Wedstrijdprogramma voor de vereniging Hoogkerk in Hoogkerk

76 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
vr 21/220:00It Fean / Boelenslaan MW1Hoogkerk / Nic. MW2Surventohal in Surhuisterveenscheidsrechter:
vertrek: 19:00route
 
za 22/211:30Spes C1Hoogkerk C2Burgemeester Lambershal in Annenscheidsrechter:
vervoer:
Leona, Laura
vertrek: 10:30route
 
zo 23/211:00De Pein 4Hoogkerk 4Dûnoard in Houtigehagescheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 10:00route
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
vr 28/219:00NKC MW1Hoogkerk / Nic. MW2De Holten in Marumscheidsrechter:
vertrek: 18:10route
 
za 29/213:40Hoogkerk 1De Granaet 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
Rik Nijland
aanwezig: 12:40route
za 29/212:20Hoogkerk 2De Granaet 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
D. Koning
aanwezig: 11:20route
za 29/211:05Hoogkerk / Nic. A1Drachten / van der Wiel A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
G. Lolkema
aanwezig: 10:05route
za 29/212:50Hoogkerk / Nic. A2CSL A1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:05route
za 29/216:15Thrianta A1Hoogkerk / Nic. A3Activum in Hoogeveenscheidsrechter:
vervoer:
Esmee, Anna, Rianne,
vertrek: 15:00route
za 29/211:50Hoogkerk / Nic. B1OKO / Bies B1Europark in Groningenscheidsrechter:
M. Doedens-v Scherpenzeel
aanwezig: 10:50route
za 29/210:50Hoogkerk / Nic. B2OKO / Bies B2Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:05route
za 29/211:00WSS C1Hoogkerk C2Wenakker in Oude Pekelascheidsrechter:
vervoer:
Milou, Quinten, Vera
vertrek: 09:45route
za 29/214:05Thrianta D1Hoogkerk D1Activum in Hoogeveenscheidsrechter:
vervoer:
Ainda, Dico, Carrie
vertrek: 12:50route
za 29/210:00Hoogkerk / Nic. E4Nic. E2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
 
zo 1/316:15Nic. 4Hoogkerk 3Europark in Groningenscheidsrechter:
J.R. Dijkstra
vervoer:
Vervoer
vertrek: 15:45route
zo 1/311:00Akc '54 1Hoogkerk 4Burgemeester Lambershal in Annenscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 10:00route
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/321:00Hoogkerk / Nic. MW2It Fean / Boelenslaan MW1Alfa College in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 20:10route
 
do 5/318:05EKC 2000 D2Hoogkerk D1Bargeres in Emmenscheidsrechter:
Renzo Gorter
vervoer:
Geertegriet, Feline
vertrek: 16:40route
 
za 7/315:35ROG 1Hoogkerk 1Beyum in Groningenscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 14:15route
za 7/316:50Drachten / van der Wiel 3Hoogkerk 2SNIJ Noord Hal in Drachtenscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 15:25route
za 7/315:30OKO / Bies A1Hoogkerk / Nic. A1De Veste in Opendescheidsrechter:
vervoer:
Romke, Toon, Marrith,
vertrek: 14:05route
za 7/313:00De Pein A1Hoogkerk / Nic. A2Dûnoard in Houtigehagescheidsrechter:
vervoer:
Meike, Sem, Marrit, ,
vertrek: 11:45route
za 7/312:15SDO A1Hoogkerk / Nic. A3Sporthal in Schoonoordscheidsrechter:
vervoer:
Amani, Anniek, Sanne,
vertrek: 10:55route
za 7/313:15Drachten / van der Wiel B1Hoogkerk / Nic. B1SNIJ Noord Hal in Drachtenscheidsrechter:
vervoer:
Silke, Marit, Ocean,
vertrek: 11:50route
za 7/314:00It Fean / Boelenslaan B1Hoogkerk / Nic. B2Surventohal in Surhuisterveenscheidsrechter:
vervoer:
Jelmer, Sytze, Amber, Birgit,
vertrek: 12:45route
za 7/314:45SDO C1Hoogkerk C1Sporthal in Schoonoordscheidsrechter:
vervoer:
Pauline, Silke, Ritushan
vertrek: 13:25route
za 7/317:25EKC 2000 C1Hoogkerk C2Emmerhout in Emmenscheidsrechter:
Ilse van der Goot
vervoer:
Eline, Indy, Amber
vertrek: 16:00route
za 7/310:00Hoogkerk D1HHV D1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:30route
za 7/311:00Hoogkerk / Nic. E1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
za 7/314:00Zunobri E1Hoogkerk / Nic. E4Quicksilver S in Zuidhornscheidsrechter:
vervoer:
Ward, Senna
vertrek: 13:10route
 
zo 8/312:15Hoogkerk 3ZKC '19 3Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:45route
zo 8/311:00Hoogkerk 4De Pein 4Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/321:30Pallas '08 MW1Hoogkerk / Nic. MW2Camminghahal in Leeuwardenscheidsrechter:
vertrek: 20:10route
 
za 14/319:50Hoogkerk 1Noordenveld 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 18:50route
za 14/318:30Hoogkerk 2Ritola 3Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 17:30route
za 14/317:15Hoogkerk / Nic. A1Heerenveen A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 16:15route
za 14/316:00Hoogkerk / Nic. A3Vitesse A2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 15:30route
za 14/311:45Hoogkerk / Nic. B1De Granaet B1Alfa College in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:25route
za 14/309:45Hoogkerk / Nic. B2DWA / Argo B1Alfa College in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 08:40route
za 14/310:45Hoogkerk / Nic. B3EKC 2000 B1Alfa College in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:55route
za 14/315:00Hoogkerk C1Stadskanaal '74 C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 14:30route
za 14/314:00Hoogkerk C2Vitesse C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 13:30route
za 14/310:00DWA / Argo D1Hoogkerk D1Ripperdahal in Winsum gnscheidsrechter:
vervoer:
Geertegriet, Feline
vertrek: 09:00route
za 14/311:00It Fean / Boelenslaan E1Hoogkerk / Nic. E1Surventohal in Surhuisterveenscheidsrechter:
vervoer:
Stan, Rubin,
vertrek: 10:00route
za 14/313:00Hoogkerk / Nic. E4Ritola E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:30route
 
zo 15/313:20WSS 2Hoogkerk 3Wenakker in Oude Pekelascheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 12:05route
zo 15/310:15AVO 7Hoogkerk 4Marsdijk in Assenscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 09:15route
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/321:00Oerterp / VKC MW1Hoogkerk / Nic. MW2De Wier in Ureterpscheidsrechter:
vertrek: 20:00route
 
za 21/320:10Harich 1Hoogkerk 1De Trime in Balkscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 18:10route
za 21/319:00Harich 2Hoogkerk 2De Trime in Balkscheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 17:00route
za 21/311:45Hoogkerk 3De Wâlden 3Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:15route
za 21/310:35Hoogkerk / Nic. A1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:35route
za 21/315:45De Wâlden A1Hoogkerk / Nic. A2De Hege Walden in Oentsjerkscheidsrechter:
vervoer:
Nicole, Gerda, Esmay,
vertrek: 14:10route
za 21/313:30De Wâlden B1Hoogkerk / Nic. B1De Hege Walden in Oentsjerkscheidsrechter:
vervoer:
Jasper, Tessa, Stein,
vertrek: 11:40route
za 21/317:15SIOS B1Hoogkerk / Nic. B2De Oolde Steense in Wolvegascheidsrechter:
vertrek: 15:45route
za 21/312:00Hoogkerk / Nic. B3AVO B3Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:30route
za 21/311:00Nic. C1Hoogkerk C1Europark in Groningenscheidsrechter:
vervoer:
Yara, Tessel, Tine
vertrek: 10:30route
za 21/309:45DWA / Argo C2Hoogkerk C2Ripperdahal in Winsum gnscheidsrechter:
vervoer:
Leona, Laura
vertrek: 08:45route
za 21/309:30Hoogkerk D1EKC 2000 D2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 09:00route
za 21/310:00LDODK / Rinsma Fashion E1Hoogkerk / Nic. E1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkscheidsrechter:
vervoer:
Tim, Evi,
vertrek: 08:55route
 
zo 22/311:30Hoogkerk 4Club Brothers 4Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:00route
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/321:00Hoogkerk / Nic. MW2DTS MW1Alfa College in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 20:10route
 
za 28/318:50Hoogkerk 1Oranje Zwart 1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 17:50route
za 28/317:30Hoogkerk 2Oranje Zwart 2Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 16:30route
za 28/312:00LDODK / Rinsma Fashion A2Hoogkerk / Nic. A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkscheidsrechter:
vervoer:
Marjolein, Britt, Koert,
vertrek: 10:25route
za 28/316:10Hoogkerk / Nic. A2Rodenburg / Sparta A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 15:25route
za 28/315:00Hoogkerk / Nic. A3HHV A1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 14:30route
za 28/312:00Hoogkerk / Nic. B2Harich B1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 11:15route
za 28/311:25Ritola B1Hoogkerk / Nic. B3De Zwet in Zuidlarenscheidsrechter:
vervoer:
Ilse, Lieke, Sanna,
vertrek: 10:30route
za 28/314:00Hoogkerk C1Ritola C1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 13:30route
za 28/313:10Elko C2Hoogkerk C2De Brug in Elimscheidsrechter:
vervoer:
Milou, Quinten, Vera
vertrek: 11:40route
za 28/310:00WSS D1Hoogkerk D1Wenakker in Oude Pekelascheidsrechter:
vervoer:
Tessa, Milou
vertrek: 08:45route
za 28/311:00Hoogkerk / Nic. E1Kinea E1Europark in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 10:30route
za 28/313:00Hoogkerk / Nic. E4WSS E1Hoogkerk in Groningenscheidsrechter:
aanwezig: 12:30route
 
zo 29/313:30Wez Handich / Dow 2Hoogkerk 3Dûnoard in Houtigehagescheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 12:30route
zo 29/310:00Wez Handich / Dow 7Hoogkerk 4Dûnoard in Houtigehagescheidsrechter:
vervoer:
Vervoer
vertrek: 09:00route