Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Pallas '08 in Leeuwarden

127 wedstrijden geselecteerd

week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
di 11/12 19:30BK49229Hoogkerk / Nic. MW2 - Pallas '08 MW1Hoogkerk in Groningenhistorieroute
wo 12/12 21:00BK48672Pallas '08 MW2 - Udiros MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 15/12 20:00WK21580Oranje Zwart 1 - Pallas '08 1ZBC-hal in ZwolleM. van Dijkhistorieroute
za 15/12 18:35WK23926Oranje Zwart 2 - Pallas '08 2ZBC-hal in ZwolleB.B. Oostrahistorieroute
za 15/12 13:30WK28850Leeuwarden / Wez Warber en Fluch A1 - Pallas '08 A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 15/12 15:35BK41937LDODK / Rinsma Fashion B2 - Pallas '08 B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 15/12 14:40BK41963Pallas '08 B2 - Westergo B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 15/12 14:30BK34506DTS D1 - Pallas '08 D1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 15/12 11:30BK37014Udiros D2 - Pallas '08 D2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 15/12 09:30BK27814Pallas '08 F1 - Kinea F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute

Antilopen Banner
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
di 18/12 21:30BK49057Pallas '08 MW1 - MN en W MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 19/12 21:00BK49053Pallas '08 MW3 - Oerterp / VKC MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
do 20/12 21:00BK49045SCO MW1 - Pallas '08 MW2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 22/12 16:30BK46119Pallas '08 3 - Oerterp / VKC 3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 22/12 15:30BK40723Pallas '08 B1 - Wez Warber en Fluch B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 22/12 14:30BK35388Pallas '08 D1 - Drachten / van der Wiel D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 22/12 10:00BK35331De Waterpoort D1 - Pallas '08 D2Schuttersveld in Sneekhistorieroute
week 2 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
di 8/1 19:30BK48912Zunobri / OWK MW1 - Pallas '08 MW1Quicksilver S in Zuidhornhistorieroute
wo 9/1 21:00BK48908Pallas '08 MW2 - Wez Warber en Fluch MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
do 10/1 21:00BK48913Wez Handich / Dow MW1 - Pallas '08 MW3Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 12/1 19:50WK21816Pallas '08 1 - Invicta / Frigro 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 12/1 18:40WK24250Pallas '08 2 - Invicta / Frigro 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 12/1 17:30WK28740Pallas '08 A1 - OKO / Bies A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 12/1 15:30BK42264De Waterpoort B1 - Pallas '08 B2Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 12/1 15:30BK30275Pallas '08 E1 - Harich E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 12/1 09:00BK27084Heerenveen F1 - Pallas '08 F1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
week 3 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
di 15/1 21:30BK48686Pallas '08 MW3 - Moedig Voorwaarts MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
vr 18/1 19:30BK48926Altijd Kwiek MW1 - Pallas '08 MW2De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 19/1 12:30WK21328Elko 1 - Pallas '08 1De Brug in Elimhistorieroute
za 19/1 13:50WK25037Elko 2 - Pallas '08 2De Brug in Elimhistorieroute
za 19/1 14:00BK46174Veenwouden / DFS 3 - Pallas '08 3Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 19/1 15:00WK28751It Fean / Boelenslaan A1 - Pallas '08 A1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 19/1 15:50BK42746Pallas '08 B1 - OKO / Bies B2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 19/1 16:50BK40913Pallas '08 B2 - De Waterpoort B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 19/1 10:00BK37366Heerenveen D2 - Pallas '08 D1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 19/1 09:00BK29735Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1 - Pallas '08 E1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
di 22/1 21:30BK48838DFS / Veenwouden MW1 - Pallas '08 MW1De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
