Wedstrijdprogramma voor de vereniging DSO in Klundert

week 17 : van dinsdag 24 april 2018 t/m maandag 30 april 2018
di 24/4 20:45Ventura Sport MW1 - DSO MW2Sportlaan in Strijen
wo 25/4 20:00DSO MW1 - Merwede / Multiplaat MW2Molenvliet in KlundertMarcel Michielsen
za 28/4 15:30DVS '69 1 - DSO 1Schildman in Hendrik Ido AmbachtM. vd Linden
za 28/4 14:00DVS '69 2 - DSO 2Schildman in Hendrik Ido AmbachtLJA. Wesseling
za 28/4 16:00DSO 3 - Atlas 2Molenvliet in KlundertEJ. Mudde
week 18 : van dinsdag 1 mei 2018 t/m maandag 7 mei 2018
wo 2/5 20:00DSO A1 - DeetosSnel A3Molenvliet in KlundertLuuk Verkijk
za 5/5 14:30DSO 5 - KVK 3Molenvliet in KlundertPatrick Michielsen
week 19 : van dinsdag 8 mei 2018 t/m maandag 14 mei 2018
za 12/5 16:00DSO 1 - WION 1Molenvliet in KlundertR. van Gorkum
za 12/5 14:30DSO 2 - WION 2Molenvliet in KlundertRonald van den Brink
za 12/5 12:30Olympia 3 - DSO 3De Brug in Spijkenisse
za 12/5 13:00DSO 4 - De Voltreffers 2Molenvliet in KlundertPatrick Michielsen
za 12/5 12:15KVK 3 - DSO 5Kunstgras KVK in Kapelle
za 12/5 17:30DeetosSnel A3 - DSO A1Vorrinklaan in Dordrecht
za 12/5 12:45De Voltreffers A1 - DSO A2Paterserf in Oosterhout
za 12/5 11:00DSO C1 - DVS '69 C1Molenvliet in KlundertGregory de Nooijer
za 12/5 12:30Springfield C1 - DSO C2't Groot Stuk in Hoeven
za 12/5 10:00DSO D1 - Keep Fit '70 D1Molenvliet in KlundertMarcel Michielsen
za 12/5 11:00Keep Fit '70 D2 - DSO D2Vierhoeven in Roosendaal
za 12/5 11:00Focus D1 - DSO D3Hoge Neerstraat in Etten-Leur
za 12/5 10:00DSO E1 - De Voltreffers E2Molenvliet in KlundertCorné Verhulst
za 12/5 10:00DeetosSnel E4 - DSO E2Vorrinklaan in Dordrecht
za 12/5 11:00Juliana F1 - DSO F1Gem. sportpark in Oud Gastel
za 12/5 10:00DSO F2 - Scheldevogels F2Molenvliet in KlundertKarolien Michielsen
week 20 : van dinsdag 15 mei 2018 t/m maandag 21 mei 2018
di 15/5 19:00DSO B1 - Juliana B1Molenvliet in KlundertWim Verkijk
wo 16/5 20:30Albatros / Conventus MW2 - DSO MW1Develstein in Zwijndrecht
wo 16/5 20:00DSO MW2 - Vriendenschaar MW2Molenvliet in KlundertWim Verkijk
do 17/5 19:00Keep Fit '70 A1 - DSO A2Vierhoeven in Roosendaal
week 21 : van dinsdag 22 mei 2018 t/m maandag 28 mei 2018
di 22/5 18:15DSO F2 - Keep Fit '70 F3Molenvliet in KlundertKarolien Michielsen
wo 23/5 20:00DSO MW1 - Vriendenschaar MW1Molenvliet in KlundertGregory de Nooijer
wo 23/5 20:45Oranje Wit MW1 - DSO MW2Stadspolders in Dordrecht
za 26/5 16:00DSO 1 - Erasmus 1Molenvliet in Klundert
za 26/5 14:30DSO 2 - RWA 3Molenvliet in Klundert
za 26/5 14:00Korbatjo 2 - DSO 3H.Parkhurstweg in Oud Beijerland
za 26/5 14:30DSO 4 - Good Luck 3Molenvliet in KlundertWim Verkijk
za 26/5 12:55Scheldevogels 3 - DSO 5De Staakberg in Bergen op Zoom
za 26/5 13:00DSO A1 - Korbatjo A1Molenvliet in KlundertPatrick Michielsen
za 26/5 12:45Springfield A2 - DSO A2't Groot Stuk in Hoeven
za 26/5 14:15Focus B1 - DSO B1Hoge Neerstraat in Etten-Leur
za 26/5 13:00DSO C1 - Good Luck C1Molenvliet in KlundertSteven ten Cate
za 26/5 11:50Scheldevogels C1 - DSO C2De Staakberg in Bergen op Zoom
za 26/5 12:00DSO D1 - De Korfrakkers D1Molenvliet in KlundertGregory de Nooijer
za 26/5 11:00DSO D2 - Juliana D2Molenvliet in KlundertWilbert Bongers
za 26/5 10:00DSO D3 - VIOS D1Molenvliet in KlundertPascal de Nooijer
za 26/5 10:00DSO E1 - Scheldevogels E1Molenvliet in KlundertCarola Eland
za 26/5 10:30DVS '69 E2 - DSO E2Schildman in Hendrik Ido Ambacht
za 26/5 09:15Scheldevogels F1 - DSO F1De Staakberg in Bergen op Zoom
week 22 : van dinsdag 29 mei 2018 t/m maandag 4 juni 2018
wo 30/5 20:00DSO MW2 - Terda MW1Molenvliet in KlundertMarcel Michielsen
wo 30/5 19:00DSO A2 - Springfield A2Molenvliet in KlundertLuuk Verkijk
za 2/6 15:30Seolto 1 - DSO 1Sportpark Bonedijke in Vlissingen
za 2/6 13:45Seolto 2 - DSO 2Sportpark Bonedijke in Vlissingen
za 2/6 14:30DSO 3 - PKC / SWKGroep 5Molenvliet in Klundert
za 2/6 14:15VIOS 3 - DSO 4De Vier Heulen in Willemstad
za 2/6 13:00DSO 5 - Focus 2Molenvliet in KlundertWim Verkijk
za 2/6 11:00OZC A1 - DSO A1De Enk in Rotterdam
za 2/6 11:30DSO A2 - Keep Fit '70 A1Molenvliet in KlundertLuuk Verkijk
za 2/6 13:00DSO B1 - Terda B1Molenvliet in KlundertRuben Karel
za 2/6 11:30Oranje Zwart / De Hoekse C1 - DSO C1Munnikendijk in Mijnsheerenland
za 2/6 11:00DSO C2 - Juliana C2Molenvliet in KlundertPascal de Nooijer
za 2/6 09:00Juliana D1 - DSO D1Gem. sportpark in Oud Gastel
za 2/6 11:30Scheldevogels D1 - DSO D2De Staakberg in Bergen op Zoom
za 2/6 09:30Springfield D1 - DSO D3't Groot Stuk in Hoeven
za 2/6 12:00Juliana E1 - DSO E1Gem. sportpark in Oud Gastel
za 2/6 10:00DSO E2 - Korbatjo E3Molenvliet in KlundertAnnette van Kouwen
za 2/6 10:00DSO F1 - Springfield F2Molenvliet in KlundertCorné Verhulst
za 2/6 10:00DeetosSnel F4 - DSO F2Vorrinklaan in Dordrecht