Wedstrijdprogramma voor de vereniging DSO in Klundert

65 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
di 21/5 19:30BK58395WION B1 - DSO B1Kochplaats in Rotterdamhistorieroute
wo 22/5 20:00BK62609DSO MW1 - Vriendenschaar MW2Molenvliet in KlundertFrank Posthumushistorieroute
wo 22/5 20:00BK62608DSO MW2 - Good Luck MW1Molenvliet in KlundertPatrick Michielsenhistorieroute
za 25/5 16:00WK17677TOGO 1 - DSO 1Het Schenge in GoesAndre Minnaardhistorieroute
za 25/5 13:10WK11576KCC / SO natural 5 - DSO 2Schenkel in Capelle ad IJsselJ. Deurloohistorieroute
za 25/5 13:00BK61570Albatros 7 - DSO 3Develstein in Zwijndrechthistorieroute
za 25/5 14:30BK61589Vriendenschaar 6 - DSO 4Sluisweg in Hardinxveld-Giessendamhistorieroute
za 25/5 17:30BK61572DeetosSnel 8 - DSO 5Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
za 25/5 14:00BK61608Focus 3 - DSO 6Hoge Neerstraat in Etten-Leurhistorieroute
za 25/5 12:30BK60174Focus A1 - DSO A1Hoge Neerstraat in Etten-Leurhistorieroute
za 25/5 12:30BK59026ADO B2 - DSO B1Trekdam in ’s-Gravendeelhistorieroute
za 25/5 12:00BK58955DSO B2 - Oranje Wit B3Molenvliet in KlundertGregory de Nooijerhistorieroute
za 25/5 12:30BK59544DSO B3 - Oranje Wit B4Molenvliet in KlundertWim Verkijkhistorieroute
za 25/5 11:00BK57751Korbatjo C2 - DSO C1H.Parkhurstweg in Oud Beijerlandhistorieroute
za 25/5 10:30BK56101DSO D1 - Merwede / Multiplaat D1Molenvliet in KlundertPascal de Nooijerhistorieroute
za 25/5 11:30BK56096DSO D2 - Springfield D1Molenvliet in KlundertSteven ten Catehistorieroute
za 25/5 09:30BK56081DSO D3 - Scheldevogels D1Molenvliet in KlundertRuben Karelhistorieroute
za 25/5 09:30BK53873DSO E1 - Springfield E1Molenvliet in KlundertCorné Verhulsthistorieroute
za 25/5 10:00BK54074Springfield E2 - DSO E3't Groot Stuk in Hoevenhistorieroute
za 25/5 09:00BK53999Juliana E3 - DSO E2Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 25/5 10:30BK63528DSO F1 - Oranje Zwart / De Hoekse F1Molenvliet in KlundertAngelique van Eshistorieroute
za 25/5 10:30BK51575DSO F2 - Oranje Wit F4Molenvliet in KlundertAnnette van Kouwenhistorieroute
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
wo 29/5 20:00BK62449DSO MW1 - Juliana MW1Molenvliet in KlundertGregory de Nooijerhistorieroute
wo 29/5 18:30BK63527Oranje Zwart / De Hoekse F1 - DSO F1Munnikendijk in Mijnsheerenlandhistorieroute
za 1/6 16:00WK17043DSO 1 - Scheldevogels 1Molenvliet in Klunderthistorieroute
za 1/6 14:30WK10399DSO 2 - Tjoba 2Molenvliet in Klunderthistorieroute
za 1/6 13:00BK61741DSO 3 - Merwede / Multiplaat 6Molenvliet in KlundertPatrick Michielsenhistorieroute
za 1/6 14:30BK61740DSO 4 - Kinderdijk 4Molenvliet in KlundertMarcel Michielsenhistorieroute
za 1/6 14:30BK61739DSO 5 - ADO 5Molenvliet in KlundertLuuk Verkijkhistorieroute
za 1/6 13:00BK61738DSO 6 - Korbatjo 4Molenvliet in KlundertWim Verkijkhistorieroute
za 1/6 11:30BK60277DSO A1 - KVK / Volharding A1Molenvliet in KlundertFrank Posthumushistorieroute
za 1/6 10:15BK59138DSO B1 - WION B1Molenvliet in KlundertSteven ten Catehistorieroute
za 1/6 12:00BK59554Olympia B4 - DSO B3De Brug in Spijkenissehistorieroute
za 1/6 10:30BK57872DSO C1 - Good Luck C1Molenvliet in KlundertRuben Karelhistorieroute
za 1/6 13:00BK56500ACKC D1 - DSO D1De Alm in Almkerkhistorieroute
za 1/6 10:00BK56471Juliana D1 - DSO D2Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 1/6 10:45BK56465Springfield D2 - DSO D3't Groot Stuk in Hoevenhistorieroute
za 1/6 10:40BK54467Scheldevogels E1 - DSO E1De Staakberg in Bergen op Zoomhistorieroute
za 1/6 09:30BK54218DSO E3 - Juliana E2Molenvliet in KlundertCorné Verhulsthistorieroute
za 1/6 09:30BK54309DSO E2 - Springfield E3Molenvliet in KlundertWilbert Bongershistorieroute
za 1/6 12:00BK52006Conventus F1 - DSO F1Develstein in Zwijndrechthistorieroute
za 1/6 09:00BK52010Sporting Delta F2 - DSO F2Gravensingel in Dordrechthistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
wo 5/6 20:00BK62689DSO MW1 - Ventura Sport MW1Molenvliet in KlundertFrank Posthumushistorieroute
wo 5/6 20:00BK62688DSO MW2 - Vriendenschaar MW1Molenvliet in KlundertGregory de Nooijerhistorieroute
vr 7/6 19:00BK59200Conventus B2 - DSO B2Develstein in Zwijndrechthistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
wo 12/6 20:00BK62762Juliana MW1 - DSO MW1Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
wo 12/6 20:15BK62780VIOS MW1 - DSO MW2De Vier Heulen in Willemstadhistorieroute
za 15/6 16:00WK17346Blauw Wit 1 - DSO 1De Weitjes in Kloetingehistorieroute
za 15/6 14:00WK10949Juliana 2 - DSO 2Gem. sportpark in Oud Gastelhistorieroute
za 15/6 17:30BK61983Keep Fit '70 3 - DSO 3Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
za 15/6 16:15BK61982Merwede / Multiplaat 7 - DSO 4Thorbeckelaan in Sliedrechthistorieroute
za 15/6 15:15BK61971De Voltreffers 2 - DSO 5Paterserf in Oosterhouthistorieroute
za 15/6 14:00BK61979Scheldevogels 4 - DSO 6De Staakberg in Bergen op Zoomhistorieroute
za 15/6 13:00BK60443Keep Fit '70 A1 - DSO A1Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
za 15/6 10:00BK59315Twist B1 - DSO B1Claudius Civilislaan in Vlaardingenhistorieroute
za 15/6 12:15BK59327DSO B2 - Good Luck B2Molenvliet in KlundertPatrick Michielsenhistorieroute
za 15/6 11:30BK58089Ventura Sport C1 - DSO C1Sportlaan in Strijenhistorieroute
za 15/6 10:45BK56601DSO D1 - PKC / SWKGroep D2Molenvliet in KlundertGregory de Nooijerhistorieroute
za 15/6 11:30BK56596DSO D2 - ADO D1Molenvliet in KlundertLuuk Verkijkhistorieroute
za 15/6 09:45BK56581DSO D3 - ADO D2Molenvliet in KlundertMarcel Michielsenhistorieroute
za 15/6 10:30BK63673DSO E1 - De Voltreffers E1Molenvliet in KlundertCorné Verhulsthistorieroute
za 15/6 10:00BK54670Keep Fit '70 E1 - DSO E3Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
za 15/6 09:00BK54636Keep Fit '70 E2 - DSO E2Vierhoeven in Roosendaalhistorieroute
za 15/6 10:30BK52091DSO F1 - Korbatjo F2Molenvliet in KlundertAnnette van Kouwenhistorieroute
za 15/6 09:30BK52087DSO F2 - Juliana F4Molenvliet in KlundertRuben Karelhistorieroute