Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de poule van het team SCO D1

24 wedstrijden geselecteerd

week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 23/12 12:00BK29301DOS '46 D2 - SCO D1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 6/1 11:55BK27233SIOS D1 - Forward / De Hoeve D3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 14:00BK27170Lintjo D1 - SCO D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 6/1 14:00BK28251DOS '46 D2 - Rood-Wit D2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 13/1 11:05BK29483SCO D1 - Rood-Wit D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 12:30BK28383Sparta D1 - SIOS D1Windesheim in Zwollehistorieroute
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 20/1 13:10BK26311SIOS D1 - DOS '46 D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 20/1 14:00BK26805Lintjo D1 - Sparta D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 20/1 14:00BK28409Rood-Wit D2 - Forward / De Hoeve D3Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 27/1 10:00BK27618Forward / De Hoeve D3 - Sparta D1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 27/1 15:15BK27847SIOS D1 - Lintjo D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 3/2 10:30BK27727Lintjo D1 - Rood-Wit D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 3/2 12:00BK26869Sparta D1 - DOS '46 D2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 3/2 15:30BK28988SCO D1 - Forward / De Hoeve D3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute

Analyze Team
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 10/2 11:30BK27406SCO D1 - SIOS D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 11:55BK27298Forward / De Hoeve D3 - Lintjo D1De Duker in Noordwoldehistorieroute
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/2 11:00BK28561DOS '46 D2 - Forward / De Hoeve D3De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 17/2 13:00BK28626Sparta D1 - SCO D1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 17/2 15:30BK27967SIOS D1 - Rood-Wit D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 24/2 13:00BK29332Rood-Wit D2 - Sparta D1Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute
za 24/2 13:45BK28316DOS '46 D2 - Lintjo D1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 10/3 10:00BK26430SCO D1 - Lintjo D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 11:55BK28699Forward / De Hoeve D3 - SIOS D1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 10/3 14:00BK27750Rood-Wit D2 - DOS '46 D2Erica Terpstrahal in Wezephistorieroute