Wedstrijdprogramma voor de vereniging KVZ in Zutphen

98 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
wo 26/2 21:00BK38410Duko MW1 - KVZ MW1De Panoven in Giesbeekhistorieroute
za 29/2 16:20WK12707De Parabool 2 - KVZ 2Beyum in GroningenJohan van Dijkhistorieroute
za 29/2 15:30WK17181NKC '51 A1 - KVZ A1Het Ravijn in NijverdalS. Roemershistorieroute
za 29/2 16:00WK16985Juventa A2 - KVZ A2De Beek in Hardenberghistorieroute
za 29/2 15:00BK17727KVZ A3 - Devinco A3Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 14:00BK19934KVZ B3 - Olympus '58 B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 12:00BK21243Blauw Zwart C2 - KVZ C3De Zomp in Enterhistorieroute
za 29/2 13:00BK22303KVZ C2 - Olympus '58 C1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 12:00BK23379KVZ C4 - Atalante / Apeldoorn C3Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 10:00BK25223KVZ D2 - Rivalen D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 10:15BK25219DVO / Accountor D3 - KVZ D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 29/2 10:00BK29577KVZ E1 - Olympia '22 E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 11:00BK39269KVZ E2 - Zwaluwen E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 11:00BK37174KVZ E4 - Olympus '58 E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 29/2 10:00BK35719KVZ F2 - Ons Clubje F1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
do 5/3 21:00BK38649KVZ MW1 - Oost-Arnhem MW1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 17:30WK12120KVZ 1 - Duko 1Hanzehal in ZutphenAndre Mosterdijkhistorieroute
za 7/3 16:00WK15634KVZ 2 - Nic. 3Hanzehal in ZutphenJ. Laarhuishistorieroute
za 7/3 15:00WK15612KVZ 4 - Duko 2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 13:40WK20700KVZ 3 - Koveni 2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 13:30BK16675Olympia '22 3 - KVZ 5‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 7/3 14:40WK17748KVZ A1 - Sparta A1Hanzehal in ZutphenHJ. Korfhistorieroute
za 7/3 12:15WK17774KVZ A2 - Devinco A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 13:30WK19368KVZ B1 - Rheko / SIOS '61 B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 13:00BK20476Oost-Arnhem B2 - KVZ B2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 7/3 13:05BK21086Rivalen B1 - KVZ B3Beumerskamp in Doesburghistorieroute
za 7/3 12:20WK19830KVZ C1 - SKF C2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 11:30BK21541Olympia '22 C1 - KVZ C3‘t Timpke in Borculohistorieroute
za 7/3 10:00BK22227Zwaluwen C3 - KVZ C4Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 7/3 11:00BK25155EKCA / CIBOD D1 - KVZ D2Elderveld in Arnhemhistorieroute
za 7/3 11:10BK26451KVZ D3 - SEV D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 11:00BK27038KVZ D1 - DKOD D2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 10:00BK32317KVZ E5 - Devinco E2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 10:00BK29506KVZ E3 - SEV E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 09:00BK29525Zwaluwen E1 - KVZ E1Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 7/3 10:00BK39268Oost-Arnhem E1 - KVZ E2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
do 12/3 18:00BK23234Atalante / Apeldoorn C3 - KVZ C4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
vr 13/3 19:30BK20730DVO / Accountor B5 - KVZ B3DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 17:15WK11367Kesteren 1 - KVZ 1De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 14/3 18:10WK14223De Wâlden 2 - KVZ 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 14/3 12:30WK14214DVO / Accountor 7 - KVZ 4DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 14/3 13:10BK15653Regio '72 5 - KVZ 5De Wieken in Vaassenhistorieroute
za 14/3 16:50WK17213DOS Kampen / Veltman A1 - KVZ A1De Reeve in Kampenhistorieroute
za 14/3 13:05WK19244Devinco B1 - KVZ B1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 14/3 14:10WK19653Wageningen C1 - KVZ C1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 09:15BK23351DLKV C1 - KVZ C2De Muizenberg in Didamhistorieroute
za 14/3 10:00BK25280Oost-Arnhem D2 - KVZ D3Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 14/3 10:00BK30338Rigtersbleek / Cottus E1 - KVZ E5Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 14/3 09:30BK33790Apeldoorn F1 - KVZ F1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
do 19/3 21:00BK38589KVZ MW1 - Duko MW1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 17:45WK12333Keizer Karel 1 - KVZ 1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 21/3 17:15WK16049Unitas / Perspectief 3 - KVZ 2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 21/3 19:50WK18301Wageningen 7 - KVZ 4Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 14:35WK15987Reehorst '45 2 - KVZ 3‘t Riet in Edehistorieroute
za 21/3 16:50BK14974KVZ 5 - SIOS '61 1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 10:00BK36187KVZ G1 - Devinco G1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 15:35WK17652KVZ A1 - SIOS A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 13:00WK20537Oost-Arnhem A2 - KVZ A2Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 21/3 14:20BK18687KVZ A3 - SEV A2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 13:00WK19407Sparta B1 - KVZ B1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 21/3 13:15BK20014KVZ B2 - Wiko / Aladna B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 12:10BK20011KVZ B3 - EKCA / CIBOD B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 13:05WK19802Juventa C1 - KVZ C1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 21/3 14:00BK22401Achilles C1 - KVZ C3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 12:10BK22372KVZ C4 - Duko C1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 11:05BK25341KVZ D2 - Wesstar D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 14:00BK26823Keizer Karel D1 - KVZ D3Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 21/3 13:00BK26742Arena D1 - KVZ D1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 21/3 10:00BK31959KVZ E5 - Olympia '22 E3Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 10:00BK28401KVZ E3 - Duko E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 09:30BK39270Apeldoorn E1 - KVZ E2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 21/3 11:05BK35576KVZ E1 - Rheko E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 11:05BK37177KVZ E4 - Regio '72 E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 21/3 13:00BK35722Achilles F1 - KVZ F2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 21/3 11:00BK35056EKCA / CIBOD F1 - KVZ F1De Laar West in Arnhemhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
di 24/3 21:00BK38204Olympus '58 MW1 - KVZ MW1Metzo in Doetinchemhistorieroute
vr 27/3 18:00BK20809SKF B5 - KVZ B3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 28/3 17:30WK11518KVZ 1 - Reehorst '45 1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 16:00WK14530KVZ 2 - ROG 2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 15:00WK14508KVZ 4 - Oost-Arnhem 5Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 14:40WK12892KVZ 3 - Keizer Karel 2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 17:55WK17136Amicitia A1 - KVZ A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 28/3 13:30WK16587KVZ A2 - Zwart Wit A1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 13:30WK19265KVZ B1 - DOS-WK B1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 12:25BK20146Mélynas / Domatrac B1 - KVZ B2De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
za 28/3 13:10BK20485Olympus '58 B1 - KVZ B3De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 28/3 12:20WK19542KVZ C1 - Apeldoorn C1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 12:15BK23909KVZ C3 - EKC Nääs C2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 13:00BK22563Wesstar C1 - KVZ C2De Pals in Westervoorthistorieroute
za 28/3 11:00BK22460Oost-Arnhem C2 - KVZ C4Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 28/3 10:45BK25438Apeldoorn D2 - KVZ D2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 11:10BK25516KVZ D3 - Devinco D3Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 11:10BK24135KVZ D1 - Oost-Arnhem D1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 09:30BK32560Wiko E1 - KVZ E3Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
za 28/3 10:00BK39271KVZ E2 - KVZ E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 10:00BK39285Devinco E1 - KVZ E4De Scheg in Deventerhistorieroute
za 28/3 10:00BK35734KVZ F2 - NKC '51 F2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 28/3 10:00BK35601KVZ F1 - Oost-Arnhem F1Hanzehal in Zutphenhistorieroute