Wedstrijdprogramma voor de vereniging Tjoba in 's-Heerhendrikskinderen

47 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 16:00WK18914ONDO 1 - Tjoba 1De Brigge in MiddelburgJ. Kossehistorieroute
za 25/5 14:25WK13846ONDO 2 - Tjoba 2De Brigge in MiddelburgT. Soetinghistorieroute
za 25/5 14:00WK11617Animo 2 - Tjoba 3Hoge Weide in GeldermalsenJA. Karmanhistorieroute
za 25/5 13:00BK61454Tjoba 5 - Zaamslag 3Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 25/5 11:00WK31875Tjoba B1 - KCC / SO natural B2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Luctorhistorieroute
za 25/5 10:00WK31545Tjoba C1 - ADO C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr ONDO (M)historieroute
za 25/5 10:30BK58330Luctor C2 - Tjoba C2Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 25/5 11:00BK56903Tjoba D1 - Fortis D2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 25/5 10:00BK56114Tjoba D2 - KVK D2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 25/5 09:30BK54073Swift E1 - Tjoba E1Voorborch in Middelburghistorieroute
za 25/5 10:30BK54089Fortis E3 - Tjoba E2Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute
za 25/5 09:15BK53970ONDO E5 - Tjoba E3De Brigge in Middelburghistorieroute
za 25/5 11:30BK51744TOP F1 - Tjoba F1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 25/5 09:30BK51696KVK F1 - Tjoba F2Kunstgras KVK in Kapellehistorieroute
za 25/5 10:30BK51743TOP F3 - Tjoba F3Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 16:00WK17040Fortis 1 - Tjoba 1Diezestraat in Oost-SouburgMarco Sparreboomhistorieroute
za 1/6 14:30WK10399DSO 2 - Tjoba 2Molenvliet in KlundertAard Brouwerhistorieroute
za 1/6 12:00WK10389Tjoba 3 - Albatros 3Sportpark in ’s-HeerhendrikskinderenM. van Langeveldehistorieroute
za 1/6 11:55WK10392Luctor 2 - Tjoba 4Oude Vaart in Terneuzenhistorieroute
za 1/6 12:30BK61805TOP 7 - Tjoba 5Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 1/6 11:45WK31850TOGO B1 - Tjoba B1Het Schenge in Goeshistorieroute
za 1/6 10:45WK31559TOGO C1 - Tjoba C1Het Schenge in Goesclubsr ONDO (M)historieroute
za 1/6 11:00BK56921Tjoba D1 - Swift D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/6 10:45BK56482Seolto D2 - Tjoba D2Sportpark Bonedijke in Vlissingenhistorieroute
za 1/6 10:00BK54290Tjoba E1 - ONDO E1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/6 09:00BK54289Tjoba E2 - ONDO E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/6 10:00BK54288Tjoba E3 - Seolto E2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/6 09:00BK51871Tjoba F2 - TOP F2Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 1/6 09:00BK51821Tjoba F3 - Atlas F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
do 6/6 18:00BK51872Tjoba F1 - Fortis F1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 8/6 09:30BK58302TOP C3 - Tjoba C2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 15:30WK19031Tjoba 1 - KCR 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/6 14:00WK14051Tjoba 2 - KCC / SO natural 5Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/6 11:45WK10958GKV / Enomics 3 - Tjoba 3Molenvliet in Gorinchemhistorieroute
za 15/6 12:30WK14050Tjoba 4 - TOP 4Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr ONDO (M)historieroute
za 15/6 11:30BK61974Tjoba 5 - BKC 1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/6 11:15WK31876Tjoba B1 - Swift B1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr TOPhistorieroute
za 15/6 10:15WK31546Tjoba C1 - ONDO C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenclubsr Fortishistorieroute
za 15/6 10:30BK58352Tjoba C2 - BKC C1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/6 09:30BK56950TOP D2 - Tjoba D1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 15/6 09:30BK56614Tjoba D2 - Blauw Wit D1Sportpark in ’s-Heerhendrikskinderenhistorieroute
za 15/6 10:30BK54698TOP E1 - Tjoba E1Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 15/6 10:30BK54697TOP E3 - Tjoba E2Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 15/6 09:30BK54609TOP E6 - Tjoba E3Van Cittersweg in Arnemuidenhistorieroute
za 15/6 11:00BK52125Stormvogels F1 - Tjoba F1De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 15/6 09:45BK52071Stormvogels F2 - Tjoba F2De Prelaat in Westkapellehistorieroute
za 15/6 10:30BK52082Fortis F3 - Tjoba F3Diezestraat in Oost-Souburghistorieroute