Wedstrijdprogramma voor de vereniging Hoogkerk in Hoogkerk

72 wedstrijden geselecteerd

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
wo 25/420:00Hoogkerk MW1NKC MW1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 19:30route
 
za 28/415:30Hoogkerk 1Drachten / van der Wiel 1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
A. Wiering
aanwezig: 14:30route
za 28/413:50Hoogkerk 2Drachten / van der Wiel 2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
DK. Benedictus
aanwezig: 12:50route
za 28/414:00DTL 2Hoogkerk 4Yn 'e Bedelte in Hantumveld 1 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
van der Scheer (J), Beijk (E), Bathoorn (J)
vertrek: 12:25route
za 28/411:00Heerenveen A1Hoogkerk / Nic. A1De Heide in Heerenveenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
R. de Leeuw
vervoer:
Ettes (Nic) (R), Terstal (A), de Haan (B)
vertrek: 09:20route
za 28/412:30Hoogkerk / Nic. A2AVO A3De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
Niels Lap
aanwezig: 11:15route
za 28/413:00OKO / Bies C3Hoogkerk C2De Olde Wierden in Opendeveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Kerkhof (B), Niemeyer (L), Steenge (L)
vertrek: 12:00route
 
zo 29/411:30Hoogkerk 5Rodenburg 4Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:00route
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
za 5/513:30Hoogkerk / Nic. A1Kinea A1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
Johan van Dijk
aanwezig: 12:15route
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
di 8/519:30Hoogkerk / Nic. B1Invicta / Frigro B1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
S. Lieffering
aanwezig: 18:30route
 
za 12/515:30Hoogkerk 1Sparta 1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
J. Terpstra
aanwezig: 14:30route
za 12/513:50Hoogkerk 2Sparta 2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
M. van Veen
aanwezig: 12:50route
za 12/517:15Hoogkerk 4De Parabool 6Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
W. Kootstra
aanwezig: 16:45route
za 12/511:00Hoogkerk / Nic. A1Invicta / Frigro A1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
GH. vd Veen
aanwezig: 09:45route
za 12/512:30Hoogkerk / Nic. A2De Granaet A1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
PSR. Rave
aanwezig: 11:15route
za 12/514:00Hoogkerk / Nic. A3NKC A2De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 13:15route
za 12/511:45Heerenveen B1Hoogkerk / Nic. B1De Heide in Heerenveenveld 3 (40*20)scheidsrechter:
J. Meinsma
vervoer:
Oosterhof (Nic) (M), Jansonius (Nic) (K), Sinnema (M)
vertrek: 10:20route
za 12/510:00EKC 2000 B1Hoogkerk / Nic. B2Gem. sportpark in Emmenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
Peter Bult
vervoer:
Kenter (M), Elfers (Nic) (A), Lefferts (S), Kruger (Nic) (M)
vertrek: 08:35route
za 12/512:00Noordenveld B2Hoogkerk / Nic. B3Sportcomplex in Rodenveld 1 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Kramer (C), Oldenziel (A), Kor (Nic) (R)
vertrek: 11:05route
za 12/510:45Hoogkerk C1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:15route
za 12/511:45Hoogkerk C2DWA / Argo C1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:15route
za 12/512:45Hoogkerk C3Nic. / Alfa-college C2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 12:15route
za 12/511:00WSS D1Hoogkerk D1M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelaveld 2 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Vriezema (M), van Putten (M), van der Vlugt (L)
vertrek: 09:50route
za 12/509:45Hoogkerk D2Roda '70 D1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 09:15route
za 12/511:00Hoogkerk E1WSS E2Hoogkerk in Groningenveld 2 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
za 12/510:00Hoogkerk / Nic. F1DTS F1Hoogkerk in Groningenveld 2 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 12/512:00WSS F1Hoogkerk / Nic. F2M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelaveld 1 (gras)scheidsrechter:
vertrek: 10:50route
 
zo 13/513:00Hoogkerk 3Rodenburg 2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
T. vd Tuin
aanwezig: 12:30route
zo 13/511:30Hoogkerk 5WSS 5Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:00route
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
wo 16/520:00Hoogkerk MW1Nic. / Alfa-college MW2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 19:30route
 
vr 18/516:30Hoogkerk / Nic. F2Roda '70 F1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 15:45route
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
wo 23/519:30Zunobri / OWK MW1Hoogkerk MW1Sportcomplex in Zuidhornveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 18:35route
 
vr 25/517:30Vlug & Vaardig F2Hoogkerk / Nic. F3Sportcomplex in Garypveld 2b (24*12)scheidsrechter:
vertrek: 16:25route
 
za 26/515:30Udiros 1Hoogkerk 1Sportcomplex in Nieuwehorneveld 1 (60*30)scheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 13:45route
za 26/514:00DVO / Accountor 3Hoogkerk 2De Eikelhof in Bennekomveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:10route
za 26/514:30Hoogkerk 4Flamingo's 3Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
Sander Lap
aanwezig: 14:00route
za 26/516:00OWK A1Hoogkerk / Nic. A1De Gaveborg in Oostwoldveld 1 (60*30)scheidsrechter:
vervoer:
Huising (R), van Dijken (Nic) (J), Smit (N)
vertrek: 14:45route
za 26/511:30De Pein A2Hoogkerk / Nic. A2Douwe-Kamp in Opeindeveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Jansonius (Nic) (R), Mellema (B), Hulzebos (Nic) (E)
vertrek: 10:00route
za 26/515:00ROG A1Hoogkerk / Nic. A3Noorddijk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Vervoer (E)
vertrek: 14:05route
za 26/511:00Hoogkerk / Nic. B1ASVD | PV Systems B1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:15route
za 26/511:00DTS B1Hoogkerk / Nic. B2Woudlust in Surhuizumveld 2 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Mulder (K), Smit (N), Dolinski (Nic) (R), van der Woude (O)
vertrek: 09:55route
za 26/510:00WSS B1Hoogkerk / Nic. B3M.J. Wageman Sportpark in Oude Pekelaveld 1 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
de Vries (L), van Wigheren (Nic) (A), Jungcurt (S)
vertrek: 08:50route
za 26/510:00Juventa C1Hoogkerk C1Kruserbrink in Hardenbergveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Kampijon (T), Bats (T), Hegeman (S)
vertrek: 08:20route
za 26/512:20Hoogkerk C2Ritola C1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:50route
za 26/513:30Hoogkerk C3WSS C1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 13:00route
za 26/510:00Nic. / Alfa-college D1Hoogkerk D1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
de Ruiter (T), de Vries (T), Jungcurt (P)
vertrek: 09:15route
za 26/510:45Zunobri D1Hoogkerk D2Sportcomplex in Zuidhornveld 2 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
ten Hoor (M), Kolnaar (Q), van de Ploeg (S)
vertrek: 09:50route
za 26/511:00Hoogkerk E1Korwi E1Hoogkerk in Groningenveld 3 (25*15)scheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
za 26/511:00Drachten / van der Wiel F1Hoogkerk / Nic. F1Sportlaan in Drachtenveld 4 (24*12)scheidsrechter:
vervoer:
de Ruiter (W), Vrieling (E)
vertrek: 10:05route
za 26/514:00Roda '70 F1Hoogkerk / Nic. F2Sportcomplex in Delfzijlveld 1 (gras)scheidsrechter:
vertrek: 12:45route
za 26/511:00Sparta F1Hoogkerk / Nic. F3Molenweg in Zevenhuizen gnveld 1b (40*20)scheidsrechter:
vertrek: 10:05route
 
zo 27/512:30AVO 3Hoogkerk 3Marsdijk in Assenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 11:35route
zo 27/511:30Hoogkerk 5SDO 2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:00route
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
za 2/615:30Hoogkerk 1EKVA 1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 14:30route
za 2/613:45Hoogkerk 2Nic. / Alfa-college 3Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 12:45route
za 2/614:00DTS 2Hoogkerk 4Woudlust in Surhuizumveld 2 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Elzinga (P), Jansen (K), van Heuvelen (S)
vertrek: 12:55route
za 2/613:30Hoogkerk / Nic. A1LDODK / Rinsma Fashion A2De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 12:15route
za 2/612:00Hoogkerk / Nic. A3Stadskanaal '74 A1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 11:15route
za 2/611:15DOS Kampen / Veltman B1Hoogkerk / Nic. B1De Maten in Kampenveld 2 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Vlietstra (Nic) (T), van der Vlugt (S), van Vliet (Nic) (L)
vertrek: 09:20route
za 2/611:00KIOS B1Hoogkerk / Nic. B2De Kiosk in Ruinerwoldveld 1 (40*20)scheidsrechter:
vervoer:
Zijlstra (G), Terstal (E), den Hartog (Nic) (K), Prins (Y)
vertrek: 09:30route
za 2/610:00Hoogkerk / Nic. B3SDO B1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 2/612:30Hoogkerk C1EKC 2000 C1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 12:00route
za 2/612:00Noordenveld C1Hoogkerk C2Sportcomplex in Rodenveld 2 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Hovinga (M), Huisman (R), Subramaniam (R)
vertrek: 11:05route
za 2/613:00AVO C3Hoogkerk C3Marsdijk in Assenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
Jesse Sijbring
vervoer:
de Ruiter (L), Mollema (M), Tromp (R)
vertrek: 12:05route
za 2/611:20Hoogkerk D1Stadskanaal '74 D1Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:50route
za 2/609:00Hoogkerk D2DWA / Argo D2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 08:30route
za 2/611:00Nic. / Alfa-college E1Hoogkerk E1De Wijert in Groningenveld 1 (60*30)scheidsrechter:
vervoer:
Keijzer (T), Ferwerda (R), Kayali (A)
vertrek: 10:15route
za 2/610:00Hoogkerk / Nic. F1Boelenslaan F1Hoogkerk in Groningenveld 2 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 2/611:00Hoogkerk / Nic. F2Stadskanaal '74 F1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:15route
za 2/611:00Hoogkerk / Nic. F3It Fean F1De Wijert in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 10:15route
 
zo 3/613:00Hoogkerk 3SIOS 2Hoogkerk in Groningenveld 1 (40*20)scheidsrechter:
aanwezig: 12:30route
zo 3/614:00NKC 2Hoogkerk 5Dorpshuis De Weme in Noordwijk gnveld 1 (gras)scheidsrechter:
vervoer:
Onderling regelen (V)
vertrek: 13:10route