Wedstrijdprogramma voor de vereniging DKOD in Heelsum

35 wedstrijden geselecteerd

week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
wo 26/2 20:00BK37923DKOD MW1 - Hemur Enge MW1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
ma 2/3 19:00BK25628SKF D4 - DKOD D3Rembrandt College in Veenendaalhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 20:00BK38485Hemur Enge MW1 - DKOD MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelissehistorieroute
za 7/3 17:00WK12109DKOD 1 - SkunK 1MFC Doelum in RenkumW. Klein Wolterinkhistorieroute
za 7/3 15:10BK18759Keizer Karel A1 - DKOD A1Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 7/3 16:00BK21105DKOD B1 - Noviomagum B1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 7/3 11:00BK26476Fortissimo D1 - DKOD D1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 7/3 11:00BK27038KVZ D1 - DKOD D2Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 7/3 15:00BK38901DKOD D4 - Wiko D1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 7/3 10:05BK29473Wageningen E4 - DKOD E1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 7/3 13:00BK29454Keizer Karel E3 - DKOD E2Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 20:00BK38280DKOD MW1 - SkunK MW1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
do 12/3 18:30BK20986Arena B1 - DKOD B1‘t Gastland in Rhenenhistorieroute
za 14/3 18:00WK11342Fortissimo 1 - DKOD 1De Oever in IJsselsteinhistorieroute
za 14/3 12:00BK18523DKOD A1 - Wageningen A4MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 14/3 16:10BK19898SKF B4 - DKOD B1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
za 14/3 12:10BK25554Wageningen D2 - DKOD D2Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 14/3 10:00BK25693Sparta D4 - DKOD D3Watergoor in Nijkerkhistorieroute
za 14/3 11:00BK29608DKOD E1 - Animo E1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 14/3 11:00BK29612DKOD E2 - Reehorst '45 E3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 14:30WK12345Zwaluwen 1 - DKOD 1Lentemorgen in Zevenaarhistorieroute
za 21/3 13:10BK20875Wageningen B3 - DKOD B1Het Binnenveld in Wageningenhistorieroute
za 21/3 12:00BK25318Nova D1 - DKOD D1HF Witte Centrum in De BiltAlwin Anningahistorieroute
za 21/3 12:00BK25375DKOD D2 - SKF D2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 21/3 11:00BK26617DKOD D3 - SKF D4MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 21/3 10:00BK29793DKOD E1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen E3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 21/3 10:00BK29797DKOD E2 - Tiel '72 E3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:00BK38242DKOD MW1 - SKF MW2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 28/3 17:15WK11507DKOD 1 - SEV 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 28/3 16:00BK17913DKOD A1 - DOT A2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 28/3 15:00BK19180DKOD B1 - Arena B1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 28/3 14:00BK25572DKOD D1 - Reehorst '45 D1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 28/3 12:30BK25494Reehorst '45 D2 - DKOD D3‘t Riet in Edehistorieroute
za 28/3 09:40BK38892De Hazenkamp D1 - DKOD D4Meijhorst in Nijmegenhistorieroute
za 28/3 10:05BK29958SKF E4 - DKOD E1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute