Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Lemmer in Lemmer

52 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 14:00WK20730Sim 1 - Lemmer 1Utingeradeelhal in AkkrumA.K. de Boerhistorieroute
za 26/1 16:30WK28043Sparta 4 - Lemmer 2Windesheim in Zwollehistorieroute
za 26/1 11:00BK43876Joure A1 - Lemmer A1Sportfun in Jourehistorieroute
za 26/1 10:00BK38531Joure C1 - Lemmer C1Sportfun in Jourehistorieroute
za 26/1 09:30BK38533Harich C1 - Lemmer C2De Trime in Balkhistorieroute
za 26/1 11:35BK35489Udiros D2 - Lemmer D1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 26/1 09:30BK30526Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6 - Lemmer E1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute

Team TV
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 17:10WK20646Lemmer 1 - Lintjo 1De Hege Fonnen in LemmerP. vd Plashistorieroute
za 2/2 16:00WK26478Lemmer 2 - Lintjo 2De Hege Fonnen in LemmerW. Kootstrahistorieroute
za 2/2 15:00BK39301Lemmer C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/2 14:00BK48101Lemmer C2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C4De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/2 13:00BK35036Lemmer D1 - Pallas '08 D2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/2 12:00BK29836Lemmer E1 - Spannum E1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/2 11:00BK26810Lemmer F1 - Oerterp / VKC F1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 17:35WK27686KIOS '45 1 - Lemmer 1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 9/2 15:45BK44464SF Deinum A1 - Lemmer A1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 9/2 10:30BK39589Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C1 - Lemmer C1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 09:15BK36587DTG D1 - Lemmer D1De Trime in Balkhistorieroute
za 9/2 10:15BK33440Spannum E1 - Lemmer E1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 9/2 09:30BK28095Pallas '08 F1 - Lemmer F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 09:30BK28604Oerterp / VKC F1 - Lemmer F1De Wier in Ureterphistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 14:00BK38138Lemmer C1 - Spannum C1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 23/2 13:00BK35874Lemmer D1 - CSL D2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 23/2 12:00BK31973Lemmer E1 - WWC E1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 23/2 11:00BK27890Lemmer F1 - WWC F1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 20:40WK20643Lemmer 1 - Westergo 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/3 19:30WK26732Lemmer 2 - Westergo 2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/3 11:30BK37123Westergo D2 - Lemmer D1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 2/3 13:30BK32664De Waterpoort E1 - Lemmer E1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 2/3 13:30BK28214De Waterpoort F1 - Lemmer F1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 14:00WK20513Joure 1 - Lemmer 1Sportfun in Jourehistorieroute
za 9/3 15:10WK27135Joure 2 - Lemmer 2Sportfun in Jourehistorieroute
za 9/3 16:35BK44667Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A2 - Lemmer A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 9/3 13:20BK40008Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 - Lemmer C1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 9/3 09:45BK33266WWC E1 - Lemmer E1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 9/3 09:45BK28523WWC F1 - Lemmer F1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 16:30WK20648Lemmer 1 - Noveas 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 16/3 15:20WK26650Lemmer 2 - Oranje Zwart 3De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 16/3 14:10BK43904Lemmer A1 - Kinea A2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 16/3 13:10BK39813Lemmer C1 - Joure C1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 16/3 12:10BK38628Lemmer C2 - WWC C1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 16/3 11:00BK27281Lemmer F1 - Kinea F1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 14:25WK27010Hellas '63 2 - Lemmer 2De Brake in Nunspeethistorieroute
za 23/3 14:00BK45002Emmeloord A3 - Lemmer A1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 23/3 12:00BK39675Emmeloord C1 - Lemmer C1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 17:30WK20647Lemmer 1 - Sim 1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 16:20WK28049Lemmer 2 - Sparta 4De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 15:10BK43900Lemmer A1 - Joure A1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 14:10BK38632Lemmer C1 - Heerenveen C2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 13:10BK39809Lemmer C2 - Harich C1De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 12:10BK36895Lemmer D1 - Udiros D2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 30/3 11:00BK32871Lemmer E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute