Wedstrijdprogramma voor de vereniging DKOD in Heelsum

56 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 15:05WK20704Midlandia 1 - DKOD 1De Tol in BunnikHarry Brackhistorieroute
za 26/1 13:15BK39369Devinco C1 - DKOD C1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 26/1 09:00BK35420DVO / Accountor D3 - DKOD D1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 26/1 09:15BK34120Noviomagum D1 - DKOD D3De Triangel in Lenthistorieroute
za 26/1 09:00BK30475ODIK E1 - DKOD E1Veluwehal in Barneveldhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 19:30WK21127DKOD 1 - Achilles 1Gemeentelijke sporthal in DoorwerthHB. van der Weijdenhistorieroute
za 2/2 10:00BK41957Duko B2 - DKOD B1Triominos in Duivenhistorieroute
za 2/2 10:00BK30454Spirit E4 - DKOD E2‘t Trefpunt in Voorthuizenhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 15:30WK20743SkunK 1 - DKOD 1Gymnasion in NijmegenS. Vermuehistorieroute
za 9/2 11:15BK40586Reehorst '45 B2 - DKOD B1‘t Riet in EdeRutger Stoelhistorieroute
za 9/2 11:30BK34564Apeldoorn D2 - DKOD D2Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
za 9/2 12:15BK34003Mélynas / Domatrac D1 - DKOD D3De Bhoele in Eerbeekhistorieroute
za 9/2 14:00BK29148Kesteren E1 - DKOD E3De Leesde in Kesterenhistorieroute
za 9/2 10:00BK29112Unitas / Perspectief E6 - DKOD E2De Sypel in Harderwijkhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 17:50WK20350Koveni 1 - DKOD 1‘t Veerhuis in Nieuwegeinhistorieroute
za 16/2 12:00BK42775DVO / Accountor B4 - DKOD B1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 16/2 10:10BK40301Zwaluwen C1 - DKOD C1Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
za 16/2 09:00BK37422Spirit D2 - DKOD D1De Voorde in Voorthuizenhistorieroute
za 16/2 09:05BK37436Zwaluwen D1 - DKOD D2Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
za 16/2 09:00BK34399Duko D1 - DKOD D3Triominos in Duivenhistorieroute
za 16/2 11:30BK33683DVO / Accountor E3 - DKOD E1DVO-hal in Bennekomhistorieroute
za 16/2 10:05BK33634Wageningen E8 - DKOD E3Het Binnenveld in WageningenPetra van Dusschoten-van Geffenhistorieroute
za 16/2 11:00BK33639MIA E4 - DKOD E2De Bokkeduinen in Amersfoorthistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 09:00BK37738Duko C1 - DKOD C1Triominos in Duivenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 09:00BK34581SKF D3 - DKOD D1SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 19:30WK21124DKOD 1 - Keizer Karel 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 18:00BK42591DKOD B1 - Duko B2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 17:00BK40024DKOD C1 - KVZ C2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 14:00BK37111DKOD D1 - De Meeuwen D2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 16:00BK37098DKOD D2 - KVZ D2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 15:00BK34355DKOD D3 - ODIK D3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 15:00BK33259DKOD E1 - Reehorst '45 E1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 9/3 11:00BK30438SKF E8 - DKOD E3SKF-hal in Veenendaalhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 19:30WK21129DKOD 1 - Reehorst '45 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 18:00BK41441DKOD B1 - Wageningen B4MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 17:00BK38698DKOD C1 - Devinco C1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 16:00BK35627DKOD D2 - Wageningen D3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 15:00BK34149DKOD D3 - DWS D2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 15:00BK30875DKOD E1 - Telstar E1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 14:00BK30808DKOD E3 - Tiel '72 E2MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 16/3 14:00BK30878DKOD E2 - ODIK E3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 15:40WK21545Olympus '58 1 - DKOD 1De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 23/3 11:00BK42312ODIK B2 - DKOD B1Oosterbos in Barneveldhistorieroute
za 23/3 11:05BK39726Oost-Arnhem C1 - DKOD C1Valkenhuizen in Arnhemhistorieroute
za 23/3 16:35BK36777Antilopen / Lancyr Deelen D2 - DKOD D1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenEline Huijzendveldhistorieroute
za 23/3 11:00BK36752Olympus '58 D1 - DKOD D2De Bongerd in Doetinchemhistorieroute
za 23/3 10:00BK32711KVZ E1 - DKOD E1Hanzehal in Zutphenhistorieroute
za 23/3 10:15BK32727Animo E2 - DKOD E3De Randhorst in Geldermalsenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 19:30WK21125DKOD 1 - Midlandia 1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 18:00BK37888DKOD C1 - Rheko C1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 14:00BK34731DKOD D1 - DVO / Accountor D3MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 17:00BK34720DKOD D2 - SKF D4MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 16:00BK34023DKOD D3 - Noviomagum D1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 16:00BK29409DKOD E1 - ODIK E1MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 15:00BK29347DKOD E3 - SKF E8MFC Doelum in Renkumhistorieroute
za 30/3 15:00BK29412DKOD E2 - Spirit E4MFC Doelum in Renkumhistorieroute