Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging OJC '98 in Tilburg

33 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
wo 26/9 20:00BK12933DSC MW2 - OJC '98 MW1De Vijfkamp in EindhovenMichiel Kustershistorieroute
za 29/9 15:30WK17017Keizer Karel 1 - OJC '98 1Staddijk in NijmegenH. Burchartzhistorieroute
za 29/9 13:30BK11893DKB 3 - OJC '98 2Naestenbest in Besthistorieroute
za 29/9 11:00BK23032Tilburg A3 - OJC '98 A1Moerse Dreef in Tilburghistorieroute
za 29/9 10:00BK15165DKB B1 - OJC '98 B1Naestenbest in Besthistorieroute
za 29/9 11:30BK16480DOT C2 - OJC '98 C1De Rusheuvel in Osshistorieroute
za 29/9 09:30BK17928De Voltreffers D1 - OJC '98 D1Paterserf in Oosterhouthistorieroute
za 29/9 10:00BK20114OEC E2 - OJC '98 E1De Braak in Helmondhistorieroute
za 29/9 11:00BK20230Tilburg E2 - OJC '98 E2Moerse Dreef in Tilburghistorieroute
za 29/9 10:00BK25691Tilburg F1 - OJC '98 F1Moerse Dreef in Tilburghistorieroute
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
di 2/10 20:15BK13038OJC '98 MW1 - DSC MW2De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 6/10 15:30WK18633OJC '98 1 - Tiel '72 1De Rauwbraken in TilburgL. Witteveenhistorieroute
za 6/10 15:30BK22809Stip 1 - OJC '98 2De Groote Wielen in Rosmalenhistorieroute
za 6/10 10:30BK15359PSV / lifovragen.nl B1 - OJC '98 B1Bokt in Eindhovenhistorieroute
za 6/10 13:00BK16705SDO C2 - OJC '98 C1Rapportstraat in Veldhovenhistorieroute
za 6/10 10:00BK18241DSC D3 - OJC '98 D1De Vijfkamp in EindhovenOdette Derkshistorieroute
za 6/10 11:00BK20662NKV E1 - OJC '98 E1Wettenseind in Nuenenhistorieroute
za 6/10 10:00BK20633Stip E1 - OJC '98 E2De Groote Wielen in Rosmalenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
di 9/10 20:15BK13166PSV / lifovragen.nl MW1 - OJC '98 MW1Bokt in Eindhovenhistorieroute
za 13/10 15:30WK18071OJC '98 1 - SkunK 1De Rauwbraken in TilburgRonald van den Brinkhistorieroute
za 13/10 14:00BK12542OJC '98 2 - Rust Roest 6De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 16:00BK23044SDO A2 - OJC '98 A1Rapportstraat in Veldhovenhistorieroute
za 13/10 12:35BK15605OJC '98 B1 - SDO B3De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 13:45BK17100OJC '98 C1 - Ready '60 C1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 11:30BK18663OJC '98 D1 - Ready '60 D1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 12:40BK21241OJC '98 E1 - KVS ’17 E1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 11:30BK21132OJC '98 E2 - SDO E2De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 13/10 09:30BK25692Avanti F1 - OJC '98 F1De Leemput in Schijndelhistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
di 16/10 20:15BK13214OJC '98 MW1 - BMC MW1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 20/10 15:30WK17215PSV / lifovragen.nl 1 - OJC '98 1Bokt in EindhovenHenk Klaassenhistorieroute
za 20/10 12:30BK23033OJC '98 A1 - Terda A1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute
za 20/10 11:00BK25693OJC '98 F1 - Winty F1De Rauwbraken in Tilburghistorieroute

Alles voor je sport!
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
za 27/10 15:30WK18546Reehorst '45 1 - OJC '98 1't Schuttersveld in Edehistorieroute