Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Goorecht in Hoogezand

24 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
zo 25/11 13:20BK23997NKC 2 - Goorecht 1De Holten in Marumhistorieroute
zo 25/11 11:10BK24003HHCombi 1 - Goorecht 2Börkerkoel in Westerborkhistorieroute

Antilopen Banner
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
zo 2/12 11:35BK23815Goorecht 1 - Roreko 3Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
zo 2/12 10:25BK23824Goorecht 2 - Wees Kwiek 1Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
zo 9/12 12:15BK24652Vitesse 3 - Goorecht 2Drenthehal in Beilenhistorieroute
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
zo 16/12 11:35BK23565Goorecht 1 - Wez Handich / Dow 6Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
zo 16/12 10:25BK23575Goorecht 2 - Koru 2Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
zo 13/1 11:35BK25884Goorecht 1 - DOS '46 4Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
zo 20/1 12:05BK23740Wez Warber en Fluch 1 - Goorecht 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
zo 20/1 11:55BK23736SIOS 3 - Goorecht 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
zo 27/1 11:35BK24258Goorecht 1 - Lintjo 3Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
zo 27/1 10:25BK24266Goorecht 2 - Lintjo 5Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
zo 3/2 11:35BK24278Goorecht 1 - NKC 2Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
zo 3/2 10:25BK24287Goorecht 2 - HHCombi 1Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
zo 10/2 11:50BK23609Roreko 3 - Goorecht 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 10/2 12:05BK23617Wees Kwiek 1 - Goorecht 2De Holten in Marumhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
zo 3/3 11:35BK24608Goorecht 2 - Vitesse 3Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
zo 10/3 11:10BK23785Wez Handich / Dow 6 - Goorecht 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 10/3 13:10BK23802Koru 2 - Goorecht 2Sporthal in Dwingeloohistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
zo 17/3 13:40BK25891DOS '46 4 - Goorecht 1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
zo 24/3 11:35BK24359Goorecht 1 - Wez Warber en Fluch 1Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute
zo 24/3 10:25BK24369Goorecht 2 - SIOS 3Kalkwijckhal in Hoogezandhistorieroute

Team TV
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
zo 31/3 11:20BK24101Lintjo 3 - Goorecht 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 31/3 10:10BK24109Lintjo 5 - Goorecht 2MFA in Oldeberkoophistorieroute