Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SCO in Oldeholtpade

67 wedstrijden geselecteerd

week 39 : van dinsdag 25 september 2018 t/m maandag 1 oktober 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
di 25/9 20:00WK10914DOS Kampen / Veltman 3 - SCO 4De Maten in KampenP. vd Plashistorieroute
do 27/9 20:00BK12974OKO / Bies MW1 - SCO MW1De Olde Wierden in Opendehistorieroute
vr 28/9 20:00WK10336SCO 4 - Udiros 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeT.D. Hansmahistorieroute
za 29/9 19:00WK17004SCO 1 - Groen Geel 1De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeM.L. Falkenberghistorieroute
za 29/9 17:30WK10357SCO 2 - Groen Geel 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeR. Munnekehistorieroute
za 29/9 14:00BK11911Niek 1 - SCO 5Korfbalcomplex Oostering in Pessehistorieroute
za 29/9 11:00BK13970Emmeloord A2 - SCO A1De Boskamp in Emmeloordhistorieroute
za 29/9 09:30BK15136SCO B1 - ZKC '19 B1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 10:45BK16612SCO C1 - Noveas C1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 11:00BK18025Lintjo D1 - SCO D1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 29/9 12:00BK17986SCO D2 - Noveas D1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 10:15BK23209SCO D3 - WWMD D1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 11:30BK20263Kinea E1 - SCO E3Sportcomplex in De Knipehistorieroute
za 29/9 12:00BK20412SCO E2 - Roreko E1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 13:00BK20476DOS '46 E1 - SCO E1Tussenboerslanden in Nijeveenhistorieroute
za 29/9 09:00BK20307Heerenveen E4 - SCO E4De Heide in Heerenveenhistorieroute
za 29/9 10:15BK20293SCO E5 - Moedig Voorwaarts E1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 29/9 10:45BK25715Lemmer F1 - SCO F1Lemstervaart in Lemmerhistorieroute
zo 30/9 13:00WK10346SCO 3 - AKC 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeTeun Jan Kootstrahistorieroute
week 40 : van dinsdag 2 oktober 2018 t/m maandag 8 oktober 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 4/10 20:00BK13050SCO MW1 - OKO / Bies MW1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 16:00WK19015OVVO / De Kroon 1 - SCO 1Daalseweide in Maarssenhistorieroute
za 6/10 14:30WK14031OVVO / De Kroon 2 - SCO 2Daalseweide in MaarssenM. de Boerhistorieroute
za 6/10 14:00WK13969De Hoeve 3 - SCO 4Sportcomplex in De HoeveE. Boumahistorieroute
za 6/10 13:00BK12075HHV 3 - SCO 5De Oosthoek in Hollandscheveldhistorieroute
za 6/10 15:30BK14108SCO A1 - ZKC '19 A2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 12:00BK15388DOS '46 B3 - SCO B1Tussenboerslanden in Nijeveenhistorieroute
za 6/10 10:00BK16848SCO C1 - DOS '46 C2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 11:00BK18189Wordt Kwiek D1 - SCO D1Wordt Kwiek Hiem in Jubbegahistorieroute
za 6/10 10:00BK18420Emmeloord D1 - SCO D2De Boskamp in Emmeloordhistorieroute
za 6/10 12:00BK18878Dio D1 - SCO D3Oostenburg in Oosterwoldehistorieroute
za 6/10 09:00BK20620Heerenveen E2 - SCO E3De Heide in Heerenveenhistorieroute
za 6/10 12:00BK20802SCO E2 - Elko E2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 11:00BK20629SCO E1 - Roreko E2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 12:00BK20590SCO E4 - Spannum E1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 11:00BK20683SCO E5 - Donkerbroek / VZK E1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 6/10 10:00BK25716SCO F1 - WWC F1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
zo 7/10 14:00WK13974KIOS 2 - SCO 3De Kiosk in RuinerwoldJ. Laarhuishistorieroute
week 41 : van dinsdag 9 oktober 2018 t/m maandag 15 oktober 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 11/10 21:00BK13170Altijd Kwiek MW1 - SCO MW1De Jister in De Veenhoophistorieroute
vr 12/10 19:15BK17086Lintjo C1 - SCO C1Lunia in Oldeberkoophistorieroute
za 13/10 19:00WK17461SCO 1 - KCC / SO natural 1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 17:30WK19402SCO 2 - TOP / SolarCompleet 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeR. Baerendshistorieroute
za 13/10 16:00WK11178SCO 3 - Amicitia 2De Hoolt-Tuun in OldeholtpadeP. Verheulhistorieroute
za 13/10 17:00WK11168SCO 4 - Dindoa 5De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 18:30BK12455SCO 5 - d'Ommerdieck 1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 11:00BK14225Koru A1 - SCO A1Uffelte in Uffeltehistorieroute
za 13/10 09:30BK15544SCO B1 - Meko '74 B1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 10:45BK18640SCO D1 - Leonidas D1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 12:00BK18498SCO D2 - SIOS D1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 10:15BK18883SCO D3 - KIA / Vefo D1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 10:15BK21182SCO E3 - Lintjo E2De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 13/10 11:00BK21196ZKC '19 E2 - SCO E2Woltingeslag in Zuidwoldehistorieroute
za 13/10 09:30BK23439Centrum E1 - SCO E1Veld Centrum in De Krimhistorieroute
za 13/10 10:00BK21045Forward / De Hoeve E1 - SCO E4Steckarde in Steggerdahistorieroute
za 13/10 12:00BK21220ZKC '19 E1 - SCO E5Woltingeslag in Zuidwoldehistorieroute
za 13/10 10:45BK25717Kinea F1 - SCO F1Sportcomplex in De Knipehistorieroute
week 42 : van dinsdag 16 oktober 2018 t/m maandag 22 oktober 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 18/10 20:00BK13226SCO MW1 - De Waterpoort MW1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 20/10 15:30WK17799Wageningen 1 - SCO 1Dolderstraat in Wageningenhistorieroute
za 20/10 14:00WK11815SKF 2 - SCO 2De Groene Velden in VeenendaalJ. Schaaphistorieroute
za 20/10 14:10WK11765AVO 2 - SCO 3Marsdijk in AssenR. Turkhistorieroute
za 20/10 12:30WK11806Oranje Zwart 3 - SCO 4De Marslanden in ZwolleJasper van der Noordaahistorieroute
za 20/10 11:00BK19268Elko E2 - SCO E2Sportpark in Elimhistorieroute
za 20/10 10:00BK25718SCO F1 - De Waterpoort F1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute

Team TV
week 43 : van dinsdag 23 oktober 2018 t/m maandag 29 oktober 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 25/10 20:00BK12830SCO MW1 - Altijd Kwiek MW1De Hoolt-Tuun in Oldeholtpadehistorieroute
za 27/10 15:30WK17994Oost-Arnhem 1 - SCO 1Oost-Arnhem Arena in Arnhemhistorieroute
za 27/10 15:30WK12151ASVD | PV Systems 3 - SCO 4Veld ASVD in Drontenhistorieroute
zo 28/10 14:30WK12167Nic. / Alfa-college 2 - SCO 2De Wijert in Groningenhistorieroute
zo 28/10 13:00WK12111Nic. / Alfa-college 4 - SCO 3De Wijert in Groningenhistorieroute