Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging AKC in Almelo

114 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
za 24/11 20:00WK20896Amicitia 1 - AKC 1De Stamper in VriezenveenR. Baerendshistorieroute
za 24/11 10:40WK28732AKC A1 - Amicitia A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 24/11 11:00BK37220EKC Nääs D1 - AKC D1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 24/11 09:35BK31794AKC E1 - Elko E2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 24/11 09:00BK28612Amicitia F2 - AKC F1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
zo 25/11 14:30WK22408Wageningen 2 - AKC 2Het Binnenveld in WageningenM. Bruggemanhistorieroute
zo 25/11 15:10WK26416Zwaluwen 3 - AKC 3Heerenmaten in Zevenaarhistorieroute
zo 25/11 10:00BK23662DOS-WK 5 - AKC 4Diekmanhal in Enschedehistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
za 1/12 20:00WK20881AKC 1 - AVO 1Sluiskade in AlmeloJacco Hospershistorieroute
za 1/12 15:00WK28817Juventa A1 - AKC A1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 1/12 11:00BK41779AKC B1 - Groen Zwart B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 1/12 09:55BK34851AKC D1 - Blauw Zwart D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 1/12 10:05BK29535Centrum E2 - AKC E1MFC De Binder in Gramsbergenhistorieroute
za 1/12 09:00BK26655AKC F1 - Juventa F2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 2/12 14:15WK22498AKC 2 - SCO 2Sluiskade in AlmeloHenk Bronkhorsthistorieroute
zo 2/12 12:50WK26809AKC 3 - Zwart Wit 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 2/12 11:30BK24143AKC 4 - Apeldoorn 5Sluiskade in Almelohistorieroute
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
za 8/12 20:00WK20883AKC 1 - Heerenveen 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/12 10:50WK28564AKC A1 - Rigtersbleek / Cottus A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/12 09:45BK42460AKC B1 - Wiko / Aladna B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 8/12 11:00BK28401KIOS '45 F1 - AKC F1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
zo 9/12 14:30WK22558AKC 2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 9/12 13:00WK27078AKC 3 - Apeldoorn 4Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 9/12 11:40BK24449AKC 4 - Rigtersbleek / Cottus 4Sluiskade in Almelohistorieroute
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
za 15/12 20:00WK20486De Hoeve 1 - AKC 1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 15/12 16:40WK22387KCC / SO natural 3 - AKC 2Schenkel in Capelle ad IJsselhistorieroute
za 15/12 15:00WK28858KIOS '45 / UNI A1 - AKC A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 15/12 11:00BK36296AKC D1 - HKC D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 15/12 10:00BK31890AKC E1 - NKC '51 E2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 15/12 09:00BK27486AKC F1 - KIOS '45 F1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 16/12 13:05BK23574EKCA / CIBOD 3 - AKC 4Elderveld in Arnhemhistorieroute
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
za 22/12 12:30BK40528Olympia '22 / 't Overschotje B1 - AKC B1‘t Timpke in Borculohistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
za 12/1 18:15WK22446AKC 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 12/1 10:50WK28743AKC A1 - TOP A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 12/1 09:45BK41224AKC B1 - SEV B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 12/1 10:00BK35780Groen Zwart D1 - AKC D1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 12/1 11:00BK30336KIOS '45 / UNI E2 - AKC E1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
zo 13/1 13:00WK20884AKC 1 - Nic. / Alfa-college 1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 13/1 11:30WK26587AKC 3 - EKC Nääs 2Sluiskade in Almelohistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
za 19/1 17:30WK28760HKC A1 - AKC A1OSG in Hengelohistorieroute
za 19/1 14:15BK42721Devinco B3 - AKC B1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 19/1 11:00BK28096Juventa F2 - AKC F1De Beek in Hardenberghistorieroute
zo 20/1 14:30WK21591OWK 1 - AKC 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 20/1 12:30WK22585Blauw-Wit 4 - AKC 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
zo 20/1 15:40WK27204Duko 2 - AKC 3Triominos in Duivenhistorieroute
zo 20/1 14:30BK24585Duko 3 - AKC 4Triominos in Duivenhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 20:00WK20880AKC 1 - Sparta 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 26/1 10:45WK28672AKC A1 - DOS-WK A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 26/1 12:15BK35452Devinco D2 - AKC D1De Scheg in Deventerhistorieroute
za 26/1 12:00BK32162Achilles E1 - AKC E1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 26/1 09:40BK48371AKC F1 - TOP F2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 27/1 14:15WK22566AKC 2 - KZ / Thermo4U 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 27/1 12:50WK27113AKC 3 - HKC 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 27/1 11:30BK25823AKC 4 - HKC 4Sluiskade in Almelohistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 20:00WK20882AKC 1 - Amicitia 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 2/2 14:30WK28898Amicitia A1 - AKC A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 2/2 11:00BK42548AKC B1 - EKC Nääs B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 2/2 10:00BK35024AKC D1 - EKC Nääs D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 2/2 11:45BK33955Elko E2 - AKC E1De Brug in Elimhistorieroute
za 2/2 09:00BK50576AKC F1 - Olympia '22 F2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 3/2 14:30WK22530AKC 2 - Wageningen 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 3/2 13:10WK26956AKC 3 - Zwaluwen 3Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 3/2 11:50BK24304AKC 4 - DOS-WK 5Sluiskade in Almelohistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 19:00WK20821AVO 1 - AKC 1Marsdijk in Assenhistorieroute
za 9/2 10:40WK28599AKC A1 - Juventa A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/2 10:00BK40990Groen Zwart B1 - AKC B1‘t Wooldrik in Bornehistorieroute
za 9/2 11:00BK36568Blauw Zwart D2 - AKC D1‘n Dikken in Wierdenhistorieroute
za 9/2 09:30BK32447AKC E1 - Centrum E2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/2 10:30BK27190NKC '51 F2 - AKC F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
zo 10/2 14:30WK22428SCO 2 - AKC 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 10/2 15:25WK26499Zwart Wit 3 - AKC 3De Reiger in Deldenhistorieroute
zo 10/2 11:30BK23765Apeldoorn 5 - AKC 4Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 12:00BK42840SEV B1 - AKC B1De Pol in Zelhemhistorieroute
za 16/2 11:00BK35587AKC D1 - Groen Zwart D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 16/2 10:00BK28931AKC E1 - Amicitia E3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 16/2 09:00BK26796AKC F1 - Amicitia F2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 17/2 11:30WK26740Apeldoorn 4 - AKC 3Zuiderpark in Apeldoornhistorieroute

Team TV
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 09:30BK50582Olympia '22 F2 - AKC F1‘t Timpke in Borculohistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 19:30WK21000Heerenveen 1 - AKC 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 2/3 16:10WK28809Rigtersbleek / Cottus A1 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 14:35BK37128HKC D2 - AKC D1OSG in Hengelohistorieroute
zo 3/3 12:35WK22481Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - AKC 2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 3/3 10:00BK24053Rigtersbleek / Cottus 4 - AKC 4Diekmanhal in Enschedehistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 20:00WK20879AKC 1 - De Hoeve 1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/3 18:15WK22430AKC 2 - KCC / SO natural 3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/3 10:50WK28778AKC A1 - KIOS '45 / UNI A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/3 09:45BK41041AKC B1 - Olympia '22 / 't Overschotje B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 9/3 09:00BK31285NKC '51 E2 - AKC E1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 9/3 12:00BK48377TOP F2 - AKC F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
zo 10/3 11:30BK23796AKC 4 - EKCA / CIBOD 3Sluiskade in Almelohistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 16:40WK22596Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - AKC 2Hoenderdaal in Driebergenhistorieroute
za 16/3 15:15WK28711TOP A1 - AKC A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 10:30BK41604Wiko / Aladna B1 - AKC B1Sport en Turnhal in Winterswijkhistorieroute
za 16/3 11:00BK34962AKC D1 - SDO D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 16/3 10:00BK33754AKC E1 - KIOS '45 / UNI E2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 17/3 15:40WK21437Nic. / Alfa-college 1 - AKC 1Alfa College in Groningenhistorieroute
zo 17/3 13:45WK27235EKC Nääs 2 - AKC 3De Pathmoshal in Enschedehistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 10:50WK28516AKC A1 - HKC A1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 23/3 09:45BK42326AKC B1 - Devinco B3Sluiskade in Almelohistorieroute
za 23/3 11:00BK36677SDO D2 - AKC D1De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 23/3 10:00BK31739Amicitia E3 - AKC E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
zo 24/3 14:30WK20885AKC 1 - OWK 1Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 24/3 12:50WK22546AKC 2 - Blauw-Wit 4Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 24/3 11:30WK27027AKC 3 - Duko 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 24/3 10:20BK24384AKC 4 - Duko 3Sluiskade in Almelohistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 18:30WK20768Sparta 1 - AKC 1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 30/3 16:15WK28531DOS-WK A1 - AKC A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 30/3 12:00BK42359EKC Nääs B1 - AKC B1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 30/3 11:00BK36884AKC D1 - Devinco D2Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 10:00BK31398AKC E1 - Achilles E1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 09:00BK28334AKC F1 - NKC '51 F2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 31/3 14:45WK22551KZ / Thermo4U 3 - AKC 2De Koog in Koog ad Zaanhistorieroute
zo 31/3 14:00WK27046HKC 3 - AKC 3OSG in Hengelohistorieroute
zo 31/3 12:45BK25829HKC 4 - AKC 4OSG in Hengelohistorieroute