Wedstrijdprogramma voor de vereniging VEO in Voorburg

145 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
za 25/1 20:20WK12248Swift 1 - VEO 1De Sprong in MiddelburgP. Andressenhistorieroute
za 25/1 19:20WK15921Refleks 2 - VEO 2Marimbahal in RijswijkP. vd Berghhistorieroute
za 25/1 16:10WK16127VEO 3 - Excelsior 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 25/1 18:30WK16103VEO 4 - Excelsior 4Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 25/1 17:20WK16093VEO 5 - OZC 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 25/1 20:40BK16385Excelsior 9 - VEO 7De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 25/1 12:35WK17614Refleks A1 - VEO A1De Schilp in RijswijkM. van Burenhistorieroute
za 25/1 15:00BK18817VEO A2 - Nieuwerkerk A3Essesteyn in VoorburgRenee, M. Molman, R.historieroute
za 25/1 14:00WK19025ZKC '31 B1 - VEO B1De Tref in ZaandamJan Louwhistorieroute
za 25/1 12:00BK19819VEO B3 - Luno B1Essesteyn in VoorburgMarciano, B. Bunsee, M.historieroute
za 25/1 11:00BK20963VEO B2 - Excelsior B1Essesteyn in VoorburgDion, B. Brummelaar, ten, D.historieroute
za 25/1 14:00WK19863VEO C1 - Pernix C1Essesteyn in VoorburgJ.W. Heemstrahistorieroute
za 25/1 12:00BK23122Eureka C1 - VEO C2De Fakkel in Ridderkerkhistorieroute
za 25/1 13:00BK24884VEO D1 - ALO D1Essesteyn in VoorburgBjorn, B. Busscher, Bhistorieroute
za 25/1 14:20BK36899Dijkvogels D2 - VEO D2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 25/1 11:45BK29005Avanti / Post Makelaardij E7 - VEO E3De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 25/1 09:00BK29009Meervogels / Física E5 - VEO E2De Veur in Zoetermeerhistorieroute
za 25/1 11:00BK36734Madjoe E4 - VEO E4Middelmors in RijnsburgMilan van der Zwanhistorieroute
za 25/1 10:00BK33422KZ Danaiden F1 - VEO F1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
za 1/2 14:30WK11753Sporting Trigon 1 - VEO 15 Mei-hal in LeidenArjan Rooshistorieroute
za 1/2 11:45WK14933KZ / Thermo4U 4 - VEO 2De Koog in Koog ad ZaanM.C. Bussehistorieroute
za 1/2 18:30WK15430VEO 3 - Meervogels / Física 3Essesteyn in VoorburgR. Knuisthistorieroute
za 1/2 17:20WK15403VEO 4 - ODO 3Essesteyn in VoorburgI. van Harenhistorieroute
za 1/2 15:10WK15393VEO 5 - Paal Centraal 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 1/2 19:40BK39144VEO 6 - Valto 9Essesteyn in VoorburgChristiaan, E. Enderink, C.historieroute
za 1/2 17:35BK15738Nexus 4 - VEO 7Margriethal in Schiedamhistorieroute
za 1/2 14:00BK18421VEO A2 - DES A3Essesteyn in VoorburgYannick, S. Sterk, Yhistorieroute
za 1/2 13:15WK18921TOP / SolarCompleet B2 - VEO B1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 1/2 15:00BK20322Pernix B3 - VEO B3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 1/2 16:20BK19859VEO B2 - Reeuwijk B1Essesteyn in VoorburgLieuwe Thys, M. Meekma, L.T.historieroute
za 1/2 13:00BK22811VEO C2 - Olympia C2Essesteyn in VoorburgPaul, Z. Zijlstra, P.historieroute
za 1/2 12:00BK24935VEO D2 - Refleks D3Essesteyn in VoorburgLuuk, S. Speckens, L.historieroute
za 1/2 11:00BK29104VEO E3 - Die Haghe E3Essesteyn in VoorburgRobin, K. Kuijpers, R.historieroute
za 1/2 10:00BK36710VEO E4 - Dubbel Zes E2Essesteyn in VoorburgRobin, K. Kuijpers, R.historieroute
za 1/2 11:00BK33482VEO F1 - Madjoe F3Essesteyn in VoorburgAaron, N. Nilsson, A.historieroute
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
za 8/2 17:40WK12056VEO 1 - HKV / Ons Eibernest 1Essesteyn in VoorburgM. Ringmahistorieroute
za 8/2 16:20WK15481VEO 2 - HKV / Ons Eibernest 2Essesteyn in VoorburgR. Wielingahistorieroute
za 8/2 15:20WK16185Weidevogels 3 - VEO 3Rijneveen in BleiswijkRonald de Rondehistorieroute
za 8/2 16:40WK16203Twist 3 - VEO 4Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 8/2 13:00WK20664Dubbel Zes / Futura 3 - VEO 5Zuidhaghe in Den Haaghistorieroute
za 8/2 19:10BK16146VEO 6 - Achilles 7Essesteyn in VoorburgKamil, H. Hiralal, K.historieroute
za 8/2 20:20BK16125VEO 7 - Twist 5Essesteyn in VoorburgBon, B. Bakermans, B.historieroute
za 8/2 14:05WK17483VEO A1 - KZ Danaiden A1Essesteyn in VoorburgLJA. Wesselinghistorieroute
za 8/2 14:20BK18830Twist A3 - VEO A2Westwijk in Vlaardingenhistorieroute
za 8/2 15:15WK18984VEO B1 - Velocitas B1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 8/2 13:05BK20618VEO B3 - Fiducia B3Essesteyn in VoorburgAnouk, M. Mulders, A.historieroute
za 8/2 12:05WK19864VEO C1 - Velocitas C1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 8/2 11:05BK23310VEO C2 - Futura C1Essesteyn in VoorburgLucas, H. Haantjes, L.historieroute
za 8/2 11:00BK26643Phoenix D2 - VEO D1Oosterpoort in Zoetermeerhistorieroute
za 8/2 11:30BK26335HKV / Ons Eibernest D2 - VEO D2HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
za 8/2 10:15BK31283Lynx E2 - VEO E3Sporthal Leidschenveen in Den Haaghistorieroute
za 8/2 09:00BK31339Excelsior E3 - VEO E2De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 8/2 10:15BK36718Lynx E1 - VEO E4Sporthal Leidschenveen in Den Haaghistorieroute
za 8/2 13:00BK34646Fluks F1 - VEO F1De Overkant in Noordwijk Zhhistorieroute
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 16:35WK11268VEO 1 - KVS / Maritiem 1Essesteyn in VoorburgM.A. van Bentumhistorieroute
za 15/2 15:15WK14032VEO 2 - SDO / BlijWerkt 2Essesteyn in VoorburgR. van Urkhistorieroute
za 15/2 18:10WK16370Pernix 4 - VEO 3De Zijl in LeidenP. Huijghistorieroute
za 15/2 18:30WK16363Valto 4 - VEO 4Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 15/2 17:15WK20678Valto 5 - VEO 5Vreeloo-hal in De LierR. Pardoenhistorieroute
za 15/2 20:15BK15564VEO 6 - TOP / SolarCompleet 7Essesteyn in VoorburgBram, H. Habermehl, Bhistorieroute
za 15/2 19:05BK15176VEO 7 - Nikantes 3Essesteyn in VoorburgBouke, D. Drunick, van, Bhistorieroute
za 15/2 14:00WK16979VEO A1 - Tempo A2Essesteyn in VoorburgCock Matthijssehistorieroute
za 15/2 16:10BK18973ONDO A3 - VEO A2De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
za 15/2 18:05WK18832VEO B1 - KIOS B1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 15/2 13:00BK19463VEO B3 - Madjoe B3Essesteyn in VoorburgElize, R. Rot, E.W.historieroute
za 15/2 11:00WK19865VEO C1 - KVS / Maritiem C1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 15/2 13:05BK21223Dijkvogels C2 - VEO C2Sporthal in Maasdijkhistorieroute
za 15/2 12:00BK27089VEO D2 - Dubbel Zes D2Essesteyn in VoorburgJulia, S. Schoenmaker, Jhistorieroute
za 15/2 10:00BK32464VEO E3 - Futura E2Essesteyn in VoorburgMerle, S. Spreeuw, M.historieroute
za 15/2 10:00BK30152VEO E2 - Meervogels / Física E5Essesteyn in VoorburgRosa, S Spreeuw, Rhistorieroute
za 15/2 10:00BK35300VEO F1 - Pernix F3Essesteyn in VoorburgPuck, V. Verschoor, P.historieroute
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
za 22/2 13:05BK20777ONDO B2 - VEO B2De Hoekstee in Hoek van Hollandhistorieroute
