Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging WWSV in Wijdewormer

39 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 18 januari 2022 t/m maandag 24 januari 2022
za 22/1 15:30BK28875WWSV A1 - ZKC '31 A2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 22/1 14:30BK24700WWSV C1 - Apollo C1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 22/1 10:00BK19899Vido D2 - WWSV D1Zuiderzeehal in Wieringerwerfhistorieroute
zo 23/1 13:20BK11084WWSV 2 - OKV 5MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 4 : van dinsdag 25 januari 2022 t/m maandag 31 januari 2022
za 29/1 14:50BK29304HBC A1 - WWSV A1De Waterakkers in Heemskerkhistorieroute
za 29/1 10:50BK19906WWSV D1 - Kleine Sluis D1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 30/1 12:00BK11023KZ | Thermo4U 7 - WWSV 1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 30/1 10:30BK11103Apollo 4 - WWSV 2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
week 5 : van dinsdag 1 februari 2022 t/m maandag 7 februari 2022
za 5/2 16:10BK28146Vlug & Vaardig A1 - WWSV A1De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 5/2 10:00BK23737Sporting West C1 - WWSV C1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
za 5/2 13:15BK19784ZKV D1 - WWSV D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 6/2 12:20BK11017WWSV 1 - KZ Danaiden 8MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 6/2 11:00BK11097WWSV 2 - Purmer 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 6 : van dinsdag 8 februari 2022 t/m maandag 14 februari 2022
za 12/2 15:50BK23841WWSV C1 - Rohda C1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 12/2 14:50BK19978WWSV D1 - Celeritas D1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 13/2 15:00BK11005Furore 4 - WWSV 1Het Trias in Krommeniehistorieroute
zo 13/2 14:30BK11087Groen Geel | IJskoud de Beste 9 - WWSV 2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 8 : van dinsdag 22 februari 2022 t/m maandag 28 februari 2022
zo 27/2 13:00BK11089Stormvogels 3 - WWSV 2De Zien in Uitgeesthistorieroute
week 9 : van dinsdag 1 maart 2022 t/m maandag 7 maart 2022
za 5/3 14:00BK28270Celeritas A2 - WWSV A1Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
za 5/3 16:00BK23856Furore C1 - WWSV C1Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 5/3 12:00BK33105WWSV D1 - Celeritas D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 6/3 11:45BK10991DKV Victoria 2 - WWSV 1Diemen in Diemenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 10 : van dinsdag 8 maart 2022 t/m maandag 14 maart 2022
za 12/3 15:00BK29385WWSV A1 - Badhoevedorp A1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 12/3 15:30BK24594Swift C1 - WWSV C1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 12/3 11:00BK34941Kleine Sluis D2 - WWSV D1Veerburg in Anna Paulownahistorieroute
zo 13/3 14:20BK11026WWSV 1 - ZKV 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 13/3 13:00BK11106WWSV 2 - KZ | Thermo4U 8MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 11 : van dinsdag 15 maart 2022 t/m maandag 21 maart 2022
za 19/3 17:40BK27997WWSV A1 - Sporting West A2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 19/3 15:50BK23949DKV / Aurora C1 - WWSV C1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 19/3 11:50BK19854DTS D1 - WWSV D1De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
zo 20/3 13:00BK11008Groen Geel | IJskoud de Beste 7 - WWSV 1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
week 12 : van dinsdag 22 maart 2022 t/m maandag 28 maart 2022
za 26/3 14:55BK29246ZKC '31 A2 - WWSV A1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 26/3 12:30BK25147Apollo C1 - WWSV C1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 26/3 10:00BK19961WWSV D1 - Vido D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 27/3 13:30BK11110OKV 5 - WWSV 2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
week 13 : van dinsdag 29 maart 2022 t/m maandag 4 april 2022
za 2/4 14:50BK27657WWSV A1 - HBC A1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 2/4 13:00BK19837Kleine Sluis D1 - WWSV D1Veerburg in Anna Paulownahistorieroute
zo 3/4 12:20BK11012WWSV 1 - KZ | Thermo4U 7MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 3/4 11:00BK11091WWSV 2 - Apollo 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute