Wedstrijdprogramma voor de vereniging EKC 2000 in Emmen

120 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 24/11 09:30AVO E1EKC 2000 E1AssenBritt AltingKaterberg, Tempel08:15route
za 24/11 10:00KIOS '45 / UNI D1EKC 2000 D1BergentheimAlie KeukenLammerts, Santing, van Dijken, Akker08:45route
za 24/11 11:00Hoogkerk / Nic. C4EKC 2000 C1GroningenKeen, Broekstra, Lahuis09:15route
za 24/11 13:00HHV E1EKC 2000 E2HollandscheveldStaphorst, Santing, Beuker12:00route
za 24/11 13:15Avereest A1EKC 2000 A1Dedemsvaart11:45route
za 24/11 13:40EKC 2000 B2SDO B1EmmenKay Ruigrok van der Werve12:45route
za 24/11 14:40EKC 2000 B1OKO / Bies B1EmmenM. Doedens-v Scherpenzeel13:45route
za 24/11 15:45EKC 2000 2De Hoeve 3EmmenJM. Wageman14:45route
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 28/11 20:45Vefo MW1EKC 2000 MW1Ruinen19:30route
 
za 1/12 11:00Hoogkerk / Nic. B2EKC 2000 B1GroningenJ. MeinsmaHolwarda, Heeres, Prinsen09:15route
za 1/12 12:15EKC 2000 E2ZKC '19 E1EmmenElroy Pol11:45route
za 1/12 12:15EKC 2000 E1Hoogkerk / Nic. E2Emmen11:45route
za 1/12 13:20EKC 2000 D1TOP D1EmmenPatrick Posthuma12:45route
za 1/12 14:20EKC 2000 C1Roreko C2EmmenReynard Domacassee13:30route
za 1/12 15:30Stadskanaal '74 B1EKC 2000 B2Stadskanaal14:15route
za 1/12 17:00Elko 1EKC 2000 1ElimHJ. Hummel15:30route
za 1/12 18:30Elko 2EKC 2000 2ElimRuigrok van der Werve, Vinke, van Loon17:00route
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 8/12 09:45Moedig Voorwaarts E1EKC 2000 E2DwingelooVelde van de, Harms, Larsdonk van08:30route
za 8/12 10:50Korwi E1EKC 2000 E1WinschotenDijkstra, Klein09:30route
za 8/12 14:00Zunobri C1EKC 2000 C1ZuidhornKremer, Holwarda, de Vries12:15route
za 8/12 15:15Elko A1EKC 2000 A1Elim14:00route
za 8/12 15:40EKC 2000 B2HHV B2EmmenSven Kouwenberg14:45route
za 8/12 16:40EKC 2000 B1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1Emmen15:45route
za 8/12 17:45EKC 2000 2Invicta / Frigro 2Emmen16:45route
za 8/12 19:00EKC 2000 1Invicta / Frigro 1Emmen18:00route
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 15/12 11:00Vlug & Vaardig B1EKC 2000 B1BurgumBekman, Boersma, Root09:00route
za 15/12 11:00Hoogkerk / Nic. B4EKC 2000 B2Groningen09:15route
za 15/12 12:10EKC 2000 E2Vitesse E1EmmenAlnie Deen11:30route
za 15/12 13:10EKC 2000 D1Achilles D1EmmenElroy Pol12:30route
za 15/12 14:15EKC 2000 C1ROG C1EmmenKay Ruigrok van der Werve13:30route
za 15/12 15:15EKC 2000 A1HHV A1EmmenPeter Bult14:30route
za 15/12 18:20Sparta 2EKC 2000 2LeekBult, Dokter, Hakkenhaar16:15route
za 15/12 19:30Sparta 1EKC 2000 1Leek17:30route
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 19/12 20:45ZKC '19 MW1EKC 2000 MW1Ruinen19:30route
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 5/1 14:30Centrum D1EKC 2000 D1Gramsbergenvan Hoven, Bloeming, van den Broek, de Jong13:30route
za 5/1 15:00TOP A2EKC 2000 A1Vroomshoop13:30route
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 9/1 19:30Moedig Voorwaarts MW1EKC 2000 MW1Vledder18:00route
 
za 12/1 09:30Ritola E1EKC 2000 E2ZuidlarenStaphorst, Santing, Beuker08:15route
za 12/1 10:35Des E1EKC 2000 E1NorgKaterberg, Kremer09:15route
za 12/1 12:15EKC 2000 D1Juventa D3EmmenSven Kouwenberg11:45route
za 12/1 13:00Sparta B1EKC 2000 B1ZwolleKleine, Holwarda, Heeres11:15route
za 12/1 13:15EKC 2000 B2AVO B3EmmenMarc Hakkenhaar12:30route
za 12/1 14:20EKC 2000 A1Juventa A2EmmenAlnie Deen13:30route
za 12/1 18:35Oranje Zwart 2EKC 2000 2ZwolleSchepers, Sleeking, Veenstra-Walsma16:45route
za 12/1 20:00Oranje Zwart 1EKC 2000 1Zwolle18:15route
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 17/1 21:00EKC 2000 MW1SDO MW1EmmenKay Ruigrok van der Werveonbekendroute
 
za 19/1 12:00Juventa D3EKC 2000 D1HardenbergKrol, Teitsma, Lammerts, van Dijken11:00route
za 19/1 13:15DWA / Argo C3EKC 2000 C1Winsum gnTeitsma, Keen, Schonewille11:15route
za 19/1 16:40EKC 2000 E1WSS E1EmmenBram Boersma16:00route
za 19/1 17:45EKC 2000 2Harkema 2Emmen16:45route
za 19/1 19:00EKC 2000 1Harkema 1Emmen18:00route
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
di 22/1 20:00Niek MW1EKC 2000 MW1Ruinen18:45route
 
za 26/1 09:45DWA / Argo E1EKC 2000 E1Winsum gnKremer, Tempel08:00route
za 26/1 12:10EKC 2000 C1Korvesta C1EmmenAlnie Deen11:15route
za 26/1 13:00Achilles D1EKC 2000 D1Almelovan Hoven, Bloeming, Santing, Akker11:30route
za 26/1 13:00Thrianta E1EKC 2000 E2HoogeveenVelde van de, Harms, Larsdonk van12:00route
za 26/1 13:10EKC 2000 B2Stadskanaal '74 B1EmmenSven Kouwenberg12:15route
za 26/1 14:15EKC 2000 A1KIOS '45 / UNI A3EmmenBart Root13:30route
za 26/1 15:30De Granaet B1EKC 2000 B1DokkumBekman, Reijnders, Prinsen13:30route
za 26/1 15:40Pallas '08 2EKC 2000 2LeeuwardenSleeking, de Vries-Hakkenhaar, van Loon13:15route
za 26/1 16:50Pallas '08 1EKC 2000 1Leeuwarden14:30route
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 2/2 09:10EKC 2000 E1AVO E1EmmenRenzo Gorter08:30route
za 2/2 09:10EKC 2000 E2HHV E1EmmenBram Boersma08:30route
za 2/2 10:20EKC 2000 D1KIOS '45 / UNI D1EmmenElroy Pol09:45route
za 2/2 11:20EKC 2000 C1Hoogkerk / Nic. C4EmmenKay Ruigrok van der Werve10:30route
za 2/2 15:15OKO / Bies B1EKC 2000 B1OpendeKleine, Holwarda, Boersma13:30route
za 2/2 15:20SDO B1EKC 2000 B2Schoonoord14:15route
za 2/2 18:10EKC 2000 A1Avereest A1EmmenPatrick Posthuma17:15route
za 2/2 18:25De Hoeve 3EKC 2000 2NoordwoldeBult, Hakkenhaar, ten Broeke16:30route
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 7/2 21:00EKC 2000 MW1Vefo MW1EmmenMarc Hakkenhaaronbekendroute
 
za 9/2 10:00ZKC '19 E1EKC 2000 E2ZuidwoldeStaphorst, Santing, Beuker09:00route
za 9/2 13:30TOP D1EKC 2000 D1Vroomshoopvan Hoven, van den Broek, de Jong, van Dijken12:15route
za 9/2 14:35Roreko C2EKC 2000 C1De WijkKeen, Wolters, Broekstra13:15route
za 9/2 15:45EKC 2000 B2Vitesse B1EmmenPeter Bult15:00route
za 9/2 16:45EKC 2000 B1Hoogkerk / Nic. B2Emmen16:00route
za 9/2 17:45EKC 2000 2Elko 2Emmen16:45route
za 9/2 19:00EKC 2000 1Elko 1Emmen18:00route
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 16/2 12:00AVO B3EKC 2000 B2Assen10:30route
za 16/2 12:10EKC 2000 E2Moedig Voorwaarts E1EmmenRenzo Gorter11:30route
za 16/2 12:10EKC 2000 E1Korwi E1EmmenBram Boersma11:30route
za 16/2 13:15EKC 2000 D1NKC '51 D3Emmen12:45route
za 16/2 14:15EKC 2000 C1Zunobri C1EmmenReynard Domacassee13:30route
za 16/2 15:20EKC 2000 A1Elko A1EmmenMarc Hakkenhaar14:30route
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
za 2/3 10:00Hoogkerk / Nic. E2EKC 2000 E1GroningenDijkstra, Klein08:30route
za 2/3 14:00HHV B2EKC 2000 B2Hollandscheveld12:45route
za 2/3 14:25Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1EKC 2000 B1Grou/ReduzumReijnders, Prinsen, Root12:30route
za 2/3 16:00Invicta / Frigro 2EKC 2000 2KollumSchepers, Dokter, ten Broeke13:45route
za 2/3 17:10Invicta / Frigro 1EKC 2000 1Kollum14:45route
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 7/3 21:00EKC 2000 MW1ZKC '19 MW1EmmenReynard Domacasseeonbekendroute
 
za 9/3 10:00NKC '51 D3EKC 2000 D1NijverdalOving, Lammerts, Santing, Akker08:30route
za 9/3 10:30Vitesse E1EKC 2000 E2BeilenVelde van de, Harms, Larsdonk van09:30route
za 9/3 11:35ROG C1EKC 2000 C1GroningenKremer, Keen, de Vries09:45route
za 9/3 15:35EKC 2000 B2Hoogkerk / Nic. B4EmmenKay Ruigrok van der Werveonbekendroute
za 9/3 16:40EKC 2000 B1Vlug & Vaardig B1Emmenonbekendroute
za 9/3 17:10HHV A1EKC 2000 A1Hollandscheveld16:00route
za 9/3 17:45EKC 2000 2Sparta 2Emmenonbekendroute
za 9/3 19:00EKC 2000 1Sparta 1Emmenonbekendroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 14/3 21:00EKC 2000 MW1Moedig Voorwaarts MW1EmmenAlnie Deenonbekendroute
 
za 16/3 14:10Juventa A2EKC 2000 A1Hardenberg12:45route
za 16/3 15:40EKC 2000 E2Ritola E1EmmenRomy Pruim15:00route
za 16/3 15:40EKC 2000 E1Des E1EmmenSven Kouwenberg15:00route
za 16/3 16:45EKC 2000 B1Sparta B1Emmen16:00route
za 16/3 17:45EKC 2000 2Oranje Zwart 2Emmen16:45route
za 16/3 19:00EKC 2000 1Oranje Zwart 1Emmen18:00route
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
wo 20/3 20:30SDO MW1EKC 2000 MW1Schoonoord19:30route
 
za 23/3 10:00WSS E1EKC 2000 E1Oude PekelaKaterberg, Tempel08:45route
za 23/3 12:10EKC 2000 D1Centrum D1EmmenElroy Pol11:30route
za 23/3 13:15EKC 2000 C1DWA / Argo C3EmmenRene Dokter12:30route
za 23/3 14:20EKC 2000 A1TOP A2EmmenBart Root13:30route
za 23/3 17:40Harkema 2EKC 2000 2HarkemaRuigrok van der Werve, Sleeking, Veenstra-Walsma15:30route
za 23/3 18:50Harkema 1EKC 2000 1Harkema16:45route
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
datum tijdwedstrijdlocatiescheidsrechtervervoervertrek/aanwezigroute
do 28/3 21:00EKC 2000 MW1Niek MW1EmmenMarc Hakkenhaaronbekendroute
 
za 30/3 11:00KIOS '45 / UNI A3EKC 2000 A1Bergentheim09:30route
za 30/3 12:25Vitesse B1EKC 2000 B2Beilen11:00route
za 30/3 15:40EKC 2000 E2Thrianta E1Emmen15:00route
za 30/3 15:40EKC 2000 E1DWA / Argo E1EmmenRomy Pruim15:00route
za 30/3 16:00Korvesta C1EKC 2000 C1CoevordenWolters, Lahuis, Holwarda14:45route
za 30/3 16:45EKC 2000 B1De Granaet B1Emmen16:00route
za 30/3 17:45EKC 2000 2Pallas '08 2Emmen16:45route
za 30/3 19:00EKC 2000 1Pallas '08 1Emmen18:00route