Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging AKC in Almelo

27 wedstrijden geselecteerd

week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
za 25/5 14:00WK12029Kesteren 2 - AKC 3De Leede in KesterenE. van Damhistorieroute
za 25/5 10:00BK60162AKC A1 - HKC A2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 25/5 10:30BK59003AKC B1 - Devinco B3Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 25/5 11:00BK56228SDO D1 - AKC D1Veld SDO in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 25/5 10:20BK54123Devinco E2 - AKC E1Rielerenk in Deventerhistorieroute
zo 26/5 14:30WK17913ZKV 1 - AKC 1Hoornseveld in ZaandamR. de Withistorieroute
zo 26/5 12:50WK11973OWK 2 - AKC 2De Gaveborg in OostwoldM. Zielhistorieroute
zo 26/5 10:30BK61502DOS-WK 5 - AKC 4Wesselerbrink-noord in Enschedehistorieroute
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
za 1/6 14:30WK11006AVO 2 - AKC 2Marsdijk in Assenhistorieroute
za 1/6 12:40WK11047Rheko 3 - AKC 3IJsselsingel in Rhedenhistorieroute
za 1/6 13:30BK60343EKC Nääs A1 - AKC A1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/6 12:15BK59269EKC Nääs B1 - AKC B1G.J. van Heekpark in Enschedehistorieroute
za 1/6 10:30BK56443AKC D1 - Amicitia D2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 1/6 09:30BK54375AKC E1 - NKC '51 E2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 1/6 09:30BK64024KIOS '45 F1 - AKC F1Veld KIOS in Sibculohistorieroute
zo 2/6 14:30WK17405OKO / Bies 1 - AKC 1De Olde Wierden in Opendehistorieroute
zo 2/6 11:00BK61762Rigtersbleek / Cottus 4 - AKC 4Rigtersbleekcomplex in Enschedehistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
wo 5/6 20:30WK13118AKC 3 - HKC 2Het Sportpark in Almelohistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
za 15/6 15:30WK18368AKC 1 - Dindoa 1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 15/6 14:00WK12857AKC 2 - Amicitia 2Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 15/6 10:00BK60498AKC A1 - Achilles A1Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 15/6 10:30BK59375AKC B1 - KVZ B3Het Sportpark in Almelohistorieroute
za 15/6 09:30BK56651Zwart Wit D2 - AKC D1De Mors in Deldenhistorieroute
za 15/6 10:00BK54796Blauw Zwart E1 - AKC E1't Lageveld in Wierdenhistorieroute
za 15/6 09:30BK52429AKC F1 - Amicitia F2Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 16/6 11:30WK12842AKC 3 - Zwart Wit 2Het Sportpark in Almelohistorieroute
zo 16/6 10:00BK62164AKC 4 - EKC Nääs 3Het Sportpark in Almelohistorieroute