Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging ZKV in Zaandam

58 wedstrijden geselecteerd

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
za 28/4 15:30WK5511ZKV 1 - Wit-Blauw / Green Organics 1Hoornseveld in ZaandamEW. de Voshistorieroute
za 28/4 14:00WK638ZKV 3 - ZKC '31 4Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 28/4 14:15WK2281DOS '46 A1 - ZKV A1Tussenboerslanden in NijeveenJacco Hospershistorieroute
za 28/4 11:00WK3474ZKV B1 - SKF B1Hoornseveld in ZaandamJ. ter Veer - de Kokhistorieroute
za 28/4 13:30BK44201BEP B3 - ZKV B2k.v. B.E.P. in Purmerendhistorieroute
za 28/4 13:15BK40855ZKV F1 - DSO F1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 28/4 12:15BK46626ZKV F2 - DSO F2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute

Analyze Team
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
za 5/5 14:00WK1638ZKV A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1Hoornseveld in ZaandamWillem van Ieperenhistorieroute
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
za 12/5 16:00WK3056ZKV 2 - Avanti 2Hoornseveld in ZaandamR. Dekkerhistorieroute
za 12/5 14:30WK1509ZKV A1 - DVO / Accountor A1Hoornseveld in ZaandamP. Andressenhistorieroute
za 12/5 12:45BK52607ZKV A2 - Ados A1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 12/5 11:00WK3411ZKV B1 - DVO / Accountor B1Hoornseveld in ZaandamF. Bruininghistorieroute
za 12/5 13:00BK51896Purmer B1 - ZKV B2Purmer-Noord in Purmerendhistorieroute
za 12/5 14:15BK49582ZKV B3 - EKVA B2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 12/5 13:00WK22813ZKV C1 - TOP / SolarCompleet C2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 12/5 11:00BK49506ZKC '31 C2 - ZKV C2Jagersveld in Zaandamhistorieroute
za 12/5 13:00BK47212Swift D1 - ZKV D1Wertheimpark in Amsterdamhistorieroute
za 12/5 11:00BK49744Furore D3 - ZKV D2De Omzoom in Assendelfthistorieroute
za 12/5 13:00BK54302ZKV E1 - OKV E2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 12/5 10:00BK43584Roda E2 - ZKV E2Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 12/5 09:00BK44977DSO F1 - ZKV F1Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
za 12/5 10:00BK47712DSO F2 - ZKV F2Oosterhout in Alkmaarhistorieroute
zo 13/5 14:30WK6168ZKV 1 - AVO 1Hoornseveld in ZaandamR. de Vrieshistorieroute
zo 13/5 13:00BK48628ZKV 4 - Zaandam Zuid 3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
zo 13/5 11:30BK52400Furore A2 - ZKV A3De Omzoom in Assendelfthistorieroute
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
za 26/5 17:30WK2284LDODK / Rinsma Fashion A1 - ZKV A1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 26/5 11:15WK3477Dalto / Klaverblad Verzekeringen B1 - ZKV B1De Woerd in DriebergenExterne scheidsrechterhistorieroute
za 26/5 14:00BK51234ZKV B2 - BEP B3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 26/5 12:45BK41904ZKV B3 - DKV Victoria B1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 26/5 15:15WK22812ZKV C1 - Velocitas C1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 26/5 10:00BK41707Celeritas C1 - ZKV C2De Groene Voet in Alkmaarhistorieroute
za 26/5 10:30BK49827Furore D1 - ZKV D1De Omzoom in Assendelfthistorieroute
za 26/5 10:00BK51953HBC D1 - ZKV D2Watervliet in Beverwijkhistorieroute
za 26/5 12:45BK51210ZKV F1 - ZKC '31 F1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 26/5 13:45BK47220ZKV F2 - BEP F2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
zo 27/5 14:30WK5565OWK 1 - ZKV 1De Gaveborg in Oostwoldhistorieroute
zo 27/5 13:15WK3947DSC 3 - ZKV 2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
zo 27/5 14:30WK71KZ Danaiden 4 - ZKV 3Montgomerystraat in Leidenhistorieroute
zo 27/5 13:00BK42376KZ / Hiltex 10 - ZKV 4De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 27/5 11:00BK52789ZKV A2 - Groen Geel A3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
zo 27/5 11:30BK49943HBC A1 - ZKV A3Watervliet in Beverwijkhistorieroute
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
za 2/6 15:30WK5175ZKV 1 - De Hoeve 1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 14:00WK3262ZKV A1 - Nieuwerkerk A1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 12:45WK3467ZKV B1 - De Meeuwen B1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 10:00BK51132Roda B1 - ZKV B2Westzaan in Westzaanhistorieroute
za 2/6 12:30BK52844Sporting West B2 - ZKV B3Westerpark in AmsterdamHenne Posthistorieroute
za 2/6 14:00WK22764Haarlem C1 - ZKV C1Hoenstraat in Haarlemhistorieroute
za 2/6 11:30BK45095ZKV C2 - DSO C1Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 13:15BK44633ZKV D1 - KZ / Hiltex D3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 12:00BK43484ZKV D2 - ZKC '31 D2Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 11:15BK54309DTS E1 - ZKV E1Immerhornpolder in Enkhuizenhistorieroute
za 2/6 12:00BK42206ZKV E2 - ZKC '31 E3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
za 2/6 09:00BK48126Groen Geel F2 - ZKV F1Trickelsoord in Wormerhistorieroute
za 2/6 10:00BK42363Purmer F1 - ZKV F2Purmer-Noord in Purmerendhistorieroute
zo 3/6 13:30WK4295ZKV 2 - Blauw-Wit 3Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
zo 3/6 15:15WK7975ZKV 3 - KZ / Hiltex 8Hoornseveld in Zaandamhistorieroute
zo 3/6 13:00BK42182KZ / Hiltex A4 - ZKV A2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 3/6 15:00BK46177ZKV A3 - KZ / Hiltex A5Hoornseveld in Zaandamhistorieroute