Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging DSV in Diessen

59 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
zo 24/2 13:00DB4139DSV 3 - Vessem 2Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/2 13:00DB7046BMC 3 - DSV 4De Run in Berlicumhistorieroute

Team TV
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
wo 27/2 19:30DB3864DSV MW3 - Stormvogels MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 27/2 20:15DB3831DSV MW2 - Rietvogels MW2De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
wo 6/3 19:30DB3544DSV MW1 - Klimroos / VVO MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 6/3 19:00DB3580DSV MW3 - Rietvogels MW1T-Kwadraat in Tilburghistorieroute
za 9/3 11:20DW28260De Peelkorf A2 - DSV A1De Wetteling in VenrayL. Koperhistorieroute
za 9/3 10:30DB6271DSV B1 - Spoordonkse Girls B1Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/3 11:30DB5921DSV C1 - DAKOS C2Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/3 16:00DB6071Corridor C1 - DSV C2De Landing in Sonhistorieroute
za 9/3 10:30DB5380DSV D1 - SDO '99 D1Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/3 09:30DB4844DSV E2 - Rietvogels E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 9/3 11:00DB5075NeCa E1 - DSV E1Aord in Casterenhistorieroute
za 9/3 12:00DB6987Prinses Irene E1 - DSV E3De Overbeek in Nistelrodehistorieroute
za 9/3 10:15BK26201Flash F1 - DSV F1De Misse in Den Dungenhistorieroute
zo 10/3 14:45WK22037DSV 1 - Corridor 1Hercules in DiessenM. Berkershistorieroute
zo 10/3 13:30DW19721DSV 2 - Be Quick 3Hercules in DiessenJM. Puhlhistorieroute
zo 10/3 11:00DB4116DSV 4 - BMC 3Hercules in Diessenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
wo 13/3 19:30DB3622DSV MW1 - Melmac MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 13/3 20:15DB3830Rietvogels MW1 - DSV MW3De Kemphaan in Riethovenhistorieroute
za 16/3 11:40DW28254DSV A1 - Prinses Irene A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 10:30DB6802DSV A2 - Rosolo A3Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 13:00DB5876ODC C1 - DSV C1De Schop in Astenhistorieroute
za 16/3 09:30DB5875DSV C2 - Flamingo's C2Hercules in Diessenhistorieroute
za 16/3 10:30DB4776Tuldania E2 - DSV E2Hondsbos in Esbeekhistorieroute
za 16/3 10:15DB4812Altior E2 - DSV E3De Zaert in Heeswijk Dintherhistorieroute
za 16/3 10:00BK26188DSV F1 - DKB F1Buitelaar in Haghorsthistorieroute
zo 17/3 13:15WK22031Odisco 1 - DSV 1De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 17/3 13:15DW19715DAKOS 2 - DSV 2De Postel in Someren-Heidehistorieroute
zo 17/3 12:00DB4058Tuldania 3 - DSV 4Hercules in Diessenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
wo 20/3 20:00DB3778NeCa MW1 - DSV MW1D'n Anloop in Hoogeloonhistorieroute
wo 20/3 21:30DB3498Vessem MW1 - DSV MW2De Ladder in Knegselhistorieroute
za 23/3 17:35DB6779Nijnsel / Flamingo's A2 - DSV A2De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
za 23/3 12:30DB6159DSV B1 - Winty B1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 11:30DB5762DSV C1 - Winty C1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 15:25DB6014KVS ’17 C1 - DSV C2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
za 23/3 10:30DB5202DSV D1 - Bladella D1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 09:30DB4604DSV E2 - Arcades E1Hercules in Diessenhistorieroute
za 23/3 11:00DB4998DDW / SDO '99 E2 - DSV E1Den Houtert in Lage Mierdehistorieroute
za 23/3 10:00DB5002Rooi E1 - DSV E3Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
za 23/3 10:00BK26200Odisco F1 - DSV F1De Loop'r in Sint Oedenrodehistorieroute
zo 24/3 14:45WK22015DSV 1 - BMC 1Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/3 13:30DW19699DSV 2 - Altior 2Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/3 12:15DB4223DSV 3 - Rosolo 4Hercules in Diessenhistorieroute
zo 24/3 11:00DB3934DSV 4 - De Kangeroe 2Hercules in Diessenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
wo 27/3 20:00DB3682BIO MW2 - DSV MW3Den Ekkerman in Veldhovenhistorieroute
wo 27/3 19:30DB3791DSV MW2 - ZIGO MW2Stokeind in Moergestelhistorieroute
za 30/3 12:40DB6598DSV A2 - Euro Girls A1Hercules in Diessenhistorieroute
za 30/3 10:00DB5770NeCa C1 - DSV C1Eureka in Haperthistorieroute
za 30/3 09:00DB5214NeCa D1 - DSV D1Eureka in Haperthistorieroute
za 30/3 12:00DB4618Stormvogels E1 - DSV E2De Stap in Luyksgestelhistorieroute
za 30/3 09:30DB5028DSV E1 - Rosolo E2Hercules in Diessenhistorieroute
za 30/3 09:30DB5029DSV E3 - KVS ’17 E1Hercules in Diessenhistorieroute
zo 31/3 14:15WK22016De Horst 1 - DSV 1Heuvelland in Groesbeekhistorieroute
zo 31/3 12:35DW19700ODC 2 - DSV 2De Schop in Astenhistorieroute
zo 31/3 11:00DB4233Winty 1 - DSV 3De Ladder in Knegselhistorieroute
zo 31/3 12:00DB3935Odisco 3 - DSV 4De Streepen in Sint Oedenrodehistorieroute
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
wo 3/4 19:00DB3774DSV MW3 - Tuldania MW1Stokeind in Moergestelhistorieroute
wo 3/4 21:00DB3481DSV MW2 - Stormvogels MW2De Wissel in Goirlehistorieroute