Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wez Handich in Rottevalle

38 wedstrijden geselecteerd

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
wo 25/4 20:00BK53736NQL MW1 - Wez Handich / Dow MW1De Swellen in Burdaardhistorieroute
za 28/4 17:00WK8980Harich 3 - Dow / Wez Handich 3Harich in Harichhistorieroute
za 28/4 10:30BK43967Dow / Wez Handich A1 - Quick '21 A1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
wo 9/5 20:00BK53900Pallas '08 MW1 - Wez Handich / Dow MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 12/5 11:00WK8984De Hoeve 3 - Dow / Wez Handich 3Sportcomplex in De Hoevehistorieroute
za 12/5 12:15BK49903Quick '21 A1 - Dow / Wez Handich A1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 10:30BK43540Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2 - Wez Handich D1sportveld in Akkrumhistorieroute
za 12/5 10:00BK50328De Pein F1 - Wez Handich F1Douwe-Kamp in Opeindehistorieroute
zo 13/5 14:30WK5495Refleks 1 - Wez Handich / Dow 1Prinses Irene in RijswijkD. van der Meulenhistorieroute
zo 13/5 11:30WK9126ZKC '19 3 - Wez Handich / Dow 2Woltingeslag in ZuidwoldeJ. Huisingahistorieroute
zo 13/5 13:00WK5003De Pein 2 - Dow / Wez Handich 4Douwe-Kamp in Opeindehistorieroute
zo 13/5 13:00BK48178Club Brothers 3 - Wez Handich / Dow 6Vinkhuizen in Groningenhistorieroute
zo 13/5 11:00BK40940Wez Warber en Fluch 1 - Dow / Wez Handich 5Sportcomplex in Hempenshistorieroute
zo 13/5 11:30BK42880Club Brothers 5 - Wez Handich / Dow 7Vinkhuizen in Groningenhistorieroute
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
do 17/5 20:00BK53618Wez Handich / Dow MW1 - Pallas '08 MW1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
do 24/5 20:00BK53951Wez Handich / Dow MW1 - Boelenslaan / It Fean MW1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 26/5 15:30WK718Dow / Wez Handich 3 - SCO 4It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 26/5 14:00BK43743Dow / Wez Handich A1 - De Wâlden A3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 26/5 11:00BK51881It Fean / Boelenslaan C2 - Wez Handich C1De Ketting in Surhuisterveenhistorieroute
za 26/5 14:15BK49005WWC D1 - Wez Handich D1Wiuwert in Wieuwerdhistorieroute
za 26/5 10:30BK52632LDODK / Rinsma Fashion F1 - Wez Handich F1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
zo 27/5 14:30WK5601Wez Handich / Dow 1 - Synergo 1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 27/5 13:00WK8688Wez Handich / Dow 2 - Rodenburg 3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 27/5 12:30WK9042Dow / Wez Handich 4 - Korwi 2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 27/5 11:30BK51010Goorecht 1 - Wez Handich / Dow 6De Kalkwijck in Hoogezandhistorieroute
zo 27/5 11:00BK42158Dow / Wez Handich 5 - LDODK / Rinsma Fashion 5De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 27/5 11:00BK46310VKC / Oerterp 4 - Wez Handich / Dow 7De Ynrin in Siegerswoudehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
za 2/6 11:00WK8982Ritola 4 - Dow / Wez Handich 3De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 2/6 14:00BK48217WIK '34 A1 - Dow / Wez Handich A1Sportcomplex in Damwoudehistorieroute
za 2/6 11:30BK46333Wez Handich C1 - De Lauwers C1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 2/6 10:30BK45034Wez Handich D1 - Heerenveen D3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 2/6 09:30BK47251Wez Handich F1 - Oerterp / VKC F1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 3/6 14:30WK5492Apollo 1 - Wez Handich / Dow 1De Vork in Heerhugowaardhistorieroute
zo 3/6 13:00WK9130Olympia 2 - Wez Handich / Dow 2Sportcomplex in Twijzelhistorieroute
zo 3/6 13:00WK5005Dio 2 - Dow / Wez Handich 4Oostenburg in Oosterwoldehistorieroute
zo 3/6 12:30BK52525Wez Handich / Dow 6 - Noordenveld 5It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 3/6 11:30BK41552De Pein 3 - Dow / Wez Handich 5Douwe-Kamp in Opeindehistorieroute
zo 3/6 11:00BK50704Wez Handich / Dow 7 - Wees Kwiek 2It Hagehiem in Rottevallehistorieroute