Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Erasmus in Rotterdam

33 wedstrijden geselecteerd

week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 15:00WK21904Erasmus 1 - Stormvogels 1Erasmus in RotterdamT.H. de Vettehistorieroute
za 19/1 13:45WK26467Erasmus 2 - Stormvogels 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 19/1 18:30BK45474Erasmus 3 - PKC / SWKGroep 8Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 19/1 17:30BK45458Erasmus 4 - Good Luck 3Erasmus in Rotterdamhistorieroute

Alles voor je sport!
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:30WK21392Triade 1 - Erasmus 1De Reiger in Groot AmmersR.S. Mahadewsinghistorieroute
za 26/1 17:40WK26622Triade 2 - Erasmus 2De Reiger in Groot Ammershistorieroute
za 26/1 15:15BK45911Thor 2 - Erasmus 3Riederpoort in BarendrechtErik van den Akerboomhistorieroute
za 26/1 19:30BK45892Olympia 4 - Erasmus 4Olympia in Spijkenissehistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 14:45WK21905Erasmus 1 - OEC 1Erasmus in RotterdamJan Harm Brouwerhistorieroute
za 2/2 13:30BK45521Erasmus 3 - Merwede / Multiplaat 7Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 2/2 16:00BK45506Erasmus 4 - PKC / SWKGroep 11Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 12:30WK21426KVK 1 - Erasmus 1Het Groene Woud in KapelleA. Crucqhistorieroute
za 9/2 11:10WK26974KVK 2 - Erasmus 2Het Groene Woud in KapelleGregory de Nooijerhistorieroute
za 9/2 15:20BK46827DVS '69 3 - Erasmus 3De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 9/2 15:10BK46816ACKC 3 - Erasmus 4De Jager in Giessenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 15:00WK21900Erasmus 1 - Blauw Wit 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 13:45WK26738Erasmus 2 - Blauw Wit 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 16:15BK46218Erasmus 3 - Focus 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 17:30BK46202Erasmus 4 - RWA 8Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 15:00BK46913PKC / SWKGroep 8 - Erasmus 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 2/3 17:05BK47208KCR 10 - Erasmus 4De Wissel in Ridderkerkhistorieroute

Korfbal Deals
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 17:30WK21649PSV / lifovragen.nl 1 - Erasmus 1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 9/3 16:05WK27133PSV / lifovragen.nl 2 - Erasmus 2BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 9/3 14:00BK45981Erasmus 3 - DSO 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 15:00WK21901Erasmus 1 - Klimop 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/3 13:45WK26656Erasmus 2 - Vriendenschaar 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 16:45WK21433Stormvogels 1 - Erasmus 1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 23/3 15:30WK27004Stormvogels 2 - Erasmus 2De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 23/3 18:00BK46924Good Luck 3 - Erasmus 4De Staver in Sommelsdijkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 15:00WK21902Erasmus 1 - Triade 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 13:45WK27060Erasmus 2 - Triade 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 16:15BK47036Erasmus 3 - Thor 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 17:30BK47021Erasmus 4 - Olympia 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute