Wedstrijdprogramma voor de vereniging ALO in Den Haag

64 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 15:45WK12201Achilles 6 - ALO 4Pomonaplein in Den Haaghistorieroute
za 25/5 10:45WK14825Pernix A1 - ALO A1Merenwijk in LeidenTim Kuiperhistorieroute
za 25/5 12:30BK60181Achilles A3 - ALO A2Pomonaplein in Den HaagKoen Baakhistorieroute
za 25/5 12:55BK60248Dubbel Zes A1 - ALO A3Stokroosveld in Den Haaghistorieroute
za 25/5 15:00WK31589ALO B1 - KOAG B2Bosjes van Pex in Den HaagCorne Pronkhistorieroute
za 25/5 11:30BK59024DES B2 - ALO B2Biesland in Delfthistorieroute
za 25/5 09:30BK57663Avanti C4 - ALO C1De Groene Wijdte in Pijnackerhistorieroute
za 25/5 12:00BK57791ALO C2 - Achilles C2Bosjes van Pex in Den HaagTessa (L) Lansinghistorieroute
za 25/5 13:00BK53939Refleks E1 - ALO E1Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
za 25/5 13:30BK54065HKV / Ons Eibernest E1 - ALO E2HKV/Ons Eibernest in Den Haaghistorieroute
za 25/5 11:00BK53756ALO E5 - ONDO E2Bosjes van Pex in Den HaagAngela Baashistorieroute
za 25/5 11:00BK54036ALO E3 - Achilles E3Bosjes van Pex in Den HaagEmily Claassenhistorieroute
za 25/5 11:00BK54003KVS / Maritiem E3 - ALO E6Cas van Dijkpark in ScheveningenJeroen van der Endehistorieroute
za 25/5 10:00BK53981ALO E4 - HKV / Ons Eibernest E2Bosjes van Pex in Den HaagNienke Gerlofsmahistorieroute
za 25/5 10:00BK51674ALO F1 - Lynx F1Bosjes van Pex in Den HaagGijs van de Schildehistorieroute
zo 26/5 14:30WK17685Swift 1 - ALO 1Wertheimpark in AmsterdamD. Binnendijkhistorieroute
zo 26/5 11:30WK11589Swift 3 - ALO 2Wertheimpark in AmsterdamJan Nierkeshistorieroute
zo 26/5 13:00WK11616Aurora 2 - ALO 3V.d.Aartsportpark in Haarlemhistorieroute
zo 26/5 14:10BK61565DeetosSnel 11 - ALO 5Vorrinklaan in Dordrechthistorieroute
zo 26/5 11:30BK61559KZ Danaiden 9 - ALO 6Montgomerystraat in Leidenhistorieroute
ma 27/5 19:30BK57893Refleks C2 - ALO C1Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 16:55WK11041ALO 4 - Madjoe 3Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
za 1/6 15:25WK14403ALO A1 - Phoenix A1Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
za 1/6 14:05BK60311ALO A2 - Avanti A4Bosjes van Pex in Den HaagJeroen van der Helmhistorieroute
za 1/6 12:45BK60275ALO A3 - DES A2Bosjes van Pex in Den HaagChris Verdiesenhistorieroute
za 1/6 11:20WK31701Weidevogels B1 - ALO B1Merenveld in Bleiswijkhistorieroute
za 1/6 11:30BK59161ALO B2 - Valto B3Bosjes van Pex in Den HaagFlemming van de Graafhistorieroute
za 1/6 10:30BK58011ALO C2 - Pernix C3Bosjes van Pex in Den HaagTirza Wintershistorieroute
za 1/6 10:00BK54234Die Haghe E1 - ALO E1Baambruggestraat 10 in Den Haaghistorieroute
za 1/6 09:30BK54225ALO E2 - Achilles E1Bosjes van Pex in Den HaagPaul Meijerhistorieroute
za 1/6 09:00BK54531Weidevogels E2 - ALO E5Merenveld in Bleiswijkhistorieroute
za 1/6 09:30BK54178ALO E6 - VEO E2Bosjes van Pex in Den HaagTessa (S) Schmalehistorieroute
