Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wordt Kwiek in Jubbega

140 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
di 11/12 20:45BK48772Wordt Kwiek MW1 - Heerenveen MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 15/12 10:35BK44029WWC A1 - Wordt Kwiek A1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 15/12 12:30BK41794Udiros B2 - Wordt Kwiek B1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 15/12 10:00BK40478Zunobri B1 - Wordt Kwiek B2Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
za 15/12 10:30BK39921It Fean / Boelenslaan C1 - Wordt Kwiek C1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 15/12 13:20BK39248Kinea C1 - Wordt Kwiek C2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 15/12 12:00BK36234Quick '21 D1 - Wordt Kwiek D1Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 15/12 11:00BK34527De Wâlden D2 - Wordt Kwiek D2De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
zo 16/12 10:30BK48085Wordt Kwiek 1 - SIOS 4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
di 18/12 20:45BK48563Wordt Kwiek MW2 - Kinea MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 19/12 21:30BK49257Leonidas / De Hoeve MW1 - Wordt Kwiek MW1De Duker in Noordwoldehistorieroute
wo 19/12 17:00BK50691De Wâlden D1 - Wordt Kwiek D1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 22/12 12:00BK38160LDODK / Rinsma Fashion C2 - Wordt Kwiek C1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 1 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
za 5/1 17:15BK40808Kinea B1 - Wordt Kwiek B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 5/1 10:00BK29230Udiros E1 - Wordt Kwiek E2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
di 8/1 20:45BK48783Wordt Kwiek MW2 - Altijd Kwiek MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 9/1 20:45BK48787Moedig Voorwaarts MW2 - Wordt Kwiek MW1De Spronk in Vledderhistorieroute
za 12/1 14:00BK43872De Hoeve / Forward A1 - Wordt Kwiek A1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 12/1 12:00BK38402De Wâlden C2 - Wordt Kwiek C1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 12/1 17:30BK38787Wordt Kwiek C2 - Meko '74 C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 12/1 16:30BK35782Wordt Kwiek D1 - Flamingo's D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 12/1 15:30BK35391Wordt Kwiek D2 - Drachten / van der Wiel D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 12/1 09:30BK34170MN en W D1 - Wordt Kwiek D3It Gryn in Stienshistorieroute
za 12/1 12:15BK31009Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - Wordt Kwiek E1De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
za 12/1 14:30BK30309Wordt Kwiek E3 - It Fean E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 13/1 10:00BK50614Wez Handich / Dow 7 - Wordt Kwiek 1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
di 15/1 20:45BK48923Wordt Kwiek MW1 - Wez Handich / Dow MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 16/1 21:00BK48696Wez Warber en Fluch MW1 - Wordt Kwiek MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 19/1 17:30BK44019Wordt Kwiek A1 - Emmeloord A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 19/1 16:30BK40515Wordt Kwiek B1 - Udiros B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 19/1 15:30BK41274Wordt Kwiek B2 - Quick '21 B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 19/1 18:00BK38849Forward / De Hoeve C1 - Wordt Kwiek C2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 19/1 17:30BK37339NQL D1 - Wordt Kwiek D2De Boppeslach in Damwoudehistorieroute
za 19/1 14:30BK34053Wordt Kwiek D3 - It Fean / Boelenslaan D3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 19/1 14:30BK29785Wordt Kwiek E1 - De Wâlden E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 19/1 10:05BK29784WWMD E1 - Wordt Kwiek E2De Bining in Hemrikhistorieroute
za 19/1 09:00BK48249Oerterp / VKC E2 - Wordt Kwiek E3De Wier in Ureterphistorieroute
zo 20/1 10:30BK23734Wordt Kwiek 1 - Kinea 4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
di 22/1 20:45BK49085Wordt Kwiek MW2 - SCO MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 26/1 12:50BK43836Spannum A1 - Wordt Kwiek A1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 26/1 13:00BK42054Emmeloord B1 - Wordt Kwiek B1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 26/1 16:30BK40742Wordt Kwiek B2 - OKO / Bies B3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 26/1 17:30BK38839Wordt Kwiek C1 - De Granaet C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 26/1 17:15BK39066Roreko C1 - Wordt Kwiek C2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 26/1 15:30BK35444Wordt Kwiek D1 - LDODK / Rinsma Fashion D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 26/1 13:00BK34335Odis D1 - Wordt Kwiek D3MFA in OldeberkoopJanco Prinshistorieroute
