Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging TOP in Vroomshoop

84 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 20:00WK21110Udiros 1 - TOP 1Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in NieuwehorneE.T. Talstrahistorieroute
za 26/1 18:45WK24310Udiros 2 - TOP 2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 26/1 15:00BK45855TOP 3 - Devinco 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 26/1 16:15WK28691Rigtersbleek / Cottus A1 - TOP A1Diekmanhal in EnschedeT. Cristenhistorieroute
za 26/1 14:00BK41631TOP B1 - Blauw Zwart B1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 26/1 13:00BK48363Juventa C3 - TOP C1De Beek in HardenbergThom Kerssieshistorieroute
za 26/1 13:00BK35399TOP D2 - Zwart Wit D2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 26/1 12:00BK35496TOP D1 - Centrum D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 26/1 09:00BK32161Amicitia E1 - TOP E1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 26/1 11:00BK50564TOP F1 - Olympia '22 F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 26/1 09:40BK48371AKC F1 - TOP F2Sluiskade in Almelohistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 17:50WK20152TOP 1 - Elburg 1Het Punt in VroomshoopM. Zielhistorieroute
za 2/2 16:30WK24135TOP 2 - Elburg 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/2 14:00BK46697Juventa 5 - TOP 3De Beek in HardenbergTheo Stadhistorieroute
za 2/2 15:15WK28589TOP A1 - HKC A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/2 14:00BK48438TOP A2 - Juventa A2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/2 13:00BK48362TOP C1 - Ons Clubje C1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/2 12:00BK36461SDO D1 - TOP D2De Klaampe in Westerhaar-Vriezenv Wijkhistorieroute
za 2/2 10:00BK36508NKC '51 D3 - TOP D1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 2/2 12:00BK31919TOP E1 - DOS-WK E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/2 09:00BK28853NKC '51 F1 - TOP F1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 2/2 12:00BK48374TOP F2 - Juventa F2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 18:45WK20456HHV 1 - TOP 1De Marke in HollandscheveldAR. Dalmolenhistorieroute
za 9/2 17:25WK24767HHV 2 - TOP 2De Marke in HollandscheveldD. Kapperthistorieroute
za 9/2 16:30BK45573TOP 3 - NKC '51 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 14:50WK28929KIOS '45 / UNI A1 - TOP A1Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 9/2 12:10BK45036KIOS '45 / UNI A3 - TOP A2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
za 9/2 15:30BK40980TOP B1 - KIOS '45 / UNI B1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 14:30BK35059TOP D2 - Blauw Zwart D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 13:30BK34648TOP D1 - EKC 2000 D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 12:30BK32473TOP E1 - NKC '51 E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 12:30BK27604TOP F1 - Achilles F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/2 13:30BK48375Amicitia F2 - TOP F2De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 11:00BK48361Amicitia C3 - TOP C1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 13:15BK44180Avereest A1 - TOP A2Citadel in Dedemsvaarthistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 17:50WK20151TOP 1 - DTG 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 16:30WK24472TOP 2 - DTG 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 18:30BK46373Sparta 5 - TOP 3Windesheim in Zwollehistorieroute
za 2/3 15:15WK28768TOP A1 - Juventa A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 14:00BK45023TOP A2 - HHV A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 15:10BK41723Rigtersbleek / Cottus B1 - TOP B1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 12:00BK36043Rigtersbleek / Cottus D1 - TOP D2Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 2/3 13:00BK36045TOP D1 - KIOS '45 / UNI D1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 2/3 09:30BK50579Olympia '22 F2 - TOP F2‘t Timpke in Borculohistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 15:45WK21765Rheko 1 - TOP 1De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 14:25WK24957Rheko 2 - TOP 2De Hangmat in Rhedenhistorieroute
za 9/3 16:00BK46268TOP 3 - KIOS '45 3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 15:05WK29036DOS-WK A1 - TOP A1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 9/3 15:15BK44144Elko A1 - TOP A2De Brug in Elimhistorieroute
za 9/3 15:00BK41251TOP B1 - Achilles B1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 14:00BK48364TOP C1 - Zwart Wit C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 13:00BK35902TOP D2 - Amicitia D2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 9/3 10:00BK31331DOS-WK E1 - TOP E1Diekmanhal in Enschedehistorieroute
za 9/3 09:00BK27537Amicitia F1 - TOP F1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 9/3 12:00BK48377TOP F2 - AKC F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 17:50WK20148TOP 1 - Rood-Wit 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 16:30WK24360TOP 2 - Rood-Wit 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 15:15WK28711TOP A1 - AKC A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 14:00BK45022TOP A2 - Avereest A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 13:00BK48365TOP C1 - Rigtersbleek / Cottus C2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 13:30BK35582NKC '51 D1 - TOP D2Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 16/3 13:05BK35628Juventa D3 - TOP D1De Beek in Hardenberghistorieroute
za 16/3 12:00BK33783TOP E1 - Blauw Zwart E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 16/3 12:00BK48378TOP F2 - NKC '51 F2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 20:00WK21329Emmeloord 1 - TOP 1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 23/3 18:20WK24805ASVD | PV Systems 3 - TOP 2‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 23/3 13:00BK45248TOP 3 - Oranje Zwart 5Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/3 16:35WK28947Amicitia A1 - TOP A1De Stamper in Vriezenveenhistorieroute
za 23/3 14:20BK44138EKC 2000 A1 - TOP A2Bargeres in EmmenBart Roothistorieroute
za 23/3 12:00BK40680TOP B1 - Juventa B3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 23/3 11:00BK48366NKC '51 C2 - TOP C1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 23/3 11:15BK31687HKC E1 - TOP E1OSG in Hengelohistorieroute
za 23/3 12:00BK27983Achilles F1 - TOP F1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 23/3 11:00BK48379KIOS '45 F1 - TOP F2Möllincksslag in Bergentheimhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 17:40WK20150TOP 1 - Udiros 1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 16:25WK24878TOP 2 - Udiros 2Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 17:45BK45294Devinco 5 - TOP 3De Scheg in Deventerhistorieroute
za 30/3 15:15WK28985TOP A1 - Rigtersbleek / Cottus A1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 13:00BK40730Achilles B1 - TOP B1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 14:15BK48367TOP C1 - Amicitia C3Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 10:00BK34740Zwart Wit D2 - TOP D2De Reiger in Deldenhistorieroute
za 30/3 12:00BK36646Achilles D1 - TOP D1Sluiskade in Almelohistorieroute
za 30/3 13:15BK31425TOP E1 - Amicitia E1Het Punt in Vroomshoophistorieroute
za 30/3 13:15BK28782TOP F1 - Juventa F1Het Punt in Vroomshoophistorieroute