Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SCO in Oldeholtpade

33 wedstrijden geselecteerd

week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 23/3 17:30WK24814Wez Handich / Dow 3 - SCO 4Dûnoard in Houtigehagehistorieroute
za 23/3 19:30BK50260SCO 5 - Noveas 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/3 16:20BK43907Leonidas A1 - SCO A1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 23/3 13:00BK42293DOS '46 B3 - SCO B1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 23/3 12:00BK36142Heerenveen D3 - SCO D2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 23/3 10:00BK34300SCO D3 - KIOS D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/3 16:15BK31692Noordenveld E1 - SCO E1De Hullen in Rodenhistorieroute
za 23/3 14:15BK29286KIOS E1 - SCO E2Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 23/3 11:00BK32723SCO E4 - Westergo E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/3 10:55BK32745Heerenveen E4 - SCO E5Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 23/3 09:00BK29248SCO E6 - Harich E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/3 09:00BK50528SCO F1 - Leonidas F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 23/3 11:10BK26497Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1 - SCO F2De Twine in Grou/Reduzumhistorieroute
zo 24/3 14:30WK22400SCO 2 - KZ / Thermo4U 3De Oolde Steense in WolvegaH.H. Bergsmahistorieroute
zo 24/3 13:10WK22639SCO 3 - KZ / Thermo4U 4De Oolde Steense in WolvegaR. Turkhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 28/3 21:00BK48969SCO MW1 - Wordt Kwiek MW2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
vr 29/3 20:00WK31149SCO 4 - Oerterp / VKC 2De Oolde Steense in WolvegaJ. Tiemersmahistorieroute
vr 29/3 16:30BK50529Lintjo F1 - SCO F1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 30/3 17:30WK24004SCO 4 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 17:10BK50263Oranje Zwart 4 - SCO 5ZBC-hal in Zwollehistorieroute
za 30/3 15:05BK43050SCO A1 - Roreko A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 10:00BK40729SCO B1 - ZKC '19 B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 11:00BK39825Noveas C1 - SCO C1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 30/3 11:00BK36845SCO D1 - HHV D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 16:20BK35985SCO D2 - Leonidas D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 10:00BK34198Noveas D2 - SCO D3De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 30/3 13:00BK31422SCO E1 - It Fean E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 12:40BK32816Harich E2 - SCO E4De Trime in Balkhistorieroute
za 30/3 12:00BK29341SCO E5 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 30/3 11:30BK29377KIA / Vefo E1 - SCO E6De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 31/3 13:10WK22401Blauw-Wit 4 - SCO 2Blauw-Wit hal in Amsterdamhistorieroute
zo 31/3 13:15WK22646OWK 2 - SCO 3Rodenburghal in Leekhistorieroute
week 14 : van dinsdag 2 april 2019 t/m maandag 8 april 2019
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 6/4 13:00BK50258DTG 3 - SCO 5De Trime in Balkhistorieroute