za 1/6 10:30BK54403ALO E4 - Die Haghe E2Bosjes van Pex in Den HaagMartijn Meijerhistorieroute
za 1/6 10:00BK51960KVS / Maritiem F4 - ALO F1Cas van Dijkpark in ScheveningenJuan Verkerkhistorieroute
zo 2/6 14:30WK17064ALO 1 - HKC 1Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
zo 2/6 13:00WK10441ALO 2 - Blauw-Wit 5Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
zo 2/6 11:30WK10422ALO 3 - Fortuna / Delta Logistiek 5Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
zo 2/6 16:00BK61760ALO 5 - Futura 4Bosjes van Pex in Den HaagPim Spekhistorieroute
zo 2/6 10:10BK61756ALO 6 - Achilles 9Bosjes van Pex in Den HaagTom Spekhistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
di 4/6 19:30BK60023ALO A3 - Dubbel Zes A1Bosjes van Pex in Den HaagMarcel Lakemanhistorieroute
wo 5/6 19:30BK57571Achilles C2 - ALO C2Pomonaplein in Den HaagJordi Jongsmahistorieroute
wo 5/6 18:00BK54458ALO E3 - Refleks E3Bosjes van Pex in Den HaagJazmyn Mezeyhistorieroute
wo 5/6 18:00BK52635VEO E2 - ALO E6Westvliet in VoorburgNaomi, Z Zwaneveld, Nhistorieroute
zo 9/6 11:30WK10548Sporting Trigon 4 - ALO 3Zoeterwoudsesingel in LeidenW. Keshistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 14:00WK10989ZKC '31 2 - ALO 2Jagersveld in Zaandamhistorieroute
za 15/6 11:00WK12768Crescendo 3 - ALO 4Saffierstraat in Leidenhistorieroute
za 15/6 16:15WK15027Haarlem A1 - ALO A1Hoenstraat in Haarlemhistorieroute
za 15/6 13:00BK60473Die Haghe A2 - ALO A2Baambruggestraat 10 in Den Haaghistorieroute
za 15/6 11:00BK60476Phoenix A2 - ALO A3Van Doornenplantsoen in Zoetermeerhistorieroute
za 15/6 12:00WK31587ALO B1 - DES B1Bosjes van Pex in Den Haaghistorieroute
za 15/6 11:30BK59352Excelsior B2 - ALO B2Biesland in Delfthistorieroute
za 15/6 11:00BK58203ALO C1 - GKV C1Bosjes van Pex in Den HaagIsabel Spekhistorieroute
za 15/6 10:30BK58170Lynx C1 - ALO C2Boswijk in Den Haaghistorieroute
za 15/6 10:00BK54903ALO E1 - KVS / Maritiem E1Bosjes van Pex in Den HaagJennifer Weymanhistorieroute
za 15/6 12:00BK54747Refleks E2 - ALO E2Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
za 15/6 11:00BK54600ALO E5 - Meervogels / FĂ­sica E2Bosjes van Pex in Den HaagLaurine Kuijpershistorieroute
za 15/6 09:30BK54890Futura E2 - ALO E3Stokroosveld in Den Haaghistorieroute
za 15/6 11:00BK54659Refleks E4 - ALO E6Prinses Irene in Rijswijkhistorieroute
za 15/6 10:30BK54831Lynx E2 - ALO E4Boswijk in Den Haaghistorieroute
za 15/6 10:00BK52186ALO F1 - Achilles F3Bosjes van Pex in Den HaagAnouk van der Meijdenhistorieroute
zo 16/6 14:30WK17364Haarlem 1 - ALO 1Hoenstraat in Haarlemhistorieroute
zo 16/6 13:10WK10994Haarlem 2 - ALO 3Hoenstraat in Haarlemhistorieroute
zo 16/6 15:00BK62032Phoenix 4 - ALO 5Van Doornenplantsoen in Zoetermeerhistorieroute
zo 16/6 13:00BK62018Die Haghe 5 - ALO 6Baambruggestraat 10 in Den Haaghistorieroute