Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging Pallas '08 in Leeuwarden

51 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
wo 26/9 20:00BK12942Pallas '08 MW2 - Wordt Kwiek MW2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
wo 26/9 20:00BK12988Pallas '08 MW1 - Flamingo's MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
wo 26/9 19:30BK25763Pallas '08 MW3 - MN en W MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
do 27/9 19:30B27701Pallas '08 A1 - Ritola A1Nylan in LeeuwardenH. Drenthhistorieroute
za 29/9 15:30WK18213Pallas '08 1 - Flamingo's 1Nylan in LeeuwardenHJ. Hummelhistorieroute
za 29/9 14:00WK12522Pallas '08 2 - Flamingo's 2Nylan in LeeuwardenT.D. Hansmahistorieroute
za 29/9 17:00BK11822Pallas '08 3 - Oerterp / VKC 3Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 29/9 12:30WK14953Pallas '08 A1 - De Granaet A1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 29/9 10:30BK13885Pallas '08 A2 - Flamingo's A2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 29/9 14:55BK15157NKC B1 - Pallas '08 B1De Holten in Marumhistorieroute
za 29/9 11:30BK18150Pallas '08 D1 - Drachten / van der Wiel D1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 29/9 14:15BK23425Donkerbroek / VZK D2 - Pallas '08 D2Ontwijk in Donkerbroekhistorieroute
za 29/9 09:40BK20475Drachten / van der Wiel E1 - Pallas '08 E1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
za 29/9 10:00BK22075De Granaet F1 - Pallas '08 F1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
ma 1/10 20:00BK12766Pallas '08 MW2 - Noordenveld MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute

Team TV
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
do 4/10 20:00BK13103Flamingo's MW1 - Pallas '08 MW1De Swadde in Buitenposthistorieroute
za 6/10 15:30WK18619Vlug & Vaardig 1 - Pallas '08 1Sportcomplex in GarypKM. Houtstrahistorieroute
za 6/10 14:05WK13334Vlug & Vaardig 2 - Pallas '08 2Sportcomplex in GarypG. Hofstrahistorieroute
za 6/10 15:00BK12290Odis 1 - Pallas '08 3Elzenhagen in ElslooKV DIOhistorieroute
za 6/10 12:30WK15225Udiros A1 - Pallas '08 A1Sportcomplex in Nieuwehornehistorieroute
za 6/10 12:30BK14138Quick '21 A2 - Pallas '08 A2De Kamp in Oudegahistorieroute
za 6/10 11:30BK15347WWC B1 - Pallas '08 B1Wiuwert in Wieuwerdhistorieroute
za 6/10 10:00BK18406Pallas '08 D1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 6/10 11:00BK18206De Granaet D1 - Pallas '08 D2Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 6/10 11:00BK20526Pallas '08 E1 - DTL E1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 6/10 10:00BK22158Pallas '08 F1 - Flamingo's F1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
ma 8/10 20:00BK13143Noordenveld MW1 - Pallas '08 MW2Sportcomplex in Rodenhistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
di 9/10 20:00B28102Pallas '08 1 - Westergo 1Nylan in LeeuwardenP. Jonkershistorieroute
wo 10/10 20:00BK13120Pallas '08 MW1 - Spannum MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
wo 10/10 20:00BK25764De Granaet MW1 - Pallas '08 MW3Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
vr 12/10 20:00BK13030Wordt Kwiek MW2 - Pallas '08 MW2Wordt Kwiek Hiem in Jubbegahistorieroute
za 13/10 15:30WK17252Pallas '08 1 - Rood-Wit 1Nylan in LeeuwardenG. vd Leeuwhistorieroute
za 13/10 14:00WK10729Pallas '08 2 - Heerenveen 3Nylan in LeeuwardenM. de Vrieshistorieroute
za 13/10 17:00BK12330Pallas '08 3 - WWC 3Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 13/10 12:30WK14301Pallas '08 A1 - Heerenveen A1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 13/10 10:00BK14229Pallas '08 A2 - WWC A1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 13/10 11:15BK15663Pallas '08 B1 - De Wâlden B2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 13/10 11:30BK18651OWK / Sparta D1 - Pallas '08 D1Molenweg in Zevenhuizen gnhistorieroute
za 13/10 11:30BK18559Pallas '08 D2 - Drachten / van der Wiel D2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 13/10 10:00BK20901Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E3 - Pallas '08 E1Sportcomplex bij basissschool in Reduzumhistorieroute
za 13/10 09:00BK22357De Wâlden F2 - Pallas '08 F1Sportcomplex in Tietjerkhistorieroute
ma 15/10 19:30BK13229WIK '34 MW1 - Pallas '08 MW1Sportcomplex in Damwoudehistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
wo 17/10 20:00BK13250Pallas '08 MW2 - Kinea MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
wo 17/10 19:30BK25765Pallas '08 MW3 - Heerenveen MW1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 20/10 15:30WK18827EKC 2000 1 - Pallas '08 1Gem. sportpark in EmmenS. van Dijkhistorieroute
za 20/10 17:00WK13635De Wâlden 4 - Pallas '08 2Sportcomplex in TietjerkGH. vd Veenhistorieroute
za 20/10 10:00WK15359De Wâlden A1 - Pallas '08 A1Kaetsjemouilân in OenkerkJ. Meinsmahistorieroute

advertentie Lancyr Deelen
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
wo 24/10 20:00BK25771Oerterp / VKC MW1 - Pallas '08 MW3Griene Leane in Ureterphistorieroute
za 27/10 15:30WK18593Pallas '08 1 - Sparta 1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 27/10 14:00WK13212Pallas '08 2 - Sparta 2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 27/10 12:30WK15206Pallas '08 A1 - Emmeloord A1Nylan in Leeuwardenhistorieroute