Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Wordt Kwiek in Jubbega

97 wedstrijden geselecteerd

week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
di 19/12 20:30BK39855Wordt Kwiek MW2 - WIK '34 MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 23/12 15:20BK15609De Waterpoort A1 - Wordt Kwiek A1Schuttersveld in Sneekhistorieroute

Antilopen Banner
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
za 6/1 14:45BK19328KIOS B2 - Wordt Kwiek B1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 6/1 12:45BK38374Heerenveen D2 - Wordt Kwiek D1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 6/1 09:20BK38362Quick '21 D1 - Wordt Kwiek D2Wetterstins in Burgumhistorieroute
za 6/1 10:30BK27117DTG D2 - Wordt Kwiek D3De Trime in Balkhistorieroute
za 6/1 09:35BK25803Udiros D2 - Wordt Kwiek D4Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 6/1 12:00BK34019Spannum E1 - Wordt Kwiek E1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 6/1 10:00BK33965Drachten / van der Wiel E4 - Wordt Kwiek E2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
zo 7/1 10:30BK14814Wordt Kwiek 1 - KIOS 4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
di 9/1 20:30BK39824Wordt Kwiek MW1 - Nic. / Alfa-college MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 10/1 20:30BK39877Drachten / van der Wiel MW1 - Wordt Kwiek MW2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 13/1 17:00BK17034Wordt Kwiek A1 - Forward / De Hoeve A1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 16:20BK20170Kinea B2 - Wordt Kwiek B1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 13/1 15:30BK24711Noordenveld C1 - Wordt Kwiek / WWMD C1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 13/1 16:00BK24696Wordt Kwiek / WWMD C2 - LDODK / Rinsma Fashion C4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 15:00BK38378Wordt Kwiek D1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 14:00BK29462Wordt Kwiek D3 - Leonidas / De Hoeve D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 13:00BK25965Wordt Kwiek D4 - Udiros D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 13:00BK34206Wordt Kwiek E1 - CSL E2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 13/1 13:00BK33297Wordt Kwiek E2 - DTG E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 14/1 12:10BK14833Roreko 3 - Wordt Kwiek 1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
di 16/1 20:30BK39822Wordt Kwiek MW1 - DTS MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 17/1 21:00BK39841Pallas '08 MW2 - Wordt Kwiek MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 20/1 16:00BK17618Lintjo A2 - Wordt Kwiek A1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 20/1 11:30BK19466Wordt Kwiek B1 - Meko '74 B1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 20/1 10:30BK22935Wordt Kwiek / WWMD C1 - De Wâlden C3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 20/1 12:00BK23358Olympia C1 - Wordt Kwiek / WWMD C2De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 20/1 10:00BK38371LDODK / Rinsma Fashion D2 - Wordt Kwiek D1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 20/1 09:30BK38364Wordt Kwiek D2 - Flamingo's D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 20/1 10:00BK25935DOS '46 D3 - Wordt Kwiek D4De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
zo 21/1 10:30BK14808Wordt Kwiek 1 - SCO 5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
di 23/1 20:30BK39880Wordt Kwiek MW2 - Pallas '08 MW2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 25/1 20:45BK39825DWA / Argo MW1 - Wordt Kwiek MW1Ripperdahal in Winsum gnhistorieroute
za 27/1 16:00BK17379Wordt Kwiek A1 - Udiros A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 27/1 15:00BK18609Wordt Kwiek B1 - Vitesse B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 27/1 14:00BK24892Wordt Kwiek / WWMD C2 - De Pein C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 27/1 11:30BK38376Kinea D1 - Wordt Kwiek D1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 27/1 15:15BK29309De Waterpoort D1 - Wordt Kwiek D3Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 27/1 13:00BK25743Wordt Kwiek D4 - Wees Kwiek D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 27/1 13:00BK35327Wordt Kwiek E1 - SF Deinum E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 27/1 13:00BK34640Wordt Kwiek E2 - Kinea E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 28/1 11:10BK14825Lintjo 4 - Wordt Kwiek 1MFA in Oldeberkoophistorieroute
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
di 30/1 20:30BK39826Wordt Kwiek MW1 - OKO / Bies MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
vr 2/2 20:30BK39850Altijd Kwiek MW1 - Wordt Kwiek MW2De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 3/2 15:00BK15985Emmeloord A2 - Wordt Kwiek A1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 3/2 13:35BK18363Vitesse B2 - Wordt Kwiek B1Drenthehal in Beilenhistorieroute