za 26/1 14:30BK32189Wordt Kwiek E2 - LDODK / Rinsma Fashion E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 26/1 14:30BK32188Wordt Kwiek E3 - Dio E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 27/1 12:00BK23924Rodenburg 3 - Wordt Kwiek 1Rodenburghal in Leekhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
di 29/1 20:45BK49102Wordt Kwiek MW2 - Pallas '08 MW2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
di 29/1 21:30BK48704Pallas '08 MW3 - Wordt Kwiek MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 12:50BK44018Wordt Kwiek A1 - Harich A1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 14:55BK42945DTG B1 - Wordt Kwiek B1De Trime in Balkhistorieroute
za 2/2 14:00BK42101OKO / Bies B3 - Wordt Kwiek B2De Veste in Opendehistorieroute
za 2/2 11:50BK39610Wordt Kwiek C1 - It Fean / Boelenslaan C1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 15:20BK39462SIOS C2 - Wordt Kwiek C2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/2 10:50BK36560Wordt Kwiek D2 - Rodenburg / OWK D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 09:55BK34062Wordt Kwiek D3 - Olympia D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 09:00BK29873Wordt Kwiek E1 - Drachten / van der Wiel E3MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 09:00BK32283Wordt Kwiek E2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/2 09:55BK50201Wordt Kwiek E3 - De Pein E2MFA in Oldeberkoophistorieroute

Alles voor je sport!
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 16:00BK44017Wordt Kwiek A1 - WWC A1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 9/2 15:00BK42190Wordt Kwiek B1 - Kinea B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 9/2 14:00BK40616Wordt Kwiek B2 - NKC B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 9/2 13:15BK47892De Lauwers C1 - Wordt Kwiek C1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 9/2 13:00BK38186Wordt Kwiek C2 - DOS '46 C3MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 9/2 12:00BK35106Wordt Kwiek D1 - OKO / Bies D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 9/2 11:00BK35091Flamingo's D2 - Wordt Kwiek D2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 9/2 10:00BK34289TFS D1 - Wordt Kwiek D3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 9/2 09:00BK29193Sparta E1 - Wordt Kwiek E3Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 10/2 12:00BK24690Nic. / Alfa-college 5 - Wordt Kwiek 1Europark in Groningenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
wo 13/2 21:00BK48856Heerenveen MW1 - Wordt Kwiek MW1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 16/2 10:00BK32408Nic. / Alfa-college E4 - Wordt Kwiek E1Europark in Groningenhistorieroute
zo 17/2 10:30BK24427Wordt Kwiek 1 - Rodenburg 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 15:00BK44014Wordt Kwiek A1 - Spannum A1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 14:00BK41918Wordt Kwiek B1 - LDODK / Rinsma Fashion B3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 13:00BK41973Wordt Kwiek B2 - LDODK / Rinsma Fashion B4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 12:00BK35726Wordt Kwiek D1 - De Wâlden D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 10:00BK34249Wordt Kwiek D3 - DTG D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 11:00BK32012Wordt Kwiek E1 - Vlug & Vaardig E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 10:00BK29040Wordt Kwiek E2 - Heerenveen E4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/2 11:00BK29039Wordt Kwiek E3 - VZK / Donkerbroek E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
di 26/2 20:45BK48581Wordt Kwiek MW1 - Oerterp / VKC MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
vr 1/3 19:45BK48594Udiros MW1 - Wordt Kwiek MW2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 2/3 15:10BK44795Emmeloord A2 - Wordt Kwiek A1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 2/3 13:00BK41702Wordt Kwiek B2 - Wez Handich / Dow B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 12:00BK39762Wordt Kwiek C1 - OKO / Bies C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 11:00BK38738Wordt Kwiek C2 - SIOS C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 10:45BK36025DWA / Argo D1 - Wordt Kwiek D1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 2/3 11:00BK35836Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 - Wordt Kwiek D2Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
za 2/3 10:00BK34185Wordt Kwiek D3 - Odis D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 09:00BK31234Wordt Kwiek E1 - OKO / Bies E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 10:00BK33688Wordt Kwiek E2 - SCO E5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 2/3 09:00BK33687Wordt Kwiek E3 - Flamingo's E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 3/3 10:30BK24061Wordt Kwiek 1 - WSS 5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
di 5/3 20:45BK49154Wordt Kwiek MW1 - Leonidas / De Hoeve MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 6/3 21:00BK48737Kinea MW1 - Wordt Kwiek MW2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 9/3 13:00BK44015Wordt Kwiek A1 - De Hoeve / Forward A1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 9/3 09:00BK41612LDODK / Rinsma Fashion B3 - Wordt Kwiek B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 9/3 11:00BK40109Wordt Kwiek C1 - LDODK / Rinsma Fashion C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 9/3 12:00BK38937Wordt Kwiek C2 - Kinea C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 9/3 09:00BK35943Wordt Kwiek D1 - Quick '21 D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 9/3 10:00BK35168Wordt Kwiek D2 - De Wâlden D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 9/3 10:00BK34352DTG D2 - Wordt Kwiek D3De Trime in Balkhistorieroute
za 9/3 12:00BK33269Vlug & Vaardig E1 - Wordt Kwiek E1Sportzaal in Garyphistorieroute
za 9/3 10:00BK30045Heerenveen E4 - Wordt Kwiek E2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 9/3 13:00BK30042VZK / Donkerbroek E1 - Wordt Kwiek E3De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
zo 10/3 10:30BK48091SIOS 4 - Wordt Kwiek 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
di 12/3 20:45BK49292Wordt Kwiek MW1 - Moedig Voorwaarts MW2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 14/3 21:00BK49294Altijd Kwiek MW1 - Wordt Kwiek MW2De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 16/3 12:30BK44016Wordt Kwiek A1 - Westergo A1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 16/3 11:30BK41691Wordt Kwiek B1 - Emmeloord B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 16/3 16:00BK41404LDODK / Rinsma Fashion B4 - Wordt Kwiek B2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 16/3 10:30BK40063Wordt Kwiek C1 - De Wâlden C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 16/3 15:00BK38637Meko '74 C1 - Wordt Kwiek C2Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 16/3 13:00BK35615Flamingo's D1 - Wordt Kwiek D1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 16/3 12:10BK37497Drachten / van der Wiel D2 - Wordt Kwiek D2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 09:30BK34144Wordt Kwiek D3 - MN en W D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 16/3 09:30BK30789Wordt Kwiek E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 16/3 09:00BK33301It Fean E2 - Wordt Kwiek E3Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
zo 17/3 10:30BK50620Wordt Kwiek 1 - Wez Handich / Dow 7De Kompenije in Jubbegahistorieroute

Korfbal Deals
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
di 19/3 20:45BK49168Wordt Kwiek MW2 - Wez Warber en Fluch MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 21/3 21:00BK48618Wez Handich / Dow MW1 - Wordt Kwiek MW1Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 23/3 18:30BK43992Westergo A1 - Wordt Kwiek A1De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 23/3 13:00BK42851Wordt Kwiek B1 - Harich B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/3 12:00BK41790Wordt Kwiek B2 - Zunobri B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/3 14:25BK37843De Granaet C1 - Wordt Kwiek C1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 23/3 11:00BK37824Wordt Kwiek C2 - Forward / De Hoeve C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/3 10:00BK36797Wordt Kwiek D2 - NQL D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/3 10:00BK34298It Fean / Boelenslaan D3 - Wordt Kwiek D3Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 23/3 09:00BK32609De Wâlden E2 - Wordt Kwiek E1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 23/3 09:00BK32647Wordt Kwiek E2 - WWMD E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/3 09:00BK48255Wordt Kwiek E3 - Oerterp / VKC E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 24/3 11:00BK24363Kinea 4 - Wordt Kwiek 1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
do 28/3 21:00BK48969SCO MW1 - Wordt Kwiek MW2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 15:40BK41217Harich B1 - Wordt Kwiek B1De Trime in Balkhistorieroute
za 30/3 12:40BK42404Quick '21 B1 - Wordt Kwiek B2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 30/3 11:00BK34743LDODK / Rinsma Fashion D2 - Wordt Kwiek D1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 30/3 09:00BK31404LDODK / Rinsma Fashion E3 - Wordt Kwiek E2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 30/3 16:00BK31395Dio E1 - Wordt Kwiek E3Boekhorst in Oosterwoldehistorieroute