Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Quick '21 in Oudega

74 wedstrijden geselecteerd

week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 17:30BK34951It Fean F1 - Quick '21 F1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 1/2 12:00WK11163De Parabool 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1ACLO/Paddepoel in GroningenPH. Treephistorieroute
za 1/2 18:30WK13880Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2De Twine in Grou/ReduzumAF. vd Meerhistorieroute
za 1/2 17:55WK15438Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - Harich 3De Hege Fiif in HurdegarypW. Kootstrahistorieroute
za 1/2 17:15BK16066Noordenveld 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 4De Brinkhof in Norghistorieroute
za 1/2 16:45WK16896Quick '21 / Vlug & Vaardig A1 - Elburg A1De Hege Fiif in HurdegarypJ. Tiemersmahistorieroute
za 1/2 19:00BK17504Wez Handich / Dow A1 - Vlug & Vaardig / Quick '21 A2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 1/2 11:00BK19690Wez Handich / Dow B2 - Quick '21 B1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 1/2 10:30BK30608WWC E2 - Quick '21 E1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 1/2 10:00BK34254Flamingo's F1 - Quick '21 F1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 19:20WK12394Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - Ritola 1De Hege Fiif in HurdegarypH. Jonkershistorieroute
za 8/2 18:00WK16191Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - Ritola 2De Hege Fiif in HurdegarypS. Liefferinghistorieroute
za 8/2 17:05WK16215ROG 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Lewenborg in GroningenL. Kloosterhistorieroute
za 8/2 20:50BK16182Quick '21 / Vlug & Vaardig 4 - Flamingo's 4De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 8/2 16:00WK17493Udiros A1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig A1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 8/2 12:30BK17568Vlug & Vaardig / Quick '21 A2 - Drachten / van der Wiel A2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 8/2 11:30BK19796Quick '21 B1 - VZK / Donkerbroek B1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 8/2 10:30BK23683Quick '21 C1 - DTL C2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 8/2 11:00BK26934It Fean / Boelenslaan D1 - Quick '21 D1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 8/2 11:00BK31319Quick '21 E1 - Drachten / van der Wiel E2MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
za 8/2 10:00BK34647Quick '21 F1 - Des F1MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 12:45BK22616Veenwouden C1 - Quick '21 C1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 13:15BK15955WSS 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 4Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 22/2 13:30BK19556Quick '21 B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 22/2 12:30BK23445Quick '21 C1 - Veenwouden C1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 22/2 11:30BK26259Quick '21 D1 - Flamingo's D1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 22/2 11:00BK32324Flamingo's E3 - Quick '21 E1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 19:25WK11580De Wâlden 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 29/2 20:45WK14638De Wâlden 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 29/2 13:50WK16403Invicta / Frigro 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 29/2 13:45BK15596Quick '21 / Vlug & Vaardig 4 - It Fean / Boelenslaan 3Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 29/2 12:35WK17780Quick '21 / Vlug & Vaardig A1 - Exakwa A1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 29/2 14:45BK17638Udiros A2 - Vlug & Vaardig / Quick '21 A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 29/2 14:20BK22073Drachten / van der Wiel C2 - Quick '21 C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 29/2 13:00BK26592Flamingo's D1 - Quick '21 D1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 29/2 11:00BK29402Quick '21 E1 - Invicta E1MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
za 29/2 10:00BK33626Quick '21 F1 - DTS F1MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 19:00WK12429Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - Juventa 1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 17:40WK16261Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - Sparta 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 20:30WK14127Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - De Parabool 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 17:00BK16659Sparta 3 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 4Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 7/3 13:25WK17531Leonidas A1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig A1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 7/3 14:00BK21096Quick '21 B1 - De Wâlden B2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 7/3 13:00BK23726Quick '21 C1 - Noordenveld C2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 7/3 12:00BK25144Quick '21 D1 - Vlug & Vaardig D1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 7/3 10:00BK35208LDODK / Rinsma Fashion F2 - Quick '21 F1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 19:45WK11637Rigtersbleek / Cottus 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
za 14/3 18:50WK14759Drachten / van der Wiel 4 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 14/3 18:20WK16426Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 14/3 15:40BK15320Quick '21 / Vlug & Vaardig 4 - WSS 4Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 14/3 14:30WK17202Quick '21 / Vlug & Vaardig A1 - ZKC '19 A1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 14/3 12:35BK17720CSL A2 - Vlug & Vaardig / Quick '21 A2It Gryn in Stienshistorieroute
za 14/3 15:00BK19888Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 - Quick '21 B1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 14/3 10:00BK32584Quick '21 E1 - Dow E2MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 19:00WK12284Quick '21 / Vlug & Vaardig 1 - CSL 1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 21/3 17:50WK15990Quick '21 / Vlug & Vaardig 2 - CSL 2De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 21/3 20:30WK16066Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - De Hoeve 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 21/3 18:00BK18701WIK '34 A2 - Vlug & Vaardig / Quick '21 A2Doelstien in Dokkumhistorieroute
za 21/3 14:30BK20895Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1 - Quick '21 B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 21/3 12:30BK23544Quick '21 C1 - Invicta / Frigro C2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 21/3 11:30BK26793Quick '21 D1 - Rodenburg / OWK D2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 21/3 14:00BK33855VZK / Donkerbroek F1 - Quick '21 F1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 18:15WK11528Apeldoorn 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 16:35WK14521Apeldoorn 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 28/3 14:10WK12866Lemmer 2 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 28/3 19:15BK15546Drachten / van der Wiel 5 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 4SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 28/3 13:40WK17152Quick '21 / Vlug & Vaardig A1 - Rood-Wit A1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 28/3 10:30BK16902Vlug & Vaardig / Quick '21 A2 - Noordenveld A2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 28/3 12:40BK19170Quick '21 B1 - Vitesse B1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 28/3 10:30BK22486Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 - Quick '21 C1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
za 28/3 11:00BK24137Harkema D1 - Quick '21 D1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 28/3 11:00BK29945Quick '21 E1 - De Pein E2MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
za 28/3 10:00BK33928Quick '21 F1 - It Fean F1MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
week 14 : van dinsdag 31 maart 2020 t/m maandag 6 april 2020
za 4/4 18:30BK20518Quick '21 B1 - Leeuwarden / Wez Warber en Fluch B1Wetterstins in Burgumhistorieroute