za 3/2 17:00BK24329Wordt Kwiek / WWMD C1 - Drachten / van der Wiel C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/2 16:00BK23394Wordt Kwiek / WWMD C2 - Oerterp / VKC C2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/2 15:00BK38377Wordt Kwiek D1 - LDODK / Rinsma Fashion D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/2 10:00BK38365Heerenveen D3 - Wordt Kwiek D2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 3/2 14:00BK28968Wordt Kwiek D3 - Harich D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/2 13:10BK26015Wees Kwiek D1 - Wordt Kwiek D4De Holten in Marumhistorieroute
za 3/2 15:00BK36570SF Deinum E1 - Wordt Kwiek E1Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 3/2 11:00BK36540LDODK / Rinsma Fashion E4 - Wordt Kwiek E2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
zo 4/2 10:30BK14823Wordt Kwiek 1 - SIOS 3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
di 6/2 20:30BK39870Wordt Kwiek MW2 - Wez Warber en Fluch MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 8/2 19:30BK39827Ritola MW1 - Wordt Kwiek MW1De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 10/2 15:00BK23860It Fean / Boelenslaan C3 - Wordt Kwiek / WWMD C1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 10/2 12:15BK25529Drachten / van der Wiel C3 - Wordt Kwiek / WWMD C2SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 10/2 11:00BK38367LDODK / Rinsma Fashion D3 - Wordt Kwiek D2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 10/2 14:00BK25945Donkerbroek D2 - Wordt Kwiek D4De Bongerd in Haulerwijkhistorieroute
za 10/2 11:00BK36759Wez Warber en Fluch E1 - Wordt Kwiek E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
zo 11/2 14:20BK14817Des 2 - Wordt Kwiek 1De Brinkhof in Norghistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
di 13/2 20:30BK39879Wordt Kwiek MW2 - Kinea MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 17/2 17:15BK15816Forward / De Hoeve A1 - Wordt Kwiek A1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 17/2 17:10BK38375Spannum D1 - Wordt Kwiek D1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 17/2 13:00BK28607Westergo D2 - Wordt Kwiek D3De Middelzee in Bolswardhistorieroute
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
vr 23/2 19:45BK39881Udiros MW1 - Wordt Kwiek MW2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 24/2 11:00BK25996Odis D1 - Wordt Kwiek D4Boekhorst in OosterwoldeEline de Boerhistorieroute
zo 25/2 10:30BK14801Wordt Kwiek 1 - LDODK / Rinsma Fashion 5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
do 1/3 20:00BK39823Flamingo's MW1 - Wordt Kwiek MW1De Houtmoune in Buitenposthistorieroute
za 3/3 11:00BK17556Harich A2 - Wordt Kwiek A1De Trime in Balkhistorieroute
za 3/3 17:00BK20119Wordt Kwiek B1 - HHV B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/3 16:00BK25140Wordt Kwiek / WWMD C2 - NKC C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/3 14:00BK38366Wordt Kwiek D2 - Invicta D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/3 15:00BK27386Wordt Kwiek D3 - Udiros D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/3 13:00BK25722Wordt Kwiek D4 - DOS '46 D3De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 3/3 13:00BK33037Wordt Kwiek E1 - Heerenveen E4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
di 6/3 20:30BK39829Wordt Kwiek MW1 - Flamingo's MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
wo 7/3 19:00BK39835WIK '34 MW1 - Wordt Kwiek MW2Heechfinne in Ferwerthistorieroute
za 10/3 14:00BK17187Wordt Kwiek A1 - Harich A2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 13:00BK18968Wordt Kwiek B1 - KIOS B2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 10:30BK25039De Lauwers C1 - Wordt Kwiek / WWMD C1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 10/3 09:15BK22829Oerterp / VKC C2 - Wordt Kwiek / WWMD C2De Wier in Ureterphistorieroute
za 10/3 12:00BK38380Wordt Kwiek D1 - Heerenveen D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 11:00BK38368Wordt Kwiek D2 - Quick '21 D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 10:00BK26408Wordt Kwiek D3 - DTG D2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 09:00BK36203Wordt Kwiek E1 - Spannum E1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 10/3 09:00BK36188Wordt Kwiek E2 - Drachten / van der Wiel E4De Kompenije in Jubbegahistorieroute
zo 11/3 12:15BK14802KIOS 4 - Wordt Kwiek 1Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
di 13/3 20:30BK39873Wordt Kwiek MW2 - Drachten / van der Wiel MW1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
do 15/3 20:10BK39830Nic. / Alfa-college MW1 - Wordt Kwiek MW1De Wijert in Groningenhistorieroute
za 17/3 12:00BK23714Wordt Kwiek / WWMD C1 - De Lauwers C1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 17/3 10:00BK38370Wordt Kwiek D1 - Kinea D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 17/3 11:00BK29403Wordt Kwiek D3 - De Waterpoort D1De Kompenije in Jubbegahistorieroute
za 17/3 09:00BK35740Harich E2 - Wordt Kwiek E2De Trime in Balkhistorieroute