Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Donkerbroek in Donkerbroek

47 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 20:15WK19911VZK / Donkerbroek 1 - Thrianta 1De Bongerd in HaulerwijkT. vd Tuinhistorieroute
za 2/3 19:00WK26798VZK / Donkerbroek 2 - Thrianta 2De Bongerd in HaulerwijkW. Kootstrahistorieroute
za 2/3 18:00BK41343Donkerbroek / VZK B1 - De Granaet B2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 2/3 17:00BK42811Donkerbroek / VZK B2 - Korwi B1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 2/3 14:00BK38606VZK / Donkerbroek C1 - LDODK / Rinsma Fashion C4De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 2/3 13:00BK36097VZK / Donkerbroek D1 - Ritola D2De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 2/3 11:10BK34936Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 - VZK / Donkerbroek D2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 2/3 10:00BK48317Sparta F2 - VZK / Donkerbroek F2Rodenburghal in Leekhistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
vr 8/3 19:00BK43885Kinea A1 - VZK / Donkerbroek A1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 9/3 18:50WK21772It Fean / Boelenslaan 1 - VZK / Donkerbroek 1Surventohal in SurhuisterveenJohan van Dijkhistorieroute
za 9/3 17:40WK26984It Fean / Boelenslaan 2 - VZK / Donkerbroek 2Surventohal in SurhuisterveenA. Wiersmahistorieroute
za 9/3 17:50BK43972VZK / Donkerbroek A1 - Drachten / van der Wiel A3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 9/3 15:45BK41118De Granaet B2 - Donkerbroek / VZK B1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 9/3 12:05BK41630Ritola B1 - Donkerbroek / VZK B2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 9/3 14:00BK35157VZK / Donkerbroek D1 - Roda '70 D1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 9/3 10:00BK35162Invicta D1 - VZK / Donkerbroek D2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 9/3 13:00BK30042VZK / Donkerbroek E1 - Wordt Kwiek E3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 9/3 13:00BK28585Zunobri F1 - VZK / Donkerbroek F1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 9/3 13:00BK28529Thrianta F1 - VZK / Donkerbroek F2Activum in Hoogeveenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 20:20WK21481NQL 1 - VZK / Donkerbroek 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 16/3 15:35WK26667DWA / Argo 3 - VZK / Donkerbroek 2Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 16/3 12:00BK44234Noveas A1 - VZK / Donkerbroek A1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 16/3 16:00BK41678Donkerbroek / VZK B1 - AVO B2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 15:00BK42152Donkerbroek / VZK B2 - Oerterp / VKC B1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 14:00BK40345VZK / Donkerbroek C1 - Heerenveen C3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 16/3 11:00BK37194It Fean / Boelenslaan D2 - VZK / Donkerbroek D2Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 16/3 13:00BK33750Dio E1 - VZK / Donkerbroek E1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 13:00BK27255VZK / Donkerbroek F1 - Des F1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 16/3 13:00BK27245VZK / Donkerbroek F2 - Koru F1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 20:15WK19912VZK / Donkerbroek 1 - Dio 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 19:00WK26832VZK / Donkerbroek 2 - TFS / De Pein 3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 17:50BK43975VZK / Donkerbroek A1 - Lintjo A1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 15:00BK39151Olympia C1 - VZK / Donkerbroek C1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 23/3 15:00BK36786VZK / Donkerbroek D1 - Elko D1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 14:00BK36675VZK / Donkerbroek D2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 13:00BK32742VZK / Donkerbroek E1 - Flamingo's E3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 11:00BK28207DTS F1 - VZK / Donkerbroek F1Gymzaal in Surhuizumhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 17:20WK19989WWC 1 - VZK / Donkerbroek 1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 30/3 16:10WK27056WWC 2 - VZK / Donkerbroek 2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 30/3 18:00BK41864Donkerbroek / VZK B1 - Drachten / van der Wiel B2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 11:15BK48121Noordenveld B2 - Donkerbroek / VZK B2De Hullen in Rodenhistorieroute
za 30/3 14:00BK39021VZK / Donkerbroek C1 - DTS C1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 30/3 15:15BK36846ZKC '19 D1 - VZK / Donkerbroek D1N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 30/3 11:00BK35954Oerterp / VKC D1 - VZK / Donkerbroek D2De Wier in Ureterphistorieroute
za 30/3 09:00BK32776It Fean E2 - VZK / Donkerbroek E1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 30/3 13:00BK28323VZK / Donkerbroek F1 - DWA / Argo F1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 30/3 13:00BK28313VZK / Donkerbroek F2 - DOS '46 F3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute