Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SCO in Oldeholtpade

87 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 25/1 21:00BK39618SCO MW1 - De Waterpoort MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 15:30WK16843NKC '51 4 - SCO 4Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 27/1 13:10BK25493SCO C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 15:00BK27635Meko '74 D1 - SCO D2Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 27/1 14:15BK37043SCO E2 - LDODK / Rinsma Fashion E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 14:15BK34901SCO E1 - SIOS E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 14:00BK38339Meko '74 E1 - SCO E4Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 27/1 14:00BK30324Thrianta F2 - SCO F2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 27/1 14:00BK29982Lintjo F2 - SCO F3MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 28/1 14:30WK11762Wageningen 1 - SCO 1De Aanloop in Wageningenhistorieroute
zo 28/1 13:00WK14242Wageningen 2 - SCO 2De Aanloop in WageningenJaap van Bruggenhistorieroute
zo 28/1 13:30WK14566Groen Geel 3 - SCO 3Groen-Geelhal in WormerD. Binnendijkhistorieroute
zo 28/1 14:20BK14822Des 2 - SCO 5De Brinkhof in Norghistorieroute

Antilopen Banner
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 1/2 21:00BK39643SCO MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 18:30WK16733SCO 4 - Oranje Zwart 3De Oolde Steense in WolvegaA.K. de Boerhistorieroute
za 3/2 16:50WK18351SCO A1 - DOS '46 A2De Oolde Steense in WolvegaK. Smithistorieroute
za 3/2 13:00BK18917Emmeloord B1 - SCO B1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 3/2 15:30BK28988SCO D1 - Forward / De Hoeve D3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 14:25BK26847SCO D2 - Roreko D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:00BK35802KIA / Vefo E1 - SCO E1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 3/2 13:20BK36541SCO E3 - SIOS E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:20BK38342SCO E4 - Roreko E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:20BK31948SCO F1 - Elko F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 15:00BK30496HHV F1 - SCO F2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 3/2 09:00BK30162AVO F1 - SCO F3Kloosterveste in AssenJesse Heitmanhistorieroute
zo 4/2 14:30WK11735SCO 1 - Nic. / Alfa-college 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 4/2 12:40WK14189SCO 2 - Blauw-Wit 4De Oolde Steense in WolvegaB. Blauwhistorieroute
zo 4/2 11:15WK14460SCO 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2De Oolde Steense in WolvegaN. Flinkerthistorieroute
zo 4/2 10:00BK14809SCO 5 - Roreko 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
wo 7/2 19:30BK39654Spannum MW1 - SCO MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 10/2 19:55WK11818Unitas / Perspectief 1 - SCO 1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 10/2 20:00WK16145SCO 4 - Sparta 3De Oolde Steense in WolvegaM. van den Hofhistorieroute
za 10/2 18:30WK18252SCO A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1De Oolde Steense in WolvegaE.S. vd Lindehistorieroute
za 10/2 10:25BK20115SCO B1 - LDODK / Rinsma Fashion B2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 16:00BK25252Kinea C1 - SCO C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 10/2 11:30BK27406SCO D1 - SIOS D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 13:35BK29353SIOS D2 - SCO D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 09:00BK33194Lintjo E2 - SCO E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 10/2 12:35BK35406SCO E1 - Samen Een E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 10:00BK38343Leonidas / De Hoeve E1 - SCO E4De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 10/2 12:35BK32000SCO F2 - Thrianta F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 12:30BK31996KIOS F1 - SCO F3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
zo 11/2 13:45WK14792HKV / Ons Eibernest 3 - SCO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagN. Karbethistorieroute
zo 11/2 11:55BK14850SIOS 3 - SCO 5De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
ma 12/2 21:00BK39636Sim MW1 - SCO MW1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/2 20:00WK14305SCO 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3De Oolde Steense in WolvegaL. Huthistorieroute
za 17/2 20:30WK16596Unitas / Perspectief 4 - SCO 4Drielanden in Harderwijkhistorieroute
za 17/2 14:25WK18325Drachten / van der Wiel A1 - SCO A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 17/2 15:00BK19081Lintjo B1 - SCO B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 17/2 10:05BK24875SCO C1 - Heerenveen C2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 13:00BK28626Sparta D1 - SCO D1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 17/2 14:00BK29192Lintjo D2 - SCO D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 17/2 11:10BK35923SCO E2 - Lintjo E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 10:00BK32425DOS '46 E1 - SCO E1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 17/2 10:00BK36027De Hoeve / Forward E2 - SCO E3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 17/2 11:10BK38344SCO E4 - Meko '74 E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 11:10BK29587SCO F3 - AVO F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 14:30WK11793SCO 1 - AW.DTV 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 12:50WK14692SCO 3 - AW.DTV 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 11:30BK14838SCO 5 - KIOS 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
vr 23/2 19:30WK15720De Hoeve 3 - SCO 4De Duker in NoordwoldeH. Sikkemahistorieroute
vr 23/2 19:30BK39658Altijd Kwiek MW2 - SCO MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
zo 25/2 13:10WK14353DSC 3 - SCO 2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
zo 25/2 13:00WK22238SCO 3 - HKV / Ons Eibernest 3De Oolde Steense in WolvegaAR. Dalmolenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 3/3 20:00WK11796Tweemaal Zes 1 - SCO 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 3/3 10:00BK24678SCO C1 - Emmeloord C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/3 09:00BK32694SIOS E3 - SCO E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 4/3 10:30BK14808Wordt Kwiek 1 - SCO 5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 8/3 21:00BK39645SCO MW1 - Veenwouden / DFS MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 16:25WK14705De Wâlden 3 - SCO 3De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 10/3 17:50WK15785SCO 4 - ASVD | PV Systems 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 16:20WK18192SCO A1 - Wageningen A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 09:00BK18964SCO B1 - Leonidas / De Hoeve B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 11:00BK24190Noveas C1 - SCO C1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 10/3 10:00BK26430SCO D1 - Lintjo D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 11:00BK28361SCO D2 - KIOS D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:30BK34808Heerenveen E3 - SCO E2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 10/3 09:00BK36205Lintjo E1 - SCO E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 10/3 12:00BK32843SCO E3 - Noveas E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:00BK38356WWMD E1 - SCO E4De Bining in Hemrikhistorieroute
za 10/3 12:00BK29797SCO F1 - Noveas F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 12:00BK31688SCO F2 - Forward / De Hoeve F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:00BK30908Leonidas / De Hoeve F1 - SCO F3De Duker in Noordwoldehistorieroute
zo 11/3 12:50WK14307AKC 2 - SCO 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 11/3 13:20BK14839LDODK / Rinsma Fashion 5 - SCO 5Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/3 10:00BK26179Roreko D1 - SCO D2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 17/3 11:00BK38341Koru E1 - SCO E4Sporthal in Dwingeloohistorieroute