Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Spannum in Spannum

34 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
wo 24/1 19:30BK39617Spannum MW1 - Sim MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 27/1 13:25WK13914Spannum 1 - Sim 1De Greidhoeke in OosterendE. Boumahistorieroute
za 27/1 15:30BK20059Leonidas / De Hoeve B1 - Spannum B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 27/1 11:00BK24605De Granaet C1 - Spannum C1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 27/1 12:25BK27624Spannum D1 - Heerenveen D2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 27/1 09:15BK34908Spannum E1 - CSL E2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 27/1 09:30BK30193De Wâlden F1 - Spannum F1Gymzaal in Gytsjerkhistorieroute

Korfbal Deals
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
wo 31/1 21:30BK39634Veenwouden / DFS MW1 - Spannum MW1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 3/2 15:15WK13637Zunobri 1 - Spannum 1Quicksilver S in ZuidhornA. Nijhuishistorieroute
za 3/2 11:15BK18688Spannum B1 - Lintjo B1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 3/2 10:00BK27509Emmeloord D1 - Spannum D1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 3/2 11:00BK35826Wez Warber en Fluch E1 - Spannum E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 3/2 09:30BK31497Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1 - Spannum F1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
wo 7/2 19:30BK39654Spannum MW1 - SCO MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 10/2 18:25WK13888Lemmer 1 - Spannum 1De Hege Fonnen in LemmerF. de Leeuwhistorieroute
za 10/2 10:15BK17974Spannum B1 - Emmeloord B1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 10/2 12:05BK24123DWA / Argo C1 - Spannum C1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 10/2 09:15BK27303Spannum D1 - Emmeloord D1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 10/2 10:30BK34283SF Deinum E1 - Spannum E1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 10/2 09:00BK30610It Fean F1 - Spannum F1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
wo 14/2 19:30BK39663Spannum MW1 - De Waterpoort MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 17/2 18:10WK13834Spannum 1 - NQL 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 17/2 17:10BK38375Spannum D1 - Wordt Kwiek D1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 17/2 13:00BK35063Spannum E1 - Heerenveen E4De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 17/2 12:00BK31073Spannum F1 - DTS F1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
za 3/3 11:00BK23516DTL C1 - Spannum C1De Ynset in Holwerdhistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
do 8/3 21:00BK39619LDODK / Rinsma Fashion MW1 - Spannum MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 10/3 17:20WK13739DTS 1 - Spannum 1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 10/3 11:25BK20015Spannum B1 - LDODK / Rinsma Fashion B2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 10/3 10:25BK23764Spannum C1 - DTL C1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 10/3 09:25BK28704Spannum D1 - LDODK / Rinsma Fashion D2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 10/3 09:00BK36203Wordt Kwiek E1 - Spannum E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 10:00BK29520DTS F1 - Spannum F1Gymzaal in Surhuizumhistorieroute

Analyze Team
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
wo 14/3 19:30BK39657Spannum MW1 - Nic. / Alfa-college MW2De Trije in Franekerhistorieroute