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 14:00BK19008KCR A3 - VEO A2De Wissel in Ridderkerkhistorieroute
za 29/2 12:45BK24081Avanti / Post Makelaardij D5 - VEO D2De Viergang in Pijnackerhistorieroute
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
za 7/3 16:50WK12457Valto 1 - VEO 1Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 7/3 15:30WK16284Valto 2 - VEO 2Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 7/3 14:05WK14119VEO 3 - KVS / Maritiem 4De Fluit in Leidschendamhistorieroute
za 7/3 15:15WK14094VEO 4 - DES 4De Fluit in Leidschendamhistorieroute
za 7/3 16:25WK14084VEO 5 - ODO 4De Fluit in Leidschendamhistorieroute
za 7/3 13:10BK16651Refleks 7 - VEO 6De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 7/3 14:15BK16634Eureka 2 - VEO 7De Fakkel in Ridderkerkhistorieroute
za 7/3 13:05WK17745Weidevogels A1 - VEO A1Rijneveen in Bleiswijkhistorieroute
za 7/3 12:20WK19061Rapid B1 - VEO B1Kennemer Sportcentrum in Haarlemhistorieroute
za 7/3 12:00BK21044Madjoe B3 - VEO B3Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 7/3 11:10WK20619Maassluis C1 - VEO C1Olympia in Maassluishistorieroute
za 7/3 13:30BK22119Refleks C2 - VEO C2De Schilp in Rijswijkhistorieroute
za 7/3 11:00BK27025KVS / Maritiem D2 - VEO D1De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 7/3 10:00BK26448Excelsior D4 - VEO D2De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 7/3 09:00BK31469KVS / Maritiem E5 - VEO E3De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 7/3 11:45BK31556Avanti / Post Makelaardij E4 - VEO E2De Viergang in Pijnackerhistorieroute
za 7/3 10:00BK31488Fortuna / Delta Logistiek E5 - VEO E4Fortuna-hal in Delfthistorieroute
za 7/3 11:05BK34723Fiks F3 - VEO F1Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
za 14/3 17:35WK12570VEO 1 - Vriendenschaar 1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 16:15WK16448VEO 2 - Vriendenschaar 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 14:20WK16443Achilles 4 - VEO 3Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 18:25WK16429Achilles 6 - VEO 4Sportcampus Zuiderpark in Den Haaghistorieroute
za 14/3 17:15WK16427KVS / Maritiem 6 - VEO 5De Blinkerd in Scheveningenhistorieroute
za 14/3 20:05BK15286VEO 6 - ONDO 5Essesteyn in VoorburgRoy, K. Kroft, van der, Rhistorieroute
za 14/3 15:00WK17817VEO A1 - Avanti / Post Makelaardij A2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 19:05WK19081VEO B1 - BEP B1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 11:10BK21162OZC B2 - VEO B2De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 14/3 14:00WK19867VEO C1 - TOP / SolarCompleet C2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 14/3 14:10BK22329Maassluis C2 - VEO C2Olympia in Maassluishistorieroute
za 14/3 13:00BK25291VEO D1 - Fortuna / Delta Logistiek D3Essesteyn in VoorburgLuuk, S. Speckens, L.historieroute
za 14/3 12:00BK25703VEO D2 - Avanti / Post Makelaardij D5Essesteyn in VoorburgIvo, B. Brender à Brandis, I.historieroute
za 14/3 10:00BK30287VEO E3 - Tempo E5Essesteyn in VoorburgAnique, S. Stelt, van der, A.historieroute
za 14/3 11:00BK30329VEO E2 - Fortuna / Delta Logistiek E3Essesteyn in VoorburgRaquel, W. Wezel, van, R.historieroute
za 14/3 11:00BK36740VEO E4 - Madjoe E4Essesteyn in VoorburgNessia, M. Meijer, N.historieroute
za 14/3 10:00BK39702VEO F1 - TOP / SolarCompleet F5Essesteyn in VoorburgLinda, J. Jongenburger, Lhistorieroute
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
za 21/3 19:30WK11418GKV / Enomics 1 - VEO 1Van Rappardhal in Gorinchemhistorieroute
za 21/3 17:10WK14398OVVO 3 - VEO 2OVVO-hal in Maarssenhistorieroute
za 21/3 14:00WK16059VEO 3 - Sporting Trigon 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/3 18:40WK16034VEO 4 - Dijkvogels 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/3 17:30WK16024VEO 5 - Olympia 3Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/3 16:20BK15379VEO 6 - Avanti / Post Makelaardij 6Essesteyn in VoorburgRick, D. Delft, van, R.historieroute
za 21/3 19:50BK15406Vitesse 5 - VEO 7Bongerdhal in Barendrechthistorieroute
za 21/3 15:45WK17094Velocitas A1 - VEO A1De Bloemerd in Leiderdorphistorieroute
za 21/3 15:10BK18771VEO A2 - Phoenix A3Essesteyn in VoorburgDennis, O. Ouwerkerk, D.historieroute
za 21/3 11:05WK18870KZ Danaiden B1 - VEO B1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 21/3 12:00BK20007TOP / SolarCompleet B6 - VEO B3De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
za 21/3 13:00BK20925VEO B2 - Olympia B1Essesteyn in VoorburgTom, G. Groeneboer, T A Rhistorieroute
za 21/3 12:00WK19868VEO C1 - Achilles C1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 21/3 11:00BK25414VEO D1 - Futura D1Essesteyn in VoorburgRichard, D. Drost, R.historieroute
za 21/3 12:20BK25351Valto D4 - VEO D2Vreeloo-hal in De Lierhistorieroute
za 21/3 09:10BK29746Achilles E4 - VEO E2Sportcampus Zuiderpark in Den HaagAchilles A3historieroute
za 21/3 09:00BK36729Fiks E2 - VEO E4Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 21/3 12:00BK33832TOP / SolarCompleet F4 - VEO F1De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
za 28/3 17:35WK11492VEO 1 - Swift 1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 16:15WK14444VEO 2 - Refleks 2Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 14:10WK12901Excelsior 3 - VEO 3De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 28/3 13:00WK12882Excelsior 4 - VEO 4De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 28/3 19:30WK12876OZC 3 - VEO 5De Enk in Rotterdamhistorieroute
za 28/3 20:15BK15447VEO 7 - Excelsior 9Essesteyn in VoorburgLisette, A. Altena, L.historieroute
za 28/3 19:05WK17118VEO A1 - Refleks A1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 17:30BK16921Nieuwerkerk A3 - VEO A2De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJsselBart Huijserhistorieroute
za 28/3 15:10WK18874VEO B1 - ZKC '31 B1Essesteyn in Voorburghistorieroute
za 28/3 14:10BK20242VEO B3 - TOP / SolarCompleet B6Essesteyn in VoorburgAnouk, M. Mulders, A.historieroute
za 28/3 15:25BK19176Excelsior B1 - VEO B2De Buitenhof in Delfthistorieroute
za 28/3 15:05WK19869Pernix C1 - VEO C1De Zijl in Leidenhistorieroute
za 28/3 13:10BK22505VEO C2 - Eureka C1Essesteyn in VoorburgMelanie, W. Weijden, van der, Mhistorieroute
za 28/3 13:00BK25565ALO D1 - VEO D1Ockenburgh in Den HaagMaaike Meviushistorieroute
za 28/3 12:10BK36906VEO D2 - Dijkvogels D2Essesteyn in VoorburgJanneke, Z. Zoutenbier, Jhistorieroute
za 28/3 11:00BK30107VEO E3 - Avanti / Post Makelaardij E7Essesteyn in VoorburgJanneke, Z. Zoutenbier, Jhistorieroute
za 28/3 11:00BK36702VEO E2 - Dijkvogels E4Essesteyn in VoorburgPaul, Z. Zijlstra, P.historieroute
za 28/3 10:00BK34024VEO F1 - KZ Danaiden F1Essesteyn in VoorburgAaron, N. Nilsson, A.historieroute