wo 23/1 21:30BK48841Leonidas / De Hoeve MW1 - Pallas '08 MW3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 26/1 16:50WK21818Pallas '08 1 - EKC 2000 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 15:40WK24925Pallas '08 2 - EKC 2000 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 18:00BK45839Pallas '08 3 - Vlug & Vaardig 3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 13:30WK30998Pallas '08 A1 - De Wâlden A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 14:40BK41254Wez Warber en Fluch B1 - Pallas '08 B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 10:30BK41290Harich B2 - Pallas '08 B2De Trime in Balkhistorieroute
za 26/1 12:30BK37083Pallas '08 D1 - DTL D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 11:45BK37064CSL D2 - Pallas '08 D2It Gryn in Stienshistorieroute
za 26/1 10:30BK32148Pallas '08 E1 - LDODK / Rinsma Fashion E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 26/1 13:30BK27969De Waterpoort F1 - Pallas '08 F1Schuttersveld in Sneekhistorieroute
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
di 29/1 20:45BK49102Wordt Kwiek MW2 - Pallas '08 MW2De Kompenije in Jubbegahistorieroute
di 29/1 21:30BK48704Pallas '08 MW3 - Wordt Kwiek MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 17:50WK21817Pallas '08 1 - Sparta 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 16:40WK24726Pallas '08 2 - Sparta 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 16:40BK46705De Waterpoort 3 - Pallas '08 3Schuttersveld in Sneekhistorieroute
za 2/2 13:00WK28899DTS A1 - Pallas '08 A1Surventohal in Surhuisterveenhistorieroute
za 2/2 15:40BK42932Pallas '08 B1 - It Fean / Boelenslaan B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 14:40BK36557Pallas '08 D1 - Rodenburg / OWK D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 13:00BK35036Lemmer D1 - Pallas '08 D2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 2/2 11:30BK32245Pallas '08 E1 - CSL E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/2 12:00BK28865WWC F1 - Pallas '08 F1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
di 5/2 21:30BK49145Invicta / Frigro MW1 - Pallas '08 MW1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
wo 6/2 21:00BK48721Pallas '08 MW2 - Kinea MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 6/2 21:00BK49149Heerenveen MW1 - Pallas '08 MW3Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 9/2 18:50WK20423Harkema 1 - Pallas '08 1De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 9/2 17:40WK24154Harkema 2 - Pallas '08 2De Fugelkamp in Harkemahistorieroute
za 9/2 15:40BK45559Pallas '08 3 - De Granaet 5Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 16:50WK28596Pallas '08 A1 - CSL A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 15:00BK40601De Wâlden B1 - Pallas '08 B1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 9/2 14:30BK42175SF Deinum B1 - Pallas '08 B2Schatzenburg in Menaldumhistorieroute
za 9/2 14:40BK34549Pallas '08 D2 - Westergo D2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 09:30BK29215Wez Warber en Fluch E1 - Pallas '08 E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/2 09:30BK28095Pallas '08 F1 - Lemmer F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
wo 13/2 21:00BK48692Pallas '08 MW1 - NKC MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
vr 15/2 20:00BK48982Udiros MW1 - Pallas '08 MW2Sportcomplex Oude-Nieuwehorne in Nieuwehornehistorieroute
za 16/2 16:40WK28799De Granaet A1 - Pallas '08 A1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
wo 20/2 21:00BK48938Pallas '08 MW1 - Hoogkerk / Nic. MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
wo 27/2 21:00BK48863Pallas '08 MW1 - Zunobri / OWK MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/3 17:15WK24458De Hoeve 3 - Pallas '08 2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 2/3 16:00BK42790Lintjo B1 - Pallas '08 B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 2/3 11:30BK41603Pallas '08 B2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 2/3 12:00BK35839Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 - Pallas '08 D1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
za 2/3 12:45BK35531DTG D1 - Pallas '08 D2De Trime in Balkhistorieroute
za 2/3 09:30BK27198Pallas '08 F1 - Oerterp / VKC F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
wo 6/3 21:00BK48951Pallas '08 MW2 - SCO MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 6/3 21:15BK49277MN en W MW1 - Pallas '08 MW1Heechfinne in Ferwerthistorieroute
wo 6/3 21:00BK49278Oerterp / VKC MW1 - Pallas '08 MW3De Wier in Ureterphistorieroute
za 9/3 17:20WK21820Pallas '08 1 - Oranje Zwart 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 16:10WK24162Pallas '08 2 - Oranje Zwart 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 14:00WK28775Pallas '08 A1 - Leeuwarden / Wez Warber en Fluch A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 15:10BK42579Pallas '08 B1 - LDODK / Rinsma Fashion B2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 18:30BK42573Westergo B1 - Pallas '08 B2De Middelzee in Bolswardhistorieroute
za 9/3 13:00BK35165Pallas '08 D1 - DTS D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 12:00BK36625Pallas '08 D2 - Udiros D2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 10:00BK33650Pallas '08 E1 - Westergo E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 9/3 09:00BK27548Kinea F1 - Pallas '08 F1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
di 12/3 21:30BK48858Pallas '08 MW3 - Wez Handich / Dow MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 13/3 21:00BK48867Wez Warber en Fluch MW1 - Pallas '08 MW2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 16/3 18:20WK20510Invicta / Frigro 1 - Pallas '08 1Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 16/3 17:10WK25091Invicta / Frigro 2 - Pallas '08 2Van der Bijhal in Kollumhistorieroute
za 16/3 17:00BK45996Oerterp / VKC 3 - Pallas '08 3De Wier in Ureterphistorieroute
za 16/3 16:50WK28708OKO / Bies A1 - Pallas '08 A1De Veste in Opendehistorieroute
za 16/3 11:30BK41394Pallas '08 B2 - WWC B1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 16/3 13:15BK37471Drachten / van der Wiel D1 - Pallas '08 D1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 16/3 10:30BK37155Pallas '08 D2 - De Waterpoort D1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 16/3 10:00BK33315Harich E1 - Pallas '08 E1De Trime in Balkhistorieroute
za 16/3 09:30BK28750Pallas '08 F1 - Heerenveen F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
wo 20/3 21:00BK48613Pallas '08 MW2 - Altijd Kwiek MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 20/3 19:30BK49173Moedig Voorwaarts MW2 - Pallas '08 MW3De Spronk in Vledderhistorieroute
vr 22/3 19:00BK49181NKC MW1 - Pallas '08 MW1De Holten in Marumhistorieroute
za 23/3 15:40WK21819Pallas '08 1 - Elko 1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 23/3 14:30WK24815Pallas '08 2 - Elko 2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 23/3 18:00BK45235Pallas '08 3 - Veenwouden / DFS 3Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 23/3 16:50WK28513Pallas '08 A1 - It Fean / Boelenslaan A1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 23/3 14:00BK42311OKO / Bies B2 - Pallas '08 B1De Veste in Opendehistorieroute
za 23/3 10:45BK41510WWC B1 - Pallas '08 B2De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 23/3 13:30BK36794Pallas '08 D1 - Heerenveen D2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 23/3 11:30BK32613Pallas '08 E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
di 26/3 21:30BK49215Pallas '08 MW1 - DFS / Veenwouden MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
wo 27/3 21:00BK49210Pallas '08 MW3 - Leonidas / De Hoeve MW1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 30/3 19:00WK21301EKC 2000 1 - Pallas '08 1Bargeres in Emmenhistorieroute
za 30/3 17:45WK24838EKC 2000 2 - Pallas '08 2Bargeres in Emmenhistorieroute
za 30/3 20:20BK45310Vlug & Vaardig 3 - Pallas '08 3De Hege Fiif in Hurdegaryphistorieroute
za 30/3 14:05WK31005De Wâlden A1 - Pallas '08 A1De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 30/3 11:30BK42417Pallas '08 B2 - Harich B2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 30/3 11:00BK36829DTL D1 - Pallas '08 D1De Ynset in Holwerdhistorieroute
za 30/3 10:30BK36803Pallas '08 D2 - CSL D2Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute
za 30/3 10:00BK31386LDODK / Rinsma Fashion E1 - Pallas '08 E1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 30/3 09:30BK27569Pallas '08 F1 - De Waterpoort F1Camminghahal in Leeuwardenhistorieroute