Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Dio in Oosterwolde

61 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 20:15WK20795Dio 1 - Thrianta 1Boekhorst in OosterwoldeKM. Houtstrahistorieroute
za 15/12 19:00BK43354Dio A1 - Des A1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 15/12 17:00BK39260Dio C1 - Harkema C1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 15/12 16:00BK34239Dio D1 - Drachten / van der Wiel D3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 15/12 16:00BK50197Dio E1 - De Pein E2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 16/12 13:20WK26873De Pein 2 - Dio 2Dûnoard in HoutigehageF. Weeninghistorieroute

Team TV
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 16:50WK22001Stadskanaal '74 1 - Dio 1De Spont in Stadskanaalhistorieroute
za 12/1 15:30BK38424Invicta / Frigro C2 - Dio C1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 12/1 12:00BK34115Korwi D1 - Dio D1Stadspark in Winschotenhistorieroute
za 12/1 13:00BK30415VZK / Donkerbroek E1 - Dio E1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
zo 13/1 13:00WK26710Dio 2 - Leeuwarden 2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 20:15WK20792Dio 1 - VZK / Donkerbroek 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 19/1 19:00BK48424Dio A1 - KIOS A2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 19/1 16:00BK37637Dio C1 - Rodenburg / OWK C1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 19/1 15:00BK33985Dio D1 - Noordenveld D1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 19/1 15:00BK28927Dio E1 - Sparta E1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 20/1 11:00WK26728AVO 5 - Dio 2Marsdijk in Assenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 19:10WK20108TFS 1 - Dio 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 26/1 11:45BK43997Dow / Wez Handich A1 - Dio A1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 26/1 14:30BK39446De Granaet C2 - Dio C1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 26/1 11:00BK34265Spes D1 - Dio D1Bewegingshuis in Eexterveenhistorieroute
za 26/1 14:30BK32188Wordt Kwiek E3 - Dio E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 27/1 13:00WK26609Dio 2 - Vitesse 2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 20:20WK21485NQL 1 - Dio 1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 2/2 17:10BK43381Vitesse A2 - Dio A1Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 2/2 10:15BK40430Noordenveld C1 - Dio C1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 2/2 13:45BK34430KIOS D1 - Dio D1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 2/2 12:00BK33942Flamingo's E3 - Dio E1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
zo 3/2 11:30WK26935ZKC '19 4 - Dio 2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 20:45WK20793Dio 1 - WWC 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 9/2 19:30BK43352Dio A1 - LDODK / Rinsma Fashion A3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 9/2 14:00BK48252Dio E1 - Oerterp / VKC E2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 10/2 13:00WK26503Dio 2 - WSS 3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 20:15WK20797Dio 1 - It Fean / Boelenslaan 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 2/3 19:00BK43355Dio A1 - Quick '21 A2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 2/3 16:00BK38591Dio C1 - It Fean / Boelenslaan C2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 2/3 15:00BK30663Dio E1 - It Fean E2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 3/3 12:45WK26786KIOS 3 - Dio 2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 16:30WK20121Thrianta 1 - Dio 1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 9/3 11:40BK44207Des A1 - Dio A1De Brinkhof in Norghistorieroute
za 9/3 14:00BK38945Harkema C1 - Dio C1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 9/3 11:05BK34195Drachten / van der Wiel D3 - Dio D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 9/3 10:00BK50204De Pein E2 - Dio E1Gymzaal in Opeindehistorieroute
zo 10/3 13:00WK26759Dio 2 - De Pein 2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 20:15WK20798Dio 1 - Stadskanaal '74 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 14:00BK40329Dio C1 - Invicta / Frigro C2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 13:00BK34407Dio D1 - Korwi D1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 16/3 13:00BK33750Dio E1 - VZK / Donkerbroek E1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 17/3 13:15WK26661Leeuwarden 2 - Dio 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute

Antilopen Banner
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 20:15WK19912VZK / Donkerbroek 1 - Dio 1De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 23/3 16:20BK48430KIOS A2 - Dio A1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 23/3 11:00BK39171Rodenburg / OWK C1 - Dio C1Topsporthal in Leekhistorieroute
za 23/3 16:15BK34221Noordenveld D1 - Dio D1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 23/3 10:00BK31682Sparta E1 - Dio E1Topsporthal in Leekhistorieroute
zo 24/3 13:00WK26383Dio 2 - AVO 5Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 20:15WK20794Dio 1 - TFS 1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 19:00BK43353Dio A1 - Dow / Wez Handich A1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 17:00BK39003Dio C1 - De Granaet C2Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 16:00BK34201Dio D1 - Spes D1Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
za 30/3 16:00BK31395Dio E1 - Wordt Kwiek E3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute
zo 31/3 13:30WK26397Vitesse 2 - Dio 2Drenthehal in Beilenhistorieroute