Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging De Parabool in Groningen

67 wedstrijden geselecteerd

week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 19:00WK10982CSL 1 - De Parabool 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 11/1 20:00WK13575SKF 3 - De Parabool 2SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 11/1 17:40WK13584HHV 2 - De Parabool 5De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 11/1 18:30WK13587Sparta 2 - De Parabool 4Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 11/1 15:10WK13544Lemmer 2 - De Parabool 3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 11/1 10:45WK14842De Parabool 6 - AVO 6ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 11/1 15:10BK14855HHV 4 - De Parabool 7De Marke in Hollandscheveldhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 18:15WK11038Rigtersbleek / Cottus 1 - De Parabool 1De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
za 18/1 18:30WK13648Nic. 3 - De Parabool 2Alfa College in Groningenhistorieroute
za 18/1 18:40WK13663SIOS 2 - De Parabool 5De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 18/1 17:00WK13609De Waterpoort 2 - De Parabool 4Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 18/1 16:30WK13654Invicta / Frigro 3 - De Parabool 3Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 18/1 18:00WK13707Lintjo 2 - De Parabool 6MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 18/1 20:15BK15223Ritola 4 - De Parabool 7De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 17:30WK12251De Parabool 1 - Juventa 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 16:15WK15929De Parabool 2 - DVO / Accountor 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 10:00WK15881De Parabool 5 - AVO 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 13:45WK15882De Parabool 4 - Udiros 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 15:00WK15928De Parabool 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 12:30WK16085De Parabool 6 - LDODK / Rinsma Fashion 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 25/1 11:15BK16387De Parabool 7 - Thrianta 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 12:00WK11163De Parabool 1 - Quick '21 / Vlug & Vaardig 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 10:45WK13924De Parabool 2 - ROG 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 14:45WK13878De Parabool 5 - OKO / Bies 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 16:00WK13879De Parabool 4 - Flamingo's 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 13:30WK13923De Parabool 3 - ROG 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 17:15WK15384De Parabool 6 - DWA / Argo 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 1/2 09:30BK15062De Parabool 7 - ROG 5ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 18:45WK12069De Wâlden 1 - De Parabool 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 8/2 17:20WK15540De Wâlden 2 - De Parabool 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 8/2 19:10WK15580Rodenburg 2 - De Parabool 5Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 8/2 18:50WK15534TFS 2 - De Parabool 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 8/2 13:05WK15538Harich 3 - De Parabool 3De Trime in Balkhistorieroute
za 8/2 17:20WK16153It Fean / Boelenslaan 2 - De Parabool 6Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute

Antilopen Banner
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 17:45WK10495De Parabool 1 - Apeldoorn 1Beyum in Groningenhistorieroute
za 29/2 16:20WK12707De Parabool 2 - KVZ 2Beyum in Groningenhistorieroute
za 29/2 15:00WK12661De Parabool 5 - Apeldoorn 3Beyum in Groningenhistorieroute
za 29/2 11:30WK12662De Parabool 4 - Pallas '08 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 29/2 10:20WK12706De Parabool 3 - De Hoeve 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 29/2 10:20BK14239De Parabool 7 - Niek 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 20:50WK11289Ritola 1 - De Parabool 1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 7/3 13:05WK14109Unitas / Perspectief 3 - De Parabool 2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 7/3 18:10WK14114Kinea 2 - De Parabool 5Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 7/3 13:25WK14080WWC 2 - De Parabool 4De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 7/3 20:30WK14127Quick '21 / Vlug & Vaardig 3 - De Parabool 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 7/3 10:20WK14075De Parabool 6 - Oerterp / VKC 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 10:45WK11314De Parabool 1 - CSL 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 12:20WK14190De Parabool 2 - SKF 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 14:45WK14146De Parabool 5 - HHV 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 17:15WK14147De Parabool 4 - Sparta 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 13:30WK14189De Parabool 3 - Lemmer 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 14/3 18:45WK16467AVO 6 - De Parabool 6Marsdijk in Assenhistorieroute
za 14/3 16:00BK15237De Parabool 7 - HHV 4ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 13:30WK11390De Parabool 1 - Rigtersbleek / Cottus 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 12:20WK14326De Parabool 2 - Nic. 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 12:30WK14281De Parabool 5 - SIOS 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 11:10WK14282De Parabool 4 - De Waterpoort 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 10:00WK14325De Parabool 3 - Invicta / Frigro 3ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 11:15WK16015De Parabool 6 - Lintjo 2ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
za 21/3 10:00BK15328De Parabool 7 - Roda '70 1ACLO/Paddepoel in Groningenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 18:00WK11482Juventa 1 - De Parabool 1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 28/3 17:45WK14441DVO / Accountor 4 - De Parabool 2DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 28/3 15:00WK14466AVO 4 - De Parabool 5Marsdijk in Assenhistorieroute
za 28/3 18:30WK14464Udiros 2 - De Parabool 4Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 28/3 16:50WK14424Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - De Parabool 3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 28/3 14:20WK12927LDODK / Rinsma Fashion 4 - De Parabool 6Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 28/3 17:15BK15441Thrianta 3 - De Parabool 7Activum in Hoogeveenhistorieroute