Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging WWSV in Wijdewormer

53 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
zo 20/1 17:00WK19930HBC 1 - WWSV 1De Waterakkers in HeemskerkT. op 't Endehistorieroute
zo 20/1 12:00BK23728Apollo 4 - WWSV 2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 10:30BK39444WWSV C1 - Furore C3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 26/1 11:35BK36400WWSV D1 - ZKC '31 D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 26/1 09:30BK34262WWSV D2 - DSO D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 26/1 09:30BK33185WWSV E1 - BEP E1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 26/1 09:30BK27982WWSV F1 - Groen Geel F3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 27/1 13:45WK20001WWSV 1 - Oosterkwartier 1MFSA de Beuk in PurmerendJan Nierkeshistorieroute
zo 27/1 12:25BK24261WWSV 2 - Oosterkwartier 3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 17:35WK20000WWSV 1 - DTS 1MFSA de Beuk in PurmerendMelvin van Kempenhistorieroute
za 2/2 15:25BK48212WWSV D1 - Furore D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 2/2 16:30BK34272WWSV D2 - Stormvogels D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 2/2 16:30BK32384WWSV E1 - KZ / Thermo4U E4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 3/2 12:25BK24281WWSV 2 - KZ / Thermo4U 8MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 14:45BK34624Groen Geel D4 - WWSV D1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 9/2 10:00BK26480KZ / Thermo4U F2 - WWSV F1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 10/2 15:45WK20948Aurora 1 - WWSV 1Kennemer Sportcentrum in HaarlemS. Sourenhistorieroute
zo 10/2 16:20BK23601ZKV 5 - WWSV 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 09:00BK31229DSO E1 - WWSV E1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 11:00BK40302WWSV C1 - Purmer C1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 2/3 12:05BK37391WWSV D1 - Sporting West D3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 2/3 13:45BK34008SDO D2 - WWSV D2De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 2/3 10:00BK28734WWSV F1 - Purmer F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 3/3 11:15WK20002WWSV 1 - Purmer 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 3/3 10:00BK24603WWSV 2 - Purmer 5MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 17:30WK21131DKV 1 - WWSV 1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 9/3 16:00BK38261Apollo C3 - WWSV C1Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 9/3 10:45BK35145OKV D2 - WWSV D1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 9/3 10:00BK34077Sporting West D2 - WWSV D2Inloophal in AmsterdamNando Wassenaarhistorieroute
za 9/3 09:30BK30041WWSV E1 - Groen Geel E5MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 9/3 09:45BK26896OKV F2 - WWSV F1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
zo 10/3 10:05BK23804Hilversum 1 - WWSV 2De Lieberg in Hilversumhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 11:00BK40096Zaandam Zuid C1 - WWSV C1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
za 16/3 14:10BK37175AW.DTV D1 - WWSV D1Zeeburgereiland in Amsterdamhistorieroute
za 16/3 12:00BK50717WWSV D2 - Stormvogels D3MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 16/3 11:00BK33797OKV E2 - WWSV E1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 16/3 09:00BK28565Groen Geel F4 - WWSV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 17/3 17:00WK20004Zaandam Zuid 1 - WWSV 1Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
zo 17/3 14:30BK24529Zaandam Zuid 3 - WWSV 2Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 11:30BK39697WWSV C1 - HBC C1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 23/3 12:35BK36684WWSV D1 - Blauw-Wit D2MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 23/3 10:30BK34301WWSV D2 - Kleine Sluis D1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 23/3 10:30BK32741WWSV E1 - Groen Geel E4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 23/3 09:30BK28225WWSV F1 - ZKV F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 24/3 13:45WK19996WWSV 1 - HBC 1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 24/3 12:30BK24362WWSV 2 - Apollo 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 11:00BK38987Furore C3 - WWSV C1Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 30/3 12:00BK35988ZKC '31 D2 - WWSV D1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 30/3 10:00BK34199DSO D2 - WWSV D2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 30/3 11:00BK32797BEP E1 - WWSV E1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
za 30/3 10:00BK27597Groen Geel F3 - WWSV F1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 31/3 15:45WK21562Oosterkwartier 1 - WWSV 1De Spaarne in Haarlemhistorieroute
zo 31/3 13:15BK24105Oosterkwartier 3 - WWSV 2De Spaarne in Haarlemhistorieroute