Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Erasmus in Rotterdam

54 wedstrijden geselecteerd

week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018
wo 14/11 20:00OefenFiducia 2 - Erasmus 2Europahal in VleutenAlex van Zijlhistorieroute
wo 14/11 21:10OefenFiducia 1 - Erasmus 1Europahal in Vleutenhistorieroute
za 17/11 13:00OefenErasmus 2 - NIO 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 17/11 14:15OefenErasmus 1 - NIO 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute

Antilopen Banner
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
vr 23/11 19:00BK47322Merwede / Multiplaat 7 - Erasmus 3De Stoep in Sliedrechthistorieroute
za 24/11 16:00WK21515OEC 1 - Erasmus 1Suytkade in Helmondhistorieroute
za 24/11 16:45BK47326PKC / SWKGroep 11 - Erasmus 4PKC-hal in Papendrechthistorieroute
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
za 1/12 15:00WK21903Erasmus 1 - KVK 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 1/12 13:45WK26431Erasmus 2 - KVK 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 1/12 16:15BK45386Erasmus 3 - DVS '69 3Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 1/12 17:30BK45369Erasmus 4 - ACKC 3Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
za 8/12 14:40WK20332Blauw Wit 1 - Erasmus 1Omnium in Goeshistorieroute
za 8/12 13:30WK27084Blauw Wit 2 - Erasmus 2Omnium in Goeshistorieroute
za 8/12 12:00BK47102Focus 2 - Erasmus 3De Borgh in Zevenbergenhistorieroute
za 8/12 18:30BK47070RWA 8 - Erasmus 4Rhoon in Rhoonhistorieroute
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 15:00WK21906Erasmus 1 - PSV / lifovragen.nl 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 15/12 13:45WK26881Erasmus 2 - PSV / lifovragen.nl 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 15/12 16:15BK46559Erasmus 4 - KCR 10Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 17:45WK20563Klimop 1 - Erasmus 1De Schop in Astenhistorieroute
za 12/1 14:10WK26711Vriendenschaar 4 - Erasmus 2Appelgaard in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 12/1 15:00BK46144DSO 4 - Erasmus 3De Niervaert in Klunderthistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 15:00WK21904Erasmus 1 - Stormvogels 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 19/1 13:45WK26467Erasmus 2 - Stormvogels 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 19/1 16:15BK45474Erasmus 3 - PKC / SWKGroep 8Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 19/1 17:30BK45458Erasmus 4 - Good Luck 3Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:30WK21392Triade 1 - Erasmus 1De Reiger in Groot Ammershistorieroute
za 26/1 17:40WK26622Triade 2 - Erasmus 2De Reiger in Groot Ammershistorieroute
za 26/1 15:15BK45911Thor 2 - Erasmus 3Riederpoort in Barendrechthistorieroute
za 26/1 19:30BK45892Olympia 4 - Erasmus 4Olympia in Spijkenissehistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 14:45WK21905Erasmus 1 - OEC 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 2/2 13:30BK45521Erasmus 3 - Merwede / Multiplaat 7Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 2/2 16:00BK45506Erasmus 4 - PKC / SWKGroep 11Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 12:30WK21426KVK 1 - Erasmus 1Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 9/2 11:10WK26974KVK 2 - Erasmus 2Het Groene Woud in Kapellehistorieroute
za 9/2 15:20BK46827DVS '69 3 - Erasmus 3De Ridderhal in Hendrik Ido Ambachthistorieroute
za 9/2 15:10BK46816ACKC 3 - Erasmus 4De Jager in Giessenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 15:00WK21900Erasmus 1 - Blauw Wit 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 13:45WK26738Erasmus 2 - Blauw Wit 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 16:15BK46218Erasmus 3 - Focus 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/2 17:30BK46202Erasmus 4 - RWA 8Erasmus in Rotterdamhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 15:00BK46913PKC / SWKGroep 8 - Erasmus 3PKC-hal in Papendrechthistorieroute
za 2/3 17:05BK47208KCR 10 - Erasmus 4De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 17:30WK21649PSV / lifovragen.nl 1 - Erasmus 1BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
za 9/3 16:05WK27133PSV / lifovragen.nl 2 - Erasmus 2BekkersCollege in Eindhovenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 15:00WK21901Erasmus 1 - Klimop 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/3 13:45WK26656Erasmus 2 - Vriendenschaar 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 16/3 16:15BK45981Erasmus 3 - DSO 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 16:45WK21433Stormvogels 1 - Erasmus 1De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 23/3 15:30WK27004Stormvogels 2 - Erasmus 2De Couburg in Koudekerkehistorieroute
za 23/3 18:00BK46924Good Luck 3 - Erasmus 4De Staver in Sommelsdijkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 15:00WK21902Erasmus 1 - Triade 1Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 13:45WK27060Erasmus 2 - Triade 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 16:15BK47036Erasmus 3 - Thor 2Erasmus in Rotterdamhistorieroute
za 30/3 17:30BK47021Erasmus 4 - Olympia 4Erasmus in Rotterdamhistorieroute