Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wez Handich in Rottevalle

55 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
di 25/9 19:30WK19255Dow / Wez Handich 4 - WSS 2De Burgerkamp in OostermeerW. Jongbloed-Spijkstrahistorieroute
wo 26/9 20:00B27692Wez Handich / Dow 1 - Ritola 1It Hagehiem in RottevalleM. van Veenhistorieroute
do 27/9 20:40BK12951LDODK / Rinsma Fashion MW1 - Wez Handich / Dow MW1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 29/9 14:00WK19351Oerterp / VKC 2 - Dow / Wez Handich 3Griene Leane in UreterpLammert Kiershistorieroute
za 29/9 12:15BK14031Dow / Wez Handich A1 - De Granaet A2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 29/9 11:00BK15248Dow / Wez Handich B1 - Invicta / Frigro B1De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 29/9 12:30BK15071Wez Handich / Dow B2 - De Pein B1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 29/9 11:30BK16551Wez Handich C1 - Joure C1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 29/9 10:30BK20252Wez Handich E1 - Quick '21 E1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 29/9 10:30BK20232Wez Handich E2 - Harich E3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 29/9 09:30BK22038Wez Handich F1 - Nic. / Alfa-college F1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 30/9 14:30WK18183Kinea 1 - Wez Handich / Dow 1Sportcomplex in De KnipeE.S. vd Lindehistorieroute
zo 30/9 14:30WK19258Club Brothers 2 - Dow / Wez Handich 4Vinkhuizen in Groningenhistorieroute
zo 30/9 11:15WK19306OWK 3 - Wez Handich / Dow 2De Gaveborg in Oostwoldhistorieroute
zo 30/9 13:00BK24912Club Brothers 3 - Wez Handich / Dow 6Vinkhuizen in Groningenhistorieroute
zo 30/9 10:00BK11829Kinea 4 - Wez Handich / Dow 7Sportcomplex in De Knipehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
di 2/10 19:30BK13687Dow / Wez Handich A1 - DWA / Argo A2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
do 4/10 20:00BK13054Wez Handich / Dow MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 6/10 15:30WK19004Wez Handich / Dow 1 - Noordenveld 1It Hagehiem in RottevalleE.T. Talstrahistorieroute
za 6/10 14:10WK19271Dow / Wez Handich 4 - Juventa 2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 6/10 15:30WK19381Dow / Wez Handich 3 - DTG 2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 6/10 13:00BK13446De Wâlden A3 - Dow / Wez Handich A1Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute
za 6/10 11:00BK15452Dow / Wez Handich B1 - Oerterp / VKC B1De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 6/10 14:15BK15373OKO / Bies B3 - Wez Handich / Dow B2De Olde Wierden in Opendehistorieroute
za 6/10 10:30BK16787Wez Handich C1 - Drachten / van der Wiel C2It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 6/10 10:00BK20751Drachten / van der Wiel E3 - Wez Handich E1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
za 6/10 09:00BK20761De Wâlden E2 - Wez Handich E2Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute
za 6/10 09:30BK22230Wez Handich F1 - Vlug & Vaardig F1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 7/10 13:00WK19307Wez Handich / Dow 2 - Leeuwarden 2It Hagehiem in RottevalleF. Weeninghistorieroute
zo 7/10 14:00BK24913NKC 2 - Wez Handich / Dow 6Dorpshuis De Weme in Noordwijk gnhistorieroute
zo 7/10 11:00BK25108Rodenburg 3 - Dow / Wez Handich 5Rodenburg in Leekhistorieroute
zo 7/10 12:45BK12070Des 2 - Wez Handich / Dow 7Gem. sportterrein in Norghistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
di 9/10 20:00B28091Flamingo's 1 - Wez Handich / Dow 2De Swadde in BuitenpostM. Menkenhistorieroute
do 11/10 19:30BK13158Altijd Kwiek MW2 - Wez Handich / Dow MW1De Jister in De Veenhoophistorieroute
za 13/10 14:00WK19344Flamingo's 3 - Dow / Wez Handich 3De Swadde in BuitenpostE. Boumahistorieroute
za 13/10 10:30BK14313DWA / Argo A2 - Dow / Wez Handich A1Schilligeham in Winsum gnhistorieroute
za 13/10 11:00BK15660Harkema B1 - Dow / Wez Handich B1De Bosk in Harkemahistorieroute
za 13/10 10:30BK15479Wez Handich / Dow B2 - Udiros B2It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 13/10 12:45BK17099Quick '21 C1 - Wez Handich C1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 13/10 09:30BK21032Wez Handich E1 - Boelenslaan E1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 13/10 09:30BK21012Wez Handich E2 - Vlug & Vaardig E1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 13/10 11:00BK22502It Fean F1 - Wez Handich F1De Ketting in Surhuisterveenhistorieroute
zo 14/10 14:30WK18850Wez Handich / Dow 1 - Koru 1It Hagehiem in RottevalleM.K. Meindertsmahistorieroute
zo 14/10 13:00WK19259Dow / Wez Handich 4 - OKO / Bies 3De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 14/10 13:00WK19308Wez Handich / Dow 2 - WSS 3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 14/10 11:30BK24919Wez Handich / Dow 6 - Noordenveld 4It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 14/10 11:30BK25109Dow / Wez Handich 5 - Wez Warber en Fluch 1De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 14/10 10:00BK12425Wez Handich / Dow 7 - De Pein 3It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
do 18/10 20:00BK13230Wez Handich / Dow MW1 - It Fean / Boelenslaan MW2It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 20/10 15:30WK19345Dow / Wez Handich 3 - De Waterpoort 2De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 21/10 10:30BK25110Wordt Kwiek 1 - Dow / Wez Handich 5Wordt Kwiek Hiem in Jubbegahistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
za 27/10 15:30WK19346Dow / Wez Handich 3 - De Parabool 4De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
zo 28/10 14:30WK17166Wez Handich / Dow 1 - Olympia 1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
zo 28/10 12:35WK19261WSS 2 - Dow / Wez Handich 4M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelahistorieroute
zo 28/10 13:00WK19310Wez Handich / Dow 2 - OKO / Bies 2It Hagehiem in Rottevallehistorieroute