit C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013 (zaal)
za 9/3 11:25BK36938Blauw Zwart D1 - NKC '51 D1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 9/3 13:00BK35902TOP D2 - Amicitia D2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
za 9/3 10:00BK35114NKC '51 D3 - EKC 2000 D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 9/3 12:00BK35807Achilles D1 - KIOS '45 / UNI D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/3 14:10BK37100Juventa D3 - Centrum D1De Beek in Hardenberghistorieroute
E-pupillen poule 018 (zaal)
za 9/3 10:00BK31331DOS-WK E1 - TOP E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 9/3 10:15BK30014Blauw Zwart E1 - Amicitia E1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 9/3 11:00BK33228Juventa E1 - NKC '51 E1De Beek in HardenbergMelissa van der Molenhistorieroute
F-pupillen poule 017 (zaal)
za 9/3 09:00BK28511NKC '51 F1 - Centrum F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 9/3 09:00BK27537Amicitia F1 - TOP F1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 9/3 11:00BK26878Juventa F1 - Achilles F1De Beek in Hardenberghistorieroute

Team TV
F-pupillen poule 065 (zaal)
za 9/3 09:00BK28171Amicitia F2 - NKC '51 F2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 9/3 11:00BK50580KIOS '45 F1 - Olympia '22 F2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 9/3 12:00BK48377TOP F2 - AKC F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
 
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
wo 13/3 18:45BK44179Avereest A1 - HHV A1Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 16/3 17:45WK21768Rheko 1 - Udiros 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 17:50WK20148TOP 1 - Rood-Wit 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 18:40WK20459HHV 1 - DTG 1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 16/3 20:20WK21321Elburg 1 - Emmeloord 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 16/3 16:30WK24373Rheko 2 - Udiros 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 16/3 16:30WK24360TOP 2 - Rood-Wit 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 17:15WK25092HHV 2 - DTG 2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 16/3 19:00WK24986Elburg 2 - ASVD | PV Systems 3‘t Huiken in Elburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
za 16/3 13:40BK47508KIOS '45 3 - NKC '51 5Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 16/3 16:40BK46031Devinco 5 - Sparta 5De Scheg in Deventerhistorieroute
za 16/3 19:30BK47265Oranje Zwart 5 - Juventa 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
A-junioren 2e klasse C (zaal)
za 16/3 14:30WK29050HKC A1 - Amicitia A1OSG in Hengelohistorieroute
za 16/3 15:00WK29111KIOS '45 / UNI A1 - Juventa A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 16/3 15:15WK28723DOS-WK A1 - Rigtersbleek / Cottus A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 16/3 15:15WK28711TOP A1 - AKC A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
za 16/3 11:00BK45035KIOS '45 / UNI A3 - HHV A1Möllincksslag in BergentheimArjan Potgieterhistorieroute
za 16/3 14:00BK45022TOP A2 - Avereest A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 14:10BK48441Juventa A2 - EKC 2000 A1De Beek in Hardenberghistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
za 16/3 12:00BK42820Blauw Zwart B1 - KIOS '45 / UNI B1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 16/3 13:00BK41438Achilles B1 - Rigtersbleek / Cottus B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 16/3 15:25BK42601Juventa B3 - SDO B1De Beek in Hardenberghistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (zaal)
za 16/3 11:00BK38655Zwart Wit C2 - Amicitia C3De Reiger in Deldenhistorieroute
za 16/3 11:15BK40327Ons Clubje C1 - NKC '51 C2De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 16/3 13:00BK48365TOP C1 - Rigtersbleek / Cottus C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013 (zaal)
za 16/3 10:00BK35646Zwart Wit D2 - Rigtersbleek / Cottus D1De Reiger in Deldenhistorieroute
za 16/3 13:30BK35582NKC '51 D1 - TOP D2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
za 16/3 12:00BK36826Achilles D1 - NKC '51 D3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 16/3 12:45BK35573Centrum D1 - KIOS '45 / UNI D1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 16/3 13:05BK35628Juventa D3 - TOP D1De Beek in Hardenberghistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
E-pupillen poule 018 (zaal)
za 16/3 11:00BK30836Juventa E1 - HKC E1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 16/3 11:30BK30756NKC '51 E1 - DOS-WK E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 16/3 12:00BK33783TOP E1 - Blauw Zwart E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
F-pupillen poule 017 (zaal)
za 16/3 10:35BK27266Centrum F1 - Amicitia F1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 16/3 11:30BK50569NKC '51 F1 - Olympia '22 F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
F-pupillen poule 065 (zaal)
za 16/3 09:00BK28301Amicitia F2 - KIOS '45 F1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 16/3 11:00BK50583Juventa F2 - Olympia '22 F2De Beek in Hardenberghistorieroute
za 16/3 12:00BK48378TOP F2 - NKC '51 F2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
 
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 23/3 18:50WK20249Rood-Wit 1 - Elburg 1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 23/3 19:50WK21220DTG 1 - Rheko 1De Trime in Balkhistorieroute
za 23/3 20:00WK21329Emmeloord 1 - TOP 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 23/3 20:05WK21112Udiros 1 - HHV 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 23/3 17:30WK24002Rood-Wit 2 - Elburg 2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 23/3 18:20WK24805ASVD | PV Systems 3 - TOP 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 23/3 18:30WK24831DTG 2 - Rheko 2De Trime in Balkhistorieroute
za 23/3 21:20WK24584Udiros 2 - HHV 2MFA in Oldeberkoophistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
za 23/3 13:00BK45248TOP 3 - Oranje Zwart 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/3 14:10BK46943NKC '51 5 - Devinco 5Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 23/3 15:30BK46467Sparta 5 - KIOS '45 3Windesheim in Zwollehistorieroute
A-junioren 2e klasse C (zaal)
za 23/3 10:50WK28516AKC A1 - HKC A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 23/3 15:05WK28962Juventa A1 - DOS-WK A1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 23/3 16:15WK28834Rigtersbleek / Cottus A1 - KIOS '45 / UNI A1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
za 23/3 16:35WK28947Amicitia A1 - TOP A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
za 23/3 13:15BK48442Avereest A1 - Juventa A2Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
za 23/3 14:20BK44138EKC 2000 A1 - TOP A2Bargeres in EmmenBart Roothistorieroute
za 23/3 16:00BK44436HHV A1 - Elko A1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
za 23/3 12:00BK40680TOP B1 - Juventa B3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/3 14:05BK41812Rigtersbleek / Cottus B1 - Blauw Zwart B1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 23/3 14:30BK42290KIOS '45 / UNI B1 - Achilles B1Möllincksslag in BergentheimEmar de Vrieshistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (zaal)
za 23/3 11:00BK48366NKC '51 C2 - TOP C1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 23/3 12:00BK39170Rigtersbleek / Cottus C2 - Ons Clubje C1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 23/3 13:05BK39665Juventa C3 - Zwart Wit C2De Beek in Hardenberghistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013 (zaal)
za 23/3 10:00BK36688SDO D1 - NKC '51 D1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 23/3 10:25BK36761Blauw Zwart D1 - Zwart Wit D2De Zomp in Enterhistorieroute
za 23/3 11:00BK36150Rigtersbleek / Cottus D1 - Amicitia D2Diekmanhal in Enschedehistorieroute

Antilopen Banner
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
za 23/3 10:00BK36744NKC '51 D3 - Juventa D3Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 23/3 12:10BK36697EKC 2000 D1 - Centrum D1Bargeres in EmmenElroy Polhistorieroute
za 23/3 12:10BK34672KIOS '45 / UNI D1 - Achilles D1Möllincksslag in BergentheimHerna Nijeboerhistorieroute
E-pupillen poule 018 (zaal)
za 23/3 09:15BK32717Blauw Zwart E1 - Juventa E1De Zomp in Enterhistorieroute
za 23/3 10:00BK32259Amicitia E1 - DOS-WK E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 23/3 11:15BK31687HKC E1 - TOP E1OSG in Hengelohistorieroute
F-pupillen poule 017 (zaal)
za 23/3 11:00BK28248Juventa F1 - NKC '51 F1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 23/3 12:00BK27983Achilles F1 - TOP F1Sluiskade in Almelohistorieroute
F-pupillen poule 065 (zaal)
za 23/3 09:00BK27758NKC '51 F2 - Juventa F2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 23/3 09:00BK50581Amicitia F2 - Olympia '22 F2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 23/3 11:00BK48379KIOS '45 F1 - TOP F2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
 
A-junioren 2e klasse C (zaal)
di 26/3 20:15WK28858KIOS '45 / UNI A1 - AKC A1Möllincksslag in BergentheimLeo Wiltvankhistorieroute
KNKV 2e klasse C (zaal)
za 30/3 17:40WK20150TOP 1 - Udiros 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 18:40WK20461HHV 1 - Emmeloord 1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 30/3 19:00WK21766Rheko 1 - Rood-Wit 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 20:50WK21320Elburg 1 - DTG 1‘t Huiken in Elburghistorieroute
KNKV Reserve 3e klasse F (zaal)
za 30/3 16:25WK24878TOP 2 - Udiros 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 17:20WK24517HHV 2 - ASVD | PV Systems 3De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 30/3 17:45WK24014Rheko 2 - Rood-Wit 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 30/3 19:35WK24856Elburg 2 - DTG 2‘t Huiken in Elburghistorieroute
Breedtekorfbal Senioren poule 055 (zaal)
za 30/3 13:40BK46319KIOS '45 3 - Juventa 5Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 30/3 17:45BK45294Devinco 5 - TOP 3De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/3 19:45BK46990Oranje Zwart 5 - NKC '51 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
A-junioren 2e klasse C (zaal)
za 30/3 12:15WK28977HKC A1 - Juventa A1OSG in Hengelohistorieroute
za 30/3 15:00WK28797KIOS '45 / UNI A1 - Amicitia A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 30/3 15:15WK28985TOP A1 - Rigtersbleek / Cottus A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 16:15WK28531DOS-WK A1 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
Breedtekorfbal Junioren poule 045 (zaal)
za 30/3 11:00BK45032KIOS '45 / UNI A3 - EKC 2000 A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 30/3 13:05BK48443Juventa A2 - HHV A1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 30/3 15:15BK44142Elko A1 - Avereest A1De Brug in Elimhistorieroute
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 030 (zaal)
za 30/3 13:00BK40730Achilles B1 - TOP B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 13:10BK41660Blauw Zwart B1 - SDO B1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 30/3 16:30BK42337Juventa B3 - KIOS '45 / UNI B1De Beek in Hardenberghistorieroute
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 050 (zaal)
za 30/3 12:00BK39835Zwart Wit C2 - Rigtersbleek / Cottus C2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 30/3 12:25BK39001Ons Clubje C1 - Juventa C3De Brug in Glanerbrughistorieroute
za 30/3 14:15BK48367TOP C1 - Amicitia C3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 013 (zaal)
za 30/3 10:00BK34740Zwart Wit D2 - TOP D2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 30/3 12:30BK36878NKC '51 D1 - Rigtersbleek / Cottus D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
Breedtekorfbal D-pupillen poule 056 (zaal)
za 30/3 10:05BK35849Centrum D1 - NKC '51 D3MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 30/3 12:00BK36646Achilles D1 - TOP D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 12:00BK34722Juventa D3 - KIOS '45 / UNI D1De Beek in Hardenberghistorieroute
E-pupillen poule 018 (zaal)
za 30/3 10:30BK32882NKC '51 E1 - HKC E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 30/3 11:00BK29378Juventa E1 - DOS-WK E1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 30/3 13:15BK31425TOP E1 - Amicitia E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
F-pupillen poule 017 (zaal)
za 30/3 09:00BK50571Centrum F1 - Olympia '22 F1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 30/3 10:30BK26560NKC '51 F1 - Amicitia F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 30/3 13:15BK28782TOP F1 - Juventa F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
F-pupillen poule 065 (zaal)
za 30/3 09:00BK28334AKC F1 - NKC '51 F2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 11:00BK28751Juventa F2 - KIOS '45 F1De Beek in Hardenberghistorieroute