Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SCO in Oldeholtpade

192 wedstrijden geselecteerd

week 47 : van dinsdag 21 november 2017 t/m maandag 27 november 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 23/11 21:00BK39623LDODK / Rinsma Fashion MW1 - SCO MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
za 25/11 17:30WK16886SCO 4 - NKC '51 4De Oolde Steense in WolvegaH. Sikkemahistorieroute
za 25/11 10:15BK20198Spannum B1 - SCO B1De Greidhoeke in Oosterendhistorieroute
za 25/11 15:15BK25572Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 - SCO C1De Twine in Grou/ReduzumHendrik Tolsmahistorieroute
za 25/11 14:15BK29423SCO D1 - DOS '46 D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/11 13:10BK28789SCO D2 - Meko '74 D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/11 10:00BK37205LDODK / Rinsma Fashion E3 - SCO E2Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 25/11 11:10BK33118SIOS E1 - SCO E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/11 11:00BK35144DOS '46 E2 - SCO E3De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 25/11 12:10BK38336SCO E4 - Koru E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/11 12:10BK32309SCO F1 - Thrianta F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 25/11 12:10BK30259SCO F2 - HHV F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 26/11 14:30WK11799SCO 1 - Wageningen 1De Oolde Steense in WolvegaP. de Haanhistorieroute
zo 26/11 12:45WK14317SCO 2 - Wageningen 2De Oolde Steense in WolvegaL. Huthistorieroute
zo 26/11 11:30WK14716SCO 3 - Groen Geel 3De Oolde Steense in WolvegaTeun Jan Kootstrahistorieroute
zo 26/11 10:15BK14841SCO 5 - Des 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute

Ottenschot Letselschade Verzekeraar
week 48 : van dinsdag 28 november 2017 t/m maandag 4 december 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 30/11 21:00BK39660SCO MW1 - Spannum MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/12 16:20WK16427Oranje Zwart 3 - SCO 4ZBC-hal in ZwolleD. Kapperthistorieroute
za 2/12 15:25WK18298DOS '46 A2 - SCO A1De Eendracht in NijeveenJ. de Boerhistorieroute
za 2/12 09:30BK19182SCO B1 - Emmeloord B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/12 11:55BK28086Forward / De Hoeve D3 - SCO D1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 2/12 12:45BK36379SCO E1 - KIA / Vefo E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/12 10:35BK35268SIOS E2 - SCO E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 2/12 09:00BK38337Roreko E2 - SCO E4De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 2/12 14:25BK31213Elko F1 - SCO F1De Brug in Elimhistorieroute
za 2/12 12:45BK30323SCO F3 - KIOS F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 3/12 16:30WK11713Nic. / Alfa-college 1 - SCO 1Alfa College in Groningenhistorieroute
zo 3/12 16:30WK14143Blauw-Wit 4 - SCO 2Blauw-Wit hal in AmsterdamC. Hendrikshistorieroute
zo 3/12 13:00WK14372Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 - SCO 3De Twine in Grou/ReduzumRemco Schreuderhistorieroute
zo 3/12 12:10BK14798Roreko 3 - SCO 5De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 49 : van dinsdag 5 december 2017 t/m maandag 11 december 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 9/12 20:00WK11743SCO 1 - Unitas / Perspectief 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 16:15WK16447Sparta 3 - SCO 4Windesheim in Zwollehistorieroute
za 9/12 16:20WK18301LDODK / Rinsma Fashion A1 - SCO A1Kortezwaag in Terwispel/GorredijkM. Zielhistorieroute
za 9/12 11:00BK18450LDODK / Rinsma Fashion B2 - SCO B1Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
za 9/12 09:45BK23588SCO C1 - Kinea C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 14:00BK28201SIOS D1 - SCO D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 10:55BK27085SCO D2 - SIOS D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 13:00BK33747SCO E2 - Lemmer E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 09:00BK34238Samen Een E1 - SCO E1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 9/12 13:00BK38338SCO E4 - Leonidas / De Hoeve E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 9/12 12:00BK32211Thrianta F1 - SCO F1Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 9/12 15:15BK30059ZKC '19 F1 - SCO F2N Wessels Boerhal in Zuidwoldehistorieroute
za 9/12 13:00BK31593SCO F3 - Lintjo F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 10/12 14:30WK14205SCO 2 - DSC 3De Oolde Steense in WolvegaG.H. Dekkerhistorieroute
zo 10/12 13:10WK14492SCO 3 - HKV / Ons Eibernest 3De Oolde Steense in WolvegaR. Kloostermanhistorieroute
zo 10/12 11:50BK14813SCO 5 - SIOS 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 50 : van dinsdag 12 december 2017 t/m maandag 18 december 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 14/12 21:00BK39649SCO MW1 - Sim MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 18:15WK14346Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - SCO 2Hoenderdaal in DriebergenHenk Bronkhorsthistorieroute
za 16/12 20:00WK16821SCO 4 - Unitas / Perspectief 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 18:30WK18366SCO A1 - Drachten / van der Wiel A1De Oolde Steense in WolvegaH.H. Bergsmahistorieroute
za 16/12 10:40BK17776SCO B1 - Lintjo B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 12:00BK23264Heerenveen C2 - SCO C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 16/12 12:45BK29236SCO D1 - Sparta D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 13:50BK28603SCO D2 - Lintjo D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 11:45BK35056SCO E1 - DOS '46 E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 11:45BK36943SCO E3 - De Hoeve / Forward E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 16/12 13:30BK37910Roreko F1 - SCO F3De Slenken in De Wijkhistorieroute
zo 17/12 15:30WK11813AW.DTV 1 - SCO 1Gaasperdam in Amsterdamhistorieroute
zo 17/12 13:50WK14775AW.DTV 3 - SCO 3Gaasperdam in AmsterdamM. Kuifhistorieroute
zo 17/12 12:15BK14848KIOS 4 - SCO 5Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
week 51 : van dinsdag 19 december 2017 t/m maandag 25 december 2017
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
wo 20/12 21:30BK39615Veenwouden / DFS MW1 - SCO MW1Hoantserid in Veenwoudenhistorieroute
za 23/12 12:00BK29301DOS '46 D2 - SCO D1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 23/12 11:00BK36629Lemmer E1 - SCO E2De Hege Fonnen in Lemmerhistorieroute
za 23/12 09:00BK33563Roreko E1 - SCO E1De Slenken in De Wijkhistorieroute
week 1 : van dinsdag 2 januari 2018 t/m maandag 8 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 6/1 20:00WK11803SCO 1 - Tweemaal Zes 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 18:20WK14732SCO 3 - De Wâlden 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 14:05WK16055ASVD | PV Systems 4 - SCO 4‘t Dok in Drontenhistorieroute
za 6/1 16:15WK18236Wageningen A1 - SCO A1De Aanloop in Wageningenhistorieroute
za 6/1 15:00BK19313Leonidas / De Hoeve B1 - SCO B1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 6/1 09:50BK24620SCO C1 - Noveas C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 14:00BK27170Lintjo D1 - SCO D1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 6/1 13:00BK35487SCO E2 - Heerenveen E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 13:00BK34012SCO E1 - Lintjo E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 15:30BK33887Noveas E1 - SCO E3De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 6/1 14:00BK38350SCO E4 - WWMD E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 6/1 14:30BK30400Noveas F1 - SCO F1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 6/1 10:00BK31893Forward / De Hoeve F2 - SCO F2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 6/1 14:00BK31330SCO F3 - Leonidas / De Hoeve F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 7/1 13:00WK14325SCO 2 - AKC 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 7/1 11:35BK14843SCO 5 - LDODK / Rinsma Fashion 5De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 2 : van dinsdag 9 januari 2018 t/m maandag 15 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 11/1 21:00BK39633SCO MW1 - Altijd Kwiek MW2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 20:10WK11785SCO 1 - Rohda 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 18:30WK14660SCO 3 - Heerenveen 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 17:10WK16908SCO 4 - DOS Kampen / Veltman 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 15:35WK18380SCO A1 - Flamingo's A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 11:05BK29483SCO D1 - Rood-Wit D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 13:10BK35571SCO E2 - Emmeloord E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 12:10BK37285SCO E3 - DOS '46 E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 13:10BK32355SCO F1 - DOS '46 F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 13/1 12:10BK37916SCO F3 - Roreko F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 14/1 13:00WK14289SCO 2 - AVO 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 14/1 11:35BK14834SCO 5 - Lintjo 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute

Antilopen Banner
week 3 : van dinsdag 16 januari 2018 t/m maandag 22 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 18/1 20:10BK39652Nic. / Alfa-college MW2 - SCO MW1De Wijert in Groningenhistorieroute
za 20/1 19:00WK11733Groen Geel 1 - SCO 1Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
za 20/1 15:00WK15720De Hoeve 3 - SCO 4De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 20/1 15:30WK18179NKC '51 A1 - SCO A1Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 20/1 09:55BK19462SCO B1 - Koru B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 20/1 13:00BK22940Leonidas / De Hoeve C2 - SCO C1De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 20/1 11:00BK26807Leonidas / De Hoeve D1 - SCO D2De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 20/1 11:00BK32688SCO E1 - Roreko E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 20/1 12:45BK32561KIOS E1 - SCO E3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
za 20/1 10:00BK38340Noveas E2 - SCO E4De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 20/1 13:00BK29629KIA / Vefo F1 - SCO F1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 20/1 11:00BK29631SCO F2 - SIOS F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 20/1 11:00BK29679SIOS F1 - SCO F3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 21/1 16:00WK14183DeetosSnel 3 - SCO 2DeetosSnel-hal in Dordrechthistorieroute
zo 21/1 13:00WK14456OWK 2 - SCO 3Rodenburghal in Leekhistorieroute
zo 21/1 10:30BK14808Wordt Kwiek 1 - SCO 5De Kompenije in Jubbegahistorieroute
week 4 : van dinsdag 23 januari 2018 t/m maandag 29 januari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 25/1 21:00BK39618SCO MW1 - De Waterpoort MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 15:30WK16843NKC '51 4 - SCO 4Het Ravijn in Nijverdalhistorieroute
za 27/1 13:10BK25493SCO C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 15:00BK27635Meko '74 D1 - SCO D2Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 27/1 14:15BK37043SCO E2 - LDODK / Rinsma Fashion E3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 14:15BK34901SCO E1 - SIOS E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 27/1 14:00BK38339Meko '74 E1 - SCO E4Koedijkslanden in Meppelhistorieroute
za 27/1 14:00BK30324Thrianta F2 - SCO F2Activum in Hoogeveenhistorieroute
za 27/1 14:00BK29982Lintjo F2 - SCO F3MFA in Oldeberkoophistorieroute
zo 28/1 14:30WK11762Wageningen 1 - SCO 1De Aanloop in Wageningenhistorieroute
zo 28/1 13:00WK14242Wageningen 2 - SCO 2De Aanloop in Wageningenhistorieroute
zo 28/1 13:30WK14566Groen Geel 3 - SCO 3Groen-Geelhal in Wormerhistorieroute
zo 28/1 14:20BK14822Des 2 - SCO 5De Brinkhof in Norghistorieroute
week 5 : van dinsdag 30 januari 2018 t/m maandag 5 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 1/2 21:00BK39643SCO MW1 - LDODK / Rinsma Fashion MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 18:30WK16733SCO 4 - Oranje Zwart 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 16:50WK18351SCO A1 - DOS '46 A2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:00BK18917Emmeloord B1 - SCO B1Bosbadhal in Emmeloordhistorieroute
za 3/2 15:30BK28988SCO D1 - Forward / De Hoeve D3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 14:25BK26847SCO D2 - Roreko D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:00BK35802KIA / Vefo E1 - SCO E1De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 3/2 13:20BK36541SCO E3 - SIOS E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:20BK38342SCO E4 - Roreko E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 13:20BK31948SCO F1 - Elko F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/2 15:00BK30496HHV F1 - SCO F2De Marke in Hollandscheveldhistorieroute
za 3/2 09:00BK30162AVO F1 - SCO F3Kloosterveste in AssenJesse Heitmanhistorieroute
zo 4/2 14:30WK11735SCO 1 - Nic. / Alfa-college 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 4/2 12:40WK14189SCO 2 - Blauw-Wit 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 4/2 11:15WK14460SCO 3 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 4/2 10:00BK14809SCO 5 - Roreko 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 6 : van dinsdag 6 februari 2018 t/m maandag 12 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
wo 7/2 19:30BK39654Spannum MW1 - SCO MW1De Trije in Franekerhistorieroute
za 10/2 19:55WK11818Unitas / Perspectief 1 - SCO 1De Sypel in Harderwijkhistorieroute
za 10/2 20:00WK16145SCO 4 - Sparta 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 18:30WK18252SCO A1 - LDODK / Rinsma Fashion A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 10:25BK20115SCO B1 - LDODK / Rinsma Fashion B2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 16:00BK25252Kinea C1 - SCO C1Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 10/2 11:30BK27406SCO D1 - SIOS D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 13:35BK29353SIOS D2 - SCO D2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 09:00BK33194Lintjo E2 - SCO E2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 10/2 12:35BK35406SCO E1 - Samen Een E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 10:00BK38343Leonidas / De Hoeve E1 - SCO E4De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 10/2 12:35BK32000SCO F2 - Thrianta F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/2 12:30BK31996KIOS F1 - SCO F3Buddingehof in Ruinerwoldhistorieroute
zo 11/2 13:45WK14792HKV / Ons Eibernest 3 - SCO 3HKV/Ons Eibernesthal in Den Haaghistorieroute
zo 11/2 11:55BK14850SIOS 3 - SCO 5De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
ma 12/2 21:00BK39636Sim MW1 - SCO MW1Utingeradeelhal in Akkrumhistorieroute
week 7 : van dinsdag 13 februari 2018 t/m maandag 19 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/2 20:00WK14305SCO 2 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 20:30WK16596Unitas / Perspectief 4 - SCO 4Drielanden in Harderwijkhistorieroute
za 17/2 14:25WK18325Drachten / van der Wiel A1 - SCO A1SNIJ Noord Hal in Drachtenhistorieroute
za 17/2 15:00BK19081Lintjo B1 - SCO B1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 17/2 10:05BK24875SCO C1 - Heerenveen C2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 13:00BK28626Sparta D1 - SCO D1Windesheim in Zwollehistorieroute
za 17/2 14:00BK29192Lintjo D2 - SCO D2MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 17/2 11:10BK35923SCO E2 - Lintjo E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 10:00BK32425DOS '46 E1 - SCO E1De Eendracht in Nijeveenhistorieroute
za 17/2 10:00BK36027De Hoeve / Forward E2 - SCO E3De Duker in Noordwoldehistorieroute
za 17/2 11:10BK38344SCO E4 - Meko '74 E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 17/2 11:10BK29587SCO F3 - AVO F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 14:30WK11793SCO 1 - AW.DTV 1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 12:50WK14692SCO 3 - AW.DTV 3De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
zo 18/2 11:30BK14838SCO 5 - KIOS 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 8 : van dinsdag 20 februari 2018 t/m maandag 26 februari 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
vr 23/2 19:30BK39658Altijd Kwiek MW2 - SCO MW1De Skans in Gorredijkhistorieroute
zo 25/2 13:10WK14353DSC 3 - SCO 2De Vijfkamp in Eindhovenhistorieroute
week 9 : van dinsdag 27 februari 2018 t/m maandag 5 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 3/3 20:00WK11796Tweemaal Zes 1 - SCO 1De Vierstee in Maartensdijkhistorieroute
za 3/3 10:00BK24678SCO C1 - Emmeloord C1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 3/3 09:00BK32694SIOS E3 - SCO E2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
week 10 : van dinsdag 6 maart 2018 t/m maandag 12 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
do 8/3 21:00BK39645SCO MW1 - Veenwouden / DFS MW1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 16:25WK14705De Wâlden 3 - SCO 3De Hege Walden in Oentsjerkhistorieroute
za 10/3 17:50WK15785SCO 4 - ASVD | PV Systems 4De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 16:20WK18192SCO A1 - Wageningen A1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 09:00BK18964SCO B1 - Leonidas / De Hoeve B1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 11:00BK24190Noveas C1 - SCO C1De Waterwijck in Steenwijkhistorieroute
za 10/3 10:00BK26430SCO D1 - Lintjo D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 11:00BK28361SCO D2 - KIOS D1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:30BK34808Heerenveen E3 - SCO E2Blauw-Wit hal in Heerenveenhistorieroute
za 10/3 09:00BK36205Lintjo E1 - SCO E1MFA in Oldeberkoophistorieroute
za 10/3 12:00BK32843SCO E3 - Noveas E1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:00BK38356WWMD E1 - SCO E4De Bining in Hemrikhistorieroute
za 10/3 12:00BK29797SCO F1 - Noveas F1De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 12:00BK31688SCO F2 - Forward / De Hoeve F2De Oolde Steense in Wolvegahistorieroute
za 10/3 10:00BK30908Leonidas / De Hoeve F1 - SCO F3De Duker in Noordwoldehistorieroute
zo 11/3 12:50WK14307AKC 2 - SCO 2Sluiskade in Almelohistorieroute
zo 11/3 13:20BK14839LDODK / Rinsma Fashion 5 - SCO 5Kortezwaag in Terwispel/Gorredijkhistorieroute
week 11 : van dinsdag 13 maart 2018 t/m maandag 19 maart 2018
datum tijdwsnrwedstrijdlocatiescheidsrechterhistorieroute
za 17/3 10:00BK26179Roreko D1 - SCO D2De Slenken in De Wijkhistorieroute
za 17/3 11:00BK38341Koru E1 - SCO E4Sporthal in Dwingeloohistorieroute