Wedstrijdprogramma voor de vereniging EKC 2000 in Emmen

99 wedstrijden geselecteerd

week 35 : van dinsdag 28 augustus 2018 t/m maandag 3 september 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 1/9 09:30EKC 2000 C1Leonidas C1Noordwolde08:00route
za 1/9 09:30ZKC '19 2EKC 2000 2Hardenberg07:45route
za 1/9 09:30EKC 2000 A1Leonidas A1Noordwolde07:30route
za 1/9 09:30CSL B2EKC 2000 B2Noordwolde08:00route
za 1/9 09:55CSL E1EKC 2000 E1Noordwolde08:15route
za 1/9 09:55EKC 2000 E3Noveas E2Noordwolde08:15route
za 1/9 09:55EKC 2000 D1Noveas D1Noordwolde08:15route
za 1/9 10:20CSL E2EKC 2000 E2Noordwolde08:45route
za 1/9 10:30EKC 2000 B2Forward B1Noordwolde09:00route
za 1/9 10:30DOS Kampen / Veltman C2EKC 2000 C1Noordwolde09:00route
za 1/9 10:30Wordt Kwiek A1EKC 2000 A1Noordwolde08:30route
za 1/9 10:45EKC 2000 E1SCO E1Noordwolde09:15route
za 1/9 10:45ZKC '19 1EKC 2000 1Hardenberg09:00route
za 1/9 10:45Westergo E2EKC 2000 E3Noordwolde09:15route
za 1/9 10:45Wordt Kwiek D1EKC 2000 D1Noordwolde09:15route
za 1/9 11:10EKC 2000 E2Noveas E1Noordwolde09:30route
za 1/9 11:30CSL C1EKC 2000 C1Noordwolde10:00route
za 1/9 11:30EKC 2000 A1Noveas A1Noordwolde09:30route
za 1/9 11:30Westergo B1EKC 2000 B2Noordwolde10:00route
za 1/9 11:30EKC 2000 D1SCO D2Noordwolde10:00route
za 1/9 11:35EKC 2000 E3SCO E3Noordwolde10:00route
za 1/9 12:00EKC 2000 2ROG 2Hardenberg10:15route
za 1/9 12:25EKC 2000 E1SIOS E1Noordwolde10:45route
za 1/9 12:30EKC 2000 C1SIOS C1Noordwolde11:00route
za 1/9 12:50EKC 2000 E2SCO E2Noordwolde11:15route
za 1/9 13:00EKC 2000 B1SCO B1Noordwolde11:15route
za 1/9 13:10EKC 2000 1ROG 1Hardenberg11:30route
za 1/9 13:15Wordt Kwiek D3EKC 2000 E1Noordwolde11:45route
za 1/9 13:15SIOS D2EKC 2000 D1Noordwolde11:45route
za 1/9 13:30SIOS A2EKC 2000 A1Noordwolde11:30route
za 1/9 13:40Westergo E1EKC 2000 E2Noordwolde12:00route
za 1/9 14:00DOS Kampen / Veltman B2EKC 2000 B1Noordwolde12:15route
za 1/9 14:25EKC 2000 2Huizen 2Hardenberg12:45route
za 1/9 14:30CSL B1EKC 2000 B1Noordwolde12:45route
za 1/9 15:40EKC 2000 1Huizen 1Hardenberg14:00route
week 36 : van dinsdag 4 september 2018 t/m maandag 10 september 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 8/9 09:00Elko D1EKC 2000 D1Elim08:00route
za 8/9 09:00Ritola E2EKC 2000 E1Zuidlaren07:45route
za 8/9 10:30EKC 2000 C1Spes C1EmmenPeter Bult10:00route
za 8/9 11:00EKC 2000 A1KIOS / Koru A2EmmenAlnie Deen10:00route
za 8/9 11:00DOS '46 E3EKC 2000 E2Nijeveen09:45route
za 8/9 11:30EKC 2000 B2SDO B1EmmenKay Ruigrok van der Werve11:00route
za 8/9 12:00DOS '46 B2EKC 2000 B1Nijeveen10:30route
za 8/9 15:30Vlug & Vaardig 1EKC 2000 1Garyp13:30route
za 8/9 17:00Rigtersbleek / Cottus 3EKC 2000 2Enschede14:45route
week 37 : van dinsdag 11 september 2018 t/m maandag 17 september 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 12/9 20:00Moedig Voorwaarts MW2EKC 2000 MW1Wapserveen18:30route
 
za 15/9 10:00ROG C1EKC 2000 C1Groningen08:30route
za 15/9 10:30Stadskanaal '74 B1EKC 2000 B2Stadskanaal09:15route
za 15/9 11:00Sparta A2EKC 2000 A1Leek09:00route
za 15/9 12:30EKC 2000 E2Koru E2EmmenAlnie Deen12:00route
za 15/9 12:45EKC 2000 B1SIOS B1Emmen12:00route
za 15/9 13:30EKC 2000 E1WSS E1EmmenSimon Guichelaar13:00route
za 15/9 14:00EKC 2000 2Achilles 2Emmen13:00route
za 15/9 14:30EKC 2000 D1Centrum D1EmmenElroy Pol14:00route
za 15/9 15:30EKC 2000 1Achilles 1Emmen14:30route
week 38 : van dinsdag 18 september 2018 t/m maandag 24 september 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 19/9 19:30EKC 2000 MW1ZKC '19 MW1EmmenPatrick Posthuma19:00route
 
za 22/9 10:00EKC 2000 B2AVO B3EmmenReynard Domacassee09:30route
za 22/9 10:00EKC 2000 E2HHV E1EmmenSven Kouwenberg09:30route
za 22/9 10:30DWA / Argo C2EKC 2000 C1Winsum gn08:45route
za 22/9 11:00EKC 2000 E1Noordenveld E1Emmen10:30route
za 22/9 11:00Noordenveld A1EKC 2000 A1Roden09:00route
za 22/9 11:15EKC 2000 B1Rood-Wit B1Emmen10:30route
za 22/9 12:00EKC 2000 D1Meko '74 D1EmmenRene Dokter11:30route
za 22/9 14:00Elburg 2EKC 2000 2Elburg12:00route
za 22/9 15:30Elburg 1EKC 2000 1Elburg13:30route
week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 26/9 19:30EKC 2000 MW1DOS '46 MW1EmmenKay Ruigrok van der Werve19:00route
 
za 29/9 09:30HHV E1EKC 2000 E2Hollandscheveld08:15route
za 29/9 10:00Meko '74 D1EKC 2000 D1Meppel08:45route
za 29/9 10:45AVO B3EKC 2000 B2Assen09:30route
za 29/9 11:00EKC 2000 A1Noordenveld A1EmmenAlnie Deen10:00route
za 29/9 11:00EKC 2000 C1DWA / Argo C2EmmenPeter Bult10:30route
za 29/9 11:15Rood-Wit B1EKC 2000 B1Wezep09:45route
za 29/9 11:30Noordenveld E1EKC 2000 E1Roden10:00route
za 29/9 14:00Devinco 2EKC 2000 2Deventer11:45route
za 29/9 15:30Sparta 1EKC 2000 1Zevenhuizen gn13:30route
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 3/10 20:00DOS '46 MW1EKC 2000 MW1Nijeveen18:45route
 
za 6/10 09:45Spes C1EKC 2000 C1Eexterveen08:30route
za 6/10 12:00SDO B1EKC 2000 B2Schoonoord11:00route
za 6/10 12:30KIOS / Koru A2EKC 2000 A1Ruinerwold10:45route
za 6/10 12:30EKC 2000 E2DOS '46 E3Emmen12:00route
za 6/10 12:45EKC 2000 B1DOS '46 B2Emmen12:00route
za 6/10 13:30EKC 2000 E1Ritola E2Emmen13:00route
za 6/10 14:00EKC 2000 2Rood-Wit 2Emmen13:00route
za 6/10 14:30EKC 2000 D1Elko D1EmmenRene Dokter14:00route
za 6/10 15:30EKC 2000 1Rood-Wit 1Emmen14:30route
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 10/10 19:30EKC 2000 MW1Moedig Voorwaarts MW2EmmenSven Kouwenberg19:00route
 
za 13/10 10:00Koru E2EKC 2000 E2Uffelte08:45route
za 13/10 11:00EKC 2000 C1ROG C1EmmenSimon Guichelaar10:30route
za 13/10 11:00WSS E1EKC 2000 E1Oude Pekela09:45route
za 13/10 11:00EKC 2000 A1Sparta A2EmmenPeter Bult10:00route
za 13/10 11:50Centrum D1EKC 2000 D1De Krim10:45route
za 13/10 12:00EKC 2000 B2Stadskanaal '74 B1EmmenRene Dokter11:30route
za 13/10 12:30SIOS B1EKC 2000 B1Wolvega10:45route
za 13/10 14:00Woudenberg 3EKC 2000 2Woudenberg11:30route
za 13/10 15:30Flamingo's 1EKC 2000 1Buitenpost13:15route
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 18/10 20:00ZKC '19 MW1EKC 2000 MW1Zuidwolde19:00route
 
za 20/10 14:00EKC 2000 2SKF 4Emmen13:00route
za 20/10 15:30EKC 2000 1Pallas '08 1Emmen14:30route
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 27/10 14:00EKC 2000 2Rigtersbleek / Cottus 3Emmen13:00route
za 27/10 15:30EKC 2000 1Vlug & Vaardig 1Emmen14:30route