Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging ZKV in Zaandam

71 wedstrijden geselecteerd

week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
zo 24/2 11:00BK24311Hilversum 1 - ZKV 5De Lieberg in Hilversumhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 16:30WK20217Roda 1 - ZKV 1De Koog in Koog ad ZaanW. Watermulderhistorieroute
za 2/3 14:20WK23473ZKV 3 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5De Struyck in ZaandamR. de Bruinhistorieroute
za 2/3 17:15WK28772BEP A2 - ZKV A2MFSA de Beuk in PurmerendR.W. Telhistorieroute
za 2/3 15:10WK26062DVO / Accountor B1 - ZKV B1DVO-hal in BennekomLammert Steendamhistorieroute
za 2/3 15:30BK41334ZKV B2 - OKV B1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/3 16:30BK41739ZKV B3 - DTS B2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/3 13:00BK36046ZKC '31 D1 - ZKV D1De Tref in Zaandamhistorieroute
za 2/3 13:15BK36038ZKV D2 - DTS D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 2/3 12:15BK27478ZKV F1 - OKV F2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 3/3 14:00BK24113ZKV 5 - KZ / Thermo4U 8De Struyck in Zaandamhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 18:45WK20018ZKV 1 - Valto 1De Struyck in ZaandamR. de Withistorieroute
za 9/3 17:10WK27797ZKV 2 - DOS '46 3De Struyck in ZaandamJP. Zandbergenhistorieroute
za 9/3 15:35WK25426ZKV A1 - KZ / Thermo4U A1De Struyck in ZaandamJ. Montijnhistorieroute
za 9/3 14:15WK28617ZKV A2 - AW.DTV A2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 9/3 12:10WK26046Groen Geel B1 - ZKV B1Groen-Geelhal in WormerC. Hendriks, Cockhistorieroute
za 9/3 13:00BK41618DTS B1 - ZKV B2De Drecht in Enkhuizenhistorieroute
za 9/3 11:15BK42232Celeritas B1 - ZKV B3Alkmaar-Noord in Alkmaarhistorieroute
za 9/3 13:15WK30297ZKV C1 - Haarlem C1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 9/3 11:15BK39642EKVA C2 - ZKV C2Sporthal Fanny Blankers-Koen in Almerehistorieroute
za 9/3 14:00BK36662Apollo D2 - ZKV D2Deimos in Heerhugowaardhistorieroute
za 9/3 12:15BK33265ZKV E1 - Furore E2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 9/3 12:15BK33247ZKV E2 - Sporting Andijk E1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 9/3 10:00BK28509Purmer F1 - ZKV F1De Vaart in Purmerendhistorieroute
zo 10/3 14:00WK23643HKC 2 - ZKV 3OSG in HengeloH. Hakkershistorieroute
zo 10/3 13:30WK26991BEP 4 - ZKV 4MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 10/3 10:00BK24346Zaandam Zuid 3 - ZKV 5Zaanstad-Zuid in Zaandamhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 19:30WK20019ZKV 1 - Ten Donck 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 16/3 17:55WK22466ZKV 2 - Tempo 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 16/3 16:15WK25330ZKV A1 - Tempo A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 16/3 11:50WK29100Furore A1 - ZKV A2Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 16/3 14:15WK25976KZ / Thermo4U B1 - ZKV B1De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
za 16/3 15:00BK42830ZKV B2 - Furore B2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 16/3 15:00BK41417ZKC '31 B2 - ZKV B3De Tref in Zaandamhistorieroute
za 16/3 11:00WK30285Velocitas C1 - ZKV C1De Does in Leiderdorphistorieroute
za 16/3 13:00BK38705ZKC '31 C2 - ZKV C2De Tref in Zaandamhistorieroute
za 16/3 11:00BK35589DSO D1 - ZKV D1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 16/3 12:00BK35662Rohda D1 - ZKV D2Ookmeer in Amsterdamhistorieroute
za 16/3 14:00BK30881ZKV E1 - KZ / Thermo4U E2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 16/3 14:00BK30861ZKV E2 - ZKC '31 E2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 17/3 14:30WK23361Groen Geel 4 - ZKV 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 17/3 14:40WK26670Refleks 5 - ZKV 4Marimbahal in Rijswijkhistorieroute
zo 17/3 13:15BK23971Purmer 5 - ZKV 5De Vaart in Purmerendhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 16:30WK20132Tilburg 1 - ZKV 1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 23/3 17:45WK22548Drachten / van der Wiel 2 - ZKV 2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 23/3 12:40WK25404Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - ZKV A1Hoenderdaal in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 23/3 16:15WK28963ZKV A2 - Rohda A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 23/3 14:15BK41802Groen Geel B3 - ZKV B2Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 23/3 15:15BK41831ZKV B3 - KZ / Thermo4U B3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 23/3 14:15WK30286ZKV C1 - ZKC '31 C1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 23/3 13:15BK39156ZKV C2 - BEP C3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 23/3 12:15BK34702ZKV D1 - BEP D1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 23/3 09:45BK32693OKV E3 - ZKV E1Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 23/3 09:45BK32680OKV E4 - ZKV E2Oostzaan in Oostzaanhistorieroute
za 23/3 09:30BK28225WWSV F1 - ZKV F1MFSA de Beuk in Purmerendhistorieroute
zo 24/3 14:00WK23504ZKV 3 - Apeldoorn 2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 24/3 15:10WK26824ZKV 4 - KZ Danaiden 4De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 24/3 16:20BK24157ZKV 5 - Oosterkwartier 3De Struyck in Zaandamhistorieroute

Alles voor je sport!
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 19:30WK20022ZKV 1 - Excelsior 1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 30/3 17:50WK22402ZKV 2 - LDODK / Rinsma Fashion 3De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 30/3 16:15WK25271ZKV A1 - BEP A1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 30/3 15:15WK28971KVA A2 - ZKV A2Nieuwe Bankrashal in Amstelveenhistorieroute
za 30/3 13:00WK30287KZ Danaiden C1 - ZKV C1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 30/3 12:00BK39826DSO C2 - ZKV C2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 30/3 11:00BK34746Groen Geel D2 - ZKV D1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 30/3 10:00BK48230Furore D3 - ZKV D2Het Trias in Krommeniehistorieroute
za 30/3 14:00BK29416ZKV E1 - Roda E2De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 30/3 14:00BK29398ZKV E2 - DTS E1De Struyck in Zaandamhistorieroute
za 30/3 15:00BK28326ZKV F1 - KZ / Thermo4U F2De Struyck in Zaandamhistorieroute
zo 31/3 14:30WK23699Swift 2 - ZKV 3Oostenburg in Amsterdamhistorieroute
zo 31/3 12:00BK24421Apollo 4 - ZKV 5Deimos in Heerhugowaardhistorieroute