Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging De Parabool in Groningen

60 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 13:50WK21614De Parabool 1 - De Granaet 1ACLO/Paddepoel in GroningenK. de Vrieshistorieroute
za 19/1 12:30WK23186De Parabool 2 - De Granaet 2ACLO/Paddepoel in GroningenJN. Wiegersmahistorieroute
za 19/1 11:15WK27830De Parabool 3 - Sparta 3ACLO/Paddepoel in GroningenJ. Santingehistorieroute
za 19/1 12:35WK24094De Parabool 5 - Heerenveen 4ACLO/Paddepoel in GroningenJ.R. Dijkstrahistorieroute
za 19/1 10:05WK24095De Parabool 4 - DTS 2ACLO/Paddepoel in GroningenL. Kloosterhistorieroute
za 19/1 11:20WK26459De Parabool 6 - HHV 3ACLO/Paddepoel in GroningenM. van de Veldehistorieroute
za 19/1 10:00BK45459De Parabool 7 - NKC 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 19:45WK21458Noordenveld 1 - De Parabool 1De Hullen in RodenLars Salomonshistorieroute
za 26/1 18:30WK23316Noordenveld 2 - De Parabool 2De Hullen in RodenP. Jonkershistorieroute
za 26/1 17:30WK27818Wit-Blauw / Green Organics 3 - De Parabool 3Oosterholthoeve in IJsselmuidenM. van Dijkhistorieroute
za 26/1 17:15WK24300Noordenveld 3 - De Parabool 4De Hullen in RodenM. Doortenhistorieroute
za 26/1 15:10WK31015LDODK / Rinsma Fashion 4 - De Parabool 6Kortezwaag in Terwispel/GorredijkJan Hoekstrahistorieroute
za 26/1 18:20BK45893Sparta 3 - De Parabool 7Rodenburghal in Leekhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 13:50WK21612De Parabool 1 - DTL 1ACLO/Paddepoel in GroningenJ. Abmahistorieroute
za 2/2 12:30WK23201De Parabool 2 - De Wâlden 3ACLO/Paddepoel in GroningenCJ. Jellemahistorieroute
za 2/2 11:15WK27807De Parabool 3 - Amicitia 3ACLO/Paddepoel in GroningenI. Kluinhistorieroute
za 2/2 10:00WK24116De Parabool 5 - Club Brothers 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 2/2 12:35WK24117De Parabool 4 - De Granaet 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 2/2 11:20WK26477De Parabool 6 - DTL 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 2/2 10:10BK45507De Parabool 7 - WSS 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 15:20WK20415Harich 1 - De Parabool 1De Trime in BalkR. den Boerhistorieroute
za 9/2 14:05WK23621Harich 2 - De Parabool 2De Trime in BalkT. Dijkstrahistorieroute
za 9/2 17:50WK23634Drachten / van der Wiel 4 - De Parabool 3SNIJ Noord Hal in DrachtenW. de Haanhistorieroute
za 9/2 17:10WK24765Olympia 2 - De Parabool 5De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 9/2 15:30WK24748CSL 4 - De Parabool 4It Gryn in StiensR. Oostrahistorieroute
za 9/2 16:00WK26980Invicta / Frigro 3 - De Parabool 6Van der Bijhal in KollumA. Wiersmahistorieroute
za 9/2 14:00BK46815Niek 1 - De Parabool 7De Marse in Ruinenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 13:50WK21610De Parabool 1 - ROG 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 12:30WK23429De Parabool 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 11:15WK23428De Parabool 3 - ROG 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 11:15WK24451De Parabool 5 - WSS 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 10:00WK24452De Parabool 4 - ROG 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 10:00WK26731De Parabool 6 - ROG 5ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/2 12:30BK46203De Parabool 7 - DTS 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 19:10WK19899Vlug & Vaardig 1 - De Parabool 1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 9/3 17:50WK23759Vlug & Vaardig 2 - De Parabool 2De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 9/3 19:30WK23769Heerenveen 3 - De Parabool 3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 9/3 21:00WK24960OWK 3 - De Parabool 5Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 9/3 17:00WK24966DWA / Argo 2 - De Parabool 4Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 9/3 20:00WK27123De Wâlden 5 - De Parabool 6De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 12:20WK21615De Parabool 1 - Flamingo's 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 11:05WK23353De Parabool 2 - Flamingo's 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 09:55WK23352De Parabool 3 - Ritola 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 11:15WK24339De Parabool 5 - OKO / Bies 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 12:35WK24340De Parabool 4 - Flamingo's 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 10:00WK26649De Parabool 6 - Ritola 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 16/3 13:50BK45967De Parabool 7 - De Hoeve 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 20:00WK21840De Granaet 1 - De Parabool 1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 23/3 18:45WK23662De Granaet 2 - De Parabool 2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 23/3 14:15WK27837Sparta 3 - De Parabool 3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 23/3 15:30WK24797Heerenveen 4 - De Parabool 5Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 23/3 16:30WK24806DTS 2 - De Parabool 4Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 23/3 17:15WK27014HHV 3 - De Parabool 6De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 23/3 16:20BK46901NKC 1 - De Parabool 7De Holten in Marumhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 16:45WK21613De Parabool 1 - Noordenveld 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 30/3 15:20WK23705De Parabool 2 - Noordenveld 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 30/3 14:00WK27824De Parabool 3 - Wit-Blauw / Green Organics 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 30/3 12:40WK24858De Parabool 4 - Noordenveld 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 30/3 11:25WK31022De Parabool 6 - LDODK / Rinsma Fashion 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 30/3 10:05BK47022De Parabool 7 - Sparta 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute