Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Drachten / van der Wiel in Drachten

156 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
do 24/1 21:00BK49583AVO MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Marsdijk in AssenEvert-Jan Geertsemahistorieroute
za 26/1 19:10WK21198Drachten / van der Wiel 1 - De Wâlden 1SNIJ Noord Hal in DrachtenM. van Veenhistorieroute
za 26/1 17:30WK22568Drachten / van der Wiel 2 - De Wâlden 2SNIJ Noord Hal in DrachtenW. Spenkelinkhistorieroute
za 26/1 16:10WK22964Drachten / van der Wiel 3 - ASVD | PV Systems 2SNIJ Noord Hal in DrachtenR.J. Hiddinghistorieroute
za 26/1 15:15WK27831Sparta 3 - Drachten / van der Wiel 4Windesheim in ZwolleP. van Bekkumhistorieroute
za 26/1 13:15WK28030Drachten / van der Wiel 5 - It Fean / Boelenslaan 2SNIJ Noord Hal in DrachtenW. Kootstrahistorieroute
za 26/1 14:40WK25421Drachten / van der Wiel A1 - De Meeuwen A1SNIJ Noord Hal in DrachtenH. Drenthhistorieroute
za 26/1 17:10WK30984Rodenburg / Sparta A1 - Drachten / van der Wiel A2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 26/1 16:30BK43978De Waterpoort A1 - Drachten / van der Wiel A3Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 26/1 12:10WK29364Drachten / van der Wiel B1 - Heerenveen B1SNIJ Noord Hal in DrachtenA. Loonstrahistorieroute
za 26/1 12:00BK41987Rodenburg / OWK B2 - Drachten / van der Wiel B2Rodenburghal in Leekhistorieroute
za 26/1 11:05WK26268Drachten / van der Wiel C1 - ASVD | PV Systems C1SNIJ Noord Hal in DrachtenAF. vd Meerhistorieroute
za 26/1 14:10BK36415DTS D1 - Drachten / van der Wiel D1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 26/1 10:00BK34122Drachten / van der Wiel D3 - KIOS D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 26/1 14:30BK33187Invicta E1 - Drachten / van der Wiel E1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 26/1 11:00BK33153OKO / Bies E1 - Drachten / van der Wiel E3De Veste in Opendehistorieroute
za 26/1 12:00BK28475Flamingo's F1 - Drachten / van der Wiel F1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 26/1 10:00BK50532Drachten / van der Wiel F2 - Flamingo's F2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute

Alles voor je sport!
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
do 31/1 21:00BK49572TFS MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 2/2 20:10WK21199Drachten / van der Wiel 1 - Quick '21 1SNIJ Noord Hal in DrachtenRJH. van Leeuwenhistorieroute
za 2/2 18:30WK22532Drachten / van der Wiel 2 - Tempo 3SNIJ Noord Hal in DrachtenJJA. vd Veenhistorieroute
za 2/2 17:10WK22892Drachten / van der Wiel 3 - ODIK 3SNIJ Noord Hal in DrachtenE.S. vd Lindehistorieroute
za 2/2 20:15WK23891Heerenveen 3 - Drachten / van der Wiel 4Blauw-Wit hal in HeerenveenK. Flinkerthistorieroute
za 2/2 14:20WK28031Drachten / van der Wiel 5 - VZK / Donkerbroek 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/2 15:40WK25385Drachten / van der Wiel A1 - AVO A2SNIJ Noord Hal in DrachtenK. van der Meerhistorieroute
za 2/2 17:00WK28584AVO A3 - Drachten / van der Wiel A2Kloosterveste in Assenhistorieroute
za 2/2 13:15WK29371Drachten / van der Wiel B1 - DOS '46 B2SNIJ Noord Hal in DrachtenA. Hiemstrahistorieroute
za 2/2 12:10BK42941Drachten / van der Wiel B2 - Donkerbroek / VZK B1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/2 11:05WK26236Drachten / van der Wiel C1 - De Meeuwen C1SNIJ Noord Hal in DrachtenJohan van Dijkhistorieroute
za 2/2 10:00BK38164Drachten / van der Wiel C2 - De Granaet C3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/2 13:20BK37603Heerenveen D2 - Drachten / van der Wiel D1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 2/2 17:00BK37578NQL D1 - Drachten / van der Wiel D2De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
za 2/2 11:00BK34274Spes D1 - Drachten / van der Wiel D3Bewegingshuis in Eexterveenhistorieroute
za 2/2 09:00BK29873Wordt Kwiek E1 - Drachten / van der Wiel E3MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 10:00BK29841Quick '21 E1 - Drachten / van der Wiel E2MFC De Gearrin in Oudegahistorieroute
za 2/2 10:00BK26793Hoogkerk F1 - Drachten / van der Wiel F1Europark in Groningenhistorieroute
za 2/2 12:15BK50548Invicta F1 - Drachten / van der Wiel F2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 20:30WK20202Ritola 1 - Drachten / van der Wiel 1De Zwet in ZuidlarenB. Blauwhistorieroute
za 9/2 14:20WK22425LDODK / Rinsma Fashion 3 - Drachten / van der Wiel 2Kortezwaag in Terwispel/GorredijkM. Zwiershistorieroute
za 9/2 20:20WK22693SKF 3 - Drachten / van der Wiel 3SKF-hal in VeenendaalJ. de Jonghistorieroute
za 9/2 17:50WK23634Drachten / van der Wiel 4 - De Parabool 3SNIJ Noord Hal in DrachtenW. de Haanhistorieroute
za 9/2 16:15WK28032Thrianta 2 - Drachten / van der Wiel 5Activum in HoogeveenR. Stelmahistorieroute
za 9/2 14:15WK27905DVO / Accountor A2 - Drachten / van der Wiel A1DVO-hal in BennekomYard Hagoorthistorieroute
za 9/2 16:35WK28500Drachten / van der Wiel A2 - Hoogkerk / Nic. A2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 15:20BK43361Drachten / van der Wiel A3 - Noveas A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 17:00WK29156SIOS B1 - Drachten / van der Wiel B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/2 15:30BK40590De Granaet B2 - Drachten / van der Wiel B2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 9/2 12:10WK26143KVZ C1 - Drachten / van der Wiel C1Hanzehal in ZutphenH. Neerhofhistorieroute
za 9/2 13:15BK39587SF Deinum C1 - Drachten / van der Wiel C2Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 9/2 14:15BK39573Drachten / van der Wiel C3 - CSL C2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 13:10BK36588Drachten / van der Wiel D1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 12:05BK36613Drachten / van der Wiel D2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 10:00BK34072Drachten / van der Wiel D3 - Korwi D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 11:05BK29134Drachten / van der Wiel E1 - Flamingo's E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 10:00BK29084Drachten / van der Wiel E3 - Vlug & Vaardig E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 11:05BK29135Drachten / van der Wiel E2 - NQL E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 10:00BK26422Drachten / van der Wiel F1 - Vlug & Vaardig F1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/2 11:05BK50539Drachten / van der Wiel F2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
wo 13/2 20:00BK49574Joure MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Doniahal in Sint Nicolaasgahistorieroute
za 16/2 20:30WK19887Oerterp / VKC 1 - Drachten / van der Wiel 1De Wier in Ureterphistorieroute
za 16/2 16:25WK27796DOS '46 3 - Drachten / van der Wiel 2De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 16/2 14:50WK22802OVVO / De Kroon 3 - Drachten / van der Wiel 3OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 16/2 12:10WK25342OVVO / De Kroon A1 - Drachten / van der Wiel A1OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 16/2 13:35BK43428Udiros A2 - Drachten / van der Wiel A3Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 16/2 13:10BK42767AVO B2 - Drachten / van der Wiel B2Marsdijk in AssenEvert-Jan Geertsemahistorieroute
za 16/2 12:00BK38524De Wâlden C3 - Drachten / van der Wiel C2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 16/2 12:30BK30679De Granaet E1 - Drachten / van der Wiel E1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 10:00BK34825Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 - Drachten / van der Wiel D2Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 15:35WK27809Drachten / van der Wiel 4 - Amicitia 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 15:30WK28033WWC 2 - Drachten / van der Wiel 5De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 2/3 16:40WK28697Heerenveen A1 - Drachten / van der Wiel A2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 2/3 14:20BK43358Drachten / van der Wiel A3 - Lintjo A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 13:15WK29465Drachten / van der Wiel B1 - Hoogkerk / Nic. B1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 12:10BK42894Drachten / van der Wiel B2 - AVO B2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 15:00WK26194LDODK / Rinsma Fashion C1 - Drachten / van der Wiel C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 2/3 11:05BK38592Drachten / van der Wiel C3 - De Pein C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 10:00BK35532Drachten / van der Wiel D1 - DTL D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 2/3 16:15BK34208Noordenveld D1 - Drachten / van der Wiel D3De Hullen in Rodenhistorieroute
za 2/3 10:00BK30272De Wâlden E2 - Drachten / van der Wiel E3De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 2/3 10:00BK27224LDODK / Rinsma Fashion F1 - Drachten / van der Wiel F1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
wo 6/3 20:30BK49575Drachten / van der Wiel MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 19:50WK21194Drachten / van der Wiel 1 - De Waterpoort 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 18:10WK27784Drachten / van der Wiel 2 - DVO / Accountor 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 16:50WK22702Drachten / van der Wiel 3 - Unitas / Perspectief 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 17:55WK23450Ritola 3 - Drachten / van der Wiel 4De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 9/3 15:35WK28034Drachten / van der Wiel 5 - Emmeloord 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 14:20WK28943Drachten / van der Wiel A2 - Udiros A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 17:50BK43972VZK / Donkerbroek A1 - Drachten / van der Wiel A3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 9/3 13:30WK29216CSL B1 - Drachten / van der Wiel B1It Gryn in Stienshistorieroute
za 9/3 13:15BK41435Drachten / van der Wiel B2 - Rodenburg / OWK B2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 12:10WK26148Drachten / van der Wiel C1 - Unitas / Perspectief C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 13:00BK38942MN en W C1 - Drachten / van der Wiel C3It Gryn in Stienshistorieroute
za 9/3 14:00BK35928Flamingo's D2 - Drachten / van der Wiel D2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 9/3 11:05BK34195Drachten / van der Wiel D3 - Dio D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 10:00BK32567Drachten / van der Wiel E1 - Wez Handich E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 11:05BK32569Drachten / van der Wiel E2 - De Wâlden E4SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 10:00BK28158Drachten / van der Wiel F1 - Rodenburg F1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
wo 13/3 20:30BK49576Drachten / van der Wiel MW1 - Altijd Kwiek MW2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 19:55WK21035CSL 1 - Drachten / van der Wiel 1It Gryn in Stienshistorieroute
za 16/3 15:05WK22594Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 - Drachten / van der Wiel 2Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 16/3 15:30WK23018Oost-Arnhem 2 - Drachten / van der Wiel 3De Laar West in Arnhemhistorieroute
za 16/3 19:00WK23860Drachten / van der Wiel 4 - ROG 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 17:30WK28035TFS / De Pein 3 - Drachten / van der Wiel 5Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 16/3 13:10WK25452DOS '46 A2 - Drachten / van der Wiel A1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 16/3 17:45WK29052Drachten / van der Wiel A2 - SIOS A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 16:30BK43357Drachten / van der Wiel A3 - Kinea A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 14:00WK29439ASVD | PV Systems B1 - Drachten / van der Wiel B1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 16/3 16:00WK27934Heerenveen C1 - Drachten / van der Wiel C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 16/3 15:25BK38661Drachten / van der Wiel C2 - DTL C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 14:20BK40330Drachten / van der Wiel C3 - Flamingo's C2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 13:15BK37471Drachten / van der Wiel D1 - Pallas '08 D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 12:10BK37497Drachten / van der Wiel D2 - Wordt Kwiek D2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 11:05BK33348Drachten / van der Wiel E1 - DTL E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 11:05BK33300Drachten / van der Wiel E3 - De Wâlden E2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 10:00BK33350Drachten / van der Wiel E2 - DTS E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 10:00BK28557Drachten / van der Wiel F1 - Wez Handich F1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 12:00BK50540WWC F2 - Drachten / van der Wiel F2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
do 21/3 20:00BK49577Flamingo's MW1 - Drachten / van der Wiel MW1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 23/3 19:25WK21196Drachten / van der Wiel 1 - Hoogkerk 1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 17:45WK22548Drachten / van der Wiel 2 - ZKV 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 16:25WK22924Drachten / van der Wiel 3 - Dindoa 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 17:20WK27823Wit-Blauw / Green Organics 3 - Drachten / van der Wiel 4De Reeve in Kampenhistorieroute
za 23/3 13:25WK28036Drachten / van der Wiel 5 - DWA / Argo 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 14:50WK25401Drachten / van der Wiel A1 - Wageningen A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 14:05WK28524Ritola A1 - Drachten / van der Wiel A2De Kamp in Vrieshistorieroute
za 23/3 12:40BK42317ROG B1 - Drachten / van der Wiel B2Beyum in Groningenhistorieroute
za 23/3 12:20WK27921Drachten / van der Wiel C1 - Fortissimo C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 10:00BK39698Veenwouden C1 - Drachten / van der Wiel C2Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 23/3 14:00BK39138Frigro / Invicta C3 - Drachten / van der Wiel C3De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 23/3 14:10BK36155Rodenburg / OWK D1 - Drachten / van der Wiel D1Topsporthal in Leekhistorieroute
za 23/3 13:10BK36123Rodenburg / OWK D2 - Drachten / van der Wiel D2Topsporthal in Leekhistorieroute
za 23/3 10:05BK29276MN en W E1 - Drachten / van der Wiel E1It Gryn in Stienshistorieroute
za 23/3 12:15BK29269Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - Drachten / van der Wiel E3De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 23/3 11:00BK29291Harkema E1 - Drachten / van der Wiel E2De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
wo 27/3 20:30BK49589Drachten / van der Wiel MW1 - AVO MW1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 19:25WK21075De Wâlden 1 - Drachten / van der Wiel 1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 30/3 17:55WK22549De Wâlden 2 - Drachten / van der Wiel 2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 30/3 17:25WK22934ASVD | PV Systems 2 - Drachten / van der Wiel 3‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 30/3 17:50WK27838Drachten / van der Wiel 4 - Sparta 3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 17:20WK28037It Fean / Boelenslaan 2 - Drachten / van der Wiel 5Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 30/3 16:55WK25407De Meeuwen A1 - Drachten / van der Wiel A1Meeuwen-hal in Puttenhistorieroute
za 30/3 16:35WK30991Drachten / van der Wiel A2 - Rodenburg / Sparta A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 15:25BK43360Drachten / van der Wiel A3 - De Waterpoort A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 15:00WK29309Heerenveen B1 - Drachten / van der Wiel B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 30/3 18:00BK41864Donkerbroek / VZK B1 - Drachten / van der Wiel B2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 14:00WK26256ASVD | PV Systems C1 - Drachten / van der Wiel C1‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 30/3 14:20BK39842Drachten / van der Wiel C2 - De Wâlden C3SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 13:15BK39004Drachten / van der Wiel C3 - TFS C1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 12:10BK35973Drachten / van der Wiel D1 - DTS D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 11:05BK35997Drachten / van der Wiel D2 - De Wâlden D2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 13:45BK34027KIOS D1 - Drachten / van der Wiel D3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 30/3 10:00BK32822Drachten / van der Wiel E1 - Invicta E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 10:00BK32775Drachten / van der Wiel E3 - OKO / Bies E1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 09:00BK30681Wez Handich E2 - Drachten / van der Wiel E2Hagehiem in Rottevallehistorieroute
za 30/3 10:00BK28290Drachten / van der Wiel F1 - Flamingo's F1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 30/3 09:00BK50552Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 - Drachten / van der Wiel F2Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute