Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Quick '21 in Oudega

41 wedstrijden geselecteerd

week 16 : van dinsdag 17 april 2018 t/m maandag 23 april 2018
ma 23/4 17:30BK49703De Wâlden E1 - Quick '21 E1Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute

Korfbal Deals
week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
za 28/4 15:30WK9810Sparta 1 - Quick '21 1Molenweg in Zevenhuizen gnAR. Dalmolenhistorieroute
za 28/4 17:00WK9039Sparta 2 - Quick '21 2Molenweg in Zevenhuizen gnLars Salomonshistorieroute
za 28/4 17:00WK10252ASVD | PV Systems 3 - Quick '21 3Veld ASVD in Drontenhistorieroute
za 28/4 10:30BK43967Dow / Wez Handich A1 - Quick '21 A1It Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 28/4 10:00BK48115Quick '21 D1 - CSL D1De Kamp in Oudegahistorieroute
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
vr 11/5 18:00BK43342Quick '21 E1 - De Wâlden E1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 15:30WK5151Quick '21 1 - HHV 1De Kamp in OudegaW. Jongbloed-Spijkstrahistorieroute
za 12/5 14:00WK8866Quick '21 2 - HHV 2De Kamp in OudegaJN. Wiegersmahistorieroute
za 12/5 17:00WK6426Quick '21 3 - Heerenveen 5De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 12:15BK49903Quick '21 A1 - Dow / Wez Handich A1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 11:15BK42993Quick '21 C1 - It Fean / Boelenslaan C3De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 10:15BK51204Quick '21 C2 - OKO / Bies C2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 09:15BK50795Quick '21 D1 - DTS D1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 10:00BK41978Noveas D2 - Quick '21 D2Nieuwe Gagels in Steenwijkhistorieroute
za 12/5 10:15BK42410Quick '21 E2 - VKC / AROB antennebouw E2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 12/5 10:00BK49119Rodenburg F1 - Quick '21 F1Rodenburg in Leekhistorieroute
ma 14/5 19:00BK41554De Granaet B1 - Quick '21 B1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
vr 25/5 19:30BK46427Vlug & Vaardig B1 - Quick '21 B1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 25/5 18:15BK41324Quick '21 E1 - DTL E1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 15:30WK7429Quick '21 1 - Harich 1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 14:00WK8534Quick '21 2 - Harich 2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 17:00WK8940Quick '21 3 - Westergo 2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 12:15BK40900Quick '21 A1 - WIK '34 A1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 11:15BK41438Quick '21 C1 - NQL C1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 10:15BK47025Quick '21 C2 - Flamingo's C2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 12:00BK44418Drachten / van der Wiel D1 - Quick '21 D1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
za 26/5 11:00BK44157WWMD D1 - Quick '21 D2De Bining in Hemrikhistorieroute
za 26/5 10:15BK50653Quick '21 E2 - OKO / Bies E1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 26/5 09:30BK46411Harkema F1 - Quick '21 F1De Bosk in Harkemahistorieroute

Analyze Team
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
vr 1/6 19:30BK43609De Wâlden A3 - Quick '21 A1Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute
za 2/6 15:30WK9811Vlug & Vaardig 1 - Quick '21 1Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 2/6 14:00WK9035Vlug & Vaardig 2 - Quick '21 2Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 2/6 17:00WK10310Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - Quick '21 3Sportpark Meinga in GrouAstrid Hoetjerhistorieroute
za 2/6 10:00BK51569Quick '21 B1 - De Wâlden B1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 2/6 12:15BK44137Dow C1 - Quick '21 C1De Burgerkamp in Oostermeerhistorieroute
za 2/6 09:30BK47162De Wâlden C4 - Quick '21 C2Sportcomplex in Tietjerkhistorieroute
za 2/6 10:00BK45286Quick '21 D2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D5De Kamp in Oudegahistorieroute
za 2/6 10:00BK47856Flamingo's E2 - Quick '21 E1De Swadde in Buitenposthistorieroute
za 2/6 10:00BK49820Lintjo E2 - Quick '21 E2Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 2/6 09:00BK44929Quick '21 F1 - Donkerbroek F1De Kamp in Oudegahistorieroute