Wedstrijdprogramma voor de vereniging Hoogkerk in Hoogkerk

164 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
wo 11/12 21:00BK37868Hoogkerk / Nic. MW2 - NKC MW1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 14/12 19:45WK10917Hoogkerk 1 - ROG 1Hoogkerk in GroningenL. Veenstrahistorieroute
za 14/12 18:15WK13458Hoogkerk 2 - Drachten / van der Wiel 3Hoogkerk in GroningenJ. Jonkmanhistorieroute
za 14/12 12:45WK17354Hoogkerk / Nic. A1 - OKO / Bies A1Europark in GroningenJ.R. Dijkstrahistorieroute
za 14/12 11:35WK16756Hoogkerk / Nic. A2 - De Pein A1Europark in GroningenW. Jongbloed-Spijkstrahistorieroute
za 14/12 10:25BK17232Hoogkerk / Nic. A3 - SDO A1Europark in Groningenhistorieroute
za 14/12 17:05WK18767Hoogkerk / Nic. B1 - Drachten / van der Wiel B1Hoogkerk in GroningenM. Doedens-v Scherpenzeelhistorieroute
za 14/12 16:05WK19160Hoogkerk / Nic. B2 - It Fean / Boelenslaan B1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/12 15:05BK19497Hoogkerk / Nic. B3 - Stadskanaal '74 B1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/12 14:00BK21721Hoogkerk C1 - SDO C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/12 13:00BK21758Hoogkerk C2 - EKC 2000 C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/12 15:00BK24655HHV D1 - Hoogkerk D1De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 14/12 12:00BK31846WSS E1 - Hoogkerk / Nic. E4Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 14/12 11:00BK30855Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - Hoogkerk / Nic. E1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 15/12 13:15WK13491ZKC '19 3 - Hoogkerk 3N Wessels Boerhal in ZuidwoldeJanet Leemhuishistorieroute
zo 15/12 11:00BK13408De Pein 4 - Hoogkerk 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
vr 20/12 18:45BK17070AVO A3 - Hoogkerk / Nic. A3Kloosterveste in Assenhistorieroute
ma 23/12 20:30BK37921It Fean / Boelenslaan MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
za 11/1 20:00WK11689Noordenveld 1 - Hoogkerk 1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 11/1 17:30WK14913Ritola 3 - Hoogkerk 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 11/1 15:00WK17381Heerenveen A1 - Hoogkerk / Nic. A1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 11/1 13:30BK18109Vitesse A2 - Hoogkerk / Nic. A3Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 11/1 15:30WK18915De Granaet B1 - Hoogkerk / Nic. B1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 11/1 14:55WK19466DWA / Argo B1 - Hoogkerk / Nic. B2Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 11/1 17:25BK19563EKC 2000 B1 - Hoogkerk / Nic. B3Bargeres in Emmenhistorieroute
za 11/1 15:00BK22755Stadskanaal '74 C1 - Hoogkerk C1De Spont in Stadskanaalhistorieroute
za 11/1 11:30BK22766Vitesse C1 - Hoogkerk C2Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 11/1 11:00BK25832Hoogkerk D1 - DWA / Argo D1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 11/1 12:40BK30519Ritola E1 - Hoogkerk / Nic. E4De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 11/1 10:00BK28765Hoogkerk / Nic. E1 - It Fean / Boelenslaan E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 12/1 12:15WK14904Hoogkerk 3 - WSS 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 12/1 11:00BK13757Hoogkerk 4 - AVO 7Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
wo 15/1 21:00BK37995Hoogkerk / Nic. MW2 - Oerterp / VKC MW1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 18/1 20:50WK11663Hoogkerk 1 - Harich 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 13:25WK13732De Wâlden 3 - Hoogkerk 3De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 18/1 19:30WK14827Hoogkerk 2 - Harich 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 16:35WK17233Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 18/1 17:15WK17225Hoogkerk / Nic. A2 - De Wâlden A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 11:00BK18045Hoogkerk / Nic. A3 - WSS A1Europark in Groningenhistorieroute
za 18/1 18:25WK18905Hoogkerk / Nic. B1 - De Wâlden B1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 16:15WK19454Hoogkerk / Nic. B2 - SIOS B1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 17:00BK19576AVO B3 - Hoogkerk / Nic. B3Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 18/1 15:15BK22691Hoogkerk C1 - Nic. C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 14:10BK22734Hoogkerk C2 - DWA / Argo C2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 15:15BK24826EKC 2000 D2 - Hoogkerk D1Bargeres in EmmenRenzo Gorterhistorieroute
za 18/1 13:05BK30366Hoogkerk / Nic. E4 - Zunobri E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 18/1 13:05BK31061Hoogkerk / Nic. E1 - LDODK / Rinsma Fashion E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 19/1 11:10BK13453Club Brothers 4 - Hoogkerk 4Selwerd in Groningenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
vr 24/1 20:00BK38430DTS MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 25/1 20:00WK12253Oranje Zwart 1 - Hoogkerk 1ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 18:40WK15924Oranje Zwart 2 - Hoogkerk 2ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 25/1 12:00WK16876Hoogkerk / Nic. A1 - LDODK / Rinsma Fashion A2Europark in Groningenhistorieroute
za 25/1 17:30WK17622Rodenburg / Sparta A1 - Hoogkerk / Nic. A2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 25/1 18:15BK18669HHV A1 - Hoogkerk / Nic. A3De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 25/1 11:55WK19392Harich B1 - Hoogkerk / Nic. B2De Trime in Balkhistorieroute
za 25/1 11:00BK19868Stadskanaal '74 B1 - Hoogkerk / Nic. B3De Spont in Stadskanaalhistorieroute
za 25/1 09:00BK26878Hoogkerk D1 - WSS D1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 25/1 09:00BK32121Kinea E1 - Hoogkerk / Nic. E1MFA Aengwirden in Tjalleberdhistorieroute
zo 26/1 12:15WK16141Hoogkerk 3 - Wez Handich / Dow 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 26/1 11:00BK14072Hoogkerk 4 - Wez Handich / Dow 7Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 21:00BK38312Hoogkerk / Nic. MW2 - DFS / Veenwouden MW1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 1/2 19:25WK11730DTG 1 - Hoogkerk 1De Trime in Balkhistorieroute
za 1/2 11:00WK15446Hoogkerk 3 - CSL 4Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 1/2 15:40WK14915CSL 3 - Hoogkerk 2It Gryn in Stienshistorieroute
za 1/2 16:50WK17467Ritola A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 1/2 11:55WK17287DWA / Argo A1 - Hoogkerk / Nic. A2Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 1/2 13:30WK18926CSL B1 - Hoogkerk / Nic. B1It Gryn in Stienshistorieroute
za 1/2 13:00WK19299AVO B2 - Hoogkerk / Nic. B2Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 1/2 11:45BK19738Hoogkerk / Nic. B3 - SDO B1Europark in Groningenhistorieroute
za 1/2 11:00BK22816Spes C1 - Hoogkerk C2Burgemeester Lambershal in Annenhistorieroute
za 1/2 10:00BK40066AVO E2 - Hoogkerk / Nic. E4Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 1/2 10:00BK29158Drachten / van der Wiel E1 - Hoogkerk / Nic. E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
zo 2/2 11:30BK36315Hoogkerk 4 - Nic. 5Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 20:50WK12040Hoogkerk 1 - Flamingo's 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 19:30WK15513Hoogkerk 2 - Flamingo's 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 18:15WK17500Hoogkerk / Nic. A1 - DTS A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 17:05WK17469Hoogkerk / Nic. A2 - Flamingo's A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 15:55BK18429Hoogkerk / Nic. A3 - Thrianta A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 13:00WK18980Hoogkerk / Nic. B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1Europark in Groningenhistorieroute
za 8/2 12:00WK19352Hoogkerk / Nic. B2 - DOS '46 B2Europark in Groningenhistorieroute
za 8/2 11:30BK20655Korwi B1 - Hoogkerk / Nic. B3Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 8/2 14:55BK22147Hoogkerk C1 - Thrianta C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 13:55BK23232Hoogkerk C2 - Elko C2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 10:00BK26929ROG D1 - Hoogkerk D1Lewenborg in Groningenhistorieroute
za 8/2 13:00BK31285Hoogkerk / Nic. E4 - Des E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 8/2 10:00BK29315Hoogkerk / Nic. E1 - Heerenveen E1Europark in Groningenhistorieroute
zo 9/2 13:10WK16152OKO / Bies 2 - Hoogkerk 3De Veste in Opendehistorieroute
zo 9/2 13:00BK14092SDO 2 - Hoogkerk 4Sporthal in Schoonoordhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 15:05BK17611Hoogkerk / Nic. A3 - AVO A3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 15/2 16:20BK20837Hoogkerk / Nic. B3 - Ritola B1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 15/2 14:00BK23191Hoogkerk C1 - Elko C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 15/2 13:00BK22187Hoogkerk C2 - WSS C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
vr 28/2 19:00BK37747NKC MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2De Holten in Marumhistorieroute
za 29/2 13:40WK11252Hoogkerk 1 - De Granaet 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 12:20WK14060Hoogkerk 2 - De Granaet 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 11:05WK17182Hoogkerk / Nic. A1 - Drachten / van der Wiel A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 29/2 12:50WK16965Hoogkerk / Nic. A2 - CSL A1Europark in Groningenhistorieroute
za 29/2 16:15BK16842Thrianta A1 - Hoogkerk / Nic. A3Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 29/2 11:50WK18828Hoogkerk / Nic. B1 - OKO / Bies B1Europark in Groningenhistorieroute
za 29/2 10:50WK19221Hoogkerk / Nic. B2 - OKO / Bies B2Europark in Groningenhistorieroute
za 29/2 11:00BK21559WSS C1 - Hoogkerk C2Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 29/2 14:05BK27096Thrianta D1 - Hoogkerk D1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 29/2 10:00BK29367Hoogkerk / Nic. E4 - Nic. E2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 1/3 16:15WK16399Nic. 4 - Hoogkerk 3Europark in Groningenhistorieroute
zo 1/3 11:00BK14142Akc '54 1 - Hoogkerk 4Burgemeester Lambershal in Annenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 21:00BK38487Hoogkerk / Nic. MW2 - It Fean / Boelenslaan MW1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 7/3 15:35WK12456ROG 1 - Hoogkerk 1Beyum in Groningenhistorieroute
za 7/3 16:50WK16282Drachten / van der Wiel 3 - Hoogkerk 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 15:30WK17760OKO / Bies A1 - Hoogkerk / Nic. A1De Veste in Opendehistorieroute
za 7/3 13:00WK17729De Pein A1 - Hoogkerk / Nic. A2Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 7/3 12:15BK18872SDO A1 - Hoogkerk / Nic. A3Sporthal in Schoonoordhistorieroute
za 7/3 13:15WK19062Drachten / van der Wiel B1 - Hoogkerk / Nic. B1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 7/3 14:00WK19425It Fean / Boelenslaan B1 - Hoogkerk / Nic. B2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 7/3 14:45BK23748SDO C1 - Hoogkerk C1Sporthal in Schoonoordhistorieroute
za 7/3 17:25BK23734EKC 2000 C1 - Hoogkerk C2Emmerhout in Emmenhistorieroute
za 7/3 10:00BK25179Hoogkerk D1 - HHV D1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 7/3 14:00BK29890Zunobri E1 - Hoogkerk / Nic. E4Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 7/3 11:00BK32405Hoogkerk / Nic. E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3Europark in Groningenhistorieroute
zo 8/3 12:15WK14135Hoogkerk 3 - ZKC '19 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
zo 8/3 11:00BK13562Hoogkerk 4 - De Pein 4Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
di 10/3 21:30BK40119Pallas '08 MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 14/3 19:50WK12555Hoogkerk 1 - Noordenveld 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 18:30WK16482Hoogkerk 2 - Ritola 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 17:15WK17040Hoogkerk / Nic. A1 - Heerenveen A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 16:00BK18989Hoogkerk / Nic. A3 - Vitesse A2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 11:45WK19077Hoogkerk / Nic. B1 - De Granaet B1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 14/3 09:45WK19473Hoogkerk / Nic. B2 - DWA / Argo B1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 14/3 10:45BK19890Hoogkerk / Nic. B3 - EKC 2000 B1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 14/3 15:00BK23875Hoogkerk C1 - Stadskanaal '74 C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 14:00BK23911Hoogkerk C2 - Vitesse C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 10:00BK27126DWA / Argo D1 - Hoogkerk D1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 14/3 13:00BK32547Hoogkerk / Nic. E4 - Ritola E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 14/3 11:00BK29618It Fean / Boelenslaan E1 - Hoogkerk / Nic. E1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
zo 15/3 13:20WK16473WSS 2 - Hoogkerk 3Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
zo 15/3 10:15BK14168AVO 7 - Hoogkerk 4Marsdijk in Assenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
wo 18/3 21:00BK38599Oerterp / VKC MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2De Wier in Ureterphistorieroute
za 21/3 20:10WK11444Harich 1 - Hoogkerk 1De Trime in Balkhistorieroute
za 21/3 11:45WK16074Hoogkerk 3 - De Wâlden 3Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 21/3 19:00WK14367Harich 2 - Hoogkerk 2De Trime in Balkhistorieroute
za 21/3 10:35WK17086Hoogkerk / Nic. A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 21/3 15:45WK17087De Wâlden A1 - Hoogkerk / Nic. A2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 21/3 13:30WK18869De Wâlden B1 - Hoogkerk / Nic. B1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 21/3 17:15WK19460SIOS B1 - Hoogkerk / Nic. B2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 21/3 12:00BK19960Hoogkerk / Nic. B3 - AVO B3Europark in Groningenhistorieroute
za 21/3 11:00BK22398Nic. C1 - Hoogkerk C1Europark in Groningenhistorieroute
za 21/3 09:45BK22380DWA / Argo C2 - Hoogkerk C2Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 21/3 09:30BK26824Hoogkerk D1 - EKC 2000 D2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 21/3 10:00BK31947LDODK / Rinsma Fashion E1 - Hoogkerk / Nic. E1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
zo 22/3 11:30BK14055Hoogkerk 4 - Club Brothers 4Hoogkerk in Groningenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 21:00BK38207Hoogkerk / Nic. MW2 - DTS MW1Alfa College in Groningenhistorieroute
za 28/3 18:50WK11477Hoogkerk 1 - Oranje Zwart 1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 17:30WK14478Hoogkerk 2 - Oranje Zwart 2Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 12:00WK17171LDODK / Rinsma Fashion A2 - Hoogkerk / Nic. A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 28/3 16:10WK17104Hoogkerk / Nic. A2 - Rodenburg / Sparta A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 15:00BK17858Hoogkerk / Nic. A3 - HHV A1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 12:00WK19256Hoogkerk / Nic. B2 - Harich B1Europark in Groningenhistorieroute
za 28/3 11:25BK20058Ritola B1 - Hoogkerk / Nic. B3De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 28/3 14:00BK22439Hoogkerk C1 - Ritola C1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 13:10BK21272Elko C2 - Hoogkerk C2De Brug in Elimhistorieroute
za 28/3 10:00BK24131WSS D1 - Hoogkerk D1Wenakker in Oude Pekelahistorieroute
za 28/3 13:00BK29914Hoogkerk / Nic. E4 - WSS E1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
za 28/3 11:00BK27854Hoogkerk / Nic. E1 - Kinea E1Europark in Groningenhistorieroute
zo 29/3 13:30WK12928Wez Handich / Dow 2 - Hoogkerk 3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
zo 29/3 10:00BK13232Wez Handich / Dow 7 - Hoogkerk 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute