Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DSV in Diessen

94 wedstrijden geselecteerd

week 36 : van dinsdag 3 september 2019 t/m maandag 9 september 2019
za 7/9 13:30DW9143De Peelkorf A2 - DSV A1De Vlies in IJsselsteijnhistorieroute
za 7/9 13:00DB653DSV B1 - Rooi B1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 7/9 10:30DB1001Klimroos / VVO C2 - DSV C1De Lemelvelden in Haperthistorieroute
za 7/9 09:30DB1057Klimroos / VVO D1 - DSV D1De Lemelvelden in Haperthistorieroute
za 7/9 11:00DB1056DSV D2 - Vessem / Winty D2De Alsie in Diessenhistorieroute
za 7/9 11:00DB1359DSV E1 - Stormvogels E1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 7/9 09:30DB1324DSV E2 - Be Quick E3De Alsie in Diessenhistorieroute
za 7/9 09:30BK11360DSV F1 - Rust Roest F2De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 8/9 11:00WK8840DSV 1 - Odisco 1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 8/9 11:00DB165DSV 3 - NeCa 1De Alsie in Diessenhistorieroute

Antilopen Banner
week 37 : van dinsdag 10 september 2019 t/m maandag 16 september 2019
wo 11/9 20:00DB226FSC MW1 - DSV MW2De Breemakker in Knegselhistorieroute
za 14/9 17:45DW8572De Korfrakkers 2 - DSV 2Watermolenweg in Erphistorieroute
za 14/9 13:00DW9146DSV A1 - Altior A1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 14/9 12:30DB616Spoordonkse Girls A1 - DSV A2't Horstje in Oirschothistorieroute
za 14/9 11:15DB676Spoordonkse Girls B1 - DSV B1't Horstje in Oirschothistorieroute
za 14/9 11:00DB893DSV C1 - Klimop C2De Alsie in Diessenhistorieroute
za 14/9 09:30DB1066DSV D1 - Euro Girls D1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 14/9 11:15DB1059Stormvogels D2 - DSV D2Gem. sportpark in Luyksgestelhistorieroute
za 14/9 10:00DB1326Flamingo's E1 - DSV E2De Heibunders in Mariahouthistorieroute
za 14/9 10:00BK11352Rooi F1 - DSV F1De Kienehoef in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 15/9 13:00WK8693MKV 1 - DSV 1't Rooi in Milheezehistorieroute
zo 15/9 10:30DB36Stormvogels 4 - DSV 3Gem. sportpark in Luyksgestelhistorieroute
week 38 : van dinsdag 17 september 2019 t/m maandag 23 september 2019
wo 18/9 20:00DB408Klimroos / VVO MW1 - DSV MW1De Lemelvelden in Haperthistorieroute
wo 18/9 20:00DB402Tuldania MW2 - DSV MW3D'n Hondsbos in Esbeekhistorieroute
wo 18/9 20:30DB243DSV MW2 - DDW MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 21/9 15:15DW9151SVOC '01 A1 - DSV A1De Heesakker in Oirlohistorieroute
za 21/9 13:00DB489DSV A2 - Rosolo A3De Alsie in Diessenhistorieroute
za 21/9 11:00DB685DSV B1 - Flamingo's B1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 21/9 10:00DB894Springfield C1 - DSV C1't Groot Stuk in Hoevenhistorieroute
za 21/9 10:45DB1072Tuldania D1 - DSV D1D'n Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 21/9 12:45DB1068Rosolo D2 - DSV D2Den Hoek in Reuselhistorieroute
za 21/9 10:00DB1647BIO E1 - DSV E1De Heikant in Veldhovenhistorieroute
za 21/9 10:30DB1330De Korfrakkers E1 - DSV E2Watermolenweg in Erphistorieroute
za 21/9 09:30BK11339DSV F1 - OEC F1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 22/9 13:00WK8976DSV 1 - SVOC '01 1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 22/9 11:00DW8585DSV 2 - Be Quick 2De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 22/9 11:00DB192DSV 3 - Winty / Vessem 3De Alsie in Diessenhistorieroute
week 39 : van dinsdag 24 september 2019 t/m maandag 30 september 2019
wo 25/9 20:30DB262DSV MW1 - DDW MW2De Alsie in Diessenhistorieroute
wo 25/9 20:30DB259DSV MW3 - Rietvogels MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
wo 25/9 20:00DB427Tuldania MW1 - DSV MW2D'n Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 28/9 11:15DB505Eyckelkorf A1 - DSV A2Bergerheide in Bergeijkhistorieroute
za 28/9 13:00DB700Flamingo's B1 - DSV B1De Heibunders in Mariahouthistorieroute
za 28/9 11:00DB1082DSV D1 - Tuldania D1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 28/9 09:30DB1076DSV D2 - Rosolo D2De Alsie in Diessenhistorieroute
za 28/9 11:00DB1423DSV E1 - Bladella E1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 28/9 09:30DB1334DSV E2 - De Korfrakkers E1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 28/9 10:00BK11337PSV / lifovragen.nl F1 - DSV F1Bokt in Eindhovenhistorieroute
zo 29/9 11:00WK9061DSV 1 - Corridor 1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 29/9 13:00DW8601DSV 2 - Spes 2De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 29/9 10:30DB210Tuldania 2 - DSV 3D'n Hondsbos in Esbeekhistorieroute
week 40 : van dinsdag 1 oktober 2019 t/m maandag 7 oktober 2019
wo 2/10 20:00DB282BIO MW1 - DSV MW1De Heikant in Veldhovenhistorieroute
wo 2/10 20:00DB281Stormvogels MW1 - DSV MW3Gem. sportpark in Luyksgestelhistorieroute
wo 2/10 20:30DB283DSV MW2 - BIO MW2De Alsie in Diessenhistorieroute
za 5/10 13:00DW9161DSV A1 - DDW / SDO '99 A1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 5/10 11:00DB516DSV A2 - Bladella A1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 5/10 14:00DB711Rooi B1 - DSV B1De Kienehoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 5/10 11:00DB945DSV C1 - Spoordonkse Girls C1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 5/10 09:30DB1090DSV D1 - Klimroos / VVO D1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 5/10 12:00DB1087Vessem / Winty D2 - DSV D2De Lille in Vessemhistorieroute
za 5/10 10:30DB1452Klimroos / VVO E1 - DSV E1De Lemelvelden in Haperthistorieroute
za 5/10 10:00DB1339Be Quick E3 - DSV E2Duyn en Dael in Nulandhistorieroute
zo 6/10 13:00WK8758DAKOS 1 - DSV 1De Plagge in Someren-Heidehistorieroute
zo 6/10 11:30DW8612Swift 3 - DSV 2Theo Lommen Sportpark in Veldenhistorieroute
zo 6/10 11:00DB90DDW / SDO '99 4 - DSV 3D'n Daelacker in Lage Mierdehistorieroute
week 41 : van dinsdag 8 oktober 2019 t/m maandag 14 oktober 2019
wo 9/10 20:30DB293DSV MW1 - Rosolo MW2De Alsie in Diessenhistorieroute
wo 9/10 20:30DB290DSV MW3 - Rosolo MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 12/10 14:30DW9164Spes A1 - DSV A1Sportpark in Milsbeekhistorieroute
za 12/10 14:15DB550DDW / SDO '99 A2 - DSV A2De Leeuwerik in Hooge Mierdehistorieroute
za 12/10 11:00DB741DSV B1 - Spoordonkse Girls B1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 12/10 09:45DB970Eyckelkorf C1 - DSV C1Bergerheide in Bergeijkhistorieroute
za 12/10 09:30DB1098Euro Girls D1 - DSV D1De Koolakkers in Westerhovenhistorieroute
za 12/10 11:00DB1092DSV D2 - Stormvogels D2De Alsie in Diessenhistorieroute
za 12/10 09:30DB1503DSV E1 - DDW / SDO '99 E1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 12/10 09:30DB1342DSV E2 - Flamingo's E1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 12/10 09:00BK11372SDO F1 - DSV F1Rapportstraat in Veldhovenhistorieroute
zo 13/10 12:30WK8798Oxalis 1 - DSV 1Wienus in Hegelsomhistorieroute
zo 13/10 13:00DW8621DSV 2 - ODC 2De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 13/10 13:00DB120DSV 3 - Stormvogels 5De Alsie in Diessenhistorieroute
week 42 : van dinsdag 15 oktober 2019 t/m maandag 21 oktober 2019
wo 16/10 20:00DB332Rietvogels MW2 - DSV MW1Gem. sportpark in Riethovenhistorieroute
wo 16/10 20:00DB331Vessem / Winty MW2 - DSV MW3De Lille in Vessemhistorieroute
wo 16/10 20:30DB346DSV MW2 - Vessem / Winty MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 19/10 13:00DW9168DSV A1 - Prinses Irene A1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 19/10 11:00DB579DSV A2 - Tuldania A1De Alsie in Diessenhistorieroute
za 19/10 11:00DB997DSV C1 - Rosolo C3De Alsie in Diessenhistorieroute
za 19/10 11:00DB1580Vessem / Winty E1 - DSV E1De Lille in Vessemhistorieroute
za 19/10 09:30BK11330DSV F1 - DSC F1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 20/10 11:00WK8742DSV 1 - Bladella 1De Alsie in Diessenhistorieroute
zo 20/10 13:00DW8633DSV 2 - De Korfrakkers 2De Alsie in Diessenhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 43 : van dinsdag 22 oktober 2019 t/m maandag 28 oktober 2019
wo 23/10 20:30DB366DSV MW1 - Bladella MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
wo 23/10 20:30DB363DSV MW3 - NeCa MW1De Alsie in Diessenhistorieroute
wo 23/10 19:30DB350Rietvogels MW3 - DSV MW2Gem. sportpark in Riethovenhistorieroute
za 26/10 12:00DW9172NKV A1 - DSV A1Wettenseind in Nuenenhistorieroute
zo 27/10 12:00WK9044Odisco 1 - DSV 1d'n Ekkerzicht in Ollandhistorieroute
week 44 : van dinsdag 29 oktober 2019 t/m maandag 4 november 2019
za 2/11 13:00DW9175DSV A1 - Oranje Wit A1De Alsie in Diessenhistorieroute