Wedstrijdprogramma voor de vereniging DSO in Klundert

week 20 : van dinsdag 17 mei 2022 t/m maandag 23 mei 2022
wo 18/5 20:00BK49858DSO MW1 - Vriendenschaar MW3Molenvliet in Klundertaanwezig: 19:15historieroute
wo 18/5 20:00BK49768Good Luck MW1 - DSO MW2Sportpark Oostplaat in Middelharnisvertrek: 18:40historieroute
wo 18/5 17:30BK42598SKV E1 - DSO E3De Roef in Sleeuwijkvertrek: 16:25historieroute
za 21/5 16:00WK7785DSO 1 - Good Luck 1Molenvliet in Klundertaanwezig: 15:00historieroute
za 21/5 14:30WK4721DSO 2 - Juliana 2Molenvliet in Klundertaanwezig: 13:30historieroute
za 21/5 15:45BK50381Sporting Delta 6 - DSO 4Gravensingel in Dordrechtvertrek: 14:20historieroute
za 21/5 13:00BK50782DSO 3 - Merwede | Multiplaat 6Molenvliet in Klundertaanwezig: 12:00historieroute
za 21/5 12:20BK50374Terda 4 - DSO 5Sporktcomplex Wisselaar in Bredavertrek: 10:55historieroute
za 21/5 11:00BK50375Terda 3 - DSO 6Sporktcomplex Wisselaar in Bredavertrek: 09:35historieroute
za 21/5 11:15BK48717Albatros A3 - DSO A1Develstein in Zwijndrechtvertrek: 09:50historieroute
za 21/5 11:45WK25285DSO B1 - Merwede | Multiplaat B1Molenvliet in Klundertaanwezig: 11:00historieroute
za 21/5 10:30BK47805DSO B3 - Focus B1Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:45historieroute
za 21/5 11:00BK48045Juliana B2 - DSO B2Gem. sportpark in Oud Gastelvertrek: 09:55historieroute
za 21/5 10:00BK46616Albatros C3 - DSO C1Develstein in Zwijndrechtvertrek: 08:50historieroute
za 21/5 09:00BK45424Keep-Fit '70 D2 - DSO D1Vierhoeven in Roosendaalvertrek: 08:05historieroute
za 21/5 10:30BK43402DSO E1 - Korbatjo E3Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:00historieroute
za 21/5 10:30BK42539DSO E3 - Keep-Fit '70 E1Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:00historieroute
za 21/5 09:00BK43387PKC | SWKGroep E7 - DSO E4Oostpolder in Papendrechtvertrek: 08:05historieroute
za 21/5 11:30BK42897DSO E2 - Springfield E1Molenvliet in Klundertaanwezig: 11:00historieroute
za 21/5 09:30BK41632DSO F2 - Vriendenschaar F3Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:00historieroute
za 21/5 09:30BK41317DSO F1 - Juliana F2Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:00historieroute
za 21/5 09:30BK41348Springfield F1 - DSO F3't Groot Stuk in Hoevenvertrek: 08:45historieroute
ma 23/5 19:30BK50232Scheldevogels 2 - DSO 4De Staakberg in Bergen op Zoomvertrek: 18:00historieroute
week 21 : van dinsdag 24 mei 2022 t/m maandag 30 mei 2022
za 28/5 15:30WK7894Stormvogels 1 - DSO 1De Prelaat in WestkapelleA. Crucqvertrek: 13:15historieroute
za 28/5 13:00WK4921Tjoba 3 - DSO 2Sportpark in ’s-HeerhendrikskinderenAndre Minnaardvertrek: 11:10historieroute
za 28/5 14:30BK51436DSO 4 - Sporting Delta 6Molenvliet in Klundertaanwezig: 13:30historieroute
za 28/5 17:15BK50898Merwede | Multiplaat 6 - DSO 3Thorbeckelaan in Sliedrechtvertrek: 15:40historieroute
za 28/5 13:00BK51435DSO 5 - Terda 4Molenvliet in Klundertaanwezig: 12:00historieroute
za 28/5 13:00BK51434DSO 6 - Terda 3Molenvliet in Klundertaanwezig: 12:00historieroute
za 28/5 11:30BK48720DSO A1 - DVS '69 A1Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:30historieroute
za 28/5 11:15WK25326Merwede | Multiplaat B1 - DSO B1Thorbeckelaan in Sliedrechtvertrek: 09:55historieroute
za 28/5 10:45BK48448Focus B1 - DSO B3Hoge Neerstraat in Etten-Leurvertrek: 09:30historieroute
za 28/5 11:30BK48149DSO B2 - Juliana B2Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:45historieroute
za 28/5 10:30BK47410DSO C1 - Albatros C3Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:45historieroute
za 28/5 10:30BK45555DSO D1 - Keep-Fit '70 D2Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:00historieroute
za 28/5 10:00BK43536Korbatjo E3 - DSO E1H.Parkhurstweg in Oud Beijerlandvertrek: 08:55historieroute
za 28/5 09:30BK43501DSO E4 - PKC | SWKGroep E7Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:00historieroute
za 28/5 10:00BK44284Springfield E1 - DSO E2't Groot Stuk in Hoevenvertrek: 09:05historieroute
za 28/5 11:15BK41739Vriendenschaar F3 - DSO F2Sluisweg in Hardinxveld-Giessendamvertrek: 10:10historieroute
za 28/5 10:15BK42203Juliana F2 - DSO F1Gem. sportpark in Oud Gastelvertrek: 09:25historieroute
za 28/5 09:30BK42184DSO F3 - Springfield F1Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:10historieroute
week 22 : van dinsdag 31 mei 2022 t/m maandag 6 juni 2022
wo 1/6 20:00BK49894Vriendenschaar MW3 - DSO MW1Sluisweg in Hardinxveld-Giessendamvertrek: 18:40historieroute
wo 1/6 20:00BK50035DSO MW2 - Good Luck MW1Molenvliet in Klundertaanwezig: 19:15historieroute
week 23 : van dinsdag 7 juni 2022 t/m maandag 13 juni 2022
wo 8/6 20:00BK49788DSO MW1 - GKV | Enomics MW1Molenvliet in Klundertaanwezig: 19:15historieroute
wo 8/6 20:00BK49923Juliana MW1 - DSO MW2Gem. sportpark in Oud Gastelvertrek: 18:55historieroute
za 11/6 16:00WK7317DSO 1 - Blauw Wit 1Molenvliet in KlundertChris Hermansaanwezig: 15:00historieroute
za 11/6 14:30WK3830DSO 2 - GKV | Enomics 3Molenvliet in Klundertaanwezig: 13:30historieroute
za 11/6 15:45BK51031Kinderdijk 6 - DSO 4Molenzicht in Alblasserdamvertrek: 14:10historieroute
za 11/6 13:00BK50520DSO 3 - ADO 4Molenvliet in Klundertaanwezig: 12:00historieroute
za 11/6 13:30BK51027Springfield 1 - DSO 5't Groot Stuk in Hoevenvertrek: 12:05historieroute
za 11/6 12:15BK51022De Voltreffers 3 - DSO 6Paterserf in Oosterhoutvertrek: 10:45historieroute
za 11/6 10:45BK45679DSO D1 - Juliana D3Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:15historieroute
za 11/6 10:00BK43050DSO E1 - PKC | SWKGroep E3Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:30historieroute
za 11/6 11:15BK42566Juliana E2 - DSO E3Gem. sportpark in Oud Gastelvertrek: 10:25historieroute
za 11/6 11:00BK43677DSO E4 - Movado E1Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:30historieroute
za 11/6 10:15BK43047Juliana E1 - DSO E2Gem. sportpark in Oud Gastelvertrek: 09:25historieroute
za 11/6 10:00BK41414DSO F2 - Triade F1Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:30historieroute
za 11/6 09:00BK41435Keep-Fit '70 F1 - DSO F1Vierhoeven in Roosendaalvertrek: 08:05historieroute
za 11/6 10:00BK41871De Voltreffers F1 - DSO F3Paterserf in Oosterhoutvertrek: 09:10historieroute
week 24 : van dinsdag 14 juni 2022 t/m maandag 20 juni 2022
wo 15/6 20:15BK49824Merwede | Multiplaat MW2 - DSO MW1Thorbeckelaan in Sliedrechtvertrek: 18:55historieroute
wo 15/6 20:00BK49825DSO MW2 - Keep-Fit '70 MW1Molenvliet in Klundertaanwezig: 19:15historieroute
za 18/6 16:00WK8182Seolto 1 - DSO 1Sportpark Bonedijke in VlissingenIman Vleugelvertrek: 14:00historieroute
za 18/6 14:00WK5473IJsselvogels 3 - DSO 2Sportlaan in MoordrechtPBMB. Christiaansvertrek: 12:10historieroute
za 18/6 14:30BK50650DSO 4 - Scheldevogels 2Molenvliet in Klundertaanwezig: 13:30historieroute
za 18/6 11:30BK50636Ventura Sport 3 - DSO 3Sportlaan in Strijenvertrek: 09:55historieroute
za 18/6 16:00BK50649DSO 5 - Oranje Wit 6Molenvliet in Klundertaanwezig: 15:00historieroute
za 18/6 13:00BK50648DSO 6 - Scheldevogels 4Molenvliet in Klundertaanwezig: 12:00historieroute
za 18/6 09:45BK46299Springfield D2 - DSO D1't Groot Stuk in Hoevenvertrek: 08:50historieroute
za 18/6 10:00BK43233Oranje Wit E5 - DSO E1Stadspolders in Dordrechtvertrek: 09:05historieroute
za 18/6 09:30BK42592DSO E3 - DVS '69 E2Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:00historieroute
za 18/6 10:30BK44646Ventura Sport E2 - DSO E4Sportlaan in Strijenvertrek: 09:25historieroute
za 18/6 10:30BK44657DSO E2 - Ventura Sport E1Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:00historieroute
za 18/6 10:00BK41565PKC | SWKGroep F5 - DSO F2Oostpolder in Papendrechtvertrek: 09:05historieroute
za 18/6 09:30BK42407DSO F1 - DeetosSnel F2Molenvliet in Klundertaanwezig: 09:00historieroute
za 18/6 10:30BK41530DSO F3 - Sporting Delta F2Molenvliet in Klundertaanwezig: 10:10historieroute