Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging WWSV in Wijdewormer

28 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 15:20BK20153Swift B2 - WWSV B1Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
za 29/2 12:00BK25649ZKC '31 D1 - WWSV D1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 29/2 10:30BK27457WWSV D2 - Sporting Trigon D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 29/2 09:00BK34075KZ / Thermo4U F1 - WWSV F1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 1/3 16:25BK13188Celeritas 1 - WWSV 1Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
zo 1/3 11:00BK13181OKV 5 - WWSV 2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 11:00BK21040WWSV B1 - Blauw-Wit B2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 7/3 12:05BK26949WWSV D1 - KZ / Thermo4U D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 7/3 10:00BK35209WWSV F1 - Oranje Nassau F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 8/3 12:20BK13961WWSV 1 - DOC 2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 8/3 11:05BK13955WWSV 2 - Stormvogels 3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 16:00BK20204ZKC '31 B2 - WWSV B1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 14/3 14:00BK25685Apollo D1 - WWSV D1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 14/3 10:00BK27360Madjoe D4 - WWSV D2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 14/3 09:00BK34109Groen Geel / IJskoud de Beste F1 - WWSV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 15/3 11:00BK39829BEP 6 - WWSV 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 15/3 11:20BK13605Purmer 5 - WWSV 2De Vaart in Purmerendhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 11:00BK20882WWSV B1 - Sporting West B1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 21/3 12:00BK35374WWSV D1 - Sporting West D1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 21/3 10:00BK27496WWSV D2 - ZKV D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 22/3 13:10BK14062Sporting West 6 - WWSV 1Inloophal in Amsterdamhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 11:00BK20088KVA B2 - WWSV B1Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 28/3 13:00BK25510Ados D1 - WWSV D1Ados-hal in Hoornhistorieroute
za 28/3 10:00BK27344Helios D1 - WWSV D2De Enterij in Limmenhistorieroute
za 28/3 11:10BK33966Aurora F1 - WWSV F1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
zo 29/3 13:20BK13688WWSV 1 - KZ / Thermo4U 11MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 29/3 12:05BK13679WWSV 2 - Oosterkwartier 3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute

Team TV
week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
za 4/4 10:00BK35164WWSV F1 - EKVA F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute