Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging OJC '98 in Tilburg

95 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 15:30WK21876Oranje Zwart / De Hoekse 1 - OJC '98 1Dorpshart in MijnsheerenlandArie Verschoorhistorieroute
za 15/12 16:20BK47138OJC '98 3 - OEC 2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 15/12 15:05BK44251OJC '98 A1 - OEC A1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 15/12 14:00BK42474OJC '98 B1 - OEC B1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 15/12 13:00BK39926OJC '98 C1 - DOT C2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 15/12 09:35BK32014DOT E2 - OJC '98 E1Mondriaan in Osshistorieroute
za 15/12 09:30BK31972SDO E2 - OJC '98 E2De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
za 15/12 10:00BK26131Be Quick F2 - OJC '98 F1Nuland in Nulandhistorieroute
zo 16/12 18:00WK26332NKV 3 - OJC '98 2De Hongerman in Nuenenhistorieroute

Team TV
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
za 22/12 10:00BK34843OJC '98 D1 - Keep Fit '70 D2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5/1 11:00BK35459Juliana D2 - OJC '98 D1Het Veerhuis in Oud Gastelhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 15:05WK21518OJC '98 1 - De Voltreffers 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 12/1 16:20BK46634OJC '98 3 - Rust Roest 6‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 12/1 13:15BK43245PSV / lifovragen.nl A2 - OJC '98 A1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 12/1 14:00BK41978OJC '98 B1 - Maastricht B1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 12/1 13:00BK39367OJC '98 C1 - Tilburg C2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 12/1 12:50BK35747HKC D3 - OJC '98 D1Het Dok in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 12/1 10:00BK32077PSV / lifovragen.nl E2 - OJC '98 E1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 12/1 09:00BK32081KVS ’17 E1 - OJC '98 E2Dioscuren in Schijndelhistorieroute
zo 13/1 13:00WK26585OJC '98 2 - Conventus 2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 15:55WK21713Scheldevogels 1 - OJC '98 1Tuinwijk in Bergen op Zoomhistorieroute
za 19/1 16:40BK45075Stip 1 - OJC '98 3De Schutskamp in Den Boschhistorieroute
za 19/1 16:00BK44826Tilburg A3 - OJC '98 A1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 19/1 13:00BK40487Tilburg B3 - OJC '98 B1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 19/1 14:30BK34954OJC '98 D1 - Focus D1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 19/1 13:30BK33575OJC '98 E1 - DSC E2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 19/1 13:30BK26143OJC '98 F1 - Ona F1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
zo 20/1 11:45WK27193SDO 4 - OJC '98 2De Atalanta in Veldhovenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:40WK21516OJC '98 1 - Hebbes 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 26/1 17:50BK45906OJC '98 3 - DKB 3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 26/1 15:30BK44248OJC '98 A1 - DKB A2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 26/1 14:30BK41279OJC '98 B1 - KVS ’17 B1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 26/1 13:30BK38539OJC '98 C1 - Eymerick C1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 26/1 09:00BK30477NKV E1 - OJC '98 E1De Hongerman in Nuenenhistorieroute
za 26/1 14:15BK30505DKB E1 - OJC '98 E2Naestenbest in Besthistorieroute
zo 27/1 13:00WK27111OJC '98 2 - HKV / Ons Eibernest 5‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 11:00BK39541DSC C3 - OJC '98 C1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 2/2 14:30BK35018OJC '98 D1 - ADO D2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 2/2 13:30BK33916OJC '98 E2 - SDO E3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 2/2 13:30BK26146OJC '98 F1 - Nijnsel F1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
zo 3/2 13:00WK26954OJC '98 2 - Movado 3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 16:10WK21520OJC '98 1 - SKV 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/2 17:20BK45207OJC '98 3 - Animo 4‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/2 15:00BK44250OJC '98 A1 - SDO A2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/2 14:00BK40621OJC '98 B1 - Rust Roest B1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/2 13:00BK37788OJC '98 C1 - KVS ’17 C1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/2 10:00BK36571Keep Fit '70 D2 - OJC '98 D1Laco Rucphen in Rucphenhistorieroute
za 9/2 10:00BK29136Rust Roest E1 - OJC '98 E1Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 9/2 11:00BK29144Rust Roest E2 - OJC '98 E2Strijphal in Eindhovenhistorieroute
zo 10/2 12:30WK26493Fortuna / Delta Logistiek 5 - OJC '98 2Fortuna-hal in Delfthistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 14:45WK20722SGV 1 - OJC '98 1Interwey in Culemborghistorieroute
za 16/2 17:20BK46364OJC '98 3 - NKV 4‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/2 16:05BK44252OJC '98 A1 - Mariarade A1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/2 15:00BK41708OJC '98 B1 - SDO B3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/2 14:00BK39051OJC '98 C1 - Mariarade C1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/2 13:00BK35855OJC '98 D1 - ACKC D4‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/2 10:00BK33638OEC E2 - OJC '98 E1Veka in Helmondhistorieroute
za 16/2 11:05BK33623DOT E4 - OJC '98 E2Mondriaan in Osshistorieroute
za 16/2 10:00BK26144Nijnsel F1 - OJC '98 F1Kienenhoef in Sint Oedenrodehistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:00WK21521OJC '98 1 - Oranje Zwart / De Hoekse 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/3 14:40BK46861OEC 2 - OJC '98 3Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 13:20BK44245OEC A1 - OJC '98 A1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 12:10BK42237OEC B1 - OJC '98 B1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 9/3 11:40BK39643DOT C2 - OJC '98 C1Mondriaan in Osshistorieroute
za 9/3 14:00BK33232OJC '98 E1 - DOT E2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/3 13:00BK33222OJC '98 E2 - SDO E2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 9/3 13:00BK26139OJC '98 F1 - Be Quick F2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
zo 10/3 13:00WK26516OJC '98 2 - NKV 3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 14:20WK21694De Voltreffers 1 - OJC '98 1Arkendonk in Oosterhouthistorieroute
za 16/3 13:20BK46027Rust Roest 6 - OJC '98 3Strijphal in Eindhovenhistorieroute
za 16/3 15:00BK44249OJC '98 A1 - PSV / lifovragen.nl A2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/3 11:00BK41423Maastricht B1 - OJC '98 B1Daalhof in Maastrichthistorieroute
za 16/3 11:00BK38703Tilburg C2 - OJC '98 C1Westerwel in Tilburghistorieroute
za 16/3 14:00BK35579OJC '98 D1 - HKC D3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/3 13:00BK30845OJC '98 E1 - PSV / lifovragen.nl E2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/3 13:00BK30832OJC '98 E2 - KVS ’17 E1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 16/3 12:50BK26119DAW Schaijk F2 - OJC '98 F1De Eeght in Schaijkhistorieroute
zo 17/3 17:00WK27232Conventus 2 - OJC '98 2Develsteinhal in Zwijndrechthistorieroute

Antilopen Banner
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 15:10WK21519OJC '98 1 - Scheldevogels 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 23/3 16:20BK46459OJC '98 3 - Stip 1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 23/3 14:00BK44253OJC '98 A1 - Tilburg A3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 23/3 13:00BK41796OJC '98 B1 - Tilburg B3‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 23/3 09:30BK36737Focus D1 - OJC '98 D1Het Turfschip in Etten-Leurhistorieroute
za 23/3 10:00BK32736DSC E2 - OJC '98 E1De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
za 23/3 09:30BK26135Ona F1 - OJC '98 F1Passelegt in Overasselthistorieroute
zo 24/3 13:00WK27025OJC '98 2 - SDO 4‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 13:35WK20431Hebbes 1 - OJC '98 1Weide Wereld in Vleutenhistorieroute
za 30/3 14:45BK47064DKB 3 - OJC '98 3Naestenbest in Besthistorieroute
za 30/3 12:15BK43077DKB A2 - OJC '98 A1Naestenbest in Besthistorieroute
za 30/3 15:45BK42411KVS ’17 B1 - OJC '98 B1Dioscuren in SchijndelGijs (sr) Dortmanshistorieroute
za 30/3 11:10BK39808Eymerick C1 - OJC '98 C1De Pompenmaker in Heezehistorieroute
za 30/3 14:00BK36875OJC '98 D1 - Juliana D2‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 30/3 13:00BK29387OJC '98 E1 - NKV E1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
za 30/3 13:00BK29372OJC '98 E2 - DKB E1‘t Ruiven in Berkel-Enschothistorieroute
zo 31/3 12:40WK27038HKV / Ons Eibernest 5 - OJC '98